Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-29, 21:37   #3781
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Współczuję, mam nadzieję że już lepiej się czujesz. Ciekawe czym to było spowodowane?
Cieszę się bo już mam zasłony w salonie. Po weekendzie mają przyjść też rolety do kuchni i moskitiery
Nareszcie też kielkuje trawa i będzie już gdzie rozłożyć się z kocem. A i dzisiaj przyszły zaproszenia. Bardzo szybko.
A i to ciasto z pomidorów bardzo dobre teraz robię kotlety z kalafiora i ziemniaków a młody śpi pod oknem na tarasie. Oho już się budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super My już mieszkamy rok w nowym mieszkaniu i nadal mamy gołe okna w naszej sypialni i przyszłym pokoju Myszki. Jedyne co mamy na oknach to plisy w salonie i kuchni, bo tam sąsiedzi mogą nam się patrzeć do okien.

Ja dzisiaj znowu je zrobiłam. Mam ostatnio ogromny apetyt, pewnie znowu sama całe zjem jutro.
Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Kurczę pewnie nie powinnam się cieszyć bo okaże się że to ostatni raz, ale wczoraj i dziś udało mi się odłożyć Nelcie do łóżeczka po karmieniu wieczornym, włączyłam jej rechot żab na projektorze i wyszłam z pokoju, pomarudzila chwilę ale nie plakala i po 10 minutach już śpi. Jestem w szoku, bo do tej pory zawsze ja nosiłam do upadłego...ale byłoby cudownie gdyby tak już zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje ! Nawet sobie nie chce wyobrażać jakie te noszenie przed snem musi być męczące. Klara pod tym względem jest bezproblemowym dzieckiem, od początku ładnie spała, a teraz to już w ogóle - jak jest już zmęczona to kładziemy ją do łóżka, włączamy Whisbear'a, zje trochę mleka i zazwyczaj od razu zasypia.

Mam nadzieję, że już dobrze się czujesz ! Pierwszy raz miałaś taką kolkę? Samo czytanie boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:33   #3782
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Teraz już okej. Nie wiem czym to było spowodowane. Skladalam osobno bo ja chciałam mieć 100% płatne a teraz 60% i w związku z tym kadrowa mówiła że tak będzie łatwiej, poza tym nie wiem czy będę wykorzystywała cały rodzicielski czy nie wrócę kilka tygodni wcześniej do pracy a jeśli się zgłosi całość a potem zrezygnuje z części to reszta przepada, więc na razie zgłosiła tylko 16 tygodni. Jeśli zglaszalyscie od razu calosc to teraz juz nic nie musicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez składalam 100% i 60%. Ale na jednym wnioski. W czerwcu mam przyjść żeby "przedlyzc" urlop
Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Kurczę pewnie nie powinnam się cieszyć bo okaże się że to ostatni raz, ale wczoraj i dziś udało mi się odłożyć Nelcie do łóżeczka po karmieniu wieczornym, włączyłam jej rechot żab na projektorze i wyszłam z pokoju, pomarudzila chwilę ale nie plakala i po 10 minutach już śpi. Jestem w szoku, bo do tej pory zawsze ja nosiłam do upadłego...ale byłoby cudownie gdyby tak już zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas odwrotnie. Zawsze jadła, odkladalam i zasypiala a od 2 dni jęczy, kręci się. Przekreci wie na brzuch i koniec spania

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 12:08   #3783
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Tez składalam 100% i 60%. Ale na jednym wnioski. W czerwcu mam przyjść żeby "przedlyzc" urlop U nas odwrotnie. Zawsze jadła, odkladalam i zasypiala a od 2 dni jęczy, kręci się. Przekreci wie na brzuch i koniec spania

