Odświeżanie wyglądu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 10:30   #1
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20

Odświeżanie wyglądu


Witam was serdecznie
Właśnie zaczęłam przygodę z tym forum (strasznie dużo wszystkiego, nie wiem kiedy się z tym zapoznam, a co dopiero zapamiętam ) Ale do rzeczy - głównym powodem mojej obecności tutaj jest zmiana wyglądu. Wiadomo, idzie lato, zbliżają się wakacje, a ja i mój wygląd trochę się ze sobą nie zgadzamy Jestem młoda, bo mam dopiero 18 lat, ale chciałabym urozmaicić swój wygląd i z tym problemem kieruję się do Was wizażanki Proszę Was bardzo, pomóżcie mi wydobyć z siebie jakąś niezłą laseczkę Chodzi mi głównie o buźkę (włosy, makijaż, brwi itp.). Mam zamiar zrobić maraton po kosmetyczkach i fryzjerkach ale najpierw chciałabym zasięgnąć rady jakiś doświadczonych kobietek.
Wstawiam link do zdjęcia i czekam na wasze propozycje

http://pokazywarka.pl/bl1hmh/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11018213.jpg (93,3 KB, 224 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2014-04-04 o 13:36 Powód: zalaczenie zdj; do zalacznika-regulamin
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:03   #2
ivona_9513
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 12
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Przede wszystkim witamy na wizaz.pl
Hmm.. sama robiłam sobie taką metamorfozę rok temu :P miałam tyle lat co Ty bo teraz mam 19 Po pierwsze musisz przeglądnąć swoją szafę i zobaczyć co naprawdę do Ciebie pasuje Zasada nr 1 bez sentymentów. Nie mów sobie, że to ładne, to 5 lat temu dostałam na prezent więc zostaje a kolejna rzecz może się przydać. NIE! Bo tak to zostaniesz przy tym co było.. To chyba u mnie było najgorsze do zrealizowania. Zobacz czego Ci brakuje i powoli sobie to uzupełniaj. Nie trzeba wszystkiego na raz. Wiadomo wszystko kosztuje.. I lepiej nie kupuj rzeczy które są ładne bo jak się okażą nie wygodne to nie będziesz chciała w tym chodzić. Jeśli chodziłaś np. cały rok w adidasach a podobają Ci się balerinki, szpilki albo inny typ buta to miej par może dwie adidasów na zakupy silownie czy inna aktywność gdzie balerinki sie nie nadaja a reszta to taki typ jak Ci się podoba. Postaw na dodatki. W gruncie rzeczy one sporo dają i w Twoim wyglądzie i samopoczuciu Ciuchy to pierwszy krok i można zrobić taki krok w każdej chwili wolnego czasu. Stare ciuchy mozesz oddac, sprzedać czy przerobić ale nie na siłe. Jeśli uwazasz, że coś źle wygląda i nici z przerabiania to lepiej się tego pozbyć. Ciężka rzecz ale uda się! Trzymam kciuki
ivona_9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:38   #3
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Właśnie styl i ubiór nie jest moim najgorszym problemem. Co prawda nie biegam co tydzień na zakupy i nie wydaje 500 zł za jednym zamachem, ale też nie uważam, żeby moja szafa aż się prosiła o nowe rzeczy Z resztą mam zamiar się wybrać do miasta i coś sobie kupić. Bardziej chcę zwrócić uwagę na twarz, włosy itp. Mam suchą cerę i ciągle z tym walczę. Zaczęłam używać mleczka z Nivea, które naprawdę mi pomogło. Mam też kremy na dzień i na noc z serii Aqua effect, też się sprawdzają, chociaż nie tak zupełnie do końca. Jeśli umyję rano twarz i nie użyję mleczka wszystko wraca do punktu wyjścia Dodatkowo wkurzającą rzeczą są takie malutkie wzgórki w okolicy nosa i nie tylko. Nie wiem, czy dobrze to nazwę, ale spotkałam się z terminem "prosaki". Nie jest to żaden syfek czy pryszcz, po prostu malutka, "przezroczysta" krosta. Niby to małe, ale nie podoba mi się efekt makijażu, kiedy go nałożę, pod światło zawsze je widać Gdyby ktoś wiedział jak się ich pozbyć to proszę o odzew, a także inne rady odnośnie reszty wymienionej wcześniej
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:05   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Grzywka. Bo masz wysokie czoło. W tej fryzurze niepotrzebnie to podkreślasz. Nie skubać tak mocno brwi- masz ładne, przydałby się łagodniejszy łuk.
Piękne piegi- używaj lekkich podkładów, żeby ich nie zakrywać.
Róż do twarzy- blady, w zimnym odcieniu, podkreśli Twoją jasną cerę. Polecam też różowe cienie do oczu. To aktualnie modny wiosenny makijaż, więc znajdziesz dużo cieni i tutioriali z propozycjami makijażu tego typu.
Zaprzyjaźnij się z pastelami w stroju. Czerń będzie Cię gasić. Po tej czarno-białej bluzce to widać. Masz urodę do pasteli. Spróbuj modnych teraz rozbielonych odcieni niebieskiego, cukierkowego różu, miętowej zieleni.
Zadbaj o włosy-wyglądają na przesuszone. Postaraj się nawilżyć bo suchym lato jeszcze dodatkowo zaszkodzi. Polecam olejowanie, maski nawilżające, glutek z siemienia lnianego. Możesz też podciąć wysuszone końcówki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:32   #5
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Co do grzywki mam mieszane uczucia. Miałam ją przez bardzo długi okres czasu, ale nie byłam z niej zadowolona. Głównie dlatego, że po jednej ze stron włosy mi się skręcały przez co grzywka wyglądała na krzywo obciętą. Nie wiem jak byłoby teraz, może wrócę do tego wyglądu, chyba, że nadal pojawi się ten problem.
A co z kolorem? Chłopak podpowiada mi, żebym zmieniła kolor na jaśniejszy, blond, coś w ten deseń. Oczywiście nie taki typowy, nie chcę być żarówą. Z drugiej strony koleżanka proponuje kolor ciemniejszy. Sama już nie wiem co byłoby lepsze. Any idea?
Odnośnie włosów - hmm.. stosuję szampon Alterra codziennie wiec to pewnie jest powodem. Jakie dokładnie poleciłabyś maski itp.?
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:38   #6
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Cytat:
Napisane przez Sha_dow Pokaż wiadomość
Co do grzywki mam mieszane uczucia. Miałam ją przez bardzo długi okres czasu, ale nie byłam z niej zadowolona. Głównie dlatego, że po jednej ze stron włosy mi się skręcały przez co grzywka wyglądała na krzywo obciętą. Nie wiem jak byłoby teraz, może wrócę do tego wyglądu, chyba, że nadal pojawi się ten problem.
A co z kolorem? Chłopak podpowiada mi, żebym zmieniła kolor na jaśniejszy, blond, coś w ten deseń. Oczywiście nie taki typowy, nie chcę być żarówą. Z drugiej strony koleżanka proponuje kolor ciemniejszy. Sama już nie wiem co byłoby lepsze. Any idea?
Odnośnie włosów - hmm.. stosuję szampon Alterra codziennie wiec to pewnie jest powodem. Jakie dokładnie poleciłabyś maski itp.?
Ja bym poszła w ciemniejszy, masz ostre rysy twarzy i blond będzie przy nich wyglądał dość karykaturalnie. Jakiś ciepły, ciemny brąz?
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:40   #7
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Polecałabym Ci grzywkę tego typu:
http://www.ofeminin.pl/uroda/album96...ka-2014-0.html

