Zapuszczanie włosów - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 23:39   #3421
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez angeloos069 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o ścinaniu końcówek co 3 miesiące? Warto> Bo mi trochę szkoda ciachać mimo, ze zniszczone...
Jeśli są zniszczone to nawet trzeba, bo mogą się samoczynnie wykruszać.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 08:59   #3422
Laura_Palmer
Raczkowanie
 
Avatar Laura_Palmer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 169
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cześć dziewczyny Można przyłączyć?

Moje włosy są/były mocne, grube i gęste. To jedna z bardzo, bardzo niewielu rzeczy we mnie, z których mogę się cieszyć. Zawsze mówię, że stałam w kolejce po zdrowe włosy, jak Bóg rozdawał duże piersi. No, ale coś za coś.
Przez to, że były fajne to dużo i często z nimi eksperymentowałam. Farbowanie i częste zmiany kolorów, pasemka no i cieniowanie na potęgę. Przez to wydaje mi sie, że straciły cały swój urok. Postanowiłam jakiś czas temu o nie zawalczyć i zapuszczam bez cudowania i cieniowania. Były już dość długie (do połowy pleców) ale końce były suche i szorstkie i wczoraj po długiej walce ze sobą poszłam je wyrównać Serduszko bolało (same wiecie) ale jestem zadowolona. Odzyskały siły witalne i cały czas dotykam końcówek, bo są takie milusie i grube.
Gadałam z fryzjerką i radziła mi, żebym przyszła za ok 4 m-sce i podetniemy 0,5cm. Wiem, ze to niby krok w tył, ale jak będą zdrowsze to przesuszenie końcówek nie będzie się pogłębiac i będą rosły zdrowsze. Też Wam radzę tzn tym z was, które sie wahają czy podciąć, bo w rezultacie jest to lepsza opcja. Jeszcze biję się z myślami, bo zastosowała mi na włosy i końcówki olejek Mythic Oil z serii L'oreal Professionel i fajne są efekty. Chciałabym go kupić, ale kosztuje ok 60 zł i mi szkoda. No nic rozgadałam sie strasznie, więc już nie smęcę.

Trzymam kciuki za szybki porost waszych kłaczków
__________________
Moja córeczka
Laura_Palmer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 11:03   #3423
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Laura_Palmer Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Można przyłączyć?
Witaj
Cytat:
Gadałam z fryzjerką i radziła mi, żebym przyszła za ok 4 m-sce i podetniemy 0,5cm. Wiem, ze to niby krok w tył, ale jak będą zdrowsze to przesuszenie końcówek nie będzie się pogłębiac i będą rosły zdrowsze. Też Wam radzę tzn tym z was, które sie wahają czy podciąć, bo w rezultacie jest to lepsza opcja.
Nie martw się na zapas. Zobaczysz jak będą wyglądały Twoje włosy za cztery miesiące i wtedy zdecydujesz czy jest potrzeba ich obcięcia. Ja swoje włosy podcinam co około 6-8 miesięcy i końcówki przez ten czas wyglądają dobrze. Używam jedynie jedwabiu l'biotica
Cytat:
Jeszcze biję się z myślami, bo zastosowała mi na włosy i końcówki olejek Mythic Oil z serii L'oreal Professionel i fajne są efekty. Chciałabym go kupić, ale kosztuje ok 60 zł i mi szkoda.
Moim zdaniem za taką cenę nie warto kupować. Lepiej np. kup olej kokosowy i wcieraj odrobinę w końcówki.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:10   #3424
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

a juz tez nie podcinam koncowek - nie widze zeby tego poztrebowaly wiec unikam ostatnio ciecia jak ognia (zapuszczam dwa lata z niczego wiec zaczelam cenic kazdy centymetr wlosow)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:15   #3425
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
a juz tez nie podcinam koncowek - nie widze zeby tego poztrebowaly wiec unikam ostatnio ciecia jak ognia (zapuszczam dwa lata z niczego wiec zaczelam cenic kazdy centymetr wlosow)
a jaką masz długość po tych dwóch latach? zapuszczałaś zupełnie od zera czy miałaś taką fryzurkę na chłopaka?
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:44   #3426
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

zapuszczalam z niczego (z 1 cm), doszlam po roku do takiej dlugosci jak mam teraz - zaczelam podcinac na rowno, grzywki, makabra, w koncu w marcu scielam znow na krotko i na nowo zapuscilam - dokumentacja w albumie ale trzeba sie zakolegowac

