Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-25, 00:44   #331
Roksana 22
Raczkowanie
 
Avatar Roksana 22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 43
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Zimny drań Tak bardzo boli nie umiem spac nic tylko...
Roksana 22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 00:45   #332
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Roksana 22 Pokaż wiadomość
Zimny drań Tak bardzo boli nie umiem spac nic tylko...
Przykro mi. O czym myślisz że nie możesz spać??
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 07:43   #333
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Bądź wolny od złudnych przeszkód i wyzwolony od lęku, który one rodzą, a osiągniesz najczystszą nirwanę...
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...

Edytowane przez coffeinka85
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:10
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 08:23   #334
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Rany dziewczyny przestańcie wierzyć tym palantom. Czy nie widzicie że jesteście wartościowymi kobietami a goście by poprawić siebie we własnych oczach szukają sposobu jak was zdyskredytować bo czują się gorsi od was?? czy tak trudno wam to zauważyć??
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 08:49   #335
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
Enka333, przezywałam to samo, i jeszcze niestety przezywam
...wpędziło mnei to w kompleksy jeszcze gorsze niz przed związkiem...
nie wiem juz...w co mam wierzyc, w ktore jego słowa...?
to mnie dobija
Kochana ja też przeżywam ciągle od nowa, analizuję i kręcę filmy...choć na nic to, wcześniej mogłam się zastanawiać bo teraz to juz zdecydowanie za poźno....a najgorsze jest, że boję się że nic nie było prawdą...jakiś chory żart...dzisiaj mija trzy miesiące od tej wielkiej katastrofy...a ja tych trzech miesięcy nie czuję, wszystko nadal jest takie żywe jak wtedy...
ale są momenty, kiedy kiełkuje we mnie nadzieja że to wszystko wydarzylo się po coś..że to jakaś lekcja, której wcześniej nie odrobilam i teraz czas nadrobić zaległości...
może malkolmx ma rację?? trafiłyśmy na palanatów, którzy naszym kosztem wyleczyli swoje kompleksy??może pora zmienić myślenie i ocenę sytuacji i tzrymać się wersji korzystnej dla nas???Powiedz mi, skoro my dla siebie samych jesteśmy tak okrutne to możemy liczyc na to, że ktos inny będzie nas szanował??
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 09:02   #336
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
Kochana ja też przeżywam ciągle od nowa, analizuję i kręcę filmy...choć na nic to, wcześniej mogłam się zastanawiać bo teraz to juz zdecydowanie za poźno....a najgorsze jