Wszystko o Avonie II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-17, 11:23   #421
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
SAWA_WAWA
No to ja uważam tak:
- czereśnia i gałka muszkatałowa - troche zbyt dusząca...zbyt czuć tą gałkę...
-mango passiflora - jeżeli ktoś lubi taki owocowy zapach mango to oczywiście jestem na tak
-jeżyna i wanilia - jak jakieś lekarstwo dla dzieci..bleee
-cytryna i miód - ble.Ktoś to kkiedys porównał do moczu kota
-kokos i papaja - jak dla mnie strasznie mdłe...dusze się w tym zapachu! i wiele osób też...ale nie każdy
-wanilia i mleczko sojowe - boskie takie pyszne waniliowe ciacho..mniam
mnie sie w sumie każdy zapach podoba, ale jeśli miałabym wybrać jeden to wybrałabym mango i passiflora
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 11:49   #422
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie II

jeśli chodzi o mnie to stanowczo wanilia
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 11:56   #423
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o Avonie II

Hej Dziewczyny, co sadzicie o tych nowych perelkach rozswietlajacych z DEMO z 15kat.??? sa takie jak te brazujaco-rozswietlajace??
Pomozcie, prosze
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 12:01   #424
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie II

Ja też bym wybrała mango. Lubiłam jeszcze limonkę i werbenę, ale niestety wycofali Ostatnio klientka się o tą serię pytała bo miała żel pod prysznic i balsam i tak jej się zapach podoba
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 12:02   #425
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, co sadzicie o tych nowych perelkach rozswietlajacych z DEMO z 15kat.??? sa takie jak te brazujaco-rozswietlajace??
Pomozcie, prosze
Kwc->http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8987

ciezko poszukac

Biore je sobie w k 16 bo beda tanie.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 12:16   #426
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie II

Ilona....

Ale Kasi chodziło chyba o to, żeby porównać te, do których Ty dałaś linka na KWC do tych, które teraz są w demo...

To chyba było pytanie do tych, które w DEMO sobie zamówiły te perełki i żeby je porównać do tych starych
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 12:27   #427
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Ilona....

Ale Kasi chodziło chyba o to, żeby porównać te, do których Ty dałaś linka na KWC do tych, które teraz są w demo...

To chyba było pytanie do tych, które w DEMO sobie zamówiły te perełki i żeby je porównać do tych starych
Heh... dokladnie bo te na kwc, to chyba jakas starsza wersja.
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 12:31   #428
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie II

to jest to samo tylko inne opakowanie.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 12:37   #429
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie II

A ja polecam Today,sama uzywałam Tomorrow ale sa rzeczywiscie slodkie dobre na chłodne dni i wieczorowa pore,ale ostatnio juz 2 opakowanie Today i je uwielbiam,sa takie swieże,moja tesciowa tez je lubi i nawet teraz bedzie miala 50-te urodziny i zamowilam jej z demo zestaw today ktory mi przyszedl.
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 13:20   #430
90natalia
Raczkowanie
 
Avatar 90natalia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: D G
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie II

Ja zamowilam perelki rozswietlajace w demo Paczke bede miec w piatek, wiec podziele sie wrazeniami
90natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 13:44   #431
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Uf,byłam w COK i obejrzałam i perełki i nowe perfumy:

- perełki rozświetlające- mają taki różowawy odcień,całkiem ich sporo, warto sie zastanowić

-nowe treselle- eh,jak powąchałam sam flakonik, super!jak moje kochane chanel mademoiselle i psiknęłam na rękę...koniec zachwytu. Takie lekko duszace, mało ostre,nic nadzwyczajnego. A zapowiadało sie tak pięknie...

a i jeszcze musze powiedzieć,ze ślicznie wyglądają świteczne szminki w czerwonych opakowaniach,naprawdę baaardzo atrakcyjne!
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 14:02   #432
madzik87
Raczkowanie
 
Avatar madzik87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 446
GG do madzik87
Dot.: Wszystko o Avonie II

mam problem, brakuje mi 60 zł do przekroczenia progu 500 zł i nie mam czym podbić macie jakie pewne braki poza tymi ampułkami ze spa? jeśli już o tym było to bardzo przepraszam ale weszłam tu pierwszy raz chyba od 2 tygodni i nie jestem w temacie a zamówić muszę już
__________________
Jak zabić faceta?
kazać mu zeskoczyć z EGO na IQ
madzik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:02   #433
rea1981
Raczkowanie
 