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

a teraz mam rowne do ramion (bo we wzresniu wyrownalam caly tyl)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:21   #3427
angeloos069
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Używam jedynie jedwabiu l'biotica
Jak często go stosujesz i po jakich zabiegach pielęgnacyjnych?
angeloos069 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 15:32   #3428
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
Ja wiem ze są sposoby na przyspieszanie porostu ale ja osobiście nie wierze by dało się dużo wiecej z włosów wycisnąć niż to co zapisano w genach. Ale dbać warto bo lepiej hodować włosy dobre jakościowo niż siano. I tylko tak widzę te wszystkie witaminy i wcierki
Ja mam taką teorię, że jak komuś po tych wcierkach i różnych suplementach urosły więcej niż zazwyczaj, to to jest po prostu jego normalna prędkość(zakodowana w genach) tylko, że miał niedobory jakichś witaminek i zwolniły tempo. A jak je dostarczył to przyspieszyły. Może błędna teoria, ale może tak jest
Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
zapuszczalam z niczego (z 1 cm), doszlam po roku do takiej dlugosci jak mam teraz - zaczelam podcinac na rowno, grzywki, makabra, w koncu w marcu scielam znow na krotko i na nowo zapuscilam - dokumentacja w albumie ale trzeba sie zakolegowac

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

a teraz mam rowne do ramion (bo we wzresniu wyrownalam caly tyl)
O, to ja się zakoleguję, ciekawi mnie Twoja przemiana
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:39   #3429
defuckto
Raczkowanie
 
Avatar defuckto
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Zapuszczanie włosów

Jeśli włosy są mocno zniszczone to lepiej je podciąć a następnie dbać, chronić i jeszcze raz dbać o końcówki. Ja zawsze miałam skłonność do rozdwajania włosów, dodatkowo od prostowania były nie tylko rozdwojone i suche ale tak cienkie, że prawie przezroczyste.. postanowiłam obciąć 4cm chociaż żal było jak nie wiem :P
powiem wam, że od tego zabiegu minęły ponad 4 miesiące i moje końce są zdrowe jak dzień po obcięciu po każdym myciu nakładam odżywkę b/s z dimethicone (lubię ten silikon, jest łatwo zmywalny więc się nie nadbudowuje)
__________________

21.06.2011 - aparatka (góra)
11.10.2011 - dół

Zapuszczam i dbam o włosy

jaki piękny jest ten świat.. tylko czarne, białe..

Edytowane przez defuckto
Czas edycji: 2011-11-18 o 15:41
defuckto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:54   #3430
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
zapuszczalam z niczego (z 1 cm), doszlam po roku do takiej dlugosci jak mam teraz - zaczelam podcinac na rowno, grzywki, makabra, w koncu w marcu scielam znow na krotko i na nowo zapuscilam - dokumentacja w albumie ale trzeba sie zakolegowac

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

a teraz mam rowne do ramion (bo we wzresniu wyrownalam caly tyl)
Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
O, to ja się zakoleguję, ciekawi mnie Twoja przemiana
też mogę? bo jestem okropiecznie ciekawa!
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:05   #3431
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
też mogę? bo jestem okropiecznie ciekawa!
ja też chcę, ja też
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 17:07   #3432
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
ja też chcę, ja też
i ja też mogę? straaaasznie jestem ciekawa
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:38   #3433
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez angeloos069 Pokaż wiadomość
Jak często go stosujesz i po jakich zabiegach pielęgnacyjnych?
Używam jedwabiu na końcówki włosów (na ostatnie dwa lub trzy centymetry) po każdym myciu. On nie odżywia, on tylko chroni.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:51   #3434
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie włosów

