Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-02, 17:01   #3631
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chyba nie miałam.

Piszę "chyba", bo czasami coś testuję z próbek dołączanych do zamówień i jeśli to coś mi nie podpasuje, to szybko zapominam, że testowałam .
Ola to weź próbkę nie pytaj mnie o odcień, bo pani mi dała jakiś dziwny, muszę wziąc inny
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 17:20   #3632
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ola to weź próbkę nie pytaj mnie o odcień, bo pani mi dała jakiś dziwny, muszę wziąc inny
Moj odcien brany w ciemno na promocji tak jak sie spodziewlaam, ma krotka przydatnosc, dlatego cena nizsza, teoretycznie w 7 miesiecy zuzyje, nie problem. Kolor jak na trafienie w ciemno calkiem ok, niby oksyduje zaraz po nalozeniu ale minimalnie i dopasowuje sie do skory, na rece wyglada obiecujaca, chociaz jak na to co czytalam w necie ze Y sa mega zolte to moja akurat wcale tai nie jest, powiedzialabym ze neutralny akurat mam testy na dniach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 18:27   #3633
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam ten róż z tower 28. Ale za malo używałam żeby coś więcej powiedzieć. Kupowałam jakis czas temu na revolve.On jest bardzo podobny do tego bronzera matowego? Oby był bo lampka chciejstwa mi się włączyła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurczę dawno już macalam Lagunę ta klasyczna, ale wydaje mi się ze płynny jest trochę cieplejszy. Za to pięknie się rozciera, ja jestem w kolorze 0N/0W w diorze i jak pierwszy raz wycisnęłam na rękę to się przestraszyłam ale można go tak rozblendowac nawet, ze wyglada jakby nic nie było na twarzy.
A jaki masz kolor z Tower28? Ja na pewno chcę Magic Hour i Happy Hour, a jako trzeci After Hours albo Golden Hour - tu zależy, który będzie dostępny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez olzbig
Czas edycji: 2021-07-02 o 19:00
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 19:07   #3634
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam ten róż z tower 28. Ale za malo używałam żeby coś więcej powiedzieć. Kupowałam jakis czas temu na revolve.On jest bardzo podobny do tego bronzera matowego? Oby był bo lampka chciejstwa mi się włączyła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobny, ale moim zdaniem ciemniejszy. Kiedyś to było zupełnie coś innego- ciemny i brokatowy

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Kurczę dawno już macalam Lagunę ta klasyczna, ale wydaje mi się ze płynny jest trochę cieplejszy. Za to pięknie się rozciera, ja jestem w kolorze 0N/0W w diorze i jak pierwszy raz wycisnęłam na rękę to się przestraszyłam ale można go tak rozblendowac nawet, ze wyglada jakby nic nie było na twarzy.
A jaki masz kolor z Tower28? Ja na pewno chcę Magic Hour i Happy Hour, a jako trzeci After Hours albo Golden Hour - tu zależy, który będzie dostępny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O to, to Nars ogólnie ma fajne kosmetyki a tak rzadko o nim piszemy
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 20:32   #3635
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oryginalne . U mnie wysylka byla dosc szybko, jakos w 2-3 dni sie uwineli .
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja zamawialam ostatnio. Produkty oryginalne. Mozna zyskac kilka kodow rabatowych podczas jednych zakupow, przynajmniej ja tak mialam, gdy dokonywalam zakupu.

A kosmetyki ida dluzej , to fakt, ale to chyba dlatego, ( z tego co pamietam ) sklep ma siedzibe w Niemczech i kosmetyki chyba ida z Niemiec.
Dziękuję Podkład Narsa ponad 80zl tańszy niż w S. a chyba jest jeszcze 15% to już w ogóle dobra okazja
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 21:55   #3636
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Kurczę dawno już macalam Lagunę ta klasyczna, ale wydaje mi się ze płynny jest trochę cieplejszy. Za to pięknie się rozciera, ja jestem w kolorze 0N/0W w diorze i jak pierwszy raz wycisnęłam na rękę to się przestraszyłam ale można go tak rozblendowac nawet, ze wyglada jakby nic nie było na twarzy.
A jaki masz kolor z Tower28? Ja na pewno chcę Magic Hour i Happy Hour, a jako trzeci After Hours albo Golden Hour - tu zależy, który będzie dostępny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak ciepły to dobrze - nie kupuję
Mam magic hour.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Podobny, ale moim zdaniem ciemniejszy. Kiedyś to było zupełnie coś innego- ciemny i brokatowy



