Jak dbacie o cerę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 22:35   #1
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292

Jak dbacie o cerę?


Witam Podzielicie się swoimi sposobami na piękną cerę? Ja niestety mam problemy z zaskórnikami, przebarwieniami itp. Stosuje różne kosmetyki i niestety bez efektu Jak Wy dbacie o Waszą cerę i co przynosi Wam najlepsze efekty? Jaki kem, który nie zapycha mogłybyście polecić? Czy oczyszczanie w domowych warunkach (parówka) to dobry pomysł?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:38   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Jak dbacie o cerę?

domowe parowki z tego co slyszalam nie sa dobre, no chyba, ze masz predyspozycyjne kosmetyki na "zaś" ich zamknieciu...

sama borykam sie ze zaskornikami juz wiele lat... stosowalam mase kosmetykow od drogeryjnych po apteczne, efekt praktycznie zaden... na zaskorniki nie ma takowych cudow aby sie ich pozbyc... tez przez to lubie musnac sie jakis pudrem w kremie czy tam podkladem lub fluidem, co zakrywa te czarne kropeczki i spokoj...

kremu nie zapychajacego, rowniez jeszcze nie odkrylam... zawsze po jakis 3 miesiacach uzywania tego samego zaczynaja mi sie zatykac pory jeszcze bardziej no i odstawiam kremik, poszukujac cos "nowego"...

na przebarwienia dobry jest krem ava wybielajacy krem do twarzy na dzien z spf 15 zerknij na allegro... no ale jak wyzej... po czasie zaczol mnie zatykac, ale szybko ujednolica kolor skory temu uwazam go za dobry a i nie drogi produkt.
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 15:53   #3
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Jak dbacie o cerę?

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
domowe parowki z tego co slyszalam nie sa dobre, no chyba, ze masz predyspozycyjne kosmetyki na "zaś" ich zamknieciu...

sama borykam sie ze zaskornikami juz wiele lat... stosowalam mase kosmetykow od drogeryjnych po apteczne, efekt praktycznie zaden... na zaskorniki nie ma takowych cudow aby sie ich pozbyc... tez przez to lubie musnac sie jakis pudrem w kremie czy tam podkladem lub fluidem, co zakrywa te czarne kropeczki i spokoj...

kremu nie zapychajacego, rowniez jeszcze nie odkrylam... zawsze po jakis 3 miesiacach uzywania tego samego zaczynaja mi sie zatykac pory jeszcze bardziej no i odstawiam kremik, poszukujac cos "nowego"...

na przebarwienia dobry jest krem ava wybielajacy krem do twarzy na dzien z spf 15 zerknij na allegro... no ale jak wyzej... po czasie zaczol mnie zatykac, ale szybko ujednolica kolor skory temu uwazam go za dobry a i nie drogi produkt.

Dziękuję za odpowiedź Swoją drogą, to dziwne, że mamy XXI wiek, a lekarstwa na zaskórniki nadal nie ma
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 17:27   #4
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Jak dbacie o cerę?

Jeśli chodzi o zaskórniki mi pomógł na długo Skinoren - stosowałam go na brodę, bo borykam się z trądzikiem hormonalnym i ładnie mi ją oczyścił.

Gdy przestałam go stosować, to problem oczywiście powrócił - całkiem niezły jest peeling Clarinsa - One Step, czy jakoś tak. Używany regularnie daje dobre efekty.

A ostatnim moim odkryciem - dającym spektakularne efekty - jest mieszkanka kwasów Melaspeel K, niby nie jest dostępny w sprzedaży detalicznej, ale można go kupić w kilku hurtowniach. Byłam na zabiegu z użyciem tego kwasu w gabinecie medycyny estetycznej, ale w związku z tym, że taki zabieg w Warszawie to ponad 220 zł, to zdecydowałam się na samodzielny zakup kwasu, którego butelka kosztuje niecałe 300 zł, ale wystarczy na co najmniej 2 lata.
Nałożyłam go w domu kilkakrotnie w krótkich odstępach czasu i mam tak oczyszczoną skórę jak nigdy.
Nie jest to może najtańszy specyfik, ale dla problemowej skóry (wrażliwa z aktywnym trądzikiem i zaskórnikami) wręcz idealny.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.