Poklad nie chce sie domyc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 07:16   #1
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia
Angry

Poklad nie chce sie domyc


Witajcie, mam chyba dosyc nietypowy problem. Zaczynajac od poczatku, po przeczytaniu wszystkich opinii Revlonu ColorStay dla cery tlustej i mieszanej postanowilam go kupic. Kupilam go w malym miasteczku w drogerii prowadzonej przez pania wizazystke. Pani pomogla mi dobrac odpowiedni kolor i wszystko bylo super. Jednak w polowie opakowania zauwazylam, ze przy zmywaniu on sie nie domywa i stan mojej cery sie pogarsza. Probowalam wszystkim zaczynajac od zelu do twarzy konczac na peelingu gruboziarnistym. Odstawilam go a moja cera znacznie sie polepszyla. I teraz mam pytanie co zrobic zeby on sie domywal? Szkoda wyrzucic pol opakowania pokladu za 60 zl... Musze dodac ze moja mama takze miala problem z domyciem go
matisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 07:54   #2
yours0destiny
Wtajemniczenie
 
Avatar yours0destiny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 217
Dot.: Poklad nie chce sie domyc

Ja używam podkładu revlon od około 5 lat I również zawsze miałam problemy ze zmywaniem go, ale przez tak długi czas musiałam opatentowac jakiś sposób Najpierw za pomocą wacików i mleczka zmywam go, następnie podczas kąpieli myje dokładnie buzie żelem do mycia twarzy z biedronki(polecam) A na samym końcu używam delikatnego peelingu. Wtedy pyszczek jest czyściutki
A jeśli dobrze nie domyjesz twarzy z podkładu, to zapchanie porów jest oczywiste, ponieważ podkład stale w nich zalega
__________________

28.01.2008
yours0destiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 09:56   #3
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia
Dot.: Poklad nie chce sie domyc

Dziekuje za odpowiedz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
matisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 17:37   #4
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Poklad nie chce sie domyc

Ja miałam podobny problem z azjatyckimi BB - te, których używam są dla mnie idealne [zdecydowanie lepsze od wszystkich podkładów jakie próbowałam], ale miałam problem z ich zmywaniem.
Przeczytałam gdzieś, że takie rzeczy powinno się zmywać olejami. I faktycznie, dają radę. Najpierw używałam olejków z Biochemii Urody, a teraz używam zwykłej oliwki dla dzieci. Nakładam na twarz, chwilę masuję, a potem zmywam porządnie żelem do mycia twarzy [w moim wypadku Effaclarem La Roche Posay].
Oczywiście wiem, że to nie jest sposób dla każdej skóry, ale w moim wypadku się akurat sprawdza.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 16:30   #5
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Poklad nie chce sie domyc

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ja miałam podobny problem z azjatyckimi BB - te, których używam są dla mnie idealne [zdecydowanie lepsze od wszystkich podkładów jakie próbowałam], ale miałam problem z ich zmywaniem.
Przeczytałam gdzieś, że takie rzeczy powinno się zmywać olejami. I faktycznie, dają radę. Najpierw używałam olejków z Biochemii Urody, a teraz używam zwykłej oliwki dla dzieci. Nakładam na twarz, chwilę masuję, a potem zmywam porządnie żelem do mycia twarzy [w moim wypadku Effaclarem La Roche Posay].
Oczywiście wiem, że to nie jest sposób dla każdej skóry, ale w moim wypadku się akurat sprawdza.

Ja moje BB zmywam oliwą z oliwek i mydłami. To naprawdę działa.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 22:21   #6
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia
Dot.: Poklad nie chce sie domyc

Rzeczywiscie ocm idealnie zmywa revlon dziekuje!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
matisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:15   #7
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia
Dot.: Poklad nie chce sie domyc

Zastanawiam się czy mogę zmywać olejki mydełkiem z Kropli Zdrowia z białą glinką. Ma w składzie SLS
matisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.