Podforum dla Filtromaniaczek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 07:10   #61
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Formum o zwierzętach już powstało- WiZOOż:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=65
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 07:10   #62
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Nie wypowiadam się na tamtym wątku, chociaż dla mnie jest ono mniej uzasadnione, niż nasze filtrowe. Otóż forów o zwierzętach w internecie (nawet polskojęzycznym), jest całe mnóstwo, a filtrowych nie ma.
Czy taki argument jest dla Ciebie wystarczający?
A poza tym, nie rozumiem dlaczego tak bardzo jesteś przeciwna naszemu podforum.
Jestem przeciwna powstaniu podforum o filtrach, gdyż myślę że jest to za wąski temat żeby tworzył nowe podforum. Idąc takim rozumowaniem, niedługo forum bedzie się składało z wielu podfor tematycznych. Pomijając już temat gubienia się w tym wszystkim, powstanie przecież bałagan, moderatorzy będą mieli mnóstwo pracy z przenoszeniem wątków, będą wątpliwości co do tego, gdzie dany wątek ma istnieć.

Forum o zwierzętach wydaje mi się tematem bardziej obszerniejszym, i dlatego pomysł Koko wydaje mi się już lepszy

Pozdrawiam!!!
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:37   #63
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Jestem przeciwna powstaniu podforum o filtrach, gdyż myślę że jest to za wąski temat żeby tworzył nowe podforum. Idąc takim rozumowaniem, niedługo forum bedzie się składało z wielu podfor tematycznych. Pomijając już temat gubienia się w tym wszystkim, powstanie przecież bałagan, moderatorzy będą mieli mnóstwo pracy z przenoszeniem wątków, będą wątpliwości co do tego, gdzie dany wątek ma istnieć.
Pozdrawiam!!!
Nie zgadzam sie. Mówimy przecież o tematyce biochemicznej, a to na pewno nie jest wąska specjalizacja i skierowana na inne tory niż "kosmetyczka". Nas interesuje podejście naukowe, rozmawiamy np. o składnikach i ich interakcjach, suplementacji itp. To coś więcej niż "Jaką maseczkę mam sbie podłożyć pod oczy", choć i takie problemy się zdarzają
Poza tym, argumenty mojej przedmówczyni świadczą o tym, że nie zaglądała do wątku o fiitromaniaczkach i nie ma pojęcia o mnogośsi poruszanych tam tematów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:59   #64
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Biochemia urody - to juz nieco obszerniejszy dzial i mysle ze jego powstanie mialoby wiekszy sens niz powstanie forum filtrowego.

ALE wydaje mi sie ze wtedy to dopiero zrobi sie bałagan na kosmetycznym. Juz teraz wiele uzytkowniczek zaklada na forum kosmetycznym wątki, ktore powinny byc na wizazystce, plotkowym lub np. na medycynie estetycznej.
Wydaje mi sie ze wiele osob nie odrozniłoby forum biochemicznego od forum kosmetycznego . Wątki na obu forach by się "przeplatały", utworzylby się jeszcze większy bałagan...

JEDNAK też uwazam ze to dobry pomysl. Takie podforum byloby wielką kopalnią wiedzy
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:55   #65
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez L_V
Nie zgadzam sie. Mówimy przecież o tematyce biochemicznej, a to na pewno nie jest wąska specjalizacja i skierowana na inne tory niż "kosmetyczka". Nas interesuje podejście naukowe, rozmawiamy np. o składnikach i ich interakcjach, suplementacji itp. To coś więcej niż "Jaką maseczkę mam sbie podłożyć pod oczy", choć i takie problemy się zdarzają
Poza tym, argumenty mojej przedmówczyni świadczą o tym, że nie zaglądała do wątku o fiitromaniaczkach i nie ma pojęcia o mnogośsi poruszanych tam tematów.
Forum biochemiczne owszem, tymbardziej że zamknięto forum Biochemia Urody. Jednak z dugiej strony, na forum biochemiczne nie nadawałyby się wszystkie wątki o filtrach
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:58   #66
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Jednak z dugiej strony, na forum biochemiczne nie nadawałyby się wszystkie wątki o filtrach
Dlaczego?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:59   #67
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Biochemia urody - to juz nieco obszerniejszy dzial i mysle ze jego powstanie mialoby wiekszy sens niz powstanie forum filtrowego.

