ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 08:39   #331
Anelll
Raczkowanie
 
Avatar Anelll
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 107
GG do Anelll
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Hej hej ja już 3 dzień stosuje Albothyl

w nocy strasznie sie "moczę" co zdziwiło mnie 1 dnia strasznie, myślałam że coś robie nie tak i pewnie lek w ogole nie zadziała ale na szczęscie przeczytałam tu że inne dziewczyny tez tak miały (uffff)

póki co nie miałam żadnych problemów z aplikowaniem.. nic tylko się cieszyć oby to W KOŃCU były ostatnie tabletki/ globulki jakie musze brać....
__________________

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak facet, który przyciska do ściany i całuje, bez proszenia - o matko, bo nie zasnę!
Anelll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:10   #332
Koronek
Raczkowanie
 
Avatar Koronek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 346
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Cytat:
Napisane przez Anelll Pokaż wiadomość
Hej hej ja już 3 dzień stosuje Albothyl

w nocy strasznie sie "moczę" co zdziwiło mnie 1 dnia strasznie, myślałam że coś robie nie tak i pewnie lek w ogole nie zadziała ale na szczęscie przeczytałam tu że inne dziewczyny tez tak miały (uffff)

póki co nie miałam żadnych problemów z aplikowaniem.. nic tylko się cieszyć oby to W KOŃCU były ostatnie tabletki/ globulki jakie musze brać....
I jak po tych kilku dniach? Właśnie też to dostałam i dzisiaj zaczynam brać. Pomogły Wam? Ja mam nadżerkę, która krwawi, ale tylko jak się ją dotknie, upławów ani samych krwawień nie mam.
Koronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 08:11   #333
copacabana111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Albothyl Pomocy!!!!!

Hej dziewczyny ja dopiero pierwsza globułke wzielam wczoraj na noc jednak zastanawia mnie to bo Albothyl kupilam bez recepty przy ostrym zapaleniu i pap3 a myslalam ze dostane jakis antybiotyk, w dodatku moja lekarka z zartem powiedziala do mnie ze jak bede sie wstydzic w aptece to zeby powiedziec ze to dla kolezanki na K.... popatrzylam sie na nia jak na idiotke bo wie ze mam meza i ze staralismy sie o dziecko. Teraz strasznie sie z tym czuje, to nie moja wina ze mnie cos takiego dopadło, mysle nad zmiana lekarza chociaz mam przyjsc do niej za miesiac. Zobaczymy czy cos pomoże. Pozdrawiam
copacabana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 15:27   #334
Perusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Szurabura czy Albothyl pomógł Ci zwalczyć te bakterie?

Albo czy któras z Was tez brała ten lek na zakazenie bakteryjne? Pomogło?
Perusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 22:08   #335
Madzia_Mała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
GG do Madzia_Mała Send a message via Skype™ to Madzia_Mała
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Przeczytaj ulotkę, lek Albothyl jest właśnie na zakażenia bakteryjne... Lekarze przepisują ten lek na nadżerkę, gdyż tworzy coś w rodzaju opatrunku i zapobiega rozwijaniu się choroby, ale ogólnie to Albothyl działa na bakterie gram dodatnie i gram ujemne, jak również na beztlenowe, tak jest napisane w ulotce.

Ja bym chciała się dowiedzieć, jak wygląda stosowanie tego leku, czy trzeba mocno zabezpieczać się na noc przed zabrudzeniem bielizny, jak dużo wypływa wydzieliny i jakiego rodzaju ona jest i czy wypływa codziennie czy tylko w pierwszych dniach dopóki nie wytworzy się ta "chusteczka" Chciałabym uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek rano...
Madzia_Mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 00:01   #336
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Ja już dawno stosowałam ten lek, ale powiem tak - mi wkładka nie wystarczyła Chodzi o to, że nie jest odpowiednio długa a wiadomo jak to jest np. podczas okresu jak śpimy Czasami było tak, że to właśnie jak wstałam, zaczęło wypływać
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 06:09   #337
Madzia_Mała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
GG do Madzia_Mała Send a message via Skype™ to Madzia_Mała
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Rozumiem, czyli wypływanie leku można porównać do obfitego okresu Dzięki za wyjaśnienie, będę wiedziała jak postępować
Madzia_Mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 19:05   #338
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Hej Wam
Jestem po kuracji abothylem,to już trzeci dzień a nie wydostała się ze mnie żadna chsuteczka ani po,ani w trakcie.. Zaczynam się zastanawiac czy wszystko jest ok i czemu to dalej tam siedzi
Ogólnie problemów z aplikacja nie miałam (lekarz zalecił stosowanie co 2 dzień),jedynie jak wkładałam ostatnią to trochę czułam że jest już mniej miejsca.
Mam robic jakąś irygację,bo tak czytałam że kilka dziewczyn robiło?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:35   #339
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Ja kiedyś to brałam i ostatniego dnia po prostu czystymi rękoma wyciągnęłam to z siebie i zaczęłam kuracje po. U mnie było tego naprawdę sporo i nie sądzę żeby samo to chciało wyjść.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 18:19   #340
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mam robic jakąś irygację,bo tak czytałam że kilka dziewczyn robiło?
ja nie jestem zwolennikiem irygacji, ale albothyl i tak wszystko złuszcza i wyjaławia pochwę, więc irygacja też już bardziej nie zaszkodzi tylko potem koniecznie uzupełnij dobrą florę probiotykami
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:26   #341
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