Avatar rea1981
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
GG do rea1981
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
dziewczynki złożyłam wczoraj o godz 18:45 zamówienie na COK i pisze że mam odbiór we wtorek, ale nie mam pobranego zamówienia. I teraz pytanie czy jeśli będą mi pakować ją w poniedziałek to rzeczywiście we wtorek będę ją miała do odbioru?? Czy przesuną mi termin na środę?? Proszę bardzo o odpowiedź
Nawet jesli pobiora ci paczke do realizacje dopiero w poniedzialek, paczke bedziesz mogla odebrac we wtorek Zawsze paczki na odbior w COKU sa do odbioru drugiego dnia roboczego. Jak skladasz zamowienie w poniedzialek, odbierasz w srode, jak w piatek to we wtorek, jak w sobote to tez we wtorek

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
A ja polecam Today,sama uzywałam Tomorrow ale sa rzeczywiscie slodkie dobre na chłodne dni i wieczorowa pore
Ja Tomorrow uzywam i zima i latem, i na dzien i na noc

Cytat:
Napisane przez aiso87 Pokaż wiadomość
a i jeszcze musze powiedzieć,ze ślicznie wyglądają świteczne szminki w czerwonych opakowaniach,naprawdę baaardzo atrakcyjne!
Bede na nie polowac. Szkoda, ze w tej wersji nie ma bronze treasure Zastanawiam sie wiec nad vino royale, nude beige lub copper plum. Ma ktos moze te kolorki i moglby je opisac??

Cytat:
Napisane przez madzik87 Pokaż wiadomość
mam problem, brakuje mi 60 zł do przekroczenia progu 500 zł i nie mam czym podbić macie jakie pewne braki poza tymi ampułkami ze spa? jeśli już o tym było to bardzo przepraszam ale weszłam tu pierwszy raz chyba od 2 tygodni i nie jestem w temacie a zamówić muszę już
z tego co dobrze pamietam, to np zestaw today ma byc 19., wiec jesli chcesz zamowic dzisiaj, to mozesz wlasnie tym...
__________________
rea1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:07   #434
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez 90natalia Pokaż wiadomość
Ja zamowilam perelki rozswietlajace w demo Paczke bede miec w piatek, wiec podziele sie wrazeniami
Ja paczuszkę będę miała we wtorek z perełkami także wcześniej podzielę się wrażeniamim

Cytat:
Napisane przez rea1981 Pokaż wiadomość
Nawet jesli pobiora ci paczke do realizacje dopiero w poniedzialek, paczke bedziesz mogla odebrac we wtorek Zawsze paczki na odbior w COKU sa do odbioru drugiego dnia roboczego. Jak skladasz zamowienie w poniedzialek, odbierasz w srode, jak w piatek to we wtorek, jak w sobote to tez we wtorek
dziękuję
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:11   #435
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, co sadzicie o tych nowych perelkach rozswietlajacych z DEMO z 15kat.??? sa takie jak te brazujaco-rozswietlajace??
Pomozcie, prosze
zamówiłam je w demopaczkę odbieram w poniedziałek więc podzielę się wrażeniami
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:13   #436
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie II

a ja zamawiam w poniedziałek...
muszę sobie podliczyć wszystkie zamówienia, bo nawet nie wiem na jaką kwotę mam teraz

a paczuszka w piątek
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:22   #437
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, co sadzicie o tych nowych perelkach rozswietlajacych z DEMO z 15kat.??? sa takie jak te brazujaco-rozswietlajace??
Pomozcie, prosze
Ja będę je miała dopiero we wtorek więc się podzielę wrażeniami. Mam nadzieje że będą delikatnie wchodzć w róż bo nie chcem z siebie zrobić świnki Pigi
Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
A ja polecam Today,sama uzywałam Tomorrow ale sa rzeczywiscie slodkie dobre na chłodne dni i wieczorowa pore,ale ostatnio juz 2 opakowanie Today i je uwielbiam,sa takie swieże,moja tesciowa tez je lubi i nawet teraz bedzie miala 50-te urodziny i zamowilam jej z demo zestaw today ktory mi przyszedl.
Musisz bardzo lubić swoją teściową
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:22   #438
madzik87
Raczkowanie
 