ALE wydaje mi sie ze wtedy to dopiero zrobi sie bałagan na kosmetycznym. Juz teraz wiele uzytkowniczek zaklada na forum kosmetycznym wątki, ktore powinny byc na wizazystce, plotkowym lub np. na medycynie estetycznej.
Wydaje mi sie ze wiele osob nie odrozniłoby forum biochemicznego od forum kosmetycznego . Wątki na obu forach by się "przeplatały", utworzylby się jeszcze większy bałagan...

JEDNAK też uwazam ze to dobry pomysl. Takie podforum byloby wielką kopalnią wiedzy
A przypadkiem nie było już takiego pomysłu na forum biochemiczne? Poza tym tam już MUSZĄ być modzi specjaliści.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 12:01   #68
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Forum biochemiczne owszem, tymbardziej że zamknięto forum Biochemia Urody. Jednak z dugiej strony, na forum biochemiczne nie nadawałyby się wszystkie wątki o filtrach

Mam wrazenie,ze uczepilas sie filtrow jak gdyby byly zlem koniecznym.
Nie rozumiem Twojego toku myslenia;forum biochemiczne byloby swietnym rozwiazaniem i nie tylko dlatego,ze zamknieto BU.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:02   #69
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dlaczego?
No właśnie, dlaczego? Dla przykładu: wątek "Do filltromaniaczek" - obecnie toczy się na nim dyskusja nt. wysokości PPD w poszczególnych produktach i skłądnikach które tą ochronę gwarantują; wątek "filtry a make-up" - dyskusja nt. produktów do makijażu nie destabilizujących PArsolu. Jak dla mnie to zagadnienia ściśle biochemiczne i nie mające wiele wspólnego z "kosmetyczką".
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:06   #70
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
A przypadkiem nie było już takiego pomysłu na forum biochemiczne? Poza tym tam już MUSZĄ być modzi specjaliści.
Kolejny argument, którego nie rozumiem.
Co to znaczy, że "tam już MUSZĄ być modzi specjaliści."? A jak się ich nie znajdzie, to co?
Jakoś bez nich też rozmawiamy na nasze tematy.

Po co rzucacie nam kłody pod nogi?
Naprawdę nie rozumiem, czemu osoby niezainteresowane tym forum się wypowiadają. Mnie by do głowy nie przyszło wejść na wątek z prośbą o forum zwierzęce i tam protestować
I dlaczego Szefostwo się nie wypowie?
Przy forum dla zwierząt odzew był szybszy, mimo że ten wątek powstał wcześniej.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:11   #71
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
A przypadkiem nie było już takiego pomysłu na forum biochemiczne? Poza tym tam już MUSZĄ być modzi specjaliści.
Pomysl chyba wlasnie dlatego upadł - był problem z moderatorami specjalistami na to forum.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 12:13   #72
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Na "kosmetyczce" też brakuje "moderatorów specjalistów", a nie oznacza to, że nasze posty są cenzurowane czy wręcz usuwane.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:19   #73
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Na kosmetyczce sa dwie moderatorki specjalistki
p. Beata i p. Agnieszka
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:20   #74
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Na "kosmetyczce" też brakuje "moderatorów specjalistów", a nie oznacza to, że nasze posty są cenzurowane czy wręcz usuwane.

Dokladnie,popieram Sandije oraz nadal nie rozumiem dziwnego uporu oraz argumentacji,ktora jest przeciw stworzeniu forum biochemicznego.Moze najwyzszy czas aby wypowiedziala sie AgaZ i Zlo??????
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:21   #75
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Na "kosmetyczce" też brakuje "moderatorów specjalistów", a nie oznacza to, że nasze posty są cenzurowane czy wręcz usuwane.
Tak jest.