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Ciemny blond ze świetlistymi pasemkami wyglądałby nieźle. Teraz jest moda na naturalne świetliste refleksy więc pewnie wiele farb profesjonalnych i wiele salonów oferuje tego typu farbowanie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 15:43   #8
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Ja bym poszła w ciemniejszy, masz ostre rysy twarzy i blond będzie przy nich wyglądał dość karykaturalnie. Jakiś ciepły, ciemny brąz?
Hmm, a mogłabyś przykładowo pokazać odcień?
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:45   #9
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Polecałabym Ci grzywkę tego typu:
http://www.ofeminin.pl/uroda/album96...ka-2014-0.html

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Ciemny blond ze świetlistymi pasemkami wyglądałby nieźle. Teraz jest moda na naturalne świetliste refleksy więc pewnie wiele farb profesjonalnych i wiele salonów oferuje tego typu farbowanie.
Grzywka jest cudowna
A co do blondy myślałam nad czymś takim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hhh.jpg (49,4 KB, 55 załadowań)
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:51   #10
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Co do masek poleca tą i lekturę tego bloga:
http://www.blondhaircare.com/2012/11...-crema-di.html
Bardzo dobre są też maski Biovax L'biotica.
Koniecznie olejowanie raz w tygodniu.
I najlepiej glutek lniany, może być z domieszką miodu- to najlepszy nawilżacz.
Mgiełka Keratin Mist CHI też by ci nie zaszkodziła.
Sama mam naturalnie suche włosy, więc wiem, że ich pielęgnacja jest dość trudna. Ale warto zadbać o systematyczność. Koniecznie maska albo odżywka do spłukiwania po każdym myciu. Możliwe też, że warto odstawić albo zmienić suszarkę.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Sha_dow Pokaż wiadomość
Grzywka jest cudowna
A co do blondy myślałam nad czymś takim
Ten mógłby być dla niej chyba ciut za jasny.
Ja bym szła w karmelowe ciemne blondy. Te w kierunku jasnego brązu, ale w ciepłym miodowym odcieniu.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:58   #11
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20
Dot.: Odświeżanie wyglądu

