Co ostatnio upolowaliście? Część III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-16, 19:13   #91
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje
Nie ma czego zazdraszczac, bo ja chetnie go oddam, kiedy juz cos mi wpadnie w oko, podczas wymiany, na moja Prade (flakonik Agencika cudny, perfumy tez, ale nie za bardzo je lubie, na swojej skorze)
bez serca jesteś jak można oddać takiego małego, ślicznego, różowego Agencika?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 19:19   #92
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
bez serca jesteś jak można oddać takiego małego, ślicznego, różowego Agencika?
Ja tak wlasnie z dobrego serca,bo Agencik u kogos innego zazna wiecej uczucia, niz u mnie
Tak jak napisalam w odpowiednim watku, nie mam duszy kolekcjonerki, bardzo nie lubie miec w domu perfum, ktorych nigdy nie uzyje . Mam jakas psychoze, ze sie zmarnuja i oddaje je tak szybko, jak sie da
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 19:25   #93
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Wczoraj ustrzeliłam trzy miniaturki.
1. Gloria (niedobra Kropko, to Twoja sprawka z tą Glorią: najpierw próbka, potem ten piękny flakon na zdjęciu Twojej kolekcji zobaczyłam; a jeszcze dwa dni temu twierdziłam, że nic w niej takiego specjalnego nie ma)
Ależ mi wstyd.;.. Niedobra kropka, niedobra...

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
OMG, a jak wyglada miniaturka Anilolka??? Nigdy jej nie widzialam
Sama ciesze sie, zdobyta ostatnio mini-flaszka Agenta P. Kartonik ma nawet takie samo okienko, jak w regularnej wielkosci
Słodziaczek. Zazdraszczam.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 19:26   #94
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Ja tak wlasnie z dobrego serca,bo Agencik u kogos innego zazna wiecej uczucia, niz u mnie
Tak jak napisalam w odpowiednim watku, nie mam duszy kolekcjonerki, bardzo nie lubie miec w domu perfum, ktorych nigdy nie uzyje . Mam jakas psychoze, ze sie zmarnuja i oddaje je tak szybko, jak sie da
no doobra, usprawiedliwiona
ja nie umiem oddawać perfum, nawet miniaturek, niestety, może się kiedyś nauczę
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 19:33   #95
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rachelo, mowisz (piszesz), to masz
Oto fotki. Na drugiej chcialam porownac mini Agencika, z Shali 75 ml, ale mi nie wyszlo Aparat ma za duze mozliwosci, (w stosunku do moich umiejetnosci) i sobie cwaniaczek "adaptowal proporcje"
Kattarino cudowne zdobycze . a Agencik cud-miód
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 21:35   #96
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Kattarino piękne zdobycze Gratuluję Shalimara bo kocham i Agenta tyż - wprawdzie go nie kocham ale flakon jest tak słodki, że dla samego macania mogłabym go posiąść
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 00:03   #97
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Dziekuje dziewczyny

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
no doobra, usprawiedliwiona

ja nie umiem oddawać perfum, nawet miniaturek, niestety, może się kiedyś nauczę
Wszystko przed Toba
Poza tym naprawde jestem strasznym chomikiem, jesli chodzi o moje ukochane perfumy, bez ktorych nie wyobrazam sobie zycia (Np.mam 4 "zapasowe" Cristobale") Dlatego staram sie juz nie gromadzic, tych mniej lubianych.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 09:09   #98
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
OMG, a jak wyglada miniaturka Anilolka??? Nigdy jej nie widzialam
Sama ciesze sie, zdobyta ostatnio mini-flaszka Agenta P. Kartonik ma nawet takie samo okienko, jak w regularnej wielkosci
No to musi być śliczny.... zapoluję przy najbliższej okazji )

.... a Angel.. jeszcze dokładnie nie wiem, na razie widziałam tyle co na aukcji http://www.allegro.pl/item183304963_...ler_paris.html
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 09:18   #99
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Agencik pierwsza klasa, bardzo ładny i zgrabny!

A miniaturka Angela musi być cudo! Gratuluję refleksu, udało Ci się wstrzelić w niezłą cenę. Szkoda, że ja nie lubię Angela... Już bym zapolowała na mini.

