Depilacja bez podrażnień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 18:29   #1
mikimiyoshi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71

Depilacja bez podrażnień


Witajcie. To znowu ja Ostatnio depilowałam nogi i ręce. Na rękach zawsze jest wszystko w porządku. Natomiast sprawa dotyczy nóg... Po kilku minutach od depilacji maszynką, wyskoczyły mi strasznie widoczne czerwone plamki (takie wgłębienia). Nie wiem już jak sobie z tym radzić, bo one są naprawdę bardzo czerwone ;/ Próbowałam depilacji z kremem, ale zapycha mi się maszynka i jest to męczące, a poza tym przez krem nie usuwam żadnych włosków. Inne kremy takie typowe do depilacji z taką łopatką w zestawie, nic kompletnie mi nie dają (jedyne co dają to okropny zapach). Wiem, ze takich wątków mnóstwo było, ale co ja mam zrobić jeśli nic mi nie pomaga, a chodzenie z takimi włoskami jest niehigieniczne po prostu ;( Od razu mówię, ze plastry też nie wchodzą w grę...
mikimiyoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 08:24   #2
GreatOwl
Przyczajenie
 
Avatar GreatOwl
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja bez podrażnień

Podłączam się do pytania, bo problem mam identyczny jak Ty - kilka minut po depilacji i czerwone plamki na nogach, bo na rękach naprawdę nigdy nic! Już nie wiem, co robić, a pogoda zaraz zacznie wołać o nałożenie krótkich spodenek!
GreatOwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 11:44   #3
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Depilacja bez podrażnień

Miałam ten sam problem z nogami, wizyta u dermatologa bardzo mi pomogła. Przede wszystkim - odstawić maszynkę. Ja mam elektryczną, która nie podrażnia skóry a goli tak samo jak jednorazówka (PHILIPS HP6317). Jestem zadowolona, można golić się codziennie a problem ze skórą zniknął. Jeżeli nie jesteście w stanie kupić takiej to najlepiej zadbać o prawidłowe golenie, czyli używanie żelu przy goleniu albo olejków, ja używam do okolic bikini olejku natłuszczającego pod prysznic Ziaja. Po goleniu należy przemyć skórę. Ja biorę tonik z alkoholem na wacik i przecieram. Kiedy są takie podrażnienia a do dermatologa nie chce się iść polecam kupić sobie maść tribiotic. Wkrótcę dodam na bloga krok po kroku depilacji Mam nadzieję, że pomogłam
Polecam też pastę cukrową. Działa cuda!
__________________
Mój blog

Edytowane przez angrbotha
Czas edycji: 2013-06-01 o 11:46
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:40   #4
mikimiyoshi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Depilacja bez podrażnień

Cytat:
Napisane przez angrbotha Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem z nogami, wizyta u dermatologa bardzo mi pomogła. Przede wszystkim - odstawić maszynkę. Ja mam elektryczną, która nie podrażnia skóry a goli tak samo jak jednorazówka (PHILIPS HP6317). Jestem zadowolona, można golić się codziennie a problem ze skórą zniknął. Jeżeli nie jesteście w stanie kupić takiej to najlepiej zadbać o prawidłowe golenie, czyli używanie żelu przy goleniu albo olejków, ja używam do okolic bikini olejku natłuszczającego pod prysznic Ziaja. Po goleniu należy przemyć skórę. Ja biorę tonik z alkoholem na wacik i przecieram. Kiedy są takie podrażnienia a do dermatologa nie chce się iść polecam kupić sobie maść tribiotic. Wkrótcę dodam na bloga krok po kroku depilacji Mam nadzieję, że pomogłam
Polecam też pastę cukrową. Działa cuda!
Bardzo dziękuję Będę próbować... Może kiedyś zafunduję sobie taką maszynkę elektryczną
mikimiyoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.