podnoszę wątek bo mam problem !

Czy któraś z Was miała po stosowaniu albothylu problemy z miesiączką ?
Miałam standardowe objawy stanu zapalnego pochwy, nie mogłam dostac się do żadnego ginekologa i trafiłam na albothyl . Zastosowałam według instrukcji, skończyłam dzień przed spodziewanym krwawieniem. W dzień spodziewanego okresu bolał mnie brzuch, na wkładce pojawiły się dosłownie trzy plamki krwi i tyle widziałam okres. Trochę się stresuję, gin za dwa tygodnie. Kupiłam test ciążowy...

__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 19:43   #342
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
podnoszę wątek bo mam problem !

Czy któraś z Was miała po stosowaniu albothylu problemy z miesiączką ?
Miałam standardowe objawy stanu zapalnego pochwy, nie mogłam dostac się do żadnego ginekologa i trafiłam na albothyl . Zastosowałam według instrukcji, skończyłam dzień przed spodziewanym krwawieniem. W dzień spodziewanego okresu bolał mnie brzuch, na wkładce pojawiły się dosłownie trzy plamki krwi i tyle widziałam okres. Trochę się stresuję, gin za dwa tygodnie. Kupiłam test ciążowy...

Też mi się spóźniał i to chyba 2 tygodnie po abothylu,spokojnie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 01:09   #343
dreszc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Dziewczyny po ilu dniach od zakończenia kuracji albothylem wszystko wraca do normy? Kiedy z pochwy wydobędą się wszystkie pozostałości leku? zaczęłam dopiero stosować, mam przyjmować globulkę co 2 dni i jestem przerażona tym co się ze mnie zaczyna wydobywać.
dreszc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 08:16   #344
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Cytat:
Napisane przez dreszc Pokaż wiadomość
Dziewczyny po ilu dniach od zakończenia kuracji albothylem wszystko wraca do normy? Kiedy z pochwy wydobędą się wszystkie pozostałości leku? zaczęłam dopiero stosować, mam przyjmować globulkę co 2 dni i jestem przerażona tym co się ze mnie zaczyna wydobywać.
Po kuracji wszystko powinno zejśc,a jesli nie to na pewno przy miesiączce.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 11:09   #345
Smytka
Przyczajenie
 
Avatar Smytka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Używałam 3 razy , pierwszy raz przepisał ginekolog, później, po kilku latach sama zakupiłam, aby pozbyc się infekcji. Należy pamiętac o całkowitej wstrzemięźliwości w trakcie i tydzień po leczeniu.
Nie przypominam sobie, abym miała jakąś powódź w łóżku, trzeba umiejscowic jak najgłębiej.
Smytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 15:46   #346
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Jestem w trakcie kuracji Albothylem (wykryta niewielka nadżerka), sama aplikacja nie sprawia mi trudności (dziś będzie czwarty dzień), jednak od początku pojawiły się u mnie niepokojące objawy, które, co gorsza, nasilają się z każdym dniem, mam tu na myśli dość dotkliwy, utrudniający normalne funkcjonowanie, świąd, pieczenie, odczuwalne opuchnięcie i delikatne zaczerwienienie 'zewnętrznych okolic', że tak to określę, mogę nawet powiedzieć, że trochę mnie pobolewają, jakieś porady jak mogę sobie z tym poradzić? Próbowałam już maści nagietkowej i żelu Provag, rezultaty raczej mizerne, a czuję, że jest co raz gorzej, za dzień lub dwa jeżeli to będzie nadal postępowało, to nie wiem jak będę w stanie wyjść z domu...