Jak będę mieć już przesyłkę u siebie (może dziś?) i pożyczę aparat to wklęję i się pochwalę. Dziękuję za miłe słowa
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 11:13   #100
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Dziewczyny wiecie, że Panu LOVECOUTURE zablokowali konto na Allegro. Skontaktowałam się z nim jeszcze wcześniej i powiedział, że będę mieć paczkę na czwartek. Jak myślicie wierzyć i zaczekać? Chyba tak zrobię ponieważ zależy mi na tych perfumach. Jeśli nie dojdą porzucę ostatecznie nadzieję. A już byłam szczęśliwa, że taki fajny zapach upolowałam

Gratuluję Wszystkim wspaniałych zdobyczy
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 11:48   #101
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Oj Kasiulko, ale trafiłaś Ale może akurat Twoja paczka dotrze i wszystko się dobrze skończy. Tego Ci życzę z całego serca!
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 11:50   #102
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie, że Panu LOVECOUTURE zablokowali konto na Allegro. Skontaktowałam się z nim jeszcze wcześniej i powiedział, że będę mieć paczkę na czwartek. Jak myślicie wierzyć i zaczekać? Chyba tak zrobię ponieważ zależy mi na tych perfumach. Jeśli nie dojdą porzucę ostatecznie nadzieję. A już byłam szczęśliwa, że taki fajny zapach upolowałam

Gratuluję Wszystkim wspaniałych zdobyczy
Kasiulko a może ma zablokowane konto bo ma zaległości płatnicze w stosunku do allegro .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 13:08   #103
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Nie wiem Dziewczyny kochane, w każdym razie dostał kolejnego negatywa, osoba napisała że czekała na perfumy ponad 2 miesiące i się nie doczekała. Podejrzewam, że było więcej skarg tego typu. Jeśli wyśle do mnie perfumy to na 100% je odbiorę, zależy mi na nich, a jeśli nie wyśle trudno. Trzeba będzie pogodzić się ze stratą mojego VV kupię coś innego na pocieszenie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 14:13   #104
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

No cóż, szkoda że mu konto przyblokowali.
Ja nie miałam problemów z Agentem, bo umawiałam się na odbiór osobisty. Ale troszkę trzeba go było pomęczyć mailami, bo zapominał o wystawieniu komentarza.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 16:36   #105
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Nie wiem Dziewczyny kochane, w każdym razie dostał kolejnego negatywa, osoba napisała że czekała na perfumy ponad 2 miesiące i się nie doczekała. Podejrzewam, że było więcej skarg tego typu. Jeśli wyśle do mnie perfumy to na 100% je odbiorę, zależy mi na nich, a jeśli nie wyśle trudno. Trzeba będzie pogodzić się ze stratą mojego VV kupię coś innego na pocieszenie
Kasiu - a moze w obliczu zablokowania konta, LOVECOUTURE "pokombinuje"
i dojdzie do wniosku, ze oplaca mu sie jednak wyslac zalegle perfumy Przeciez troche potrwa, zanim wyjasni wszystkie niescislosci i w tym czasie, nie bedzie mial nowych dochodow
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 16:40   #106
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Kasiula, może dojdzie, bądź dobrej myśli
Wiem, że skarżyła się na niego Nevada, więc wolałam nie ryzykować

A ja upolowałam 5 flaszek. Nie chcę nic mówić, żeby nie zapeszyć Zwłaszcza, że pewność, że dotrą mam co do 3, a pozostałe dwie, bardzo dla mnie ważne, coś strasznie długo idą Zaczynm się denerwować
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 16:46   #107
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Kasiula, może dojdzie, bądź dobrej myśli
Wiem, że skarżyła się na niego Nevada, więc wolałam nie ryzykować