O to, to Nars ogólnie ma fajne kosmetyki a tak rzadko o nim piszemy
Bronzer laguna odcieniowo mi nie pasuje. Więc jeśli podobny to mój portfel czuje ulgę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 21:59   #3637
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ola to weź próbkę nie pytaj mnie o odcień, bo pani mi dała jakiś dziwny, muszę wziąc inny
Dobra, przy najbliższej okazji wezmę do testów
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-03, 06:54   #3638
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Splajtowali przez pandemię, tak jak Becca.
Gdzie to czytałaś? Szukam, szukam i nie widze info wrecz wypuścili nowe kolory linerów. Chciałabym zapasy porobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 07:42   #3639
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Becca z kolei wypuściła nowy rozświetlacz:
https://www.temptalia.com/becca-hi-a...view-swatches/
Dość nietypowe ruchy w procesie zamykania działalności .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 08:57   #3640
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Becca z kolei wypuściła nowy rozświetlacz:
https://www.temptalia.com/becca-hi-a...view-swatches/
Dość nietypowe ruchy w procesie zamykania działalności .

Raczej duzo wczesniej mieli juz te kosmetyki i opakowania wyprodukowane, wiec teraz musza to sprzedać. Możliwe tez, ze po prostu mieli opoźnienia przez covid, pewnie przede wszystkim transport był niemożliwy
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 14:37   #3641
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Ja właśnie zamówiłam dwa róże z Rare Beauty wzięłam bliss i joy z tych płynnych. Na jutubach twierdzą, ze te kremowe z lusterkiem są malo trwałe a w sumie w takiej formule już mam róże wiec nie kusiły. Jakoś ostatnio mam fazę na rzeczy kremowe/w płynie…tydzień temu kupiłam dwa róże z maca z serii Glow Play - bardzo ciekawa konsystencja! Na Lookfantastic kliknęłam płynna Lagunę z Narsa, której u nas w S. nie ma, w sumie ciekawe czemu. A jeszcze czaje się na róże Tower 28 na Cultbeauty tydzień temu była premiera i nie zdążyłam bo chce 3 kolory i co chwile któryś mi znikał z koszyka :/ czekam wiec na restock.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie na twarzy się trzyma, a mam cerę wyświecającą się.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Becca z kolei wypuściła nowy rozświetlacz:
https://www.temptalia.com/becca-hi-a...view-swatches/
Dość nietypowe ruchy w procesie zamykania działalności .
Widziałam chyba na ich IG że to ich ostatnia rzecz wypuszczana, a sprzedaż wspiera społeczność LGBTQIA+

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Cos kupujecie ciekawego w Sephorze na wyprzedazy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Konturówkę Nabli nude, gąbeczkę BB nude, zestaw pędzli Nabli Amethyst (on się tak pojawiał i znikał, ale zamówienie mi przeszło), mały zestaw Pixi z obniżki i esencjonalny balsam DAlchemy (miałam kiedyś próbkę i mi się spodobał), na który weszła mi obniżka -50 z kodu Happy. Wszystko w obniżkach, ale kod mi wchodził tylko jak miałam coś z Becci albo Pixi, oczywiście przy zachowaniu kwoty. No i tylko przy tym balsamie pojawiała się ta zniżka, nie mam pojęcia o co chodzi ale mnie to w sumie cieszy
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-03, 16:19   #3642
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Nie mogę znaleźć nic w wyszukiwarce, jakiś błąd mi się pokazuje w aplikacji więc zapytam.

Używała któraś z was tego tintu/podkładu z Huda Beauty glowish? Ciekawa jestem czy wart jest swojej ceny i czy sprawdzi się przy cerze mieszanej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 18:38   #3643
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć nic w wyszukiwarce, jakiś błąd mi się pokazuje w aplikacji więc zapytam.