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
U nas też. Odkladalam do łóżeczka i szedł spać a teraz kręci się, potem hop na brzuszek i po spaniu. Albo władza nóżki w szczebelki i mu tak wiszą i się zaczyna wkurzac. Oh jak te dzieci rosną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 20:14   #3784
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Byłam dziś U fryzjera i mi trochę zeszło. Ale mąż dzielnie prawie 4h siedział z małym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 20:52   #3785
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Byłam dziś U fryzjera i mi trochę zeszło. Ale mąż dzielnie prawie 4h siedział z małym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ja też ale krócej, bo 2,5 godziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 20:58   #3786
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ooo ja też ale krócej, bo 2,5 godziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mi zeszło U fryzjera ok. 3h ale dojazdy plus jeszcze weszłam do sklepu dziecięcego. Chciałam małemu czapeczka kupić bo już z wszystkich wyrósł. Ale nic ciekawego nie było. Dziś mu też założyłam body które ostatnim razem było sporo za duże A dziś już ok. Chyba ubranko na chrzest w rozmiarze 74 będę jednak zamawiać.
Widzialyscie może gdzieś fajne czapki dziecięce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 21:19   #3787
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
No mi zeszło U fryzjera ok. 3h ale dojazdy plus jeszcze weszłam do sklepu dziecięcego. Chciałam małemu czapeczka kupić bo już z wszystkich wyrósł. Ale nic ciekawego nie było. Dziś mu też założyłam body które ostatnim razem było sporo za duże A dziś już ok. Chyba ubranko na chrzest w rozmiarze 74 będę jednak zamawiać.
Widzialyscie może gdzieś fajne czapki dziecięce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam problem z czapkami. Szukam letnich. Kupiłam jeden kapelusik w h&m i poluje na jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 21:44   #3788
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

O ja też letnich nakryć glowy szukam dla Nelci. Nic odpowiedniego na ciepłe dni nie mogę znaleźć. Kupiłam jej jeden kapelutek też w hm ale chciałabym jakaś lekka czapeczke.
Z tymi jelitami to jednak albo mi coś zaszkodziło albo jakaś infekcja, bo jednak później jeszcze się czułam gorzej kilka razy, chociaż obyło się bez wymiotow tylko mnie trochę przeczyscilo.
A z usypianiem to młoda nie umie sama zasnąć, tamte dwa dni maila jakieś wyjątkowe bo i w ciągu dnia jak przyszła pora drzemki to się denerwowala jak była na rękach i chciała sama od razu leżeć i tak zasypiala i wieczorem szło jak z płatka, za to dziś nadrobila...dzisiaj bujanie, tulenie, wózek, śpiewanie i zasnęła przed chwilą dopiero po prawie 2h usypiania. A ja jestem padnięta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 21:52   #3789
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
O ja też letnich nakryć glowy szukam dla Nelci. Nic odpowiedniego na ciepłe dni nie mogę znaleźć. Kupiłam jej jeden kapelutek też w hm ale chciałabym jakaś lekka czapeczke.
Z tymi jelitami to jednak albo mi coś zaszkodziło albo jakaś infekcja, bo jednak później jeszcze się czułam gorzej kilka razy, chociaż obyło się bez wymiotow tylko mnie trochę przeczyscilo.
A z usypianiem to młoda nie umie sama zasnąć, tamte dwa dni maila jakieś wyjątkowe bo i w ciągu dnia jak przyszła pora drzemki to się denerwowala jak była na rękach i chciała sama od razu leżeć i tak zasypiala i wieczorem szło jak z płatka, za to dziś nadrobila...dzisiaj bujanie, tulenie, wózek, śpiewanie i zasnęła przed chwilą dopiero po prawie 2h usypiania. A ja jestem padnięta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję infekcji. Niedawno całą rodziną z tym walczyliśmy. Dzieci niestety przechodziły te jelitowke najgorzej. Na szczęście Miloszek się trzymał.

Biedna Nelka.

Ale kurcze nie wiem, może teraz jest jakiś skok /zęby czy też nie wiem co jeszcze... Ale Miloszek też jest wyjątkowo niespokojny i wymagający. Dziś miał kilka napadów tak strasznego płaczu, jakiego jeszcze nigdy u niego nie było. I nic nie pomagało. Musiało samo minąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-01, 13:56   #3790
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Z okazji 1 maja Miłosz spał dziś w nocy od 19 do 5:30 bez żadnej pobudki to była pierwsza taka sytuacja. Dorosleje chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-01, 14:25   #3791
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Z okazji 1 maja Miłosz spał dziś w nocy od 19 do 5:30 bez żadnej pobudki to była pierwsza taka sytuacja. Dorosleje chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszcze U nas to doroslenie idzie w drugą stronę. Jak miał miesiąc to potrafił spać 8h A teraz 3-4 to maksymalnie.
Dzisiaj dziwna pogoda niby ciepło ale wieje. Muszę małemu kupić nowe ubranka bo wyrasta. Podobno 6 mają ma być-20% w h&m.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-01, 19:04   #3792
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

