nietypowa sprawa- męski makijaż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 18:47   #31
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

heheehehe
ale też bym obejrzała jakiegoś odważnego na MM
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:09   #32
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dimiti: to wtedy na MM z nim!


Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
heheehehe
ale też bym obejrzała jakiegoś odważnego na MM
super by to bylo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:43   #33
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

na pewno byłoby to coś ciekawego i oryginalnego
także jakby co - zachęcamy do eksperymentowania
a może znajdzie się jakiś śmiałek który nam rzeczywiście udowodni, że nie taki facet straszny jak go malują...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:01   #34
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na pewno byłoby to coś ciekawego i oryginalnego
także jakby co - zachęcamy do eksperymentowania
a może znajdzie się jakiś śmiałek który nam rzeczywiście udowodni, że nie taki facet straszny jak go malują...
ales napisala! tylko cos mi sie zdaje ze oprocz takich osob jak my, na pewno by sie znalazly i takie, ktore by napisaly pare troche niemilych slow?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:23   #35
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

no a nie? :p
nie chodzi mi tutaj o drag queen, raczej o taki makijaż, który pomoże zatuszować conieco. W pierwszej chwili byłam zdziwiona trochę tym postem, przyznam szczerze. Nie chciałabym, żeby mój TŻ podbierał mi moje szminki i malował krechę czarnym linerem. Nie, aż tak tolerancyjna nie jestem
Ale pomyślałam sobie też i tak: dzisiaj wszystko się miesza już. Skoro MÓJ TŻ chwycił za gary i przez ostatnie dwa tygodnie gotuje sobie sam,wg własnego przepisu (!nie z paczki!), chińszczyznę to w sumie czemu facet miałby nie chwycić za korektor jeśli przeszkadazają mu cienie pod oczami (albo np nie chce żeby szef zobaczył że przebalował całą nockę )
Jeszcze niedawno były protesty jak panowie zaczęli używać kremów (nie mówię o nivea, ale jakieś przeciwzmarszczkowe czy odżywcze czy pod oczy....). Że to niemęskie, że nie wypada... Teraz to raczej norma i sama kupię coś czasem TŻtowi. Więc czy nam się to podoba czy nie chyba będzie trzeba zaakceptować i ten nowy trend, tym bardziej, że jak już pisałyście wcześniej, wielkie koncerny kosmetyczne zaczynają dostrzegać nową niszę do wypełnienia...
korektorowi czy ochronnej pomadce mówię TAK. Tuszom do rzęs, różom do policzków, szminkom, błyszczykom itepe już NIE.
Hmm i ostatnia myśl.... A może my po prostu jesteśmy zazdrosne o nasze kosmetyki...Bo one sa takie nasze, takie kobiece... ech świat czasem staje do góry nogami
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:05   #36
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Smile Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

tak sobie czytam, ale fajny ten wątek !

faktycznie faceci robią się trochę bardziej delikatni w dzisiejszych czasach, ale mi się to podoba! zawsze przecież narzekamy że nasi TŻ nie potrafią zrozumieć naszej miłości do kosmetyków. No i wreszcie znalazł sie ktoś kto potrafi to zrozumieć. Trzeba się cieszyć i docenić.

Kurczę ale fajne czasy

Z pielęgnacyjnych to na bank l'oreal oraz clinique mają męską serię

z kolorówki, to jak się nie mylę w którymś kolorowym magazynie widziałam bodajże kolorówkę armani dla mężczyzn ale nie wiem czy są dostępne w PL.

Ogólnie to polecam rozejrzeć się za kosmetykami specjalnie dla facetów i nie brać się za te babskie bo pewnie są lepiej dostosowane do grubszej, męskiej skóry i pewnie nie są tak widoczne na twarzy jak nasze babskie

Pozdrawiam serdecznie
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:11   #37
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no a nie? :p
nie chodzi mi tutaj o drag queen, raczej o taki makijaż, który pomoże zatuszować conieco. W pierwszej chwili byłam zdziwiona trochę tym postem, przyznam szczerze. Nie chciałabym, żeby mój TŻ podbierał mi moje szminki i malował krechę czarnym linerem. Nie, aż tak tolerancyjna nie jestem
Ale pomyślałam sobie też i tak: dzisiaj wszystko się miesza już. Skoro MÓJ TŻ chwycił za gary i przez ostatnie dwa tygodnie gotuje sobie sam,wg własnego przepisu (!nie z paczki!), chińszczyznę to w sumie czemu facet miałby nie chwycić za korektor jeśli przeszkadazają mu cienie pod oczami (albo np nie chce żeby szef zobaczył że przebalował całą nockę )
Jeszcze niedawno były protesty jak panowie zaczęli używać kremów (nie mówię o nivea, ale jakieś przeciwzmarszczkowe czy odżywcze czy pod oczy....). Że to niemęskie, że nie wypada... Teraz to raczej norma i sama kupię coś czasem TŻtowi. Więc czy nam się to podoba czy nie chyba będzie trzeba zaakceptować i ten nowy trend, tym bardziej, że jak już pisałyście wcześniej, wielkie koncerny kosmetyczne zaczynają dostrzegać nową niszę do wypełnienia...
korektorowi czy ochronnej pomadce mówię TAK. Tuszom do rzęs, różom do policzków, szminkom, błyszczykom itepe już NIE.
Hmm i ostatnia myśl.... A może my po prostu jesteśmy zazdrosne o nasze kosmetyki...Bo one sa takie nasze, takie kobiece... ech świat czasem staje do góry nogami
dokladnie moja siostra byla pare lat temu na stypendium we Francji i mowi ze wiecej tam bylo kremow dla mezczyzn niz damskich nieraz, no ale u nas dopiero pojawialo sie takie okreslenie jak metroseksualizm uwazam ze skoro kobiety dbaja o siebie bo i lepiej wygladaja i lepiej sie czuja to mezczyznom tego zabraniac nie wolno, jestem jak najbardziej za kremami roznego rodzaju, korektorom i wogole tym roznosciom, ale faktycznie roz, szminka czy inne cuda to juz nieee jednak mezczyzna to mezczyzna nie chcialabym zeby moj tych cudeniek uzywal, ale tez jezeli jakis chlopak chce uzywac takich rzeczy to nie bede go z tego powodu skreslac i wyzywac od nienormalnych bo nie nalezy tak oceniac ludzi i sama niechcialabym zeby mnie oceniali zle dlatego ze mam silniej wymalowane oczy czy lubie spodnice
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 17:13   #38
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

A nie pomyślałyście że może on jest IMOŁ i chce wyglądać jak Bill z Tokio Motel?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:20   #39
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A nie pomyślałyście że może on jest IMOŁ i chce wyglądać jak Bill z Tokio Motel?
A przeczytałas chociaż jego posta?
"...jakie kosmetyki powinienem używać aby zrobic sobie lekki makijaż (...)"
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:33   #40
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

Nie nie przeczytałam, przeczytałam podpisy każdej wizażanki i stąd mój post wiesz
To co lekki makijaż nie może być EMO?
Skąd wiesz co on w ogóle miał na myśli?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:46   #41
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: nietypowa sprawa- męski makijaż

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A nie pomyślałyście że może on jest IMOŁ i chce wyglądać jak Bill z Tokio Motel?


Rany boskie, facet w makijażu, nie!
Nie toleruję zniewieściałości
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.