A ja upolowałam 5 flaszek. Nie chcę nic mówić, żeby nie zapeszyć Zwłaszcza, że pewność, że dotrą mam co do 3, a pozostałe dwie, bardzo dla mnie ważne, coś strasznie długo idą Zaczynm się denerwować
Umieram z ciekawosci . Koniecznie sie pochwal, jak dojda, za co bede bardzo trzymac kciuki! nie ma to jak kobieta tajemnicza!
Ja tez czekam na jedna przesylke, ktora upolowal dla mnie moj TZ wiedzac, ze mam slabosc do SL. Cedre. Jak pachnie- nie mam pojecia, albo bedzie zachwyt, albo bedzie placz . Stwierdzil, ze okazja, to trzeba brac
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 17:04   #108
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Nie wiem Dziewczyny kochane, w każdym razie dostał kolejnego negatywa, osoba napisała że czekała na perfumy ponad 2 miesiące i się nie doczekała. Podejrzewam, że było więcej skarg tego typu. Jeśli wyśle do mnie perfumy to na 100% je odbiorę, zależy mi na nich, a jeśli nie wyśle trudno. Trzeba będzie pogodzić się ze stratą mojego VV kupię coś innego na pocieszenie
Uszy do góry. Mnie się zdaje, że ten pan jest po prostu bezmyślny i niezorganizowany. I prędzej czy później - raczej później - wysyła flaszeczki.
Trzymam kciuki za Twoją butelczynę i jej szybki dojazd do Ciebie.

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
A ja upolowałam 5 flaszek. Nie chcę nic mówić, żeby nie zapeszyć Zwłaszcza, że pewność, że dotrą mam co do 3, a pozostałe dwie, bardzo dla mnie ważne, coś strasznie długo idą Zaczynm się denerwować
Wow. Czekamy na wieści, jak już dojdą.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 18:21   #109
asjulka
Raczkowanie
 
Avatar asjulka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 127
GG do asjulka
Angry Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

  1. Cytat:
    Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny dziękuję za informację. Skoro ten pan ma tak w zwyczaju więcej już u niego nie kupię. Wysłałam maila, nie odpisuje ponieważ nie logował się już od półtora dnia i właśnie widzę, że zarobił dziś negatywa za niedostarczenie dziewczynie przesyłki z Celine Fever, a kilka dni temu neutrala za długą wysyłkę. Będę czekała nic innego mi nie zostaje, ale to mój drugi i ostatni zakup u tego sprzedającego.
To ode mnie ten pan dostał tego negatywa. I chyba dzięki mnie również zablokowali mu konto. Nie chcę się brzydko wyrażac, ale tacy ludzie jak on po prostu mnie wku... rzają.

Sorki, ale prawie już miesiąc mija a facet mnie ciągle zwodzi. W końcu zażądałam zwrotu pieniędzy, ale i tak nie wiem, czy je dostanę i kiedy.

Dziwią mnie te pozytywy... Chyba ludzie są tak zadowoleni, że dostaną upragnione perfumy, że zapominaja jak długo na nie czekali. Dla mnie za zbyt długie czekanie to conajmniej neutral powinien byc. Zwłaszcza że facet pisze "wysyłka w tym samym dniu"

Wybaczcie, ale czekanie miesiąc czasu na przesyłkę, za którą już zapłaciłam to dla mnie zbyt długo. Zwłaszcza, że gość nie odpowiada na maile i zwodzi, że już wysłał lub że jutro wyśle itd...

Uważam, że jeśli ktoś już się bawi w Allegro na tak wielką skalę jak LOVECOUTURE, powinien to sobie inaczej zorganizować, a nie odpowiadać na maile raz na miesiąc, wyrywkowo. No i próba mediacji, czy wyjaśnienia... Z jego strony w ogóle to nie nastąpiło. Bo ja jestem w stanie wszystko zrozumieć, ale nich powie, co jest grane, a nie bawi sięze mną w kotka i myszkę podczas kiedy ja jestem coraz bardziej wściekła!

Ech... Nie wiem czy LOVECOUTURE jeszcze wróci na Allegro... Pewnie tak, ale ja przestrzegam przed kupowaniem u niego. Stracicie tylko kupę nerwów...
asjulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 18:51   #110
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez asjulka Pokaż wiadomość
To ode mnie ten pan dostał tego negatywa. I chyba dzięki mnie również zablokowali mu konto. Nie chcę się brzydko wyrażac, ale tacy ludzie jak on po prostu mnie wku... rzają.

Sorki, ale prawie już miesiąc mija a facet mnie ciągle zwodzi. W końcu zażądałam zwrotu pieniędzy, ale i tak nie wiem, czy je dostanę i kiedy.