laudik ja tez sie zakoleguje, bo juz od dawna mnie kusi i kusi.. jestes jedna z niewielu, która zapuszcza z takiej samej dlugosci
no, a mi juz przeszla chec scinania wlosów, jak bedzie mnie dopadac to wystarczy, ze sie zaloguje i tu zagladne
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:06   #3435
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
jest nas kilka- tyle ze my siedzimy na swoim watku zapalkowym
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 15:08   #3436
Bylecosbylo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ja mam duży problem z grzywką...
Wcześniej miałam na tyle krótkie włosy że po prostu je stawiałam na gumę do włosów, ale jako że moje włosy już trochę urosły i się dość mocno falują to w tym momencie ułożenie ich do góry tak żeby wyglądało to porządnie stało się niemożliwe (włosy wywijają się na różne strony).
Gdy ułożę grzywkę na bok to wyglądam dziwnie gdyż jest ona za krótka (jakiś 1cm przed brwi).
Do góry przy użyciu wsuwki jej nie mogę wziąć bo włosy mam mocno pocieniowane i połowa by wystawała...
Próbowałam prostować i to minimalnie poprawia wygląd ale nie chce sobie niszczyć włosów więc nie zamierzam tego robić codziennie...
Jakieś rady/pomysły?
Bylecosbylo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 18:21   #3437
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

szczezre ?? - nic nie zrobisz, trzeba przeczekac po porstu. sama to pzrezylam to wiem co mowie
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 19:50   #3438
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

rzepa na głowie - paaaaali w skórę
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:06   #3439
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
rzepa na głowie - paaaaali w skórę
a mnie zastanawia,czy ona nie przyciemnia włosów?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 16:50   #3440
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Hmmm, to się nie dziwię, że cię kusi Ja sama mam tragedię na głowie, wyglądam jak zapuszczony menel [serio, bo zapuszczam z całkiem krótkich ], ale sobie postanowiłam, że nie obetnę dopóki nie sięgną ramion. A wtedy ciach na prosto!
Może też poczekaj jeszcze troszkę
Też mam takie postanowienie. To znaczy - nie wyglądać jak menel tylko zapuścić do ramion i wtedy podciąć , ale zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez angeloos069 Pokaż wiadomość
Widzę, ze jesteśmy w podobnej sytuacji Moje włosy maja 28 cm i nigdy nie były dłuższe Też postanowiłam zainwestować w olejki. Jak na razie czekam na ich dostawe a mianowicie są to Vatika i Sesa. Ponoć po Sesie włosy rosną, oby i u mnie tak było A po za tym tabletki Silica, Wax herbatka z pokrzywy, jedwab na końcówki i szampon Seboradin. Ale znajac mnie to na pewno wymyślę cos jeszcze
No, ja miałam ostatnio dłuższe . Też myślę nad Vatika, ale nie wiem, czy za dużo to niezdrowo

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
taa.. fale mają ten plus, ze zostawione same sobie nadają włosom zycia i jakos sie wyglada Tylko henna moze Ci je podprostowac.

Czosnek na choróbsko jest najlepszy

A jak miałas naturalne, to mniej się niszczyły?
Też się boję, że się wyprostują, ale póki co wyglądają pięknie . Wolę to niż zwykłą farbę . No, a naturalki się mniej niszczyły, pasemka je zabiły.

A. Czosnek pomógł

Cytat:
Napisane przez Laura_Palmer Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Można przyłączyć?

Moje włosy są/były mocne, grube i gęste. To jedna z bardzo, bardzo niewielu rzeczy we mnie, z których mogę się cieszyć. Zawsze mówię, że stałam w kolejce po zdrowe włosy, jak Bóg rozdawał duże piersi. No, ale coś za coś.
Przez to, że były fajne to dużo i często z nimi eksperymentowałam. Farbowanie i częste zmiany kolorów, pasemka no i cieniowanie na potęgę. Przez to wydaje mi sie, że straciły cały swój urok. Postanowiłam jakiś czas temu o nie zawalczyć i zapuszczam bez cudowania i cieniowania. Były już dość długie (do połowy pleców) ale końce były suche i szorstkie i wczoraj po długiej walce ze sobą poszłam je wyrównać Serduszko bolało (same wiecie) ale jestem zadowolona. Odzyskały siły witalne i cały czas dotykam końcówek, bo są takie milusie i grube.
Gadałam z fryzjerką i radziła mi, żebym przyszła za ok 4 m-sce i podetniemy 0,5cm. Wiem, ze to niby krok w tył, ale jak będą zdrowsze to przesuszenie końcówek nie będzie się pogłębiac i będą rosły zdrowsze. Też Wam radzę tzn tym z was, które sie wahają czy podciąć, bo w rezultacie jest to lepsza opcja. Jeszcze biję się z myślami, bo zastosowała mi na włosy i końcówki olejek Mythic Oil z serii L'oreal Professionel i fajne są efekty. Chciałabym go kupić, ale kosztuje ok 60 zł i mi szkoda. No nic rozgadałam sie strasznie, więc już nie smęcę.

