Love Island Polska - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-09, 21:09   #631
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Też tak myślę, no i teraz jak się dowiedzieli, że Alicja jest lubiana przez widzów to już w ogóle ktoś może chcieć to wykorzystać.
Moim zdaniem powinni brać starsze osoby do tych programów, takie jednak koło 30. Rafał po wczorajszych wywodach jest dla mnie totalnie skreślony, a na początku wydawał się być całkiem sensowny. A wyszło, że to dzieciak jakich mało
Mika jest najbardziej w moim guście, póki co jeszcze mi niczym nie podpadł W ogóle oglądałyście Love is blind? To tam był facet baaardzo do niego podobny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak masz rację! Tak mi się znajoma twarz wydawała a on faktycznie podobny do tego młodego chłopaka z Love is Blind, Mark miał chyba na imię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 21:46   #632
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Natalka szczera do bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Przystojny ten Mundek jak go dzisiaj tak pokazywali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

I Alicja jaka piękna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 21:55   #633
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Love Island Polska

Też mi się wydaje,ze Mikołaj podchodzi do tych kobiet -Alicji i Ady z wyrachowaniem.
Obstawiam, ze odpadnie Bartek i Karol.
No chyba że Alicja Mikołaja wybierze, to Ada może uratuje krasnala Halabale?

A Dominik za tydzień zmieni dziewczynę
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 22:10   #634
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Wydaje mi się, że w tej sytuacji Ada wybierze Mikołaja, a program opuszczą Karol i Bartek. Mikołaj to mi jest taki obojętny, a Karola i Bartka nie lubię, więc byłoby dobrze jakby tak się to potoczyło.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 22:44   #635
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Karol i Bartek do domu buuuu!

Alicja i Mika to moja ulubiona para, w ogóle bardzo mi się w nim podoba to, że nie patrzył za nikim innym, tylko na nią. Igor tak samo za Oliwką, ale według mnie ich relacja jest na innym etapie, oni są na innym etapie w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 19:13   #636
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Też tak myślę, no i teraz jak się dowiedzieli, że Alicja jest lubiana przez widzów to już w ogóle ktoś może chcieć to wykorzystać.
Moim zdaniem powinni brać starsze osoby do tych programów, takie jednak koło 30. Rafał po wczorajszych wywodach jest dla mnie totalnie skreślony, a na początku wydawał się być całkiem sensowny. A wyszło, że to dzieciak jakich mało
Mika jest najbardziej w moim guście, póki co jeszcze mi niczym nie podpadł W ogóle oglądałyście Love is blind? To tam był facet baaardzo do niego podobny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja tam Rafała bardzo lubię i wcale mu się nie dziwię. Znają się kilka dni, wszystko leci na wizji. O przeszłości i poważnych rzeczach będzie czas pogadać, jak będą po programie, sam na sam. Ja uważam, że to rozsądne podejście. A patrząc na poprzednią edycje, jak Oliwia chwaliła się swoim czarnoskórym partnerem z wielkim sprzętem, oraz relacją że starszym przyjacielem, zakrawającą o sponsoring, i na to, jak to odbiło się na jej relacji z Maćkiem, tym bardziej podtrzymuje swoje zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.

Edytowane przez Rose969
Czas edycji: 2020-09-10 o 19:14
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 20:39   #637
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Mi sie Rafal jeszcze bardziej spodobal jak gral na tej gitarze i spiewal ciacho
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 21:30   #638
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Dalej mnie to nie przekonuje i nie wierzę, że uda im się cokolwiek zbudować po programie, a nawet w programie. Żadnej chemii między nimi nie ma.

Zagłosowałam na Alicję i Mikę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 21:57   #639
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
A ja tam Rafała bardzo lubię i wcale mu się nie dziwię. Znają się kilka dni, wszystko leci na wizji. O przeszłości i poważnych rzeczach będzie czas pogadać, jak będą po programie, sam na sam. Ja uważam, że to rozsądne podejście. A patrząc na poprzednią edycje, jak Oliwia chwaliła się swoim czarnoskórym partnerem z wielkim sprzętem, oraz relacją że starszym przyjacielem, zakrawającą o sponsoring, i na to, jak to odbiło się na jej relacji z Maćkiem, tym bardziej podtrzymuje swoje zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobnie myślę.