Dziwią mnie te pozytywy... Chyba ludzie są tak zadowoleni, że dostaną upragnione perfumy, że zapominaja jak długo na nie czekali. Dla mnie za zbyt długie czekanie to conajmniej neutral powinien byc. Zwłaszcza że facet pisze "wysyłka w tym samym dniu"

Wybaczcie, ale czekanie miesiąc czasu na przesyłkę, za którą już zapłaciłam to dla mnie zbyt długo. Zwłaszcza, że gość nie odpowiada na maile i zwodzi, że już wysłał lub że jutro wyśle itd...

Uważam, że jeśli ktoś już się bawi w Allegro na tak wielką skalę jak LOVECOUTURE, powinien to sobie inaczej zorganizować, a nie odpowiadać na maile raz na miesiąc, wyrywkowo. No i próba mediacji, czy wyjaśnienia... Z jego strony w ogóle to nie nastąpiło. Bo ja jestem w stanie wszystko zrozumieć, ale nich powie, co jest grane, a nie bawi sięze mną w kotka i myszkę podczas kiedy ja jestem coraz bardziej wściekła!

Ech... Nie wiem czy LOVECOUTURE jeszcze wróci na Allegro... Pewnie tak, ale ja przestrzegam przed kupowaniem u niego. Stracicie tylko kupę nerwów...
oj tak, w pełni się zgadzam!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 19:08   #111
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Umieram z ciekawosci . Koniecznie sie pochwal, jak dojda, za co bede bardzo trzymac kciuki! nie ma to jak kobieta tajemnicza!
Ja tez czekam na jedna przesylke, ktora upolowal dla mnie moj TZ wiedzac, ze mam slabosc do SL. Cedre. Jak pachnie- nie mam pojecia, albo bedzie zachwyt, albo bedzie placz . Stwierdzil, ze okazja, to trzeba brac
Pochawlę się, chociaż może "między wierszami'

Czekam na opis Cedre, bo sama chciałam je brać w ciemno, ale rozsądek mi nie pozwolił A że - jak widzę - gust mamy dosyć zbieżny - to będzie to dla mnie cenna wskazówka


Cytat:
Napisane przez asjulka Pokaż wiadomość
To ode mnie ten pan dostał tego negatywa. I chyba dzięki mnie również zablokowali mu konto. Nie chcę się brzydko wyrażac, ale tacy ludzie jak on po prostu mnie wku... rzają.

Sorki, ale prawie już miesiąc mija a facet mnie ciągle zwodzi. W końcu zażądałam zwrotu pieniędzy, ale i tak nie wiem, czy je dostanę i kiedy.

Dziwią mnie te pozytywy... Chyba ludzie są tak zadowoleni, że dostaną upragnione perfumy, że zapominaja jak długo na nie czekali. Dla mnie za zbyt długie czekanie to conajmniej neutral powinien byc. Zwłaszcza że facet pisze "wysyłka w tym samym dniu"

Wybaczcie, ale czekanie miesiąc czasu na przesyłkę, za którą już zapłaciłam to dla mnie zbyt długo. Zwłaszcza, że gość nie odpowiada na maile i zwodzi, że już wysłał lub że jutro wyśle itd...

Uważam, że jeśli ktoś już się bawi w Allegro na tak wielką skalę jak LOVECOUTURE, powinien to sobie inaczej zorganizować, a nie odpowiadać na maile raz na miesiąc, wyrywkowo. No i próba mediacji, czy wyjaśnienia... Z jego strony w ogóle to nie nastąpiło. Bo ja jestem w stanie wszystko zrozumieć, ale nich powie, co jest grane, a nie bawi sięze mną w kotka i myszkę podczas kiedy ja jestem coraz bardziej wściekła!

