Mamy Maj 2021. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-07, 12:27   #811
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Tak tak ginekolodzy mowia o skończonych tygodnich zawsze.
U mnie dziś zaczal sie 10tc.

Co do fb to jestem za. Moge zalozyc grupe, ale widoczna zehy nie musiec wszystkich zapraszac do znajomych by dodac. Potem jak sie wszystkie dodadza to mozna ja wlaczyc jako niewidoczna do znalezienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem za, jak będziesz miała chwilkę to załóż.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 12:33   #812
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Tylko że do porodu i tak biorą pod uwagę om. Wiem.bo miałam termin z OM 24.12 a z USG i moich obserwacji owulacji wychodziło na 8.01 a i tak się trzymali terminu z om

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Na to nie ma reguły pierwsze dziecko też prawie 2tygodnie po a drugie prawie dwa tygodnie przed terminem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Co do FB wolałabym poczekać aż się troszkę poznamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niekoniecznie biorą pod uwagę tylko termin om, u Ciebie akurat tak zrobili. Ja np. w poprzedniej ciąży miałam różnice om i usg 9 dni i gin trzymała się usg potem w szpitalu też mam wszędzie wpisane ze urodziłam w 39tc tak jak termin usg a nie w 40tc jakby to wychodziło wg OM. Jak jest mała różnica to wiadomo trzeba się trzymać om, ale jak jest duża różnica to gin powinien głównie się trzymać usg bo przecież kobieta to nie robot żeby zawsze wszystko było jak w zegarku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 12:47   #813
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Ok to zakładam grupe, zaraz wrzucę tu link i ktora chce to się dodaje. Grupa bedzie widoczna do znalezienia (ale nie do czytania) do niedzieli wieczor? Moze byc? Najwyzej jak ktoś się później pojawi i będziemy chciały go do grupy to ja juz ogarnę o tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

https://www.facebook.com/groups/6410...878/?ref=share

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 12:50   #814
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Mamy Maj 2021

malwa_tralala kciuki za pobyt!



Mnie ze szpitala odeslali z kwitkiem 😭 dr powiedziala ze ograniczaja przyjecia w covid i w takiej sytuacji radzi mi najpierw wziac lekarstwa przeciwwymiotne... Mam nadzieje, ze w tej ciazy pomoga bow poprzedniej nic nie dawaly. Jak nie pomoze, to zaprasza w przyszlym tygodniu 🤦 przednia wycieczka, 70km, po nic.



Tylko teraz nie wiem, czy te kroplowki w domu to nie jakis mit... Pielegniarka mowi, ze mozna, jak jest zalecenie od gin, gin ze nie wystawia takich zalecen, szpital ze jak jest potrzeba kroplowki to zostawiaja na obserwacji...

Ty zeby ta pielegniarka prywatnie przyszla skad mialas zalecenia/skierowania?



Jesli chodzi o tc, ja licze na podstawie usg, w stosunku do om mam tydzien różnicy. Porodu sie nie boje, bo o ile nie zaskoczy mnie jakas akcja duzo wczesniej, wiem ze bedzie cc, wiem gdzie, wiem kto mnie bedzie cial nawet. Gdyby mozna bylo uniknac tych 9miesiecy, moglabym od razu wskoczyc na stol. Chce miec ciaze za soba...
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:02   #815
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Nie wiem czy to ktoras z Was ale inicjały WP widze w powiadomieniach ze chce dołączyć ale nie widzę na grupie prośby 🤷☠♀️ wiec możliwe ze ta osoba niechcący anulowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:05   #816
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
malwa_tralala kciuki za pobyt!



Mnie ze szpitala odeslali z kwitkiem dr powiedziala ze ograniczaja przyjecia w covid i w takiej sytuacji radzi mi najpierw wziac lekarstwa przeciwwymiotne... Mam nadzieje, ze w tej ciazy pomoga bow poprzedniej nic nie dawaly. Jak nie pomoze, to zaprasza w przyszlym tygodniu 🤦 przednia wycieczka, 70km, po nic.



Tylko teraz nie wiem, czy te kroplowki w domu to nie jakis mit... Pielegniarka mowi, ze mozna, jak jest zalecenie od gin, gin ze nie wystawia takich zalecen, szpital ze jak jest potrzeba kroplowki to zostawiaja na obserwacji...

Ty zeby ta pielegniarka prywatnie przyszla skad mialas zalecenia/skierowania?



