nie jesteś trendy... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 16:01   #121
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez mona1978
Poczułam potrzebę napisania po przeczytaniu tego wątku
Otóż uważam ,że bycie trendy to po prostu snobizm, to nieumiejętność odnalezienia siebie wśród tylu pospolitych rzeczy i ludzi !!

Tak ! Ja mam umięśniony brzuch i nie dlatego , że to jest tredny tylko dlatego ,że przez 10 lat trenowałam siatkówkę, gdy nabawiłam się kontuzji zaczęłam chodzic na siłownię - dla zdrowia przede wszystkim! Od 2 lat nie robię nic ( nie uprawiam żadnych sportów ) a brzuch mam wciąż umięśniony !

Co do opalania !
Lubię Słońce ale twarz przed nim chowam, szybko się opalam więc muszę stosować filtry żeby sie nie poparzyć. Choś jeżeli woda jest na tyle ciepła to wole się pluskać niż leżeć plackiem!

Mam miseczkę B dla jednych to dużo a dla innych mało ale gdybym miała pieniądze na operację plastyczną bez zastanowienia wydałabym je na operację mojego kontuzjowanego kolana!

Bo dla mnie zdrowie a nie wygląd jest najważniejsze! Czy to czyni mnie trendy? W pewnym sensie tak bo zdrowie jest zawsze w modzie - trendy.
Mogę przyznać , że jestem zdrową snobką

Pozdrawiam cieplutko!
Taki upał dzisiaj , że zwarjować można !

Mialam juz nie pisac w tym watku ale zgodze sie z Toba Mona w 100%-zdrowie najwazniejsze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 16:15   #122
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: nie jesteś trendy...

mi to nie przeszkadza że takie watki są na forum. są dziewczyny które chcą być blade to niech będą- ja jestem ładnie opalona i mi to bardzo odpowiada. mam troszeczkę brzuszka i nie zmienia to wpływu że popieram dziewczyny walczące o wymarzony płaski brzuchjest tu nas bardzo wiele i każda ma swój ideał piękna, coś chce w sobie zmienić, ma własne przekonania.rozumiem to że może ci być przykro kiedy czytasz wątki w których wyśmiewane są biuściaste dziewczyny ale każda ma swoje zdanie (tak przy okazji myślę że biuściastymi dziewczynami nazywa sie te baaaaardzo biuściaste a nie normalne z pełnymi piersiamia baaaaaardzo biuściastych jest chyba niewiele). pozdrawiam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 16:33   #123
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: nie jesteś trendy...

jakos nigdy nie przemawialy do mnie artykuly w stylu- teraz jest modna taka sylwetka- i probuj na sile byc taka.Zawsze cenie dbalosc o siebie i to jest najwazniejsze- zadbana kobieta jest piekna- niezaleznie jaki ma biust- czy jest opalona czy nie..
Nie mozna stawiac pewnych cech ponad wszystkie .. najwazniejszy jest caloksztalt i indywidualnosc.
Wiem , ze trudno jest do konca uwierzyc w siebie- bo zawsze sa jakiej ale- ale podazanie za moda jest kompletnie bez sensu.To ze slonce na nadmiarze jest niezdrowe- wie kazdy z nas- to , ze jestem lekko opalona od wiosny do zimy- a zima tez nie jestem bledzioszkiem , bo taka mam karnacje- nie uwazam aby uposledzalo w jakikolwiek sposob moja osobe wizualnie.Biustu malego nie mam , mam w sam raz- i lubie go za to.To , ze jestem szczupla to zasluga genow i trybu zycia- i nie gloryfikuje tego- jest to dla mnie sprawa indywidualna.Najwazniejsz e to znalezc sobie inne radosci z zycia poza tym , jak sie wyglada...
a to , ze sa takie watki na forum- to tylko przyklad tego , ze dla wielu osob zbyt wazne jest to co mowia inni..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:23   #124
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez evee
jakos nigdy nie przemawialy do mnie artykuly w stylu- teraz jest modna taka sylwetka- i probuj na sile byc taka.
do mnie tez to nie przemawia a jednym z moich mysli przewodnich jest :"tylko smieci płyna z prądem" .
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:23   #125
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: nie jesteś trendy...