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-02-18 o 16:10
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 18:48   #347
claudia_04
Przyczajenie
 
Avatar claudia_04
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Też stosowałam kiedyś ten lek ale nie występowały u mnie podobne objawy... na ulotce o ile dobrze pamiętam powinno pisać coś o reakcji uczuleniowej, najprawdopodobniej masz uczulenie na któryś ze składników. W takim wypadku chyba należałoby przerwać leczenie i spróbować czegoś innego. Najlepiej bedzię jak skontaktujesz się ze swoim lekarzem
claudia_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 18:58   #348
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

W ulotce napisano tak: "W trakcie stosowania leków zawierających polikrezulen donoszono ponadto o występowaniu następujących działań niepożądanych: (...) świąd sromu, uczucie dyskomfortu i pieczenia (...)" plus "Jeżeli wystąpią poważne miejscowe objawy podrażnienia należy przerwać stosowanie leku i zgłosić to lekarzowi prowadzącemu". Z tym, że wizytę mam umówioną dopiero na połowę marca i nawet gdybym chciała pójść prywatnie, to nie ma szans, że dostanę się wcześniej, do mojej lekarki kolejki są wręcz kosmiczne, plus jestem już w połowie kuracji i żal mi to zaprzepaszczać, jakoś może to wycierpię, szukam po prostu jakiegoś sposobu na możliwe złagodzenie, o ile takowy istnieje, jeżeli nie, to będę się męczyć

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-02-18 o 19:00
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 23:13   #349
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

To może alantan a wcześniej podmywaj się tamtum rosa lub vagosanem? Ale nie wiem, czy na twoim miejscu bym nie zaprzestała leczenia... Ale ja ogólnie nie lubię tego leku. A potem koniecznie kup sobie jakiś dobry probiotyk na odbudowanie flory, lacibios na przykład.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 23:31   #350
kamus79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Ja również jestem w trakcie kuracji, mam za sobą juz 5 globulek i jutro ostatnia... dostałam je na niewielka nadżerke i jakies zapalenie. Na poczatku było ok ale teraz też odczuwam swędzenie i pieczenie Możliwe że one nas uczulają tzn. któryś ze składników bo widze że nie jestem odosobniona w tym a zaczęłam się już niepokoić czy one mi pomagają czy może dzieje się coś jeszcze o czym nie wiem
Jutro ostatnia globulka to już ja wezme a pozniej zobaczymy, w sumie mam dostać okres lada dzień może sie jakos to wszystko uspokoi i oczyści...
na razie nie było u mnie żadnej tzw. "chusteczki" tylko taki maly biały strzepek.. zobaczymy, byle pomogło i wyleczyło...
kamus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:53   #351
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

pamiętaj, aby po leczeniu uzupełnić florę bakteryjną. ja wiem, że powtarzam to do znudzenia ale w przypadku tego leku naprawdę wszystko się "tam" złuszcza i pochwa jest super wyjałowiona i trzeba dostarczyć dobrej flory. w czasie leczenia w tym przypadku akurat nie ma co brać (nawet lacibios femina, który generalnie się zaleca w czasie leczenia stosować), ale ten lek jest inny więc dopiero po
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 18:50   #352
kamus79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

A co konkretnie polecasz zastosować po jako uzupełnienie tej flory??

W sumie to teraz nie wiem co robić za bardzo bo to swedzenie i pieczenie nie mija ... dziś ostatnia globulka... wezme ją jeszcze i zobacze...

A jak u Ciebie Tassarinian?
kamus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:07   #353
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Ja na uzupełnienie flory będę łykać Trivagin, bo akurat mam w domu, ale podobno Lacibios Femina też jest okej.

Wczoraj zaaplikowałam ostatnią dawkę, problemów z tym nie było aż do końca, dzisiaj swędzenie i pieczenie przeszło jak ręką odjął, większość tkanki już chyba się usunęła, ludzie święci, chyba zaliczyłabym śmiertelne zejście, gdybym nie dowiedziała się tutaj o tym, że to całkowicie normalne, naprawdę, wolę o tym nawet nie myśleć... Mam tylko nadzieję, że to coś pomogło, że to cierpienie przez te dni było tego warte.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:23   #354
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Cytat:
Napisane przez kamus79 Pokaż wiadomość
A co konkretnie polecasz zastosować po jako uzupełnienie tej flory??
W sumie to teraz nie wiem co robić za bardzo bo to swedzenie i pieczenie nie mija ... dziś ostatnia globulka... wezme ją jeszcze i zobacze...
no to już dokończ i jeśli po kilku dniach nie będzie poprawy, to idź na kontrolę do lekarza
ja biorę lacibios na florę

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;39378150]Ja na uzupełnienie flory będę łykać Trivagin, bo akurat mam w domu, ale podobno Lacibios Femina też jest okej.