Poza tym są Użytkownicy specjaliści, którzuy dysponują ogromna wręcz wiedzą, np. Sandija, Justa, Noor, Crumb czy Justy oraz wielu innych. Bazujemy na ich wiedzy, a i same duzo czytamy i przytaczamy żródła. Stąd, nie widzę problemu ewentuanego braku moderatorów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:21   #76
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Na kosmetyczce sa dwie moderatorki specjalistki
p. Beata i p. Agnieszka

I chcialabym zobaczyc ich wypowiedzi,ktore pomagaly Nam w roznych rozwazaniach a jakos tego nie zauwazylam.Jaka jest wiec ich rola?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:28   #77
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

A ja nie rozumiem tego dziwnego ataku na moją osobę. Nie jestem przeciwko forum z filtrami,ale uważam,że jest to zbyt wąska dziedzina,by tworzyć z tego osobny dział. Nie rozumiem też upierania się przy tym,że nie może być forum słoneczne-o słońcu, solariach, filtrach,bo to jest przeciwko sobie. Może i jest,ale przecież to wszystko jest ze sobą związane. Tak jak na paznokciowym są wątki o paznokciach żelowych,które nie są zbyt dobre dla naszych pazurków oraz np. o odżywkach do zniszczonych paznokci naturalnych.
Uważam,że na forum biochemicznym powinien być osoby,które naprawdę mają o tym widzę, specjalistyczną. Podajecie przykład kosmetyczki,a ja podam przykład dermatologii, gdzie teoretycznie mogłyśmy pisać nadal o kremach na blizny, o trądziku itp itd, bo może któraś z nas miała takie problemy. Ale forum zamknięto,bo nie ma odpowiedniego opiekuna.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:29   #78
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Hexxana
I chcialabym zobaczyc ich wypowiedzi,ktore pomagaly Nam w roznych rozwazaniach a jakos tego nie zauwazylam.Jaka jest wiec ich rola?
Właśnie, wystarczy sobie zobaczyć jak często pani Beata i Agnieszka wchodzą na forum i udzielają odpowiedzi.
Agnieszka ostatni raz zaglądała na forum w połowie stycznia, a pani Beata na początku kwietnia.

Ja popieram forum Biochemia Urody, chociaż nie stosuję filtrów to wiem, że dziewczynom przyda się taki kącik. Jakoś przy rozdrabnianiu "Zrób to sama" nie było tyle głosów przeciwnych
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:29   #79
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Na kosmetyczce sa dwie moderatorki specjalistki
p. Beata i p. Agnieszka
Ines: czy Ty przeczytałaś to, co napisałaś?
Nie masz pojęcia, jak wyglądaja nasze wątki biochemiczne.
Nie masz pojęcia, kto rozwiązuje problemy i wątpliwości.
Dla ułatwienia mogę zasugerować: nie wymienione wyżej osoby.
Żadna z nich nie bierze udziału w naszych filtrowych wątkach.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 12:31   #80
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez L_V
Tak jest.

Poza tym są Użytkownicy specjaliści, którzuy dysponują ogromna wręcz wiedzą, np. Sandija, Justa czy Justy oraz wielu innych. Bazujemy na ich wiedzy, a i same duzo czytamy i przytaczamy żródła. Stąd, nie widzę problemu ewentuanego braku moderatorów.
Z tego co kojarzę to propozycja moderowania forum biochemicznego padła dla Sylwiastej. Justy jest z koleji, o ile mnie pamięc nie myli, farmaceutką. Znajdźmy w swoim gronie biotechnolożki,którę będa chciały podjąć się moderowania tego forum.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:32   #81
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Ja również nie rozumiem dlaczego muszą być moderatorki specjalistki?
Tak, na forum kosmetyczka są 2 moderatorki-specjalistki. Ale przecież nie są to osoby, które czytają każdą wiadomość i reagują na każdą głupotę napisaną na tym forum. Pani Beata ostatni swój post napisała dnia 08.04., a przedostatni 16.03. Pani Agnieszka Mirek - ostatnia aktywność dnia 30.01. Ja oczywiście nic tym Paniom nie zarzucam, darzę je ogromnym szacunkiem . Chcę zwrócić tylko uwagę na to, że te Panie nie odgrywają znaczącej roli w rozwoju "kosmetyczki".
Poza tym na tematy, na które toczyłyby się rozmowy na potencjalnym forum biochemicznym i tak już teraz rozmawiamy. I rozmawiamy bez pomocy/nadzoru moderatora-specjalisty.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:37   #82
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Ja również nie rozumiem dlaczego muszą być moderatorki specjalistki?
Tak, na forum kosmetyczka są 2 moderatorki-specjalistki. Ale przecież nie są to osoby, które czytają każdą wiadomość i reagują na każdą głupotę napisaną na tym forum. Pani Beata ostatni swój post napisała dnia 08.04., a przedostatni 16.03. Pani Agnieszka Mirek - ostatnia aktywność dnia 30.01. Ja oczywiście nic tym Paniom nie zarzucam, darzę je ogromnym szacunkiem . Chcę zwrócić tylko uwagę na to, że te Panie nie odgrywają znaczącej roli w rozwoju "kosmetyczki".
Poza tym na tematy, na które toczyłyby się rozmowy na potencjalnym forum biochemicznym i tak już teraz rozmawiamy. I rozmawiamy bez pomocy/nadzoru moderatora-specjalisty.
Analogiczna sytuacja jest na Wizażystce,ale czy to powód do wytykania tym osobom tego,że tu nie przychodzą. Mają swoje życia, pracę, to nie są cyborgi,które siedzą tu cały czas.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:39   #83
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
Analogiczna sytuacja jest na Wizażystce,ale czy to powód do wytykania tym osobom tego,że tu nie przychodzą. Mają swoje życia, pracę, to nie są cyborgi,które siedzą tu cały czas.
Nic nikomu nie wytykam Widzę, że nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:40   #84
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Mam wrazenie,ze uczepilas sie filtrow jak gdyby byly zlem koniecznym.
Nie rozumiem Twojego toku myslenia;forum biochemiczne byloby swietnym rozwiazaniem i nie tylko dlatego,ze zamknieto BU.
Uwierz mi, ja nie mam nic przeciwko filtrom. Tylko mam jednak coś przeciw rozdrabnianiu forum, bo wtedy stworzy się jeszcze większy bałagan.

