Chyba czas na zmiane...liczę na waszą pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 13:53   #1
Faustyna_89
Raczkowanie
 
Avatar Faustyna_89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 108

Chyba czas na zmiane...liczę na waszą pomoc:)


Witam

Zakładam ten wątek ponieważ stwierdziłam, że czas na zmiany a zupełnie nie wiem co robić...czuje się szarą myszką...

Włosy: Mam dość długie włosy, naturalnie ciemno brązowe, nie farbowane, gęste i grube z czym często mam problem Kiedy nie wyciągnę ich na szczotce, puszą się, są sianowate, ponieważ jednak są juz długie, nie daje rady z wyciaganiem i pielegnacja...poza tym chciałabym zmienic kolor.

Cera: opalam się w miare szybko, początkowo na czerwono potem na złocisty brąz, mimo to cere mam raczej jasną, wrażliwą, rumeinie sie na czerwono

oczy: oczy mam szare, w zaleznosci od swiatla sa zielone badz niebieskie z ciemna obwódką.

Nie wiem co jeszcze napisac w razie pytan odpowiem

Wiem, ze nie zwracam sie do was z konkretna prosba, ale na prawde zupelnie juz nie wiem co w sobie zmienic, nie wiem tez jak...czekam na pomoc i z góry dzieki
__________________
ja jeszcze ciągle czekam na ciebie
a ty nie przychodzisz
(...)
czekam czekam wytrwale
tak lekko dotykają mnie dni
moja tęsknota jest tęsknotą planet
zmarzłych tęskniących do słońca
ty jesteś słońcem
które pozwala mi żyć...
Faustyna_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:36   #2
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Chyba czas na zmiane...liczę na waszą pomoc:)

Jesteś piękną dziewczyna. Masz śliczne oczy i włosy-podoba mi się ich kolor i leciutki skręt na drugim zdjęciu. Masz też bardzo zgrabny nosek. Długą chwilę zastanawiałam się, dlaczego chcesz coś zmieniac i co mogłabyś zmienic

Myślę, że Twój obecny kształt brwi nie jest korzystny dla Twojej twarzy. Sugerowałabym Ci łagodniejszy, bardziej półokrągły kształt i nieco grubsze brewki.

Nie powinnaś moim zdaniem zmieniac koloru włosów, a jedynie delikatnie (!) podkreślic ich miedziany czy też lekko bordowy połysk.

Sądzę, że w 'wyjściowym' makijażu powinnaś troszkę mocniej wyrównywac koloryt cery (szczególnie pod oczami i na nosku), poźniej różem próbowac zaznaczyc kości policzkowe.

Uważam też, że korzystne byłoby dla Ciebie mocniejsze podkreślenie, uwypuklenie ust.

Pozdrawiam
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.