Wczoraj zaaplikowałam ostatnią dawkę, problemów z tym nie było aż do końca, dzisiaj swędzenie i pieczenie przeszło jak ręką odjął, większość tkanki już chyba się usunęła, ludzie święci, chyba zaliczyłabym śmiertelne zejście, gdybym nie dowiedziała się tutaj o tym, że to całkowicie normalne, naprawdę, wolę o tym nawet nie myśleć... Mam tylko nadzieję, że to coś pomogło, że to cierpienie przez te dni było tego warte.[/QUOTE]
a to potwierdzam, jak się nie wie wcześniej jak działa lek, to można się rzeczywiście przestraszyć
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 21:03   #355
kamus79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Dzieki flybird!

Wziełam ta ostatnią globulke i o dziwo faktycznie jest już dziś lepiej, odpukać swędzenie mija powoli i jest dużo lepiej niż było... zobaczymy
dzwoniłam dziś do mojej lekarki żeby zapytać co w ogóle robić itd. ale powiedziała że ten lek po prostu ma takie silne działanie że w ogóle najlepiej powinno się brać jedna globulke co trzy dni żeby było ok, że on strasznie wyjaławia flore bakteryjną i możliwe że bardzo mnie podrażnia.
Kazała mi przemywać rumiankiem żeby złagodzić to wszystko.
Jutro sobie kupie coś na ta flore.
A w marcu kontrola i zobaczymy
kamus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:18   #356
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

no lekarka ma rację z tym wyjaławianiem, ja się czułam jakbym miała "tam" pustynię po tym leku. serio już go nigdy więcej nie zastosuję powodzenia!
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:40   #357
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Albothyl Pomocy!!!!!

Hej. Moja ginekolog przypisała mi Albothyl na małą nadżerkę, kazała aplikować codziennie na noc. Po drugiej globulce dostałam okresu (około tygodnia za wcześnie) podczas którego wyszło ze mnie 2 razy coś na kształt dużej łuski, nie wiem jak to określić; w dodatku pojawiło się trochę skrzepów krwi. Po skończonym okresie dalej aplikuję lek, dziś już ostatni. Na noc muszę zakładać podpaskę, bo strasznie ze mnie leci, w ciągu dnia również - tylko mniej.
Przeraziłam się o czym tu piszecie - że po stosowaniu tego leku wychodzą jakieś "chusteczki" i czujecie zatykanie. Czy też mam się tego spodziewać? Bo póki co oprócz tej mokrej wydzieliny nie zaobserwowałam nic innego.

edit:
znalazłam odpowiedź w innym wątku na ten temat.

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2013-05-29 o 20:42
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:25   #358
Beti 2200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was brała? Ważne

Hej. Ja jestem przed kuracja albothylem i po tym co się tu naczytałam trochę się obawiam to brać tym bardziej że moja lekarka przepisała mi to na 6 miesięcy... fakt ze mam brać to co 7-10 dni ale i tak wydaje mi sie ze to coś długo... czy któraś z was też miała takie dawkowanie??
Beti 2200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 10:10   #359
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was stosowała/stosuje te globulki?

Ja juz pisalam ale napisze jeszcze raz
Ogolnie naprawde bez obaw!
Ja stosowalam Albothyl przez 6 nocy, czyli od razu cale opakowanie. To co kazala Ci zrobic lekarka to jakas bzdura!! jak mozna przez tyle czasu stosowac tak silny lek, ktory wyjaławia doslownie ze wszystkiego. Normalnie zastosuj noc po nocy cale jedno opakowanie (ja chyba na jedna noc przerwe robilam bo na 4 noc nie moglam go wlozyc bo tak ciasno bylo ) na noc zakladalam podpaske, bo lek sie rozpuszczal i zwyczajnie wyplywal, przez dzien wkladka wystarczyla, po 4 czy 5 globulce jak wkładałam kolejną to wyczułam cos dziwnego w srodku, wiec wyjęłam to, przypominało to mokrą ligninę, zakonczyłam kuracje, potem KONIECZNIE dopochwowo Lactovaginal - polecam wszystkim, bardzo komfortowo sie czulam podczas jego stosowania, no i dodatkowo doustnie bralam Lacibios Femina, to sa probiotyki dostepne bez recepty(nawet na allegro). Potem swietnie sie czulam przez kilka miesiecy, komfortowo i w ogole, a że bardzo "korzystam" z mojej młodosci i z mojego TŻta wiadomo ze infekcje czy jakies stany zapalne powracaja, wiec kupilam ponownie Albothyl i dzis znowu rozpoczynam kuracje.
Pozdrawiam, powodzenia.
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 11:37   #360
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95
Dot.: ALBOTHYL - czy któraś z Was stosowała/stosuje te globulki?

Czy Albothyl może opóźnić rzeczywiście okres>? Mógłby mi wypaść wtedy na wyjeździe czego oczywiście chciałabym uniknąć. Czy podczas okresu po skończeniu kuracji można używać tamponów?
_ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 01:55:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.