Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 2011 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tutuł
"Koko Koko Mamuśki wrześ-paź są spoko!" 0 0%
"Dzieciaczki nam po podłodze zasuwają, na kawę i wizaż nam czasu nie daja!" 10 31,25%
"pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" 13 40,63%
"dawno temu były brzuszki, a tu raczkują nam maluszki' 2 6,25%
"Pełzam sobie po pokoju, zabawki w rączki i do boju!" 4 12,50%
"Jestem bobo i wy nie wiecie ze mam najlepsza mame na swiecie!" 1 3,13%
"Mama pyszne zupki gotuje, a dziecku z radości pupka podskakuje' 0 0%
"Stawiamy pierwsze kroczki, za chwilę świętujemy roczki " 2 6,25%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 16:48   #3151
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość

i jak poszło?
Troszke zjadla, ale nie duzo. Za to obiadek tylko poprobowala Ja nie wiem jak temu mojemu dziecku gotowac, na wszystko kreci nosem i zebym to jeszcze wiedziala czy to smak nie taki czy to, ze kawalki wieksze Zdolowalam sie troche.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:52   #3152
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

na poprawe humorku mój smyk i upolowane na spacerku zwierze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spacer.jpg (128,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiewiór.jpg (83,4 KB, 12 załadowań)
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:59   #3153
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ja tam moge zapłacic niech mi to tylko zrobia bez wózka jak bez reki
mi to raz dwa zrobiono, tzn troszkę to trwało, ale na miejscu..
Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Troszke zjadla, ale nie duzo. Za to obiadek tylko poprobowala Ja nie wiem jak temu mojemu dziecku gotowac, na wszystko kreci nosem i zebym to jeszcze wiedziala czy to smak nie taki czy to, ze kawalki wieksze Zdolowalam sie troche.
aaa...a próbowałas dla odmiany dać słoiczek?spróbować, czy zje?
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
na poprawe humorku mój smyk i upolowane na spacerku zwierze
Misia ostatnio fascynuje się gołąbkami na Rynku i fontanną
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:04   #3154
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Agus a Ty to na miejscu w sklepie robiłaś? serwis maja swój czy jak?
bo ja zamawiałam wózek przez internet i teraz nei wiem czy jakbym poszła gdziekolwiek czy by mi to zrobili?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:19   #3155
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Sharifa, ja mam metodę na Zośkę. Daję jej jeść rzadziej i wtedy więcej zje. Nie głodzę jej, ale robimy większe przerwy miedzy posiłkami i to pomaga u nas. Co ile ją karmisz? Może omiń po prostu któryś z posiłków.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Asia Marcel ma lekko skośne oczy? U nas jest szał na psy. Na spacerze jak zobaczy to rączki potrafi wyciągać w stronę pieska.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:26   #3156
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

skosne, nie zauwazyłam, chyba nie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:31   #3157
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

to może ja mam jakieś "skrzywione" patrzenie
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 19:15   #3158
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

no i w końcu nareszcie nastał czas kiedy napisze - nadrobiłam was, ale zacytować

my dziś spędziliśmy dzień nad jeziorkiem u babci. teraz Moda uskutecznia drzemkę - jak co dzień musi się wyspać przed spaniem

w pt - byłam z Agacią ui siebie w pracy - młoda oczarowała wszystkich. słała uśmiechu, radośnie piała, a najdłuższa i najintensywniejszą pogawędkę ucięła sobie w kadrach ( wiadomo - siedlisko plotek ). no za 3,5 miesiaća trzeba tam wrócić - z jednej strony fajnie, a z drugiej wiadomo.

aha, dziś u na zaliczony pierwszy lot z łózka na podłogę oczywiście stałam obok a to było pół sekundy głupia matka. pilot ukoił spłakane dziecko.

buziaki dla Mamusiek buziaki dla Dzieciątek
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:18   #3159
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cześć Od razu zaznaczam, że nie nadrobiłam nic a nic więc tylko melduję, że u nas ok, mamy 5 ząbków idą 3 kolejne i to wszystkie na raz no i raczkujemy jak burza

Jestem wykończona bo dzisiaj spędziłam prawie 12h w pracy ale spróbuję co nieco poczytać
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:20   #3160
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