Ech... Nie wiem czy LOVECOUTURE jeszcze wróci na Allegro... Pewnie tak, ale ja przestrzegam przed kupowaniem u niego. Stracicie tylko kupę nerwów...
Asjulko, witam
Szkoda tylko, że w tak przykrych okolicznościach W pełni Cię popieram i pewnie większość z nas myśli podobnie. Już jakiś czas temu były na niego skargi dlatego ja wolałam trzymać się z daleka
Nie wyobrażam sobie by, gdy sprawy się przeciągają, sprzedawca nie raczył nawet uspokoić kupującego, nie być z nim w ciągłym kontakcie. Każdemu może coś się wydarzyć, ale mail działa w obie strony
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 19:36   #112
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Pochawlę się, chociaż może "między wierszami'

Czekam na opis Cedre, bo sama chciałam je brać w ciemno, ale rozsądek mi nie pozwolił A że - jak widzę - gust mamy dosyć zbieżny - to będzie to dla mnie cenna wskazówka
Zapewniam cie, ze mozesz liczyc na cos wiecej niz tylko na opis . Z jednej strony jestem przerazona, bo moze bedzie to zapach z gatunku tych, co sie na mnie nie uklada, a z drugiej strony bardzo ciesze, ze poznam nowego Lutka. W kazdym badz razie po cichu licze, ze mi sie spodoba.
Ach ten moj szalony TZ... Chociaz z drugiej strony ciesze sie, ze dzielnie znosi moje testy, wyglasza swoje opinie: "ladne" , "nieladne", "boskie".. Zobowiazal sie tez kupic nowa szafke specjalnie na moje flaszeczki i za to
Podsumowujac: moj skarb
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 19:56   #113
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Asjulka Witamy

No zobaczymy co będzie z moimi perfumami... jak nie dojdą to trudno. Sprawa zamknięta, nie będę się łudzić. Idę na Allegro poprawić sobie humor
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:12   #114
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Idę na Allegro poprawić sobie humor



he he
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:12   #115
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez asjulka Pokaż wiadomość

Dziwią mnie te pozytywy... Chyba ludzie są tak zadowoleni, że dostaną upragnione perfumy, że zapominaja jak długo na nie czekali. Dla mnie za zbyt długie czekanie to conajmniej neutral powinien byc. Zwłaszcza że facet pisze "wysyłka w tym samym dniu"
ja jestem zadowolona, i to bardzo, z transakcji jaką przeprowadziłam z LOVECOUTURE. i to nie dlatego,że otrzymałam upragnione perfumy . wzięłam za pobraniem i czekałam kilka dni. doszły całe i zdrowe- wystawiłam pozytywny komenatrz.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:15   #116
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zapewniam cie, ze mozesz liczyc na cos wiecej niz tylko na opis . Z jednej strony jestem przerazona, bo moze bedzie to zapach z gatunku tych, co sie na mnie nie uklada, a z drugiej strony bardzo ciesze, ze poznam nowego Lutka. W kazdym badz razie po cichu licze, ze mi sie spodoba.
Ach ten moj szalony TZ... Chociaz z drugiej strony ciesze sie, ze dzielnie znosi moje testy, wyglasza swoje opinie: "ladne" , "nieladne", "boskie".. Zobowiazal sie tez kupic nowa szafke specjalnie na moje flaszeczki i za to
Podsumowujac: moj skarb

A Chypre piękny
Jo Malone vel Szybki Jo (Joe?) ucieka ode mnie , niestety, w tempie błyskawicznym

Mój też o tym pomyślał, tyle, że nie mieści się już nawet połowa
Ale czego oczy nie widzą...
A kiedy pytam czy mu się podoba, mówi: "Ty zawsze ładnie pachniesz" I licz tu na obiektywizm

W każdym razie planuję zmniejszyć swoją kolekcję - więc będzie wyprzedaż Tyle, że nie mam aparatu, więc to sprawa skomplikowana, bo ciężko przecież liczyć na słowo osoby, której się nie zna
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:18   #117
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Wiecie ja też dostałam od Lovecouture perfumy Innocent Summer Flash, doszły po jakiś 4 dniach. Zobaczymy jak paczka przyjdzie na pewno ją odbiorę

Właśnie dla poprawy samopoczucia upolowałam sobie True Star Gold, oraz Courios znanej i wybitniej a także jakże cenionej piosenkarki z łysą głową No, ale pomińmy to milczeniem...