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dlaczego?
Ponieważ zagadnienia dotyczące filtrów to nie tylko zaganienia związane z biochemią (np. gdzie w ... (jakieś miasto) kupić ... (jakiś filtr) - głupi przykład, ale jednak przykład)

Pozdrawiam i życzę miłej dyskusji
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:42   #85
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez natii4
Analogiczna sytuacja jest na Wizażystce,ale czy to powód do wytykania tym osobom tego,że tu nie przychodzą. Mają swoje życia, pracę, to nie są cyborgi,które siedzą tu cały czas.
Natii, tu nie chodzi o wytykanie czegokolwiek, ale o zwrócenie uwagi, że forum kosmetyczne działa bez ingerencji specjalistów. Dziewczyny rozumieją, że pani Agnieszka i Beata po prostu nie mają na nie czasu.

P.S. Dodam tylko od siebie, że świetnymi moderatorkami tego forum, byłyby dziewczyny, które niestety już tutaj nie zaglądają
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:43   #86
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Wątki "filtromaniacze" żyją i mają się dobrze bez pomocy modów. Po co ten sztuczny problem? Do tej pory radziłyśmy sobie bez modów i nadal będziemy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:43   #87
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Czekamy na wypowiedzi Szefostwa.
Myślę, że dyskusja nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:44   #88
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Natii, tu nie chodzi o wytykanie czegokolwiek, ale o zwrócenie uwagi, że forum kosmetyczne działa bez ingerencji specjalistów. Dziewczyny rozumieją, że pani Agnieszka i Beata po prostu nie mają na nie czasu.
Tak, dokładnie mnie o to chodziło.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:44   #89
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Nic nikomu nie wytykam Widzę, że nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi.
Podajesz daty kiedy tu te osoby były ostatnio to jest i piszesz,że nic nie wnoszą w rozwój tego forum,a ja piszę,że nie tylko na tym forum tak jest. Zrozumiałam bardzo dokładnie o co ci chodzi.

Wiecie zamiast się tak kłócić te specjalistki-nie specjalistki może same na Wizażu znajdziecie osoby,które są tą profesją zajmują i byłyby chętne do opieki na takim forum?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:45   #90
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Natii, tu nie chodzi o wytykanie czegokolwiek, ale o zwrócenie uwagi, że forum kosmetyczne działa bez ingerencji specjalistów. Dziewczyny rozumieją, że pani Agnieszka i Beata po prostu nie mają na nie czasu.

P.S. Dodam tylko od siebie, że świetnymi moderatorkami tego forum, byłyby dziewczyny, które niestety już tutaj nie zaglądają
To odpowiedź mi na pytanie dlaczego forum Dermatologia nie działa? Ile czasu nie było nikogo i same jakoś musiałyśmy sobie radzić,a jednak zostało zamknięte. Poza tym na forum kosmetyczki jest wiele dziewczyn kosmetyczek, studentek kosmetologii,które się udzielają.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.