12 h w pracy i ma czas na wizaż

no matki-wariatki

czyli, ze będzie 8 zębów
oddacie nam z jeden
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:26   #3161
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
12 h w pracy i ma czas na wizaż

no matki-wariatki

czyli, ze będzie 8 zębów
oddacie nam z jeden
dziecko śpi, chłop w robocie to co mam robić

A no 8 możemy i ze 2 oddać
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 19:53   #3162
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Hej mamuśki
Poczytałam wszystko ale nie dam rady nadrobić, padam na pyszczek
Nocka była fatalna, pobudka co godz i za każdym razem cyc. mam nadzieję, ze dzisiejsza nocka będzie lepsza,ale chyba nie będę się czarować, bo Adanio usnął bez kolacji
W ogóle nachwaliłam się, że chętnie wszystko zjada, a teraz mu się odmieniło i rano kaszki nie tchnął, obiadku parę łyżek, jedynie co to słoiczek owocków i troszkę jogurtu i tyle, kolacji nic. Oby mu wrócił apetyt bo po jednym dniu mam dość

A cały prawie dzień byliśmy u mamy, bo ma dziś urodziny ale nie posiedzieliśmy na dworku za bardzo bo suży wiatr bardzo wiał, a Adania w nocy coś katarek złapał

Cotka na też nakupowałam tych t-shertów i jeszcze nie zakładałam, bo samej tej koszulki się boję, a jak jest ciepło to wolę rampersa czy body z kr i spodenki założyć. Chyba założę taką koszulkę dopiero jak będzie chodził, co by mu się nie podwijała na pleckach

Acelinka mój jest całkowicie antybutelkowy i w nocy tylko cyc i to o różnych porach więc wieczorne wyjścia mam na razie z głowy A w dzień już od ponad 2 tyg nie karmię piersią i nawet się nie domaga, tylko te nocki ehhh
Natka brawa dla Szymka za raczkowanie i kolejne ząbki Dzielny z niego chłopak

A co do wagi, jak poczytałam ile wasze dzieciaczki ważą, to z ciekawości poszłam go zważyć i wyszło w ubraniu 10kg200 , chyba tyle samo co Małgosi Stefcio, ciekawe ile ma wzrostu, ale przez 3 ostatnie miesiące przytył tylko 1200 to niedużo, ale chyba tak teraz dzieciaczki przybierają. Idę w pt do pedi na kontrolę to mi powie czy w normie
Asia Marcelek jak zawsze słodziak i jaka fajna wiewióra
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:01   #3163
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

MałgosiaM no no.
Serio już odstawiacie? Ja też bym chciała. W sumie - jedyne co mnie odciąga to mój mały cycomanek, który jak się dorwie to wygląda jakby w raju był.
Też muszę bo już mnie ta alergia wykańcza a muszę badania porobić. Tabletki brać...a one średnio z karmieniem z tego co ostatnio mówił mi lekarz.

I respekt za wkładanie do łóżeczka. U nas zagracone hehe .
gratulować mi będziesz jak odstawie w nocy ale boję się tego strasznie bo młody usypia pięknie przy cycku
przyszła pora odstawienia, ale jak STasiek sam wyjmował sobie cycka spod koszulki to już powoli zapomina o tym odruchu ufff bo bałam sie że bedzie cieżko, ale przytulić dalej się lubi do cycusia

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

zazdroszcze uregulowania spania...u nas jakoś sie nie da
i brawa za wagę
uregulowane to że kładzie się o 20 i wstaje o 7-30 ale w nocy to tak se jeszcze jest

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Małgoś -10.200 pożyczcie z pół kilo
spryku dla Twojego Eryczka to chętnie bym oddała pól kilo

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Moja tez sie na poczatku przebudza na smoka i kontrole czy mama jest. Raz wyslalam malza to taka syrene wlaczyla, ze musialam przyjsc utulic, a jak tylko mnie widzi to od razu spokoj.
ja też wysyłam od czasu do czasu męza, wkłada tylko smoka a mały włącza syrenę że hej
pójdę ja dam smoka i śpi , o co kaman