Trzymam kciuki za szybki porost waszych kłaczków
Witaj . Notabene kocham Twin Peaks
__________________
Zapuszczę, zapuszczę, zapuszczę... a jak nie to mnie bęc!

26.10.2011 - 27 cm
1.12.2011 - ok. 30 cm ()
2.11. 2012 - ok. 39 cm (w tym dwa podcięcia lalala )
Cel: hm...
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 12:28   #3441
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Można się przyłączyć?

Chciałam się przywitać

W załączeniu dodaję zdjęcia włosów sprzed ścięcia, którego dokonałam jakiś tydzień temu Na pierwszy ogień poszedł wysiepany ostatnio przez fryzjera tył...Podcięty został o ok. 4 cm...
Na zdjęciach może nie widać w jakim jest stanie, bo włosy są w skręcie...jednak rozczesane wołały o pomstę do nieba :/ Wisiało mi dosłownie kilka lichych kłaczków zamiast włosów

Podcięłam teraz a za 2 miesiące kolejna tura- 2 cm Muszę się pozbyć tego "mysiego ogonka". Oczywiście wszystko to w myśl zapuszczania zdrowych włosów
Mój cel-za łopatki w skręcie...Jak na razie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _9110223editm.jpg (51,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _9110390editm.jpg (177,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _9110465deutrm.jpg (60,0 KB, 74 załadowań)
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!


Edytowane przez Indios Bravos
Czas edycji: 2011-11-22 o 12:39
Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 12:38   #3442
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?

Chciałam się przywitać

W załączeniu dodaję zdjęcia włosów sprzed ścięcia, którego dokonałam jakiś tydzień temu Na pierwszy ogień poszedł wysiepany ostatnio przez fryzjera tył...Podcięty został o ok. 4 cm...
Na zdjęciach może nie widać w jakim jest stanie, bo włosy są w skręcie...jednak rozczesane wołały o pomstę do nieba :/ Wisiało mi dosłownie kilka lichych kłaczków zamiast włosów

Podcięłam teraz a za 2 miesiące kolejna tura- 2 cm Muszę się pozbyć tego "mysiego ogonka". Oczywiście wszystko to w myśl zapuszczania zdrowych włosów
Mój cel-zał łopatki w skręcie...Jak na razie
Kręciołek powodzenia w zapuszczaniu, ładne włosy.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 12:40   #3443
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Kręciołek powodzenia w zapuszczaniu, ładne włosy.
Dziękuję
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:21   #3444
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?

Chciałam się przywitać

W załączeniu dodaję zdjęcia włosów sprzed ścięcia, którego dokonałam jakiś tydzień temu Na pierwszy ogień poszedł wysiepany ostatnio przez fryzjera tył...Podcięty został o ok. 4 cm...
Na zdjęciach może nie widać w jakim jest stanie, bo włosy są w skręcie...jednak rozczesane wołały o pomstę do nieba :/ Wisiało mi dosłownie kilka lichych kłaczków zamiast włosów

Podcięłam teraz a za 2 miesiące kolejna tura- 2 cm Muszę się pozbyć tego "mysiego ogonka". Oczywiście wszystko to w myśl zapuszczania zdrowych włosów
Mój cel-za łopatki w skręcie...Jak na razie
Jakie cudne!
Ja Ci dam tą długość, ale Ty mi oddaj kręciołki!!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:55   #3445
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?