A Julia jaka obrazalska, miss cnoty i skromności
Antypatyczna mi sie wydaje od kilku dni i niezbyt szczera z tym "zauroczeniem" Dominikiem. Niech ten Dominik ja w pupę Lipnie dla tej nowej.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 23:05   #640
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

A mnie podejście Rafała się nie bardzo podoba. Faktycznie dobrze powiedział że wystarczy kilka buziaków i będzie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 10:10   #641
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Ja odnoszę wrażenie, że Ola się bardziej angażuje w ten związek, on to wszystko trochę olewa.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-11, 10:49   #642
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Love Island Polska

Widać, że tak jest. On przyjechał się pobawić, pojawią się pierwsze problemy i ją oleje. Widać, że nie pasuje mu jej zazdrość i jej oczekiwania. W programie się pewnie będzie z nią trzymał, żeby jak najdłużej być, ale pewnie po się rozstaną.
Poza tym w tym odcinku dowiedzieliśmy się, że w jego typie są blondynki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 22:39   #643
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

Mnie się Rafał wydaje sztuczny, nieszczery a nowa Ola profesjonalistką podstawioną przez produkcję w celu rozkręcenia.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 23:03   #644
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Ale nuuuudny jest ten sezon, masakra
Z Olki Rafała z odcinka na odcinek wychodzi coraz większa jędza, a wydawała się taka normalna na początku...
Wydaje mi się, że przez decyzję uczestników zostanie Mikołaj i Natalia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 07:50   #645
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ale nuuuudny jest ten sezon, masakra
Z Olki Rafała z odcinka na odcinek wychodzi coraz większa jędza, a wydawała się taka normalna na początku...
Wydaje mi się, że przez decyzję uczestników zostanie Mikołaj i Natalia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przyznaje, mega nudny sezon.
I jasne, ze zostanie Mikolaj i Natalia bo sa od poczatku. Wogole teraz kto by nie wszedl bedzie mial pod gorke bo widac, ze ekipa trzyma sie razem. A szkoda bo np. Julia wydaje mi sie taka nudna osoba, ze nie chce jej ogladac do konca..
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 10:17   #646
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Dziewczyny, które oglądają LI na Ipla, oglądacie normalnie w telewizorze czy komputerze? U mnie w tv nie ma LI, muszę włączać przez kompa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 11:53   #647
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Też mi się wydaje, że zostanie Natalia i Mikołaj. Szczerze? z jednej strony fajnie, że ekipa trzyma się razem, a z drugiej tym nowym osobom będzie bardzo ciężko, a to w końcu program o poszukiwaniu miłości, a nie o tym jak ocalić całą grupę.. rotacja czasami jest wskazana.

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które oglądają LI na Ipla, oglądacie normalnie w telewizorze czy komputerze? U mnie w tv nie ma LI, muszę włączać przez kompa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wcześniej nie oglądałam na bieżąco, to korzystałam z Ipli na laptopie. Jak jestem u mamy to mnie denerwuje Ipla w telewizorze bo wiecznie coś zamula.. więc wolę już stronę internetową normalnie, a nie tą aplikacje, chociaż teraz strona też ma problem bo mi się normalnie reklamy nie wgrywają i muszę odświeżać po 500 razy. Natomiast ze względu na aplikację LI, wolę oglądać na bieżąco i po prostu oglądam tv w internecie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 12:10   #648
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które oglądają LI na Ipla, oglądacie normalnie w telewizorze czy komputerze? U mnie w tv nie ma LI, muszę włączać przez kompa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten sezon oglądam na telewizorze, przy wcześniejszym musiałam przez laptopa bo coś nie chciało działać.