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

trzymam kciuki za odstawianie a Ty trzymaj za nasze i za spanie w łóżeczku swoim tak samo
ja bardzo chce uskuteczniać spanie w łóżeczku ale ona sie tma tak często budzi, a u nas śpi pięknie. Ostatnio były takie zimne noce a u nas nie grzali to tż oczywiście "zostaw ją niech śpi z nami bo cieplej" i tak w kółko coś
dzisiejsza nocka była fajna bo do 4 rano spała u siebie a potem zasnęłam przy dawaniu butli i tak została z nami
trzymam kciuki trzymam
ja już nie mam wyjścia ze spaniem w łózeczku, młody tak się przemieszcza, zaraz mi znowu spadnie a ja nie chcę, więc uczę spać w łóżeczeku
mój mąż też tak często mówił, że Stasiowi zimno żeby go do nas wziać itp itd a Stasio odwdzięczał się tacie i kopał go w plecy

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
PYTANIE.
Matka zakupoholiczka nakupowała t-shercików i bluzek na długi rękaw " bo taaakie ślisczne są". I teraz mam problem. Bo nie wiem jak nosić te koszulki na krótki. Wydaje mi się, że body jednak powinno być bo chroni nerki, na body to za ciepło. Tylko po domu? Czy wychodzicie w samej koszulce + spodnie np?
wychodziłam w samej koszulce i spodniach w te upały co były w weekend majowy, dziś na słoncu był w bodziaku na krótki plus spodenki któtkie.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Cotus bo j amyśle ze to nei do końca twej wypowiedzi sie tyczyło tylko ju zpóźniejszych słów: muszę sie przedstawić jak tu wchodze czy jakos tak, dziewczyny pewnei chciały zeby wyszło luzacko, ale no mozna to opatrznie zrozumieć, ale teraz po tych wszytkich wyjaśnieniach mam nadzieje że bedzie git
to ja napisałam o przedstawianiu
mnie by mój post nie obraził, ale ja to ja, mało fosiasta, przyjmująca wiele rzeczy na luzie. Myslałam że mój post jest bardziej luzacki niż wyszło

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a dzis młody w ogól ebył tylko w bodziaku i spodenkach bodziak biedronkowy co ostatnio były z dinusiem-powiem wam ze jestem z nich bardzo zadowolona
ja też

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a w ogóle wczoraj mój mąz wykukał ze w oponie wózka mamy pinezke i ja wyciągnoł i co? zeszło powietrze czyli opona przebita
dzis zakleił dziure ale nadal powietrze schodzi i wykukalismy ze chyba coś koło wentyla-masakra
szukamy do kupienia całego koła żeby w zapasie było, ale nei ma, jutro dzwonie na serwis mam nadzieje ze mi pomoga, jak myślicie przebicie koła nam na prawią w ramach gwarancji? albo sprawdza co tam sie koło wentyla dzieje?
też mieliśmy kapcia, mąż kupił dentke samą 10zł kosztowała, w rowerowym

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

aha, dziś u na zaliczony pierwszy lot z łózka na podłogę oczywiście stałam obok a to było pół sekundy głupia matka. pilot ukoił spłakane dziecko.

buziaki dla Mamusiek buziaki dla Dzieciątek
o jej najdałaś się strachu

tak pilot ukoi smutki oj tak
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:22   #3164
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Misia zasypia, ja oglądam film i nastrajam się na nowy tydzień walki z codziennością...i mogę się oficjalnie pochwalić, że postukała nam dzis łyżeczka o dwie górne jedynkiuff....wresz cie...
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Agus a Ty to na miejscu w sklepie robiłaś? serwis maja swój czy jak?
bo ja zamawiałam wózek przez internet i teraz nei wiem czy jakbym poszła gdziekolwiek czy by mi to zrobili?
ja poszłam z tym do sklepu, gdzie kupowałam wózek, myślę, że w sklepie rowerowym też ci pomogą...ja tam pompowałam raz kółka
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość


aha, dziś u na zaliczony pierwszy lot z łózka na podłogę oczywiście stałam obok a to było pół sekundy głupia matka. pilot ukoił spłakane dziecko.
ale najważniejsze, że nic sie nie stało
buziaki dla Mamusiek buziaki dla Dzieciątek
i nawzajem
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Cześć Od razu zaznaczam, że nie nadrobiłam nic a nic więc tylko melduję, że u nas ok, mamy 5 ząbków idą 3 kolejne i to wszystkie na raz no i raczkujemy jak burza