Avatar madzik87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 446
GG do madzik87
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez rea1981 Pokaż wiadomość
Nawet jesli pobiora ci paczke do realizacje dopiero w poniedzialek, paczke bedziesz mogla odebrac we wtorek Zawsze paczki na odbior w COKU sa do odbioru drugiego dnia roboczego. Jak skladasz zamowienie w poniedzialek, odbierasz w srode, jak w piatek to we wtorek, jak w sobote to tez we wtorek



Ja Tomorrow uzywam i zima i latem, i na dzien i na noc



Bede na nie polowac. Szkoda, ze w tej wersji nie ma bronze treasure Zastanawiam sie wiec nad vino royale, nude beige lub copper plum. Ma ktos moze te kolorki i moglby je opisac??



z tego co dobrze pamietam, to np zestaw today ma byc 19., wiec jesli chcesz zamowic dzisiaj, to mozesz wlasnie tym...
a na ile jest to pewne ze nie ma tego zestawu?? i czy to tezn ze str. 25?
powiedzcie mi jeszcze czy naszyjnik panama jest niebieski czy biały?

a z tymi paczkami to nie jest tak, bo ja chciałam teraz zrobić zamówienie, a już termin przeskoczył na środę więc spokojnie moge zamawiać w poniedziałek bo dla nich to nie będzie miało różnicy i tak odbiór w środe
__________________
Jak zabić faceta?
kazać mu zeskoczyć z EGO na IQ
madzik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:31   #439
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez madzik87 Pokaż wiadomość
a na ile jest to pewne ze nie ma tego zestawu?? i czy to tezn ze str. 25?
powiedzcie mi jeszcze czy naszyjnik panama jest niebieski czy biały?
Zestaw Today ma być dostepny od poniedzialku, więc jeśli zamowisz dzisiaj, to paczkę bedą przerabiać Ci wlasnie w poniedzialek i już może być. Bądź więc ostrożna. Wcześniej ktoś pisal o braku ze strony z wysprzedażą podkladów matujących o konsystencji musu w kolorze Cream i Ivory.Ale to tylko wiadomość od jednej osoby.Ja w paczce miałam wszystko, z wyjatkiem zestawu Today, ale zamawialam we czwartek.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 14:53   #440
illusija
Raczkowanie
 
Avatar illusija
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
A ja polecam Today, [...] sa takie swieże.
A czy mogłabyś (albo ktoś jeszcze) właśnie bliżej opisać Today? Świeże. Ale takie typowe świeże, czy mają też ciepłe nuty? Bo typowego świeżucha bym nie chciała. Chodzi mi właśnie o coś co pachnie jak Tomorrow ale nie aż tak słodko (choć to faktycznie na tę porę roku jak znalazł )

Jeszcze obmyśliłam taki niecny plan, że w razie gdybym się zdecydowała na Today to kupię normalną wodę nie w zestawie bo mama raczej balsamów nie używa a miniaturkę i pudełko dodają gratis

Perełki rozświetlające mam na oku i kupię w 16 ale nie mam pędzla!!! Dziecko mi go ostatnio tak wykąpało, że musiałam wyrzucić, a tu nie ma w ofercie Nie chcę kupować w sklepie bo pędzelki Avon to naprawdę świetne robi. Tu chyba się wszystkie zgodzimy, prawda?
illusija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 15:07   #441
magda_ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Avonie II

Te pędzelki za 19,90 są cudowne, ale te, które pokazali na rysunku w katalogu 16 z czarnym pudełku wyglądają na kiepskie i opakowanie też dla mnie takie wiejskie .. Mam nadzieję, że tylko na zdjęciu wyglądają tak zniechęcająco.
magda_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 15:34   #442
illusija
Raczkowanie
 
Avatar illusija
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie II

Fakt, na dodatek dziwny ten zestaw. Dwa pędzelki do ust. Po co komu dwa pędzelki do ust??? Jeden dobrze wyprofilowany w zupełności wystarczy, za to przydałyby się trzy rodzaje pędzli do cieni. Duży, mały i bardzo mały (cieniutki) oraz gąbka.
illusija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 15:53   #443
aniaszew
Raczkowanie
 
