łysienie androgenowe mężczyzn - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-04, 19:07   #151
Eeafewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Witajcie kochani..
piszę tak naprawdę w imieniu męża. Od jakiegoś czasu na czubku jego głowy pojawił się łysy placek i cały czas się powiększa. Oczywiście mój mąż jest osobą, która bardzo dba o swój wizerunek, więc będziemy próbować jakoś walczyć z tym łysieniem. Rozpytywaliśmy Kriomasaż skóry głowy lub Karboksyterapię. Czy ktoś z Was przechodził już przez takie zabiegi? Jak z ich ceną i efektami? A może polecicie nam coś zupełnie innego - co jest bardzo skuteczne.
Eeafewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:09   #152
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Eeafewa Pokaż wiadomość
Witajcie kochani..
piszę tak naprawdę w imieniu męża. Od jakiegoś czasu na czubku jego głowy pojawił się łysy placek i cały czas się powiększa. Oczywiście mój mąż jest osobą, która bardzo dba o swój wizerunek, więc będziemy próbować jakoś walczyć z tym łysieniem. Rozpytywaliśmy Kriomasaż skóry głowy lub Karboksyterapię. Czy ktoś z Was przechodził już przez takie zabiegi? Jak z ich ceną i efektami? A może polecicie nam coś zupełnie innego - co jest bardzo skuteczne.
Hej przede wszystkim musicie zdiagnozowac przyczyne wypadania tych wlosow. Poszukajcie dobrego specjalisty od wlosow, ktory zleci diagnostyke i ustali dlaczego wlosy wypadaja. Najlepsze efekty sa przy terapiach laczonych. Powodzenia
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 11:58   #153
mariuszszekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Cytat:
Napisane przez rutki Pokaż wiadomość
No to kup sobie szampon Loxon a co do przedawkowania-beta karoten jest przetwarzany przez organizm w wit.A,wiec kiedys przedawkujesz,bierze sie albo wit.A albo beta karoten ,nigdy razem.

Chodzi o ten szampon ze zdjęcia? Jest tak dorby na łysienie?
mariuszszekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 13:59   #154
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Eeafewa Pokaż wiadomość
Witajcie kochani..
piszę tak naprawdę w imieniu męża. Od jakiegoś czasu na czubku jego głowy pojawił się łysy placek i cały czas się powiększa. Oczywiście mój mąż jest osobą, która bardzo dba o swój wizerunek, więc będziemy próbować jakoś walczyć z tym łysieniem. Rozpytywaliśmy Kriomasaż skóry głowy lub Karboksyterapię. Czy ktoś z Was przechodził już przez takie zabiegi? Jak z ich ceną i efektami? A może polecicie nam coś zupełnie innego - co jest bardzo skuteczne.
Na łysienie androgenowe warto isc skonsultowac sie z trychologiem. Mozliwe, ze poleci po prostu mezoterapie igłową. W każdym razie nie warto tutaj pytac sie ludzi nie bedacych ekspertami bo mąż predzej wyłysieje niz sobie pomoze :P
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 09:53   #155
KatrinaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Mogę pomóc,proszę o kontakt na nr 538 454 748
KatrinaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 10:08   #156
Raffaele2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Klinka transplantacji MicroFue Turkey mieszcząca się w Istambule, operacji plastycznych i usług dentystycznych oraz głownie specjalizująca się w przeszczepie włosów oferuje państwu przeszczep włosów metoda MicroFue.
Ponad 10 lat doświadczenia.
Najwyższa jakość i najlepsza cena.
Profesjonalny personel medyczny.
Klinka mieści się w Kolan International Hospital w Stabule.
https://microfueturkey.com/

Nazywam się Rafał Radosz jestem oficjalnym przedstawicielem klinki w Polsce i w UK.
Gwarantuję państwu że klinika którą reprezentuję jest na najwyższym poziomie.
Miałem tam też przeprowadzany zabieg i nigdy nawet nie marzyłem o tak profesjonalnym podejściu.
Bardzo szybkie terminy.
Dodaje moje fotografie po zabiegu.

W celu wyceny i terminu wyjazdu proszę o kontakt ze mną
Whatsup +447515305 267 lub tel 574180839
Tel do biura w Stambule tylko j.angielski i turecki:+90 532 615 3 5 23 (whatsup)
Organizuje operacje,hotel oraz transport z lotniska do hotelu i z hotelu do klinki.
Czas pobytu w Turcji to ok 3 dni.
Wszelkich pytania proszę przez whats up lub telefon.
Biuro Micro fue Turkey | Hair Transplant,Adres: Nr: 3, Dünya Sağlık Sk., 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turcja

Szpital w którym odbywa się zabieg:Kolan International Hospital,Adres: Merkez, Kaptanpaşa Mahallesi Okmeydanı Kavşağı, Darülaceze Cd. No:14, 34384 Okmeydanı Şişli/Şişli/İstanbul, Turcja.
Raffaele2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 11:08:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.