Jestem wykończona bo dzisiaj spędziłam prawie 12h w pracy ale spróbuję co nieco poczytać
za wytrwałość, ząbeczki Szymka i za raczkowanie...a jeszcze niedawno pisałaś, że obawiasz się, że nie bedzie raczkować
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
przyszła pora odstawienia, ale jak STasiek sam wyjmował sobie cycka spod koszulki to już powoli zapomina o tym odruchu ufff bo bałam sie że bedzie cieżko, ale przytulić dalej się lubi do cycusia



ja też wysyłam od czasu do czasu męza, wkłada tylko smoka a mały włącza syrenę że hej
pójdę ja dam smoka i śpi , o co kaman

może o zapach i twoje ciepło?

ja już nie mam wyjścia ze spaniem w łózeczku, młody tak się przemieszcza, zaraz mi znowu spadnie a ja nie chcę, więc uczę spać w łóżeczeku
mój mąż też tak często mówił, że Stasiowi zimno żeby go do nas wziać itp itd a Stasio odwdzięczał się tacie i kopał go w plecy

agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:29   #3165
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

dzieki za rady odnośni ekoła wiecie mój mąż dzis cos tam pokleił i koło wentyla zaczeło coś uciekać wiec opcje sa dwie albo coś zle skleił albo cos sie stało wentylkowi, po naradzie jutro podjedziemy albo do wulkanizatora albo do rowerowego a jak nic nie poradza to zadziałamy inaczej
jutro spacer w nosidełku albo po prostu posiadówa na balkonie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:31   #3166
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Hejloł

Ja po łebkach bo mnie już wyrko wzywa

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Na śniadanie?? Ale pierwsze zaraz po obudzeniu?? Ja myślałam coby małej dać na 2 posiłek ale kurcze jakoś mi tak dziwnie bo to u nas koło 10 wypada
Po obudzeniu z reguły jest pierś i tak z 1,5-2h później były owocki- a teraz obiadek zamieniłam miejscami te dwa posiłki

Sharifa
za pomysłowość w gotowaniu- sama bym wciągnęła te Twoje zupki

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

Ty wrocić do świata
wróciłam
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
A w załączeniu wabik na uciekające mamy

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
hej niedzielnie

a już tak fajnie było...
nie dziwię się mamie zosi i innym nowym mamom, że nie chcą się już udzielać... takie wytykanie kto jest nowy a kto nie wcale nie jest fajne, tym bardziej w kontekście tego, że się dziwnie na wątku zrobiło
ja nie nowa a też jakoś nie fajnie o tym czytałam, a potem się dziwić czemu wiele mam się już nie odzywa skoro zaczyna się tu robić kółko wzajemnej adoracji...
tyle ode mnie w tym temacie...



Małgosia1983 ładniutki ten wabik
no i zgadzam się z Tobą co do "gorącego" tematu...
spray liczy się nawet i 84oo
archi a długo się wioskujesz?

apropo wagowych tematu u nas też dużo za dużo 9750 i 75cm
Już wróciłam co jakiś czas na kilka dni jeżdzę.
Mój Pio podobnie wagowo i rozmiarowo do Twego
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
jestem póki co

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
na poprawe humorku mój smyk i upolowane na spacerku zwierze
oba zdjęcia rewela!
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

aha, dziś u na zaliczony pierwszy lot z łózka na podłogę oczywiście stałam obok a to było pół sekundy głupia matka. pilot ukoił spłakane dziecko.