Avatar aniaszew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dziewczyny,takie głupie pytanie.Te które zamawiały szminkę diamentową, czy ona latała w opakowaniu , bo nie mogą jej otworzyc by sprawdzić a boje się że jest uszkodzna.Chrobocze mi tak jakby nakładka się nie domykała?
aniaszew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 16:20   #444
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wszystko o Avonie II

Jestem początkująca konsultantka i chcialabym sie dopytac o TPS. Czy aby dostac prezent z TPS, ma znaczenie termin składania zamówienia? np. jesli złoże zamówienie w 2 terminie, to z nastepnego katalogu tez musze w 2 terminie zlozyc, aby dostac prezent?
Prosze o odpowiedz
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 16:23   #445
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez illusija Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś (albo ktoś jeszcze) właśnie bliżej opisać Today? Świeże. Ale takie typowe świeże, czy mają też ciepłe nuty? Bo typowego świeżucha bym nie chciała. Chodzi mi właśnie o coś co pachnie jak Tomorrow ale nie aż tak słodko (choć to faktycznie na tę porę roku jak znalazł )

/>
Hmm, dla mnie Today nie są b.świeże, pierwszy niuch - mocne egzotyczne kwiaty, drugi niuch - jakieś korzenie i kłucie w skroniach, trzeci - tracę przytomność No może ciut przesadziłam. Ja właśnie lubię świeże zapachy.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 16:40   #446
magda_ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez illusija Pokaż wiadomość
Fakt, na dodatek dziwny ten zestaw. Dwa pędzelki do ust. Po co komu dwa pędzelki do ust??? Jeden dobrze wyprofilowany w zupełności wystarczy, za to przydałyby się trzy rodzaje pędzli do cieni. Duży, mały i bardzo mały (cieniutki) oraz gąbka.
Dokładnie, może jeszcze jakimś cudem zostało im trochę tych pędzli za 19,90 i jeszcze będzie można dokupić ..
magda_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 16:40   #447
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Kurpianka Pokaż wiadomość
Jestem początkująca konsultantka i chcialabym sie dopytac o TPS. Czy aby dostac prezent z TPS, ma znaczenie termin składania zamówienia? np. jesli złoże zamówienie w 2 terminie, to z nastepnego katalogu tez musze w 2 terminie zlozyc, aby dostac prezent?
Prosze o odpowiedz
Nie ma znaczenia w ktorym terminie złozysz zamowienie, liczy sie tylko kwota. Jak ja uzyskasz to otrzymujesz prezent.W kazdym katalogu może to być dowolny termin.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 18:20   #448
Oceanie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: Wszystko o Avonie II

Zna ktoś GORĄCĄ 5 z katalogu 15?
Oceanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 18:38   #449
rea1981
Raczkowanie
 
Avatar rea1981
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
GG do rea1981
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aniaszew Pokaż wiadomość
Dziewczyny,takie głupie pytanie.Te które zamawiały szminkę diamentową, czy ona latała w opakowaniu , bo nie mogą jej otworzyc by sprawdzić a boje się że jest uszkodzna.Chrobocze mi tak jakby nakładka się nie domykała?
Ja jeszcze jej nie mam ale dziewczyny mowily, ze tez im tak latala, wiec chyba nie masz sie o oco martwic

Cytat:
Napisane przez Kurpianka Pokaż wiadomość
Jestem początkująca konsultantka i chcialabym sie dopytac o TPS. Czy aby dostac prezent z TPS, ma znaczenie termin składania zamówienia? np. jesli złoże zamówienie w 2 terminie, to z nastepnego katalogu tez musze w 2 terminie zlozyc, aby dostac prezent?
Prosze o odpowiedz
Skladasz zamowienie, kiedy chcesz. Suma wartosci zamowien musi byc tylko odpowiednia do kazdego poziomu tak, abys go nie przerwala. No chyba, ze chcesz przerwac...

Cytat:
Napisane przez Oceanie Pokaż wiadomość
Zna ktoś GORĄCĄ 5 z katalogu 15?
Podbijam pytanko
__________________
rea1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 18:41   #450
daga88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 167
Dot.: Wszystko o Avonie II

jak wciskam zeby pobrac goraca 5 to pisze ze nie mozna znalezc serwera
daga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.