Szczerze powiedziawszy mnie też denerwuje nalatywanie na osoby lubiące opalenizne - nie mam tutaj na myśli wizażu. Osobiscie uwielbiam sie opalac, korzystam tez z solarium -ale wole słońce, bo opala mnie mocniej i na ciemny brązik. Latem zawsze jestem "zjarana na maxa" i ponosi mnie, kiedy slysze, jak jakies moje pseudokoleżanki mówią "bedziesz miala raka, zmarszczki, bedziesz wygladac staro", sratatatatata. Po pierwsze - to moja sprawa, po drugie - ja nikomu nie kazę lezec na sloncu, nie zmuszam nikogo - wiec tego wymagam od innych - nie wtracania się i nie zmuszania mnie do robienia tego, czego nie chcę (czyli do nieopalania się ). Po trzecie - WCALE nie wygladam staro - mam 25 lat, a dają mi góra 21 (nawet, gdy jestem opalona i mam mocny makijaz, bez makijazu i opalona wyglądam na jakies 17)... Wiec to brednie i bzdury wierutne!!! Wiem tez, że są osoby (mowie o moim otoczeniu), ktore nie lubią sie opalac, ale chcialyby byc opalone i wściekają się, ze ktos inny ma tyle cierpliwosci, aby leżec na sloneczku , dlatego tez mówią, że "opalenizna jest niemodna, bedziesz miala raka, blablablabababalalala). Sa tez osoby, ktore po prostu NIE mOGĄ się opalac (ze wzgledow zdrowotnych) - i one przewaznie najmniej krytykują uwielbienie do opalenizny.

I też ostatnio zauważylam dziwny trend na "nieopalanie się" - tzn. wszyscy mowią, że opalanie jest niezdrowe, ze opalone laski są sztuczne blee, stare, itp., ale skręca ich na widok opalonej dziewczyny (zaraz gadają - "ale sztuczna, ale solara - a slonce swieci na Niebie i nie pomyślą, że owa laska mogla się opalic na sloneczku)... To ciekawe jest, naprawdę.

Aha, a jesli chodzi o biust - to mam mały(70 B) i nie ukrywam tego, że chcialabym mieć wiekszy i zazdroszcze dziewczynom, ktore maja np, rozmiar C - ale ja o tym mowię otwarcie. I nie jest też prawdą, że faceci patrzą tylko na biust, bo gdyby tak było, nie mialabym takiego powodzenia, jakie mam teraz (nie chodzi mi tutaj o przechwałki, ale o fakt, ze biust naprawde nie ma znaczenia u facetów - czesto nawet sama się dziwię, że mam takie "branie" z takim malym biustem, no bo w końcu biust jest jakimś atrybutem kobiecości. Aha - i dodam, ze chcialabym miec wiekszy biust nie ze wzgledu na powodzenie - bo je mam, ale dla samej siebie -żeby lepiej czuć sie ze sobą, żeby się nie wstydzic...) aha, i nie jest prawdą, ze duży biust jest zawsze obwisły - to brednie wymyslone przez dziewczyny, ktore nie mają odwagi przyznac sie do swoich kompleksów.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:29   #126
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteś trendy...

Takie życie jednych skręca na widok dresów,innych na ludzi w glanach,a jeszcze innych na laski,które mają mahoniową opaleniznę ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 01:18   #127
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: nie jesteś trendy...

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Szczerze powiedziawszy mnie też denerwuje nalatywanie na osoby lubiące opalenizne - nie mam tutaj na myśli wizażu. Osobiscie uwielbiam sie opalac, korzystam tez z solarium -ale wole słońce, bo opala mnie mocniej i na ciemny brązik. Latem zawsze jestem "zjarana na maxa" i ponosi mnie, kiedy slysze, jak jakies moje pseudokoleżanki mówią "bedziesz miala raka, zmarszczki, bedziesz wygladac staro", sratatatatata. Po pierwsze - to moja sprawa, po drugie - ja nikomu nie kazę lezec na sloncu, nie zmuszam nikogo - wiec tego wymagam od innych - nie wtracania się i nie zmuszania mnie do robienia tego, czego nie chcę (czyli do nieopalania się ). Po trzecie - WCALE nie wygladam staro - mam 25 lat, a dają mi góra 21 (nawet, gdy jestem opalona i mam mocny makijaz, bez makijazu i opalona wyglądam na jakies 17)... Wiec to brednie i bzdury wierutne!!! Wiem tez, że są osoby (mowie o moim otoczeniu), ktore nie lubią sie opalac, ale chcialyby byc opalone i wściekają się, ze ktos inny ma tyle cierpliwosci, aby leżec na sloneczku , dlatego tez mówią, że "opalenizna jest niemodna, bedziesz miala raka, blablablabababalalala). Sa tez osoby, ktore po prostu NIE mOGĄ się opalac (ze wzgledow zdrowotnych) - i one przewaznie najmniej krytykują uwielbienie do opalenizny.

I też ostatnio zauważylam dziwny trend na "nieopalanie się" - tzn. wszyscy mowią, że opalanie jest niezdrowe, ze opalone laski są sztuczne blee, stare, itp., ale skręca ich na widok opalonej dziewczyny (zaraz gadają - "ale sztuczna, ale solara - a slonce swieci na Niebie i nie pomyślą, że owa laska mogla się opalic na sloneczku)... To ciekawe jest, naprawdę.