Używała któraś z was tego tintu/podkładu z Huda Beauty glowish? Ciekawa jestem czy wart jest swojej ceny i czy sprawdzi się przy cerze mieszanej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam Glowish. Dziwne to jest, nie jestem przekonana. Przede wszystkim - ciemne, jak to u Hudy. Koniecznie trzeba przetestować przed zakupem, ja mam Light i to jest mocno opalony odcień ciut za ciemny wciąż, choć jestem teraz mocno śniada po urlopie. Tłustawą warstwę zostawia, prawie nie kryje. Nie polubimy się raczej, wolę ten tint od Fenty, czaję się na najnowszy od Tarte, marakujowy teraz.
Ale ogólnie pokochałam w te upały nienoszenie podkładu w ogóle, po prostu. Nakładam filtr + bazę wyrównującą koloryt albo ten podkład bez koloru Zero od Becca + na niedoskonałości i pod oczy korektor, ale maleńko. Do tego róż i bronzer w kremie, ciut pudru na strefę T, rzęsy, brwi, ciemna kredka na górną linię wodną, dowolny błyszczyk Fenty (ten nowy czerwony jest genialny!) i koniec makijażu. Ni więcej na upały nie dam rady nosić. Widać piegi, ale co tam, uważam, że przy opalonej buzi dobrze to wygląda i się nie przejmuję
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 18:42   #3644
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Widać piegi, ale co tam, uważam, że przy opalonej buzi dobrze to wygląda i się nie przejmuję
Piegi są śliczne i urocze

Podobny mininalizm wyznaję w upały. Nie ma sensu dużo tego nakładać, bo i tak kiedyś wszystko spłynie
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 19:02   #3645
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

No i lipa, o ile ten Givenchy o ktorym pisala Iwonka swietnie sie trzyma na buzi caly dzien, nie swieci sie, ani nic, tak niestety mocno ciemnieje i po sprawie, a szkoda, bo jest naprawde dobry.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 19:18   #3646
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i lipa, o ile ten Givenchy o ktorym pisala Iwonka swietnie sie trzyma na buzi caly dzien, nie swieci sie, ani nic, tak niestety mocno ciemnieje i po sprawie, a szkoda, bo jest naprawde dobry.
Ten nowy, Prisme? Dla mnie był okropny, świecił się szybko, nie zastygał, przemieszczał się po twarzy przy najmniejszym ruchu i słabe krycie, choć to najmniej mi przeszkadzało. A ogólnie bardzo lubię podkłady Givenchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 19:46   #3647
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ten nowy, Prisme? Dla mnie był okropny, świecił się szybko, nie zastygał, przemieszczał się po twarzy przy najmniejszym ruchu i słabe krycie, choć to najmniej mi przeszkadzało. A ogólnie bardzo lubię podkłady Givenchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, ten o ktorym Iwona pisala. Everwear.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 20:09   #3648
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja mam Glowish. Dziwne to jest, nie jestem przekonana. Przede wszystkim - ciemne, jak to u Hudy. Koniecznie trzeba przetestować przed zakupem, ja mam Light i to jest mocno opalony odcień ciut za ciemny wciąż, choć jestem teraz mocno śniada po urlopie. Tłustawą warstwę zostawia, prawie nie kryje. Nie polubimy się raczej, wolę ten tint od Fenty, czaję się na najnowszy od Tarte, marakujowy teraz.
Ale ogólnie pokochałam w te upały nienoszenie podkładu w ogóle, po prostu. Nakładam filtr + bazę wyrównującą koloryt albo ten podkład bez koloru Zero od Becca + na niedoskonałości i pod oczy korektor, ale maleńko. Do tego róż i bronzer w kremie, ciut pudru na strefę T, rzęsy, brwi, ciemna kredka na górną linię wodną, dowolny błyszczyk Fenty (ten nowy czerwony jest genialny!) i koniec makijażu. Ni więcej na upały nie dam rady nosić. Widać piegi, ale co tam, uważam, że przy opalonej buzi dobrze to wygląda i się nie przejmuję
Dzięki To chyba jednak nie skusze się na Glowish. Szkoda, że jest taki ciemny, bo ja raczej się nie opalam na twarzy, więc pewnie byłby zdecydowanie za ciemny. Może rzeczywiście spojrzę na tint z Fenty albo Tartę

Który bronzer w kremie polecasz?

Ja podkład albo krem BB używam, bo mam czerwone policzki i średnio z tym się czuje.