Miałam ochotę na te zapachy od dłuższego czasu, więc jestem usatysfakcjonowana i już planuję kolejne łowy, jeszcze tyle marzeń do zrealizowania

A przez naszego Homyczka prawie ustrzeliłam Le monde. Powstrzymałam się wysiłkiem woli ponieważ boję się, że wyjdą na mnie jakieś zioła, tak wyczytałam w jakiejś recenzji i teraz ta myśl mnie prześladuje... Nie lubię ziół
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:21   #118
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Właśnie dla poprawy samopoczucia upolowałam sobie True Star Gold, oraz Courios znanej i wybitniej a także jakże cenionej piosenkarki z łysą głową No, ale pomińmy to milczeniem...

Miałam ochotę na te zapachy od dłuższego czasu, więc jestem usatysfakcjonowana i już planuję kolejne łowy, jeszcze tyle marzeń do zrealizowania
Kasiulko gratuluję
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:21   #119
asjulka
Raczkowanie
 
Avatar asjulka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 127
GG do asjulka
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Dzięki za miłe przyjęcie i powitanie, dziewczyny. Wiecie co... Szkoda gadać na temat tego LOVECOUTURE. Ja się zastanawiam w ogóle, czy facet, który sprzedaje tyle towaru na Allegro ma w domu komputer, bo po tym, co się mi dziś powiedział, odnoszę wrażenie, że nie.

Wczoraj wysłał mi maila z prośbą o podanie numeru konta. Wysłałam mu go dziś rano z " podziękowaniem" za szybką i udaną transakcję , a jednocześnie zagrozilam, że jeśli pieniądze nie wpłyną do jutra, zgłaszam to na policję (oj zdesperowana bardzo jestem ). Przez cały dzień czekałam, aż w końcu niedawno zadzwoniłam, żeby zapytać, kiedy dostanę te pieniądze. A on... poprosil mnie o dane do przelewu.

Wkurzyłam się i powiedziałam mu co o tym myślę. A dane do przelewu niech sobie przeczyta z maila, bo nie mam zamiaru się powtarzać.

Ciekawe kiedy go odczyta i prześle mi tę kasę... Bo chyba w końcu naprawdę przejdę się na policję. Będzie miał za swoje. Zrobię mu taki dym, że popamięta...

Kasiulka... Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie grało i dostaniesz w końcu swoje perfumki Chociaż na słowo LOVECOUTURE to bym aż tak bardzo nie wierzyła. Mnie też zapewniał, że zrobi wszystko, żeby moje Celine Fever do mnie dotarły. To do piątku, to do środy... I tak w kółko.
Ale może ta blokada konta da mu do myślenia. W końcu stracił calkiem niezłe źródło zarobku, prawda?


Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
ja jestem zadowolona, i to bardzo, z transakcji jaką przeprowadziłam z LOVECOUTURE. i to nie dlatego,że otrzymałam upragnione perfumy . wzięłam za pobraniem i czekałam kilka dni. doszły całe i zdrowe- wystawiłam pozytywny komenatrz.
Aga , ja nie mówię o pozytywach, które zostały wystawione, jeśli ktoś czekał 4-5 dni. W końcu poczta działa róznie i nawet tydzień oczekiwania to nie jest długo. Ale poczytaj sobie - tam są pozytywy od ludzi, którzy na przesyłkę czekali 2-3 tygodnie, a przy tym mieli tak samo kiepski kontakt ze sprzedającym. I to mnie właśnie dziwi.
asjulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:36   #120
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość

A Chypre piękny
Jo Malone vel Szybki Jo (Joe?) ucieka ode mnie , niestety, w tempie błyskawicznym
Chypre Rouge tez mi sie coraz bardziej podoba (ale ciagle nie na tyle, ze musze go miec natychmiast.. poczeka... ), a Jo Malone pachnie na mnie dluuugo

Ja tez sie przygladam moim zapachom- jest kilka, ktorych uzywam rzadko, myslalam o watku wymiankowym, ale jeszcze nie wiem, czy do tego dojrzalam

asjulka - witam w naszym gronie, chociaz przykro, ze w takich okolicznosciach. Mam nadzieje, ze pieniazki odzyskasz.

Kasiulka22 - wspolczucia, zycze ci mimo wszystko, aby perfumy doszly...
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.