Jesli chodzi o tc, ja licze na podstawie usg, w stosunku do om mam tydzien różnicy. Porodu sie nie boje, bo o ile nie zaskoczy mnie jakas akcja duzo wczesniej, wiem ze bedzie cc, wiem gdzie, wiem kto mnie bedzie cial nawet. Gdyby mozna bylo uniknac tych 9miesiecy, moglabym od razu wskoczyc na stol. Chce miec ciaze za soba...
Ja mieszkam w niedużej miejscowości i nie ma takiej opcji. Przy NWC *dostałam jedynie prywatnie. *EDIT dostałabym jedynie prywatnie, tak sądzę, jeśli w ogóle jest taka opcja.
No mi nic nie pomogło, metaklopramid w szpitalu 3x dziennie też nie. Wypisali mnie po tygodniu twierdząc, że muszę jakoś przetrwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2020-10-07 o 13:53
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:24   #817
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to ktoras z Was ale inicjały WP widze w powiadomieniach ze chce dołączyć ale nie widzę na grupie prośby 🤷♀️ wiec możliwe ze ta osoba niechcący anulowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 13:26   #818
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ok to zakładam grupe, zaraz wrzucę tu link i ktora chce to się dodaje. Grupa bedzie widoczna do znalezienia (ale nie do czytania) do niedzieli wieczor? Moze byc? Najwyzej jak ktoś się później pojawi i będziemy chciały go do grupy to ja juz ogarnę o tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

https://www.facebook.com/groups/6410...878/?ref=share

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak dołączę do tej grupy to u mnie na profilu będzie to widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:29   #819
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
A jak dołączę do tej grupy to u mnie na profilu będzie to widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze dołączyłaś? Nie, grupa jest tajna, nawet jak ktoś w link wejdzie to nie będzie w stanie sprawdzić czy w niej jesteś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:40   #820
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Mamy Maj 2021

Magdalenka, a prywatnie jak to załatwiłaś? Po prostu do jakiejs firmy sie tym zajmujaceji oni normalnie bez zalecen/skierowania robia to?



Ja tez zascisnkowa 😅 ale elasnie sytuacja taka, ze na NFZ z przychodni chca to zrobic, a "prywatny" lekarz z lux medu nie chce wystawic zalecen...
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:48   #821
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
Magdalenka, a prywatnie jak to załatwiłaś? Po prostu do jakiejs firmy sie tym zajmujaceji oni normalnie bez zalecen/skierowania robia to?



Ja tez zascisnkowa ale elasnie sytuacja taka, ze na NFZ z przychodni chca to zrobic, a "prywatny" lekarz z lux medu nie chce wystawic zalecen...
Ojej błąd w pisowni...
Miało być *dostałabym jedynie prywatnie (tak mniemam).
Mój gin ma gabinet prywatny, ale pracuje w szpitalu państwowym, tam mnie wysłał na tydzień na kroplówki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2020-10-07 o 13:52
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 19:38   #822
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Mamy Maj 2021

Aż mi głupio narzekać na moje mdłości jak czytam Wasze historie... Współczuję bardzo.

My po kolejnej wizycie, bobas ma 2cm i wygląda wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 21:08   #823
malwa_tralala
Przyczajenie
 
Avatar malwa_tralala
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
No napisalas o warszawskich cenach wiec tak da sie wywnioskowac

W takim przypadku dobrze ze cie przebadają, jednak to jest poczatek ciazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Oczywiscie ze mozna!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

No wlasnie, sushi mozna zrobic tak ze nie zaszkodzi. My kupilismy zestaw pieczony, nie widze w tym nic zlego, lekarze pozwalaja 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

kalafior ciążowy :brzyda l:


już myślałam, że jakąś gwarą warszawską poleciałam
malwa_tralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 21:12   #824
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez malwa_tralala Pokaż wiadomość
kalafior ciążowy :brzyda l:


już myślałam, że jakąś gwarą warszawską poleciałam
A jesteś rodowita warszawianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 21:29   #825
malwa_tralala
Przyczajenie
 
Avatar malwa_tralala
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja w IMiD tez bylam bardzo zadowolona, a dodam ze mam mega awersje do szpitali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Ja byłam na patologii prawie dwa tygodnie przed samym porodem w 2014 r na Żelazanej. I powiem Wam, że super warunki Przepyszne jedzenie 2-3 osobowe sale i generalnie jak u Pana Boga za piecem. Polecam

ja mam pozwiedzane patologie i IP... żelazna, imid, karowa, uczkin, żwirki i jeden podwarszawski. Na żaden nie mogę narzekać. Zawsze personel kompetentny, wszystko zaopiekowane. Nie do końca wiem, jak jedzenie, bo niewiele mi zostawało, ale wyglądało dobrze

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
A jesteś rodowita warszawianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak rodzona na Starynkiewicza

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
malwa_tralala kciuki za pobyt!