Aha, a jesli chodzi o biust - to mam mały(70 B) i nie ukrywam tego, że chcialabym mieć wiekszy i zazdroszcze dziewczynom, ktore maja np, rozmiar C - ale ja o tym mowię otwarcie. I nie jest też prawdą, że faceci patrzą tylko na biust, bo gdyby tak było, nie mialabym takiego powodzenia, jakie mam teraz (nie chodzi mi tutaj o przechwałki, ale o fakt, ze biust naprawde nie ma znaczenia u facetów - czesto nawet sama się dziwię, że mam takie "branie" z takim malym biustem, no bo w końcu biust jest jakimś atrybutem kobiecości. Aha - i dodam, ze chcialabym miec wiekszy biust nie ze wzgledu na powodzenie - bo je mam, ale dla samej siebie -żeby lepiej czuć sie ze sobą, żeby się nie wstydzic...) aha, i nie jest prawdą, ze duży biust jest zawsze obwisły - to brednie wymyslone przez dziewczyny, ktore nie mają odwagi przyznac sie do swoich kompleksów.
Czekoladko, wiem że najprawdopodobniej rzucam w tym momencie grochem o ścianę (a pewnie i w szklankę wody), ale gwarantuję Ci, że przy tym podejściu do opalania za 3 do 5 lat będziemy się tu wspólnie zastanawiać jak zwalczyć przedwczesne zmarszczki. W wieku lat 25 skóra się regeneruje sama, czego byś jej nie zaaplikowała i jak nie nadwrężała. A potem daje radę lub nie, w zależności od tego jak ją wcześniej traktowałaś...
Oczywiście możesz się opalać nawet na czerń, jak dla mnie. Tylko bądź świadoma, że to nie pozostanie bez wpływu na Twój wygląd w kolejnych latach Twojego życia - a chyba planujesz żyć jeszcze trochę i nadal chciałabyś mieć "branie"?...
Nie oczekuję odpowiedzi, po prostu pomyśl nad tym.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-07-16 o 01:42
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 11:11   #128
martika1
Raczkowanie
 
Avatar martika1
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: nie jesteś trendy...

Hm, jeżeli "branie "zależy od opalenizny i "atrybutów kobiecości ", to tym bardziej wolę przemykać zacienionymi uliczkami zakryta po szyję Jednak wolę żeby ktoś zachwycił się mną jako całością a nie moim ciałem, które za parę latek tak czy siak będzie wyglądać mniej apetycznie.I jeszcze jedno Czekoladko , jak się jest młodym to niestety ma się inne spojrzenie na rzeczywistość ( nie odkryłam Ameryki tym stwierdzeniem) ja myślałam podobnie (niestety) i dlatego teraz męczę się okrutnie ze stanem swojej skóry. Chętnie bym cofnęła czas i postępowała znacznie inaczej, ale to se newrati. Nie dysponowałam wtedy taką wiedzą jaką mamy teraz ,odnośnie pielęgnacji i myślę że wspołczesne młode dziewczyny mają to szczęście ,że ta dziedzina jest już na tyle poznana, aby móc ją umiejętnie wykorzystać, ale oczywiście każdy zrobi z tym co będzie uważał za słuszne. "Starsze " wizażanki dzielą się swoimi spostrzeżeniami ,ktore przetestowały na własnej skórze , a kto będzie chciał to skorzysta.Nie ma tu mowy (tak myślę )o żadnej nagonce ani napiętnowaniu osób nadużywających słońca. Wybór należy do was !
martika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 16:56   #129
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: nie jesteś trendy...

Po czesci zgadzam sie z Dorixx. Wiadomo, ze dziewczyny ktore sa na forum dluzej, juz sie znaja i lubia, a co za tym idzie popieraja. OK. Sama jednak ostatnio spotkalam sie nie tyle z nieuprzejmoscia, co z takim dziwnym tonem ... nie odpowiedzialam na niego, bo przychodze na to forum, zeby dowiedziec sie czegos ciekawego, a mozna tu znalezc takie rzeczy. Sa jednak niektore wypowiedzi, przez ktore bije zarozumialosc, ze wie sie juz totalnie wszystko dlatego, ze jest sie maniaczka dbania np. o wlosy. Osoba, ktora o cos pyta jest ocemniala i mozemy sie przed nia powymadrzac. To sa moje odczucia bo jednym watku. Calosci nie oceniam, ale faktem jest ze zwolenniczki ochorny przeciwslonecznej bojkotuja forum niekoniecznie w negatywnym tego slowa znaczeniu.
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.