To chyba u nas noce najgorzej. Od początku Zosia budzi się co max 3 godziny a potrafi i co półtorej na jedzenie. Czas m pomiędzy na picie kilku łyków mleka ....
Czytam u was to zasypianie i ja najgorszy z błędów robię bo mała wieczorami i w nocy zasypianie na piersi. Tylko. Boję czy z tego później problemów nie będzie że nie będzie chciała zasypiać sama w ogóle. Narazie śpi ze mną. Póki te jedzenia w nocy są takie częste to nic innego nie ma sensu dla mnie bo jak dochodzi do tego płacz po przebudzeniu po odkładaniu do łóżeczka to mi by brakło czasu na spanie zupełnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Aha. A czapeczki powinny niedługo się w kilku pojawić. Koleżanka w zeszłym roku kupią fajne i czapki i kapelutki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:18   #3793
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzien dobry Dziewczyny


Dominik zamiast dluzej spac w nocy to on budzi sie czesciej. Byl 1 raz a teraz jest dwa. Marzy mi sie cala noc przespana.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 17:23   #3794
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez 2Tusiak Pokaż wiadomość
Dzien dobry Dziewczyny


Dominik zamiast dluzej spac w nocy to on budzi sie czesciej. Byl 1 raz a teraz jest dwa. Marzy mi sie cala noc przespana.
Byłabym wyspana jakby mi się dziecko 2 razy w nocy budziło . Zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 18:36   #3795
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Byłabym wyspana jakby mi się dziecko 2 razy w nocy budziło . Zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym była wyspana gdyby nie starszaki. Najczęściej wstają o 6 i halasuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 08:37   #3796
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry, ja się nawet wysypiam bo dziewczynki wstaja ok 7.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 08:47   #3797
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Hej! U nas dziś pierwsza noc bez drugiego karmienia . Super sprawa, bo ostatnio masakrycznie mi się nie chce w nocy wstawać i karmić. Obudziło nas drapanie synka w łóżeczko . U dziadków spał w normalnym łóżku i bawił się szczebelkami a w domu jeszcze ma dostawkę i drapie w ścianki. W weekend jedziemy po łóżeczko.


Przybywam do Was z pytaniem - mój maluch, jak pewnie większość, nie lubi jak mu słońce świeci na spacerze. Miałam już zamawiać parasol, ale że nie cierpię parasoli, to przejrzałam internet pod kątem innych opcji i znalazłam coś takiego - https://allegro.pl/oferta/reer-dasze...-uv-5122514398. Miałyście moze styczność z takimi daszkami do wózków? Wydaje się to praktyczniejsze od parasolki i mniej szkodliwe niż naciągnięta pielucha, ale sama już nie wiem czy brać, czy jednak wziąć tą parasolkę i się przemęczyć.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 09:22   #3798
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Hehe i wez tu kazdemu dogodz ze spaniem

LustForLife Dominik tez na slonko sie krzywi strasznie. Fajne to cos, ale czasem slonce z boku swieci, parasolke przesuniesz tam gdzie trzeba zaslonic a ten daszek chyba nie? Ja mialam po starszaku parasolke, ale gdzies mi sie zgubila i musze nowa kupic
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 14:59   #3799
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Lust a z boku da się zasłonić? U nas najczęściej świeci z boku wiec taki daszek by się nie przydał. Ja kupowałam parasolkę i jest ok bo można ją w kazdej możliwej opcji przegiac.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-03, 15:12   #3800
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej! U nas dziś pierwsza noc bez drugiego karmienia . Super sprawa, bo ostatnio masakrycznie mi się nie chce w nocy wstawać i karmić. Obudziło nas drapanie synka w łóżeczko . U dziadków spał w normalnym łóżku i bawił się szczebelkami a w domu jeszcze ma dostawkę i drapie w ścianki. W weekend jedziemy po łóżeczko.


Przybywam do Was z pytaniem - mój maluch, jak pewnie większość, nie lubi jak mu słońce świeci na spacerze. Miałam już zamawiać parasol, ale że nie cierpię parasoli, to przejrzałam internet pod kątem innych opcji i znalazłam coś takiego - https://allegro.pl/oferta/reer-dasze...-uv-5122514398. Miałyście moze styczność z takimi daszkami do wózków? Wydaje się to praktyczniejsze od parasolki i mniej szkodliwe niż naciągnięta pielucha, ale sama już nie wiem czy brać, czy jednak wziąć tą parasolkę i się przemęczyć.
Ja mam parasolke ale nigdy nie używałam. Woże dzieci tyłem do słońca ewentualnie zarzucam pieluszke na budke tak by zwisala z przodu i zasłaniala dziecko.