Mnie ze szpitala odeslali z kwitkiem 😭 dr powiedziala ze ograniczaja przyjecia w covid i w takiej sytuacji radzi mi najpierw wziac lekarstwa przeciwwymiotne... Mam nadzieje, ze w tej ciazy pomoga bow poprzedniej nic nie dawaly. Jak nie pomoze, to zaprasza w przyszlym tygodniu 🤦 przednia wycieczka, 70km, po nic.



Tylko teraz nie wiem, czy te kroplowki w domu to nie jakis mit... Pielegniarka mowi, ze mozna, jak jest zalecenie od gin, gin ze nie wystawia takich zalecen, szpital ze jak jest potrzeba kroplowki to zostawiaja na obserwacji...

Ty zeby ta pielegniarka prywatnie przyszla skad mialas zalecenia/skierowania?



Jesli chodzi o tc, ja licze na podstawie usg, w stosunku do om mam tydzien różnicy. Porodu sie nie boje, bo o ile nie zaskoczy mnie jakas akcja duzo wczesniej, wiem ze bedzie cc, wiem gdzie, wiem kto mnie bedzie cial nawet. Gdyby mozna bylo uniknac tych 9miesiecy, moglabym od razu wskoczyc na stol. Chce miec ciaze za soba...

Mój gin dał mi zalecenia, lekarz rodzinny też potem zlecał- nie miałam leków p.wymiotnych (te były podawane mi tylko w szpitalu i.... nigdy więcej! było po nich jeszcze gorzej!)
- tylko elektrolity, magnez, witaminy itd. to mnie trzymało względnie przy życiu...

A pielęgniarka środowiskowa hmm miała dużo pacjentów, więc nie było opcji... po czym zapytałam o komercyjne usługi i już była opcja.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w niedużej miejscowości i nie ma takiej opcji. Przy NWC *dostałam jedynie prywatnie. *EDIT dostałabym jedynie prywatnie, tak sądzę, jeśli w ogóle jest taka opcja.
No mi nic nie pomogło, metaklopramid w szpitalu 3x dziennie też nie. Wypisali mnie po tygodniu twierdząc, że muszę jakoś przetrwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
po metoklopramidzie, to ja nawet minuty przerwy nie miałam w spotkaniach z muszlą, więc na mnie działał okropnie...

Mam wrażenie, że cokolwiek dały spore dawki magnezu zarówno w tabletkach i kroplówce...
malwa_tralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 21:30   #826
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez malwa_tralala Pokaż wiadomość
ja mam pozwiedzane patologie i IP... żelazna, imid, karowa, uczkin, żwirki i jeden podwarszawski. Na żaden nie mogę narzekać. Zawsze personel kompetentny, wszystko zaopiekowane. Nie do końca wiem, jak jedzenie, bo niewiele mi zostawało, ale wyglądało dobrze

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------


tak rodzona na Starynkiewicza

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------




Mój gin dał mi zalecenia, lekarz rodzinny też potem zlecał- nie miałam leków p.wymiotnych (te były podawane mi tylko w szpitalu i.... nigdy więcej! było po nich jeszcze gorzej!)
- tylko elektrolity, magnez, witaminy itd. to mnie trzymało względnie przy życiu...

A pielęgniarka środowiskowa hmm miała dużo pacjentów, więc nie było opcji... po czym zapytałam o komercyjne usługi i już była opcja.
Ja na Szaserów a tata i siostra w Praskim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 21:41   #827
malwa_tralala
Przyczajenie
 
Avatar malwa_tralala
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Aż mi głupio narzekać na moje mdłości jak czytam Wasze historie... Współczuję bardzo.

My po kolejnej wizycie, bobas ma 2cm i wygląda wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oby minęły szybko u Ciebie i byś nie zaznała gorszych przygód


2 centymetry człowieka! wow!