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Jestem wykończona bo dzisiaj spędziłam prawie 12h w pracy ale spróbuję co nieco poczytać
o kurde

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Poczytałam wszystko ale nie dam rady nadrobić, padam na pyszczek
Nocka była fatalna, pobudka co godz i za każdym razem cyc. mam nadzieję, ze dzisiejsza nocka będzie lepsza,ale chyba nie będę się czarować, bo Adanio usnął bez kolacji
No to się zgadał z Pio bo tez coś ost w nocy się wybudza i płacze- na szcescie obywa sie bez piersi- ale musze brac do siebie, przytulic, uspokoic
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:41   #3167
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzieki za rady odnośni ekoła wiecie mój mąż dzis cos tam pokleił i koło wentyla zaczeło coś uciekać wiec opcje sa dwie albo coś zle skleił albo cos sie stało wentylkowi, po naradzie jutro podjedziemy albo do wulkanizatora albo do rowerowego a jak nic nie poradza to zadziałamy inaczej
jutro spacer w nosidełku albo po prostu posiadówa na balkonie
to daj znać,czy wam się udało
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
No to się zgadał z Pio bo tez coś ost w nocy się wybudza i płacze- na szcescie obywa sie bez piersi- ale musze brac do siebie, przytulic, uspokoic
to chyba nasze dzieciaczki się zgadały..moja robi to samo.....
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:52   #3168
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Marcel slodziak a wiewiorka jaka fajna

Nadia jeszcze jakos sie nie interesuje za bardzo konkretnymi rzeczami, lubi patrzec na przejezdzajace samochody tylko i ogolnie ogladac swiat, a bylismy w zeszlym tygodniu za lotniskiem, przy plazy popatrzec na ladujace samoloty, to w ogole na niej wrazenie nie zrobilo No cos sie przesunelo, a co za roznica samochod czy samolot A mama z tata z minami pod tytulem "woooow"

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
mi to raz dwa zrobiono, tzn troszkę to trwało, ale na miejscu..

aaa...a próbowałas dla odmiany dać słoiczek?spróbować, czy zje?

Misia ostatnio fascynuje się gołąbkami na Rynku i fontanną
Sloiczkow wolalabym juz nie dawac, bo te co mam sa super gladkie, a wolalabym, zeby chociaz grudki byly jezeli to kawalki jej nie odpowiadaja, a nie smak.

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Sharifa, ja mam metodę na Zośkę. Daję jej jeść rzadziej i wtedy więcej zje. Nie głodzę jej, ale robimy większe przerwy miedzy posiłkami i to pomaga u nas. Co ile ją karmisz? Może omiń po prostu któryś z posiłków.
Hmmmm wydaje mi sie, ze godziny ma ok, zwlaszcza z rana wlasnie probuje ja przetrzymac, zeby ten nieszczesny obiad zjadla.

6:30-7 -mleko z 2 lyzeczkami kaszki, tak ze 200-210ml wychodzi
10:30-11 - mleko 90-120ml, dzisiaj byla kaszka z lyzeczki, zjadla malo, moze ze 60ml
14-14:30 obiad, daje mala porcje, objetosciowo mniej niz maly sloiczek
16:30-17 - owoce - to dzisiaj z lyzeczki ladnie zjadla
19-19:30 - kaszka na noc, ok 220ml
i w nocy 24-1 - mleko 120-150ml

Zadnych przegryzek tez juz nie dostaje - ani herbatniczkow ani chlebka, nic, tylko sok albo sok z woda do picia tak ze 170-180ml przez caly dzien.

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
no i w końcu nareszcie nastał czas kiedy napisze - nadrobiłam was, ale zacytować

my dziś spędziliśmy dzień nad jeziorkiem u babci. teraz Moda uskutecznia drzemkę - jak co dzień musi się wyspać przed spaniem

w pt - byłam z Agacią ui siebie w pracy - młoda oczarowała wszystkich. słała uśmiechu, radośnie piała, a najdłuższa i najintensywniejszą pogawędkę ucięła sobie w kadrach ( wiadomo - siedlisko plotek ). no za 3,5 miesiaća trzeba tam wrócić - z jednej strony fajnie, a z drugiej wiadomo.

aha, dziś u na zaliczony pierwszy lot z łózka na podłogę oczywiście stałam obok a to było pół sekundy głupia matka. pilot ukoił spłakane dziecko.

buziaki dla Mamusiek buziaki dla Dzieciątek
Agacia czarodziejka
Pilot jako uspokajacz mowisz, musze sprobowac

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Cześć Od razu zaznaczam, że nie nadrobiłam nic a nic więc tylko melduję, że u nas ok, mamy 5 ząbków idą 3 kolejne i to wszystkie na raz no i raczkujemy jak burza