A piegi są piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 20:22   #3649
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, ten o ktorym Iwona pisala. Everwear.
Aaa to uff, już myślałam, że mam jakąś dziwną cerę, że u wszystkich taki super, a u mnie nie. Everwear też lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-03, 20:44   #3650
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Aaa to uff, już myślałam, że mam jakąś dziwną cerę, że u wszystkich taki super, a u mnie nie. Everwear też lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co do Prisme, u mnie jest super, nie mam do niego zadnych zastrzezen, jeden z lepszych lekkich podkladow i dajacych efekt woow, jakie uzywalam, moja kolezanka ma to samo zdanie o nim, co ja.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-07-03 o 20:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 20:47   #3651
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i lipa, o ile ten Givenchy o ktorym pisala Iwonka swietnie sie trzyma na buzi caly dzien, nie swieci sie, ani nic, tak niestety mocno ciemnieje i po sprawie, a szkoda, bo jest naprawde dobry.
Oj


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ten nowy, Prisme? Dla mnie był okropny, świecił się szybko, nie zastygał, przemieszczał się po twarzy przy najmniejszym ruchu i słabe krycie, choć to najmniej mi przeszkadzało. A ogólnie bardzo lubię podkłady Givenchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie tez porażka ten Prisme


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Aaa to uff, już myślałam, że mam jakąś dziwną cerę, że u wszystkich taki super, a u mnie nie. Everwear też lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podoba mi się tylko muszę dobrać odcień żeby ocenić całościowo
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 21:04   #3652
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
Raczej duzo wczesniej mieli juz te kosmetyki i opakowania wyprodukowane, wiec teraz musza to sprzedać. Możliwe tez, ze po prostu mieli opoźnienia przez covid, pewnie przede wszystkim transport był niemożliwy
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Widziałam chyba na ich IG że to ich ostatnia rzecz wypuszczana, a sprzedaż wspiera społeczność LGBTQIA+
Szkoda.
Miałam cichą nadzieję, że jednak wycofali się z wycofania

Przy okazji dodam, że podkład PF, którym się nie tak dawno zachłysnęłam, przy wyższych temperaturach się nie sprawdza w ogóle - po 3 godzinach spływa i znika
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2021-07-03 o 21:05
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 21:27   #3653
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość


O to, to Nars ogólnie ma fajne kosmetyki a tak rzadko o nim piszemy
Zgodzę się. Ostatnio znowu szukam dobrego podkładu bo mocno się opaliłam i testowałam narsowy i jest świetny no ale nie bede ukrywać, że ostatnio moja cera wyglada dobrze w każdym podkładzie, szok.
Z wyprzedaży w sepho kupiłam tylko 2 rozświetlacze z becca, chciałam dokupić bronzer ale już nie było w stacjo. Dziś w macu wzięłam konturówkę do ust Stone bo mieli na nią rabat 50 % plus zamówiłam 3 rzeczy ustowe z Douglasa bo jest rabat 25 % i perfumy bo druga flaszka była za darmo. Paczka z Dessi Cosmetics też doszła i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością tych kosmetyków, szczególnie rozświetlacz skradł moje serce.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 23:19   #3654
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zgodzę się. Ostatnio znowu szukam dobrego podkładu bo mocno się opaliłam i testowałam narsowy i jest świetny no ale nie bede ukrywać, że ostatnio moja cera wyglada dobrze w każdym podkładzie, szok.
Z wyprzedaży w sepho kupiłam tylko 2 rozświetlacze z becca, chciałam dokupić bronzer ale już nie było w stacjo. Dziś w macu wzięłam konturówkę do ust Stone bo mieli na nią rabat 50 % plus zamówiłam 3 rzeczy ustowe z Douglasa bo jest rabat 25 % i perfumy bo druga flaszka była za darmo. Paczka z Dessi Cosmetics też doszła i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością tych kosmetyków, szczególnie rozświetlacz skradł moje serce.
Gdzie była druga flacha za darmo? Poluje na perfumy Ariany Grande

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-04, 00:05   #3655
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Gdzie była druga flacha za darmo? Poluje na perfumy Ariany Grande

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn jest promka na Kiliana, daja 30 ml jednego zapachu do zakupow od 650 zl ale mi weszlo na nizszy prog.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-04, 07:17   #3656
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć nic w wyszukiwarce, jakiś błąd mi się pokazuje w aplikacji więc zapytam.

Używała któraś z was tego tintu/podkładu z Huda Beauty glowish? Ciekawa jestem czy wart jest swojej ceny i czy sprawdzi się przy cerze mieszanej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dość spory pojemniczek do testów, nie pamiętam, ale chyba mam fair-light albo light. W każdym razie u mnie nie jest ciemny, ale obecnie trochę jestem opalona
Dziwny. Użyłam na całą twarz i mimo iż kocham glow i dewy efekt to tu jest on dla mnie taki kosmiczny trochę. Przesadzony. Używam go czasem w malutkiej ilości pod inny podkład/BB albo pod oczy bo fajnie rozświetla tą okolicę. To jest chyba jakiś rozświetlacz a nie BB
Raczej nie kupię pełnowymiarowego, ale chcę jeszcze spróbować go mieszać z innymi.