Zgadzam się z tym ze Julia jest nudna i to jak opowiada o tych motylach w brzuchu z tym uśmiechem to mnie mdli, a o Oli zmieniłam zdanie, znają się z Rafałem kilka dni, wiedziała do jakiego programu idzie a zachowuje się okropnie. Chyba już się zaangazowala, a nie wiem czy nie widzi tego że Rafał tak nie bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 13:33   #649
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Obejrzałam 2 odcinki pierwszego sezonu z nudów, akurat trafiłam na kryjówkę Sylwii i Bartka, a zaraz na akcję Ady z Damianem, w ogóle bez porównania są te sezony! Tam była jakaś chemia między uczestnikami, widać było, że faktycznie się sobie podobają, trójkąty, trójkąciki a nawet czworokąciki. Uczestnicy o wiele, wiele fajniejsi, ciekawsi, zabawni, tacy bardziej prawdziwi (no poza Oliwką, bo ona grała od początku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-12, 14:50   #650
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które oglądają LI na Ipla, oglądacie normalnie w telewizorze czy komputerze? U mnie w tv nie ma LI, muszę włączać przez kompa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też na ipli w tv nie mam li, zresztą na tej ipli w tv nie ma prawie nic. Kiedyś chciałam nadrobić odcinki przyjaciółek, to są tam jakieś stare sprzed 2 lat, a ostatniego sezonu wcale.
Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Obejrzałam 2 odcinki pierwszego sezonu z nudów, akurat trafiłam na kryjówkę Sylwii i Bartka, a zaraz na akcję Ady z Damianem, w ogóle bez porównania są te sezony! Tam była jakaś chemia między uczestnikami, widać było, że faktycznie się sobie podobają, trójkąty, trójkąciki a nawet czworokąciki. Uczestnicy o wiele, wiele fajniejsi, ciekawsi, zabawni, tacy bardziej prawdziwi (no poza Oliwką, bo ona grała od początku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie widzialam żadnej chemii między Ada i Damianem czy Bartkiem i Sylwia jeszcze Bartek bajerowal ade, będąc w parze z Sylwia. Coś a'la Dominik z tej edycji I ten Damian, który też skakał z jednej na kolejną. W tamtej edycji mnie więcej ludzi irytowalo niż teraz.

Co do tej edycji to nie narzekam, mi się to tam przyjemnie ogląda

A Ole i Rafała nadal lubie, ciekawe czy wytrwaja do finału.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2020-09-12 o 14:52
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 15:12   #651
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Aa no właśnie to już wiem, wtedy też nie miałam li na ipli a nie że coś nie działało. Pamiętam że nawet pierwszej miłości tam nie mogłam oglądać, to ciekawe czemu teraz smiga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 18:08   #652
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

chociaż teraz strona też ma problem bo mi się normalnie reklamy nie wgrywają i muszę odświeżać po 500 razy.
myślałam, że tylko ja tak mam
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 18:22   #653
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Heej ☺ dołączam i ja ☺☺ jeśli chodzi o iple w tv to ja oglądam właśnie tak i nie mam problemu. Może kwestia aktualizacji aplikacji? Jak narazie bez zarzutu. Dodam że mam konto premium. Może to ma jakieś znaczenie?

Co do uczestników to na początku lubiłam parę Rafał i Ola. Tacy naturalni i sympatyczni. Ale po tym co Rafał powiedział ostatnio to już nie wiem o co mu chodzi. Fakt wiadomo że to jest program i nie trzeba od razu wszystkiego o sobie mówić ale mógł to inaczej powiedzieć. A on powiedział wprost że go nie obchodzą fakty na temat życia Oli. Czyli wyszło tak jakby był tu tylko dla zabawy. Oczywiście tak też można... Ale przez to już mi zbrzydł trochę. Za to bardzo lubię Oliwię i Igora. Fajnie mi się ich ogląda. Nie przeszkadza mi opaska Igora 😉😉 lubię ich oglądać i słuchać. Alicja jest fajna. Wygląda na szczerą. Dziewczyny czy tylko mi się wydaje że z wyglądu przypomina trochę Monikę z 1 sezonu? Natomiast Mindek jak wszedł do willi z tą pizzą w okularach to serio myślałam że to Bartek z 1 sezonu. Natalia to taka trochę jak Ada w 1 sezonie. Nie wiadomo czy znajdzie parę ale bez niej byłoby nudno jakoś.
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 19:47   #654
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
myślałam, że tylko ja tak mam
Nie coś jest chyba ze stroną, bo próbowałam też na innym laptopie i to samo..

