Jego mama nie chce mnie poznać ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-30, 13:21   #1
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26

Jego mama nie chce mnie poznać !


Hejka, doradźcie mi, co ja mam o tym myśleć. A więc spotykamy sie z chłopakiem od jakis 3 miesięcy. On ma 22 lata, ja 18. Mieszkamy w innych miastach. On poznał moją mamę i go polubiła. Problem w tym, że kiedy powiedział on swojej mamie o mnie, ona stwierdziła, że jestem za młoda dla niego i wolałaby żeby był z kimś starszym, kto już studiuje. Stwierdzila tak, nawet mnie nie poznawszy. Przez to, kiedy byłam u niego,( nie spaliśmy u niego w domu, bo nie chciałam spać tak od razu po jej poznaniu, a na jeden dzien nie opłacało mi się przyjechać ) w motelu. Nie powiedział jej nawet, że przyjechałam ... Juz sama nie wiem, czy to dobrze, zważywszy na to, co jego mama powiedziała (ma 55 lat, prawniczka w dodatku) ... To dobrze, że nie powiedział mamie, że przyjechałam ? Co myślicie o opinii jego mamy? Jak mam zmienić jej nastawienie ?
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 13:32   #2
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Hejka, doradźcie mi, co ja mam o tym myśleć. A więc spotykamy sie z chłopakiem od jakis 3 miesięcy. On ma 22 lata, ja 18. Mieszkamy w innych miastach. On poznał moją mamę i go polubiła. Problem w tym, że kiedy powiedział on swojej mamie o mnie, ona stwierdziła, że jestem za młoda dla niego i wolałaby żeby był z kimś starszym, kto już studiuje. Stwierdzila tak, nawet mnie nie poznawszy. Przez to, kiedy byłam u niego,( nie spaliśmy u niego w domu, bo nie chciałam spać tak od razu po jej poznaniu, a na jeden dzien nie opłacało mi się przyjechać ) w motelu. Nie powiedział jej nawet, że przyjechałam ... Juz sama nie wiem, czy to dobrze, zważywszy na to, co jego mama powiedziała (ma 55 lat, prawniczka w dodatku) ... To dobrze, że nie powiedział mamie, że przyjechałam ? Co myślicie o opinii jego mamy? Jak mam zmienić jej nastawienie ?
Co z tego, że prawniczka? Gdyby była ekspedientką w spożywczym coś by zmieniło?
Jego mama jest uprzedzona i tyle, niezależnie od wykonywanego zawodu. A może chłopak studiuje prawo i mamci nie odpowiada, że pójdziesz inną drogą podczas gdy ona już zaplanowała mu całe życie? Poza tym jeśli jej nie powiedział o Twoim przyjeździe to zastanowiłabym się nad powodem tego milczenia i zatajania. Jeśli boi się matki to tym bardziej wiałabym gdzie pieprz rośnie.

Edytowane przez pixelova
Czas edycji: 2018-09-30 o 13:35
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 14:27   #3
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Nie studiuje prawa
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 15:44   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Jestes mlodziutka a wasz zwiazek bardzo swiezy. Nie ma potrzeby zebys poznawala jego matke.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 15:47   #5
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
ma 55 lat, prawniczka w dodatku
Właśnie też miałam zapytać, bo trochę mnie to rozbawiło. Czy to, że ktoś wykonuje zawód prawnika oznacza, że zaakceptuje tylko synową studiującą ten jedyny słuszny kierunek?
Bo mi się wydaje, że tak nie jest.
Myślę, że bardziej chodzi o to, że jego mamę martwi fakt, że jesteście na innych etapach życia (on już student, Ty zapewne nadal licealistka/ uczennica innej szkoły średniej). Ale tak czy siak to nie jej sprawa. Może też na jej nastawienie wpływać fakt, że Cię nie zna, więc w jej oczach jesteś póki co tylko "jakąś obcą panią x, potencjalną konkurencją w walce o względy jej ukochanego synka".