Z takich rozświetlających to testuję Reboot MUFE fajny, długo się trzyma, lekki, ładnie rozświetla,

Kobitka dała mi tez wczoraj coś z Tarte nowy Fenty, zobaczymy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-04, 07:25   #3657
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

ja w ogóle się nie maluje w wakacje bo za gorąco
do rozwie tlenia cery polecam taka mgiełkę rozświetlająca Diora - Airflash Radiance Mist. podobnie działa tez mgiełka Hourglass.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-04, 08:51   #3658
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tzn jest promka na Kiliana, daja 30 ml jednego zapachu do zakupow od 650 zl ale mi weszlo na nizszy prog.
Aaa bo już myślałam, że w jakimś Douglasie czy czymś jest 2 plus 1. Ale tylko przez tę Arianę tak się napaliłam bo tyle to ja nie daję za wyższą półkę perfumową a co dopiero za Arianę
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-04, 09:53   #3659
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dzięki

Który bronzer w kremie polecasz?

Ja podkład albo krem BB używam, bo mam czerwone policzki i średnio z tym się czuje.

A piegi są piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Różne mam. Ten od Hudy jest ciepły bardzo, ale na opalonej twarzy fajnie wygląda, kończę pierwsze opakowanie, miłości nie ma, ale już się przyzwyczaiłam. Pewnie więcej jednak nie kupię.
Mam też kremowy w sticku z Maca (to już staruszek), bardzo fajny, trwały i piękny odcień.
Mam też już kolejny Amber od Fenty - uwielbiam, do konturowania, bo szarawy jest. Teraz nie używam go w zasadzie, bo nie bawię się latem w konturowanie, niemniej doskonały to jest produkt. Zdecydowanie konsystencja, trwałość, kolory - Fenty najlepszy, generalnie coraz bardziej lubię ich produkty zresztą. Pielęgnację też zresztą - dokupuję kolejne kremy od Riri i bardzo fajne są.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-04, 11:57   #3660
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja mam dość spory pojemniczek do testów, nie pamiętam, ale chyba mam fair-light albo light. W każdym razie u mnie nie jest ciemny, ale obecnie trochę jestem opalona
Dziwny. Użyłam na całą twarz i mimo iż kocham glow i dewy efekt to tu jest on dla mnie taki kosmiczny trochę. Przesadzony. Używam go czasem w malutkiej ilości pod inny podkład/BB albo pod oczy bo fajnie rozświetla tą okolicę. To jest chyba jakiś rozświetlacz a nie BB
Raczej nie kupię pełnowymiarowego, ale chcę jeszcze spróbować go mieszać z innymi.

Z takich rozświetlających to testuję Reboot MUFE fajny, długo się trzyma, lekki, ładnie rozświetla,

Kobitka dała mi tez wczoraj coś z Tarte nowy Fenty, zobaczymy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to skutecznie już mnie z niego wyleczyłaś Nie lubię AŻ takiego mocnego efektu glow, tym bardziej, że mam cerę mieszana. A jeśli on jest taki problematyczny jeśli chodzi o wygląd na twarzy to czuję, że u mnie by się nie sprawdził.
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Różne mam. Ten od Hudy jest ciepły bardzo, ale na opalonej twarzy fajnie wygląda, kończę pierwsze opakowanie, miłości nie ma, ale już się przyzwyczaiłam. Pewnie więcej jednak nie kupię.
Mam też kremowy w sticku z Maca (to już staruszek), bardzo fajny, trwały i piękny odcień.
Mam też już kolejny Amber od Fenty - uwielbiam, do konturowania, bo szarawy jest. Teraz nie używam go w zasadzie, bo nie bawię się latem w konturowanie, niemniej doskonały to jest produkt. Zdecydowanie konsystencja, trwałość, kolory - Fenty najlepszy, generalnie coraz bardziej lubię ich produkty zresztą. Pielęgnację też zresztą - dokupuję kolejne kremy od Riri i bardzo fajne są.
To chyba zdecyduje się na Fenty i dodatkowo dorzucę może ten ich tint nowy Miałam parę produktów z Fenty i też polubiłam tą markę, chociaż pielęgnacji jeszcze nie testowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.