brokatowy french - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 16:07   #1
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75

brokatowy french


Czesc Dziewczyny....

Robie pazurki w Irlandii, ale tutejsze kobietki zazwyczaj chca klasyczny french, czasami jakas cyrkonie itp - a ja chce robic wiecej na brokatach. Zaczelam wiec testowac po pracy z brokatami i zatrzymalam sie na pewnym etapie....zaczne odpoczatku

Chcialabym zrobic frech brokatowy, ale taki gdzie na brokat moge jeszcze polozyc cyrkonie, czy inne ozdoby...

Zazwyczaj robiac french brokatowy robilam tak: zmatowniona pierwsza warstwa zelu, na to clear w ksztalcie usmiechu i maczalam pazurek w zelu. Wychodzi slicznie, bo brokat jest bez przeswitow, intensywny i latwo skorygowac linie - no i najwazniejsze - brokat jest na koncowce, a reszta paznokcia nie jest opruszona....Ale kiedy robie w ten sposob to cyrkonia czy gwiazdka sie juz nie doklei, bo cala lepka powierzchnie zajmuje brokat...nie chce dawac kolejnych warst bo wyjdzie za grubo i nie naturalnie....

Jakich sposobow uzywacie do brokatowego frencha?

uzywacie pedzelka, maczacie w brokacie, miksujecie brokat z clearem, czy moze uzywacie zeli brokatowych....
Brokatowe zele mam z inails ale one maja za malo brokatu - moze dosypac???

Macie jakies pomysly?
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 09:01   #2
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: brokatowy french

pewnie że dosyp , przecież żel brokatowy to nic innego jak żel + brokat ... ja produkuje sobie sama żele brokatowe
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:54   #3
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: brokatowy french

wez w miare rzadki zel i dosyp brokattui linia usmiechu wyjdzie rownie ładna a i na dokladne mozesz cos dac
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:50   #4
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: brokatowy french

ja mam taki stary rozczapirzony pędzelek (kiedyś chcąc go wyczyścić wsadziłam niechcąco w aceton xD) i nim nakładam brokat jeśli chce coś jeszcze na to położyć - uklepując brokat na warstwie dysp. lub na cienkiej warstwie żelu wychodzi on nieco cieniej niż maczanie w brokacie - przetestowałam

Wtedy do lampki i dopiero pozniej ozdoba na kolejnej cieniutkiej warstwie żelu - przymrażam i buduje.
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..

Edytowane przez disarrays
Czas edycji: 2011-09-24 o 15:52
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:49   #5
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: brokatowy french

dzieki za rady - juz testuje...
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:53   #6
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: brokatowy french

a ja mam takie luźne pytanie, w czym tkwi problem by utwardzić tego brokatowego frencha taką metodą jak opisałaś, jak się utwardzi to położyć na całego paznokcia cienką warstwę cleara, dać co tam chcemy, znowu utwardzic i potem budować?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 09:45   #7
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: brokatowy french

nie chce dawac zbednych warstw zeby nie bylo grubo. Sama brokatowa koncowka wyjdzie deko grubsza niz z samego zelu, a jeszcze trzeba zdudowac pazurka. Tak mi sie przynajmniej wydaje
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 11:54   #8
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: brokatowy french

Ale przecież nie masz dawać kolejnej warstwy tylko "zmoczyć" paznokcia żelem żeby trzymały się kolejne ozdoby. Przejechać pędzlem jak lakierem, żeby się tylko ozdoby złapały, żadnej dodatkowej warstwy nie trzeba kłaść. Bo jak się zacznie na tym frenchu brokatowym z żelu zrobionym kombinować to się może całość porozjeżdżać i będzie d*pa blada i 3 razy tyle roboty ile to wszystko warte.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 22:20   #9
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: brokatowy french

najprostsza metoda i nie jest grubo

jak np.chcesz french z końcówką z czerwonego brokatu to robisz tak: na końcówkę (na tipsa lub na cienki szkielet na formie) nakładasz cienką warstwę czerwonego żelu i na ten mokry żel nakładasz czerwony brokat (lub na utwardzony czerwony żel nakladasz żel z czerwonym brokatem), utwardzasz, nakladasz bezbarwny żel, utwardzasz a potem jak już tam chcesz - gwiazdki etc....

kolorowy żel pod brokatem spowoduje, że nie będzie prześwitów - a nawet jesli to będą po prostu niewidoczne

nie musisz wtedy nakładać dużo brokatu bo czerwony kolor podbije z dołu.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 12:03   #10
Madzik487
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: brokatowy french

Witam, ja mam na to sprawdzony sposób- cieńka warstwa cleara+brokat, a w miejsca, gdzie chcę położyc ozdoby robię kropeczki z cleara, na kropkę ozdoba i utwardzamy. Cieniutko i oszczędnie
Madzik487 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:21   #11
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: brokatowy french

kazdy z waszych sposobow jest dobry, ale jednak brokat dodany do cleara jak dla mnie najlepszy. Ja maczam pazurka w brokacie, albo posypuje brokatem to potem przy budowaniu brokat czasem dostaje sie na pedzelek albo przenosi z zelem i nad sliczna koncowka widac drobinki brokatu.
Porobilam wszystkie mozliwe kolory zelow brokatowych i poki co jak dla mnie to najlepszy sposob na koncowke brokatowa. Dodatkowo jesli chce cos na tej koncowce umiecic to moge lekko docisnac w warstwe brokatowa - zawsze to cieniej niz nakladac cleara na utwardzona koncowke....
dzieki za rady dziewc\ynyu - kazda dobra...
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.