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 20:04   #3801
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Kurczę pewnie nie powinnam się cieszyć bo okaże się że to ostatni raz, ale wczoraj i dziś udało mi się odłożyć Nelcie do łóżeczka po karmieniu wieczornym, włączyłam jej rechot żab na projektorze i wyszłam z pokoju, pomarudzila chwilę ale nie plakala i po 10 minutach już śpi. Jestem w szoku, bo do tej pory zawsze ja nosiłam do upadłego...ale byłoby cudownie gdyby tak już zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz Wikuś wieczorami sam zasypia właśnie przy projektorze, tak samo po pierwszym rannym karmieniu między 6 a 8:00. Za to w dzień trzeba utulić. Będzie marudził i piszczał, więc trzeba ponosić trochę i bach do łóżeczka, to już przyśnie sam, oczywiście z kciukiem w buzi, bo smoczek jest bee.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 20:05   #3802
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez 2Tusiak Pokaż wiadomość
Hehe i wez tu kazdemu dogodz ze spaniem

LustForLife Dominik tez na slonko sie krzywi strasznie. Fajne to cos, ale czasem slonce z boku swieci, parasolke przesuniesz tam gdzie trzeba zaslonic a ten daszek chyba nie? Ja mialam po starszaku parasolke, ale gdzies mi sie zgubila i musze nowa kupic
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Lust a z boku da się zasłonić? U nas najczęściej świeci z boku wiec taki daszek by się nie przydał. Ja kupowałam parasolkę i jest ok bo można ją w kazdej możliwej opcji przegiac.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Kurcze nie wiem czy boki to obejmie, ale pewnie nie. Muszę się przyjrzeć na spacerze jak to w naszej spacerówce jest z bokami. Ostatnio mi się wydawało, ze bardziej mu z góry padało słońce na twarz. Chwilowo i tak nie ma słońca . A parasolek w spacerówkach też używacie?


Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja mam parasolke ale nigdy nie używałam. Woże dzieci tyłem do słońca ewentualnie zarzucam pieluszke na budke tak by zwisala z przodu i zasłaniala dziecko.

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
To jest niezła myśl z tym wożeniem tyłem. ozumiem, że w gondoli, czy już w spacerówce jeździcie?
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 20:17   #3803
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
U nas też. Odkladalam do łóżeczka i szedł spać a teraz kręci się, potem hop na brzuszek i po spaniu. Albo władza nóżki w szczebelki i mu tak wiszą i się zaczyna wkurzac. Oh jak te dzieci rosną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ukróciłam szczebelkowanie zakładając ochraniacz 360 stopni z obawy że nóżki połamie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
No mi zeszło U fryzjera ok. 3h ale dojazdy plus jeszcze weszłam do sklepu dziecięcego. Chciałam małemu czapeczka kupić bo już z wszystkich wyrósł. Ale nic ciekawego nie było. Dziś mu też założyłam body które ostatnim razem było sporo za duże A dziś już ok. Chyba ubranko na chrzest w rozmiarze 74 będę jednak zamawiać.
Widzialyscie może gdzieś fajne czapki dziecięce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba też 74 na 2 czerwca. W ogóle to mam się tak zdarza że np. ubiorę coś małemu i jest dobre, a po praniu czyli za około tydzień pewna że ciuszek pasuje mam zonk bo się okazuje za mały 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Z okazji 1 maja Miłosz spał dziś w nocy od 19 do 5:30 bez żadnej pobudki to była pierwsza taka sytuacja. Dorosleje chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Byłabym wyspana jakby mi się dziecko 2 razy w nocy budziło . Zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tym temacie nie narzekam. U nas odpukać maluch śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej! U nas dziś pierwsza noc bez drugiego karmienia . Super sprawa, bo ostatnio masakrycznie mi się nie chce w nocy wstawać i karmić. Obudziło nas drapanie synka w łóżeczko . U dziadków spał w normalnym łóżku i bawił się szczebelkami a w domu jeszcze ma dostawkę i drapie w ścianki. W weekend jedziemy po łóżeczko.


