Help nie wyrabiam! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 19:52   #1
udu12334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Angry

Help nie wyrabiam!


No więc rozdrapałam pryszczta (tak wiem źle zrobiłam i teraz tego żałuję) wyrósł mi strupek dziś w szkole podniosłam ręke z długopisem później ją opuściłam i strupek odpadł na początku miałam to miejsce mega czerwone teraz jest takie jakby różowe ale problem jest taki, że mam taką jakby dziurkę mini na której mam małe kropeczki takie żółte/ ciałowe możliwe, że to skóra. Pytałam się mamy czy mi się to zagoi bo bałam się że to blizna ale blizna nie jest czerwona mama powiedziała, że już prawie się zagoiło i że za dzień dwa już nie będzie tej dziury. Czy to mi zejdzie? Ta dziura?
udu12334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:21   #2
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Help nie wyrabiam!

Nie do końca potrafię sobie wyobrazić, o co Ci chodzi, ale to tylko efekt wyciskania pryszcza- to się zawsze goi
Kiedy jesteś w domu, smaruj to maścią Tormentalum (ja mam Tormentiol, ale Tormentalum ponoć nie zawiera szkodliwej substancji, którą ma Tormentiol). Możesz też przypruszyć to pudrem leczniczym Dermatol albo spróbować Tribioticu (jest w saszetkach). Koszt każdej z tych rzeczy niewielki, a powinno to przyspieszyć gojenie.
Warto pomyśleć o takich tanich, skutecznych lekarstwach na gojące się ranki, zadrapania etc., kiedy ma się skłonności do wyciskania.
Pozdrawiam
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 13:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.