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja na Szaserów a tata i siostra w Praskim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Druga strona Wisły


a tak w temacie gwary, to Grzesiuk mi dzisiaj brzęczał w słuchawkach
malwa_tralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 12:22   #828
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Czy wszyscy się przenieśli na facebooka? Czy ktoś ma ochotę tu pisać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 12:33   #829
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Mamy Maj 2021

Hej,

Tutaj przecież dalej będziemy pisać

Dzisiaj wieczorem mam wizytę i już się doczekać nie mogę Szkoda tylko, że tak późno, ja teraz jestem leniwa i wieczorem bym najchętniej leżała w domku na kanapie

Jak Wam mija dzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 12:53   #830
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamy Maj 2021

U mnie frustracja narasta. Od 20 już akcja kibel, trochę przerwy do 5, potem znowu jazda do 12. Próbuję coś zjeść wreszcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 13:09   #831
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Mamy Maj 2021

Kurczę dziewczyny, ale macie przejścia. Współczuję. Przestanę narzekać na moje zmęczenie, chociaż tak bardzo położyłabym się spać, a do 19 w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 13:17   #832
independent_story
Przyczajenie
 
Avatar independent_story
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy Maj 2021

U mnie 7 tydzień i żadnych wymiotow ani mdłości. W pierwszej ciąży już dawno o tej porze spędzałam większość dnia w toalecie i schudłam 5 kg. Powiedzialam dzisiaj w pracy o ciąży i mam już to z głowy.

Co do dnia to zrobiłam porządki w kosmetykach, wymieniłam żel pod prysznic i do higieny intymnej na naturalne, posegregowalam leki i leżę większość dnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
independent_story jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 13:24   #833
Arjen927
Raczkowanie
 
Avatar Arjen927
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 51
Dot.: Mamy Maj 2021

Ja będę też tu pisać

Ja dziś 6+6. Wizyta dopiero za tydzień. Gdyby czasem mnie nie zakuło i nie ciągło w podbrzuszu to bym nie wiedziała, że jestem w ciąży. Współczuję wszystkim co mają pod górkę. Ale dacie radę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arjen927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 13:32   #834
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamy Maj 2021

Hej. Witam się dziś według apki 12+0 w sobotę wizyta na 8:45, także nawet w weekend sobie nie pośpię... Ale cóż, wolę nie pospać a wiedzieć co się tam w brzuszku dzieje.
Dziś miałam pobudkę o 4 rano, palił się samochód u mnie pod budynkiem i później nie mogłam już zasnąć, a jak zasnęłam to budzik zaczął dzwonić i trzeba było wstać do pracy...
Wczoraj wystawiliśmy mieszkanie na sprzedaż także czekam na szybkiego klienta 🤣

Co do fb, to jestem za, bo tam na spokojnie można wstawiać zdjęcia i nikt ich nie ogląda... Na dodatek nikt nie może podczytywać, a tak na grupie z 2015 r się zdążało i później ludzie udostępniali nasze rozmowy gdzieś i nabijali się z naszych problemów. Na fb nikt nie wejdzie.
Mag wyślij mi na priw link lub nazwę proszę, nie mogę tu wejść przez link, bo włażę tu przez apke i przekierowuje mnie przez przeglądarkę, a nie chcę się logować przez przeglądarkę.

Sent from my LDN-L21 using Wizaz Forum mobile app
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 14:10   #835
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez malwa_tralala Pokaż wiadomość
oby minęły szybko u Ciebie i byś nie zaznała gorszych przygód


2 centymetry człowieka! wow!

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------


Druga strona Wisły


a tak w temacie gwary, to Grzesiuk mi dzisiaj brzęczał w słuchawkach
Tak ale mimo ze rodzilam sie na Grochowie to cale zycie mieszkałam i zaraz znowu będę mieszkac po tej druguej stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Hej. Witam się dziś według apki 12+0 w sobotę wizyta na 8:45, także nawet w weekend sobie nie pośpię... Ale cóż, wolę nie pospać a wiedzieć co się tam w brzuszku dzieje.
Dziś miałam pobudkę o 4 rano, palił się samochód u mnie pod budynkiem i później nie mogłam już zasnąć, a jak zasnęłam to budzik zaczął dzwonić i trzeba było wstać do pracy...
Wczoraj wystawiliśmy mieszkanie na sprzedaż także czekam na szybkiego klienta 🤣

Co do fb, to jestem za, bo tam na spokojnie można wstawiać zdjęcia i nikt ich nie ogląda... Na dodatek nikt nie może podczytywać, a tak na grupie z 2015 r się zdążało i później ludzie udostępniali nasze rozmowy gdzieś i nabijali się z naszych problemów. Na fb nikt nie wejdzie.
Mag wyślij mi na priw link lub nazwę proszę, nie mogę tu wejść przez link, bo włażę tu przez apke i przekierowuje mnie przez przeglądarkę, a nie chcę się logować przez przeglądarkę.