Przybywam do Was z pytaniem - mój maluch, jak pewnie większość, nie lubi jak mu słońce świeci na spacerze. Miałam już zamawiać parasol, ale że nie cierpię parasoli, to przejrzałam internet pod kątem innych opcji i znalazłam coś takiego - https://allegro.pl/oferta/reer-dasze...-uv-5122514398. Miałyście moze styczność z takimi daszkami do wózków? Wydaje się to praktyczniejsze od parasolki i mniej szkodliwe niż naciągnięta pielucha, ale sama już nie wiem czy brać, czy jednak wziąć tą parasolkę i się przemęczyć.
my zamówilismy parasolkę nietypową bo kwadratową. Parasolkę można ustawić pod każdym kątem a daszek pewnie tylko z góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja mam parasolke ale nigdy nie używałam. Woże dzieci tyłem do słońca ewentualnie zarzucam pieluszke na budke tak by zwisala z przodu i zasłaniala dziecko.

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Do tej pory też woziłam tyłem do słońca i nie było spaceru żebym sobie kołami na nogę nie najechała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Czy Wasze dzieciaczki noszą buciki? do tej pory naszemu nie kupiłam ale korci mnie jakieś conversiaki mu sprawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 20:17   #3804
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem czy boki to obejmie, ale pewnie nie. Muszę się przyjrzeć na spacerze jak to w naszej spacerówce jest z bokami. Ostatnio mi się wydawało, ze bardziej mu z góry padało słońce na twarz. Chwilowo i tak nie ma słońca . A parasolek w spacerówkach też używacie?



To jest niezła myśl z tym wożeniem tyłem. ozumiem, że w gondoli, czy już w spacerówce jeździcie?
Miłoszka woże jeszcze w gondoli, ale starszego syna wozilam też w ten sposób w spacerowce.

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 20:18   #3805
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

I jeszcze prośba - polećcie jakiś sklep online gdzie są fajne kocyki dzianinowe letnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 20:49   #3806
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość


my zamówilismy parasolkę nietypową bo kwadratową. Parasolkę można ustawić pod każdym kątem a daszek pewnie tylko z góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Do tej pory też woziłam tyłem do słońca i nie było spaceru żebym sobie kołami na nogę nie najechała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Czy Wasze dzieciaczki noszą buciki? do tej pory naszemu nie kupiłam ale korci mnie jakieś conversiaki mu sprawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślalałam o kwadratowej jeśli już. Chyba faktycznie zamówię parasolkę.
Co do bucików - raz kupiłam ta trochę dla picu, żeby na świeta miał do "stylizacji". Może pół minuty te buciki były na stopach, bo od razu się z nimi łobuz rozprawił . Także póki co już nie zamierzam mu żadnych bucików zakładać, tym bardziej że to ponoć niezdrowe.

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
I jeszcze prośba - polećcie jakiś sklep online gdzie są fajne kocyki dzianinowe letnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas sprawdzają się kocyki z Lullalove <3.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 20:53   #3807
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Też myślalałam o kwadratowej jeśli już. Chyba faktycznie zamówię parasolkę.
Co do bucików - raz kupiłam ta trochę dla picu, żeby na świeta miał do "stylizacji". Może pół minuty te buciki były na stopach, bo od razu się z nimi łobuz rozprawił . Także póki co już nie zamierzam mu żadnych bucików zakładać, tym bardziej że to ponoć niezdrowe.


U nas sprawdzają się kocyki z Lullalove <3.
Myślę o bucikach również jako stylizacja jak gdzieś z maluchem wychodzimy w odwiedziny, ale skoro to niezdrowe, to może faktycznie nie ma sensu męczyć malucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 22:36   #3808
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

buciki nie sa zalecane, bo ograniczaja mozliwosc ruszania stopkami. Mysle, ze do stylizacji na chrzest czy wieksze wyjscie sa ok, ale nie na codzien. Ja sama mam cala reklamowke takich niechodkow, ale szczerze mowiac nigdy nie zalozylam;D moze na chrzest sie skusze
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 11:54   #3809
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja nie mam żadnych bucikow dla Małej. Jak zacznie chodzić to jej kupie tzn mam na chrzest ale zobaczymy czy założymy bo jakoś szybko z nogi się zdejmuja podobnie jak skarpetki.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-05, 11:54   #3810
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Witamy się po długiej przerwie...
Jesteśmy już po chrzcinach. Święta w domu, bo Filipek dostał gorączki i do tego biegunka. Bałam się, że chrzciny będę musiała odwołać. Do chrzcin jednak się ustabilizowało.
A Wasze dzieci ile kupek robią dziennie?
Jeśli chodzi o spanie to na naszego nie mogę narzekać. Przesypia cała noc
Czapeczki polecam z h&m. Dla starszej tam kupowalam i dla Filipka też mam w planie. Chociaż komplety zimowe to Zara.
Kiedy planujecie rozszerzać dietę?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.