Cytat:
Napisane przez ZofiaJoanna Pokaż wiadomość
Alicja jest fajna. Wygląda na szczerą. Dziewczyny czy tylko mi się wydaje że z wyglądu przypomina trochę Monikę z 1 sezonu? .
Podobne skojarzenie miałam, też mi ją momentami przypomina
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 20:01   #655
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Mi sie Rafal jeszcze bardziej spodobal jak gral na tej gitarze i spiewal ciacho
Jakoś irytuje mnie jego głos i sposób mówienia, niby w moim typie a jakoś mnie odpycha. Dziwne

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ale nuuuudny jest ten sezon, masakra
Z Olki Rafała z odcinka na odcinek wychodzi coraz większa jędza, a wydawała się taka normalna na początku...
Wydaje mi się, że przez decyzję uczestników zostanie Mikołaj i Natalia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AAl jak rozmawiała z Igorem o Mikę to wtrąciła coś w deseń że Ola rozstawia ludzi po kątach.....
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 20:17   #656
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Red face Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ale nuuuudny jest ten sezon, masakra
Z Olki Rafała z odcinka na odcinek wychodzi coraz większa jędza, a wydawała się taka normalna na początku...
Wydaje mi się, że przez decyzję uczestników zostanie Mikołaj i Natalia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety i ja myślę podobnie, na początku fajna normalna dziewczyna a jednak widać żeby chciała aby było po jej myśli i tak jak ona chce. Szczerze ja rozumiem Rafała że nie chciał gadać o przeszłości szczególnie że to poźniej leci w telewizji. Z moim obecnym partnerem też za bardzo jakoś nie gadaliśmy i dobrze mi z tym, nie musze wszystkiego wiedzieć(jeśli chodzi o jego poprzednie związki).
Strasznie mnie irytować zaczeła Julia, jakaś taka dziwna się zrobiła(już wiem kogo mi przypomina z układu twarzy tą dziewczyne co wygrała dziecięcą eurowizje ta Viki Gabor czy jakoś tak). Nowa Ola- mam wrażenie że jak rozmawia z facetami to taka sztuczna jest ten jej śmiech z wyglądu mi się podoba.
Narazie najbardziej kibicuje Alicji i Mice.
Ja oglądak LI przez strone internetową na telefonie i nic mi się nie tnie ale ja mam wykupione konto premium.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 20:51   #657
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Mi się wydaje że Oli chodziło o to, w jaki sposób Rafał powiedział, że nie ma ochoty ja poznawać.

Odebrała to chyba guzik mnie obchodzisz jesteś tylko wakacyjnym romansem. Trochę to zabrzmiało brutalnie i obcesowo.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 21:56   #658
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że Oli chodziło o to, w jaki sposób Rafał powiedział, że nie ma ochoty ja poznawać.

Odebrała to chyba guzik mnie obchodzisz jesteś tylko wakacyjnym romansem. Trochę to zabrzmiało brutalnie i obcesowo.
Fakt mógł to inaczej ubrać w słowa, ale moim zdaniem Ola chciała za dużo wymusić od niego, ja osobiście nienawidzę gdy ktoś tak robi. Tak w ogóle ile oni się znają? Kilka dni? Nie wyobrażam sobie abym miała sie spowiadać jakby nie było prawie obcej osobie.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 11:38   #659
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Love Island Polska

Przyłączam się do opinii, że sezon jest nudny. Jeszcze po cichu liczę, że w tej edycji będzie druga willa Casa Amor. Nie jestem jednak przekonana czy Nina szarpnęła się na większą kasę, bo na pewno przy drugiej willi wzrasta koszt całej produkcji.
Mam porównanie do edycji w USA, którą oglądam teraz na bieżąco. W tym sezonie pierwszy raz wprowadzili Casa Amor i od razu wszystko nabrało tempa.
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 12:05   #660
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

A do czego ma służyć ta Casa Amor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.