Sent from my LDN-L21 using Wizaz Forum mobile app
Wysle Ci na fb w messengerze wieczorem, mam nadzieje ze nie zapomne. Teraz kończymy obiad i idziemy na spacer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 15:18   #836
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy Maj 2021

U mnie 7+5 i jak znalazłam sposób na poranne mdłości i drogę autem do pracy tak mnie od wczoraj zaczął boleć żołądek. Jakbym zjadła coś co mi zakleilo żołądek i taki ścisk czuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 17:05   #837
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Mamy Maj 2021

A ja zrezygnowałam z mojej dzisiejszej wizyty w medicoverze i zastanawiam się co dalej. Ciążę będę jednak prowadzić na NFZ u lekarza z mojego miasta, niestety kolejną wizytę u niego mam dopiero na koniec miesiąca a jednak chciałabym wcześniej zobaczyć czy wszystko ok z fasolką. Teraz też nie wiem czy przyjmą mnie na usg prenatalne w medicoverze skoro nie założę tam karty ciąży i nie będę więcej korzystać z usług ich lekarzy

Tak miałam wszystko ładnie zaplanowane, a teraz taka kicha się zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 18:42   #838
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
A ja zrezygnowałam z mojej dzisiejszej wizyty w medicoverze i zastanawiam się co dalej. Ciążę będę jednak prowadzić na NFZ u lekarza z mojego miasta, niestety kolejną wizytę u niego mam dopiero na koniec miesiąca a jednak chciałabym wcześniej zobaczyć czy wszystko ok z fasolką. Teraz też nie wiem czy przyjmą mnie na usg prenatalne w medicoverze skoro nie założę tam karty ciąży i nie będę więcej korzystać z usług ich lekarzy

Tak miałam wszystko ładnie zaplanowane, a teraz taka kicha się zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu odwołałaś dzisiaj wizytę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 19:18   #839
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
A ja zrezygnowałam z mojej dzisiejszej wizyty w medicoverze i zastanawiam się co dalej. Ciążę będę jednak prowadzić na NFZ u lekarza z mojego miasta, niestety kolejną wizytę u niego mam dopiero na koniec miesiąca a jednak chciałabym wcześniej zobaczyć czy wszystko ok z fasolką. Teraz też nie wiem czy przyjmą mnie na usg prenatalne w medicoverze skoro nie założę tam karty ciąży i nie będę więcej korzystać z usług ich lekarzy

Tak miałam wszystko ładnie zaplanowane, a teraz taka kicha się zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz pakiet z prowadzenjem ciąży? W systemie juz zaznaczyli ze jesteś w ciazy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 20:16   #840
malwa_tralala
Przyczajenie
 
Avatar malwa_tralala
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
A ja zrezygnowałam z mojej dzisiejszej wizyty w medicoverze i zastanawiam się co dalej. Ciążę będę jednak prowadzić na NFZ u lekarza z mojego miasta, niestety kolejną wizytę u niego mam dopiero na koniec miesiąca a jednak chciałabym wcześniej zobaczyć czy wszystko ok z fasolką. Teraz też nie wiem czy przyjmą mnie na usg prenatalne w medicoverze skoro nie założę tam karty ciąży i nie będę więcej korzystać z usług ich lekarzy

Tak miałam wszystko ładnie zaplanowane, a teraz taka kicha się zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w luxmedzie tak można było
nie znam procedur medicover- najlpeije zadzwon na infolinie i dopytaj.

w luxmed jest tak, że jeśli w pakiecie masz to badanie, zostało zlecone przez lekarza, to idziesz. Badania może zlecić położna na czacie, a jak jest wyrobiona karta ciąży, to w konkretnych tygodniach stawiasz się i robisz badania krwi/ moczu, zalecane prze PTG.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
A ja zrezygnowałam z mojej dzisiejszej wizyty w medicoverze i zastanawiam się co dalej. Ciążę będę jednak prowadzić na NFZ u lekarza z mojego miasta, niestety kolejną wizytę u niego mam dopiero na koniec miesiąca a jednak chciałabym wcześniej zobaczyć czy wszystko ok z fasolką. Teraz też nie wiem czy przyjmą mnie na usg prenatalne w medicoverze skoro nie założę tam karty ciąży i nie będę więcej korzystać z usług ich lekarzy

Tak miałam wszystko ładnie zaplanowane, a teraz taka kicha się zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w luxmedzie tak można było
nie znam procedur medicover- najlpeije zadzwon na infolinie i dopytaj.

w luxmed jest tak, że jeśli w pakiecie masz to badanie, zostało zlecone przez lekarza, to idziesz. Badania może zlecić położna na czacie, a jak jest wyrobiona karta ciąży, to w konkretnych tygodniach stawiasz się i robisz badania krwi/ moczu, zalecane prze PTG.
malwa_tralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-06 08:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.