Chciałam się przywitać

W załączeniu dodaję zdjęcia włosów sprzed ścięcia, którego dokonałam jakiś tydzień temu Na pierwszy ogień poszedł wysiepany ostatnio przez fryzjera tył...Podcięty został o ok. 4 cm...
Na zdjęciach może nie widać w jakim jest stanie, bo włosy są w skręcie...jednak rozczesane wołały o pomstę do nieba :/ Wisiało mi dosłownie kilka lichych kłaczków zamiast włosów

Podcięłam teraz a za 2 miesiące kolejna tura- 2 cm Muszę się pozbyć tego "mysiego ogonka". Oczywiście wszystko to w myśl zapuszczania zdrowych włosów
Mój cel-za łopatki w skręcie...Jak na razie
są takie filuterne
_______
aa, zdecydowałam się posłuchac mądrzejszych (mysia m ) i nie farbuje włosów.

poza tym coś mi się zdaje, że włosy mi zaczęły nieco szybciej rosnąc, wizualnie jest różnica

jak to jest z płatnością na dozie? można przy odbiorze?
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:15   #3446
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Dziękuję
Cześć indios
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:33   #3447
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Jakie cudne!
Ja Ci dam tą długość, ale Ty mi oddaj kręciołki!!
Dziękuję
Za dobre chęci również, ale kurczę chcę jedno i drugie Chyba strasznie chciwa ejstem

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
są takie filuterne
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
_______
aa, zdecydowałam się posłuchac mądrzejszych (mysia m ) i nie farbuje włosów.

poza tym coś mi się zdaje, że włosy mi zaczęły nieco szybciej rosnąc, wizualnie jest różnica

jak to jest z płatnością na dozie? można przy odbiorze?
A co stosujesz na porost, że szybciej rosną?

Co do dozu- tak, płaci się przy odbiorze

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
Cześć indios
No witam, witam! Kopę lat!
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:29   #3448
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
A co stosujesz na porost, że szybciej rosną?

Co do dozu- tak, płaci się przy odbiorze

w zasadzie nic specjalnego. myślę, że po prostu dopiero teraz zaczynają byc widoczne skutki sensownego dbania o włosy, bo dopiero od sierpnia wprowadziłam pielęgnację bezsilkonową, olejowanie (w tym miesiącu stawiam na olej rycynowy zamiennie z kokosowym i macadamia na końce). oprócz tego radical, jakieś waxy. wprowadziłam też vitapil i tran, ale tu jeszcze na efekty raczej za wcześnie

oo, to chyba się skusze na jantar, bo zaraz mi się radical skończy...
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:37   #3449
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość

w zasadzie nic specjalnego. myślę, że po prostu dopiero teraz zaczynają byc widoczne skutki sensownego dbania o włosy, bo dopiero od sierpnia wprowadziłam pielęgnację bezsilkonową, olejowanie (w tym miesiącu stawiam na olej rycynowy zamiennie z kokosowym i macadamia na końce). oprócz tego radical, jakieś waxy. wprowadziłam też vitapil i tran, ale tu jeszcze na efekty raczej za wcześnie

oo, to chyba się skusze na jantar, bo zaraz mi się radical skończy...
Ja dziś właśnie prawie zakupiłam wodę brzozową pomimo tego, że w domu jeszcze 2 Radicale :P na szczęście TŻ ostudził moje zapały, bo już kiedyś też przesadziłam z pielęgnacją i były tego opłakane skutki
Skończę Radical to zakupię tę wodę- wiele dobrego poczytałam na jej temat
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 21:30   #3450
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?

Chciałam się przywitać

W załączeniu dodaję zdjęcia włosów sprzed ścięcia, którego dokonałam jakiś tydzień temu Na pierwszy ogień poszedł wysiepany ostatnio przez fryzjera tył...Podcięty został o ok. 4 cm...
Na zdjęciach może nie widać w jakim jest stanie, bo włosy są w skręcie...jednak rozczesane wołały o pomstę do nieba :/ Wisiało mi dosłownie kilka lichych kłaczków zamiast włosów

Podcięłam teraz a za 2 miesiące kolejna tura- 2 cm Muszę się pozbyć tego "mysiego ogonka". Oczywiście wszystko to w myśl zapuszczania zdrowych włosów
Mój cel-za łopatki w skręcie...Jak na razie
Nie chcę za bardzo jechać wazeliną, bo już Ci to kiedyś pisałam - ale Twoje włosy są absolutnie n-i-e-s-a-m-o-w-i-t-e !
Nie mogę przestać się na nie gapić
Naprawdę mało które włosy mi się podobają, ale przy tych zdjęciach mam taką minę -
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60

Edytowane przez vouge13
Czas edycji: 2011-11-22 o 21:31
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.