O olejowaniu włosów tez już myślałam, ale nie miałam z tym do czynienia i nie wiem, czy nawet umiałabym to dobrze zrobić Niby czytałam co i jak, ale jak przychodzi do praktyki to nie wiem ile czego, jak i kiedy zrobić
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 15:59   #12
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Bardziej chodzi mi o coś takiego:
http://www.kozaczek.pl/img/lmaj/k220_2.jpg
Może też iść w inne kolory- np. zimne kasztanowe brązy, ale to może autorkę wątku postarzyć, dodać jej powagi.
A karmel może ją odmłodzić, podkreślić dziewczęcą urodę i ładną,świeżą cerę.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 16:38   #13
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Bardziej chodzi mi o coś takiego:
http://www.kozaczek.pl/img/lmaj/k220_2.jpg
Może też iść w inne kolory- np. zimne kasztanowe brązy, ale to może autorkę wątku postarzyć, dodać jej powagi.
A karmel może ją odmłodzić, podkreślić dziewczęcą urodę i ładną,świeżą cerę.
O tak, chyba dokładnie takiego koloru szukałam. Jest cudny
Brwi, myślę, że tym samym kolorem potraktować?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

A przechodząc z włosów do cery.. Jak pisałam wcześniej, chcę niedługo wybrać się do kosmetyczki, ponieważ moja cera woła już o pomstę do nieba
Dokładnie mówiąc mam na myśli oczyszczanie twarzy. I teraz - lepszym rozwiązaniem będzie najpierw skorzystanie z manualnego oczyszczania czy z mikrodermabrazji? Czy może to nie ma znaczenia i jest to obojętne? Nie chcę płacić niepotrzebnie, jeśli nie ma między tymi zabiegami większej różnicy
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 18:52   #14
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Cytat:
Napisane przez Sha_dow Pokaż wiadomość
Dodatkowo wkurzającą rzeczą są takie malutkie wzgórki w okolicy nosa i nie tylko. Nie wiem, czy dobrze to nazwę, ale spotkałam się z terminem "prosaki". Nie jest to żaden syfek czy pryszcz, po prostu malutka, "przezroczysta" krosta. Niby to małe, ale nie podoba mi się efekt makijażu, kiedy go nałożę, pod światło zawsze je widać Gdyby ktoś wiedział jak się ich pozbyć to proszę o odzew, a także inne rady odnośnie reszty wymienionej wcześniej

ja mam ten sam problem dokładnie w tym samym miejscu i moja siostra też

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Sha_dow Pokaż wiadomość
Dokładnie mówiąc mam na myśli oczyszczanie twarzy. I teraz - lepszym rozwiązaniem będzie najpierw skorzystanie z manualnego oczyszczania czy z mikrodermabrazji? Czy może to nie ma znaczenia i jest to obojętne? Nie chcę płacić niepotrzebnie, jeśli nie ma między tymi zabiegami większej różnicy

w żadnym wypadku nie wybieraj manualnego!
Kosmetyczka tylko powyciska ci wszystko co masz na twarzy i rozsieje bakterie po całej twarzy

wybierz mikrodermabrazję
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:14   #15
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Mówisz? Tylko nie jestem pewna, czy właśnie tez zabieg rozwiąże mój problem, po czy on działa tak głęboko? Miejscami mam takie krostki, które przypominają pryszcza, ale jakby głębiej pod skórą, nic się z nim nie dzieje, on sobie jest i nie znika. Dopiero jak zacznę do drażnić to się pogarsza. Prościej, czy zabieg ten będzie działał tak głęboko, aby to wyczyścić?

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

khole, macie na to jakiś patent?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

[QUOTE=Sha_dow;45895391]Mówisz? Tylko nie jestem pewna, czy właśnie tez zabieg rozwiąże mój problem, po czy on działa tak głęboko? Miejscami mam takie krostki, które przypominają pryszcza, ale jakby głębiej pod skórą, nic się z nim nie dzieje, on sobie jest i nie znika. Dopiero jak zacznę do drażnić to się pogarsza. Prościej, czy zabieg ten będzie działał tak głęboko, aby to wyczyścić?

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

khloe, macie na to jakiś patent?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

khloe, macie na to jakiś patent?
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 22:00   #16
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Żadnego manualnego oczyszczania! Masz za delikatną cerę. Zrobi Ci ze skóry jesień średniowiecza.
Regularne peelingi enzymatyczne. Codzienne dokładne wieloetapowe oczyszczanie- ucz się od Koreanek. Żadnego babrania. A już broń boże jakieś mechaniczne inwazyjne zabiegi. Już lepiej delikatny kwas migdałowy, ale i to może być przy takiej cerze jak Twoja za mocne.
Mycie. Regularne. Bardzo delikatne.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 08:45   #17
Sha_dow
Przyczajenie
 
Avatar Sha_dow
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 20
Dot.: Odświeżanie wyglądu

Faktycznie, w sumie też nie jestem przekonana do manualnego oczyszczania. Postaram się coś z tą moją cerą zrobić

Dziękuje za porady wszystkim
Sha_dow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 09:45:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.