Jestem wykończona bo dzisiaj spędziłam prawie 12h w pracy ale spróbuję co nieco poczytać
8 zebow padlam z wrazenia

12h w pracy super-mama

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość

ja też wysyłam od czasu do czasu męza, wkłada tylko smoka a mały włącza syrenę że hej
pójdę ja dam smoka i śpi , o co kaman
Pelna kontrola Mama jest? Jest, to mozna spac dalej
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:55   #3169
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość

wiec może olejmy juz ten temat i piszmy WSZYTKIE nadal , jedne mniej inne więcej-nie wazne po prostu piszmy o tych naszych pierdołkach, rzeczach ważnych i trwajmy w ten czy inny sposób

to napisane wiecie troche żartem , troche serio, ale laski kochane moze po prostu bawmy sie tym wątkiem co? traktujmy go jako odskocznie od codziennego życia, jako coś przyjemnego i miłego, a nei jak coś co mamy za kare



Marcelek sobie leżakuje a mama wiewiórom zdjęcia robi hehe

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
jestem póki co

i tak ma być!
skoro "stare" mamy nie chcą pisać cieszmy się tym, że są nowe mamy i one chcą z nami popisać


Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Boże...tyle płaczu, ile było od półtorej godziny, to już daaaawno nie było....zaczęlo się od usypiania na siłę przez moją mamę (czasem tak jest ja swoje a moja mama swoje...)no i ryk....w końcu po dwóch dawkach żelu na ząbki, dawce Ibufenu dziecię zasnęło w moich ramionachi z misiem (nowość hihi).i teraz leży w łóżeczku nogami w miejscu poduszki i mi chrapie bidoczka mazaraz będe wystawiać ciuszki na allegro drugi raz te, które się nie sprzedały..może tak pójdą...ale cztery ciuszki ( w tym komplet bielizny) sprzedane
oj biedna... namęczyła się...
szalejesz z tym all

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

aha, dziś u na zaliczony pierwszy lot z łózka na podłogę oczywiście stałam obok a to było pół sekundy głupia matka. pilot ukoił spłakane dziecko.
uuu


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Cześć Od razu zaznaczam, że nie nadrobiłam nic a nic więc tylko melduję, że u nas ok, mamy 5 ząbków idą 3 kolejne i to wszystkie na raz no i raczkujemy jak burza

Jestem wykończona bo dzisiaj spędziłam prawie 12h w pracy ale spróbuję co nieco poczytać
8 zębów?

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Hejloł
hej hej


ja też padam...
udało nam się w końcu pogadać z księdzem na temat chrzcin... cieszę się, bo mój ksiądz w parafii w Pl same problemy z tym robił...

w temacie krótkiego rękawka, mamy kilka koszulek i jak je zakładam to na wierzch idzie sweterek albo bluza i jest git
w Pl jak lato będzie gorące to będą pierwsza klasa
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 20:58   #3170
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

heja i ja się melduję
weekend szybko zleciał, dziś bylismy z malym na basenie, Bartuś zachwycony

nasz wagowo to też z tych dużych, ponad 10 kg i jest co nosić, lewa ręka to mi już pomału odpada, jak mi w nocy odpocznie to rano nie mogę ją ruszyć

co do spania to mały ma już stałą porę kąpania 19:30 i później mleko i koło 20tej już śpi. Wczoraj byliśmy u znajomych i wracaliśmy po 20tej to tak się rozpłakał w samochodzie że koniec, po prostu już jest zmęczony o tej godzinie.
I w dzień teraz też już ma stałe godz spania. Z racji tego że do pracy chodzę, to o 6:20 najpóźniej go budzę, później śpi u babci o 8-9 i 12-14, czasami mi zaśnie jeszcze popołudniu a czasami już nie
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:58   #3171
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Marcel slodziak a wiewiorka jaka fajna

Nadia jeszcze jakos sie nie interesuje za bardzo konkretnymi rzeczami, lubi patrzec na przejezdzajace samochody tylko i ogolnie ogladac swiat, a bylismy w zeszlym tygodniu za lotniskiem, przy plazy popatrzec na ladujace samoloty, to w ogole na niej wrazenie nie zrobilo No cos sie przesunelo, a co za roznica samochod czy samolot A mama z tata z minami pod tytulem "woooow"