Bardziej zastanawiałoby mnie dlaczego chłopak zamiast próbować ratować sytuację i poznać Was tak żeby mama mogła się do Ciebie przekonać, ukrywa fakt Twojego przyjazdu i ochoczo opowiada Ci co też mamuśka na Twój temat nagadała.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 15:48   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

A do czego potrzebna ci jego matka?
Nie chce Cię poznawać to nie ,nie z nią chodzisz tylko z nim
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 15:49   #7
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Hejka, doradźcie mi, co ja mam o tym myśleć. A więc spotykamy sie z chłopakiem od jakis 3 miesięcy. On ma 22 lata, ja 18. Mieszkamy w innych miastach. On poznał moją mamę i go polubiła. Problem w tym, że kiedy powiedział on swojej mamie o mnie, ona stwierdziła, że jestem za młoda dla niego i wolałaby żeby był z kimś starszym, kto już studiuje. Stwierdzila tak, nawet mnie nie poznawszy. Przez to, kiedy byłam u niego,( nie spaliśmy u niego w domu, bo nie chciałam spać tak od razu po jej poznaniu, a na jeden dzien nie opłacało mi się przyjechać ) w motelu. Nie powiedział jej nawet, że przyjechałam ... Juz sama nie wiem, czy to dobrze, zważywszy na to, co jego mama powiedziała (ma 55 lat, prawniczka w dodatku) ... To dobrze, że nie powiedział mamie, że przyjechałam ? Co myślicie o opinii jego mamy? Jak mam zmienić jej nastawienie ?
W sumie jej się trochę nie dziwię, bo 22 i 18 to spora różnica do "związku". Z drugiej zaś strony, po co masz ją poznawać? Na razie możesz się zwyczajnie nie przejmować.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-30, 15:51   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Bo jesteś w sumie "małolatka".
I jesteście razem króciutko. Jakoś nie dziwi mnie to, że nie rwie się do poznania Ciebie. Pewnie myśli, że przez jej dom przeleci jeszcze trochę dziewczyn syna.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 15:53   #9
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Jej zawód może mieć wpływ na to, co powiedziała. Z doświadczenia wiem, że prawnicy są bardzo pretensjonalni i ujmą dla nich bywa jakaś zakała (nie, nie obrażam nikogo)

Po pierwsze macie krótki staż związku... jesteś młoda... nie wiadomo jak to z wami będzie... skup się może na waszej relacji
Po drugie nie pzestrasz się gadania, po prostu jak przyjdzie pora udowodnij jej, że nie jesteś pospolitą karyną z solarium a wartościową i bystrą dziewczyną. Nie walcz o jej uwagę, bądź naturalna. To mimo wszystko matka, więc pewnie się martwi.

Nie miałabym tego za złe chłopakowi, że też się waha, bo nie znasz usposobienia tej matki- on zna, miej to na uwadze
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 15:54   #10
monia249
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Musicie dać sobie jeszcze trochę czasu...cierpliwość popłaca
monia249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:52   #11
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

nie widze,zeby nie chciala Cie poznac.
Przeciez on jej nawet nie powiedzial ,ze przyjezdzasz
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-01, 15:39   #12
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Dziwne to wszystko.

Nie dziwię się, że jego matka nie chce poznać aktualnej sympatii swojego syna. Zwłaszcza, że to raczej nie jest niechęć do tego poznania, a raczej brak chęci potrzeby
Gdyby on zaproponował spotkanie, a ona by odmówiła, to inaczej. Ale może ona po prostu powiedziała co myśli, tak normalnie, jak matka, a on niepotrzebnie Ci o tym wspomniał. Nie rozumiem zupełnie po co. Może jest bardzo zależny od niej i jej opinii?
Nocowanie przy pierwszej wizycie jest średnie. Też wolałabym tego uniknąć.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 16:07   #13
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