Hmmmm wydaje mi sie, ze godziny ma ok, zwlaszcza z rana wlasnie probuje ja przetrzymac, zeby ten nieszczesny obiad zjadla.
za to wooow

my obiad jemy o 16
deser jest na drugie śniadanie, koło 13
kolacja o 19
a śniadanie to ostatnio cycek, bo nic innego nie da rady
i nie ma opcji by zjadła coś więcej
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:00   #3172
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

a co do ubierania, to dziś mały śmigał w bluzce na krótki rękaw i spodenkach. Bartuś to z tych zimnolubnych, bo nóżki ciągle ciepłe
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:01   #3173
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Minio ja już prawie wcale nie karmię piersią, na noc w sumie, w nocy brakuje mi mleka też, Franek płacze, budzi się co pół godziny a tam pustynia. Zanikł mi pokarm, chociaż myślalam, że przy regularnym opróżnianiu to nie jest możliwe, a jednak .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:03   #3174
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

no to nadrobiłam, sorki że nie cytuje ale nie mam siły już, padam

kolorowych snów i spokojnej nocki

może jutro w pracy uda mi się coś zerknąć

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Minio ja już prawie wcale nie karmię piersią, na noc w sumie, w nocy brakuje mi mleka też, Franek płacze, budzi się co pół godziny a tam pustynia. Zanikł mi pokarm, chociaż myślalam, że przy regularnym opróżnianiu to nie jest możliwe, a jednak .
Anciu coś TY, kurcze aż tak?? to moze całkiem go na mleko na noc przestawisz i będzie spał bez pobudek???

Napisz mi proszę jak robiłaś buraczkową?? bo się zamierzam do zrobienia
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:05   #3175
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Mam pytanie, czy któraś z Was ma w oknach moskitiery? Potrzebuję coś takiego zakupić (bo Zośke coś w nocy pogryzło) i kompletnie nie wiem gdzie szukać? Obi i tym podobne? Czy może są jakieś firmy co przyjdą, zmierza i samemu zamontują?!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:07   #3176
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Martusia przecież przestawiam .

Buraczki tarkowałam, do tego marchew, seler, pietruszkę i oczywiście kaszę jaglaną. Jak się podgotowało z 20 minut dodawałam ziemniaki, znów z 20 minut i na koniec oliwa i cześć . Mrożony koperek jeszcze daję. I z mięskiem ugotowanym oddzielnie.

Zupek w sumie już prawie nie gotuję, Franek nie chce ich jesć za bardzo, chyba się znudziły. Przestawiam się na inne pokarmy.


Cotka ja zakładam same koszulki ze spodenkami, gdy gorąco.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:10   #3177
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Martusia przecież przestawiam .

Buraczki tarkowałam, do tego marchew, seler, pietruszkę i oczywiście kaszę jaglaną. Jak się podgotowało z 20 minut dodawałam ziemniaki, znów z 20 minut i na koniec oliwa i cześć . Mrożony koperek jeszcze daję. I z mięskiem ugotowanym oddzielnie.

Zupek w sumie już prawie nie gotuję, Franek nie chce ich jesć za bardzo, chyba się znudziły. Przestawiam się na inne pokarmy.


Cotka ja zakładam same koszulki ze spodenkami, gdy gorąco.
A jakie? Podpowiedz cos bo u nas zupki warzywne w ogole nie wchodza.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:13   #3178
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Sharifa spróbowałam pulpeciki z indyka z kaszą manną w warzywach i byle jak, ale poszło - zjadał jeden maly pulpecik i warzywka, więc chyba nienajgorzej. Jedynie buraczkowa w miarę podchodzi. Teraz chcę jeszcze rybkę upiec w folii. Jajko gotowane było.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:22   #3179
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
udało nam się w końcu pogadać z księdzem na temat chrzcin... cieszę się, bo mój ksiądz w parafii w Pl same problemy z tym robił...
mnie to już babcia księdza znalazła bylebym tylko w końcu Zośkę ochrzciła
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:24   #3180
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Może to takie etap, że to bunt obiadkowy? lub zęby? U nas ładnie szło, ale jakieś 3 tygodnie jest lipa.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.