uważam że to wszystko jest zbyt świeże żeby się od razu z mamą poznawać..
a to że jest prawniczką, to nic nie znaczy. Jest człowiekiem.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Bo jesteś w sumie "małolatka".
I jesteście razem króciutko. Jakoś nie dziwi mnie to, że nie rwie się do poznania Ciebie. Pewnie myśli, że przez jej dom przeleci jeszcze trochę dziewczyn syna.
mądre !
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 16:38   #14
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Swojego aktualnego chłopaka poznałam mając 16 lat (dopiero szłam do liceum) a on miał 19 (był już po maturze). Jego mama z początku nie była zadowolona z tego, że sobie kogokolwiek znalazł, bo uważała, że jest za młody i przestanie poświęcać czas na naukę. Aczkolwiek to bardzo szybko minęło, bo w krótkim czasie jego rodzice bardzo mnie polubili i tylko słyszę od niego, jak często jego mama się chwali jaką to jego syn ma dziewczynę Minęły dwa lata i nadal jesteśmy razem, zobaczymy co będzie dalej
Nie zrażaj się, może po prostu uważa że jesteś za młoda i "głupiutka", ale wystarczy, że będziesz sobą i pokażesz, że jesteś wartościową osobą. Z różnym wiekiem wiążą się różne stereotypy co nie oznacza wcale, że dziewczyna starsza od Ciebie byłaby bardziej dojrzała niż Ty, bo wiek to tylko liczba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Fabryczna23
Czas edycji: 2018-10-01 o 16:40
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 16:43   #15
smerfnapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 26
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Nie chciał mi mówić dlaczego nie powiedział mamie, że przyjechałam, bo nie chciał mi sprawić przykrości. Postawiłam sprawę jasno po prostu, że chce wiedzieć dlaczego, nawet jeśli to sprawi mi jakąś tam przykrość... no i powiedział mi
smerfnapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:52   #16
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Cytat:
Napisane przez smerfnapani Pokaż wiadomość
Nie chciał mi mówić dlaczego nie powiedział mamie, że przyjechałam, bo nie chciał mi sprawić przykrości. Postawiłam sprawę jasno po prostu, że chce wiedzieć dlaczego, nawet jeśli to sprawi mi jakąś tam przykrość... no i powiedział mi
Ale co powiedział?
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 20:31   #17
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Olej. To jego opinia powinna cię interesować, nie jego matki/wujka/stryjenki/probanta.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 23:44   #18
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
W sumie jej się trochę nie dziwię, bo 22 i 18 to spora różnica do "związku".
No faktycznie przepaść ogromna, nie do zasypania niemalże, takie związki to się nie zdarzają nigdy, w ogóle dopuszczalna różnica wieku to maksymalnie rok, potem już zaczynają się związki abnormalne.
Chryste
Poznałam swojego męża kiedy miałam 19 lat, a on 22. Wokół mnie było wtedy mnóstwo związków, gdzie różnica wieku wynosiła 2-3 lata, wręcz taki był standard. Nie powiedziałabym ani wtedy, ani teraz, że nasza różnica wieku jest "spora".

Więc jak nie widzę potrzeby, żeby jego matka miała poznawać autorkę po tak krótkiej znajomości z jej synem, to udowadnianie, że różnice między maturzystką a studentem są nie do przejścia...
Nie wiem, śmieszy mnie to.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 08:25   #19
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Argument o prawniczce jest bez sensu.
Ona nie ma potrzeby Ciebie poznawać i tyle. Ma syna i zapewne wychodzi z założenia, że nie będziesz jego jedyną dziewczyną.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-02, 15:27   #20
Ewiien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 18
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Nie wiem, o co chodzi tak naprawdę tej matce, ale to bardzo niemiłe. Nigdy się z taką sytuacją nie spotkałam.
Ewiien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 16:10   #21
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jego mama nie chce mnie poznać !

Cytat:
Napisane przez Ewiien Pokaż wiadomość
Nie wiem, o co chodzi tak naprawdę tej matce, ale to bardzo niemiłe. Nigdy się z taką sytuacją nie spotkałam.
Nie każdy po 3 miesiącach znajomości chce organizować spotkanie wybranki z rodzicami.
Matka powiedziała chłopakowi, że wolałaby dla niego starszą dziewczynę dla niego.
Ostatecznie nie padła żadna propozycja spotkania.
Chłopak zaprosił Autorkę do swojego miasta, nie powiedział matce o jej wizycie i nocowali w motelu.
Nie wiem co w tym niemiłego ze strony matki.
Gdyby nie chciała przyjść albo przyjąć Autorki w domu, to ok. Ale to zupełnie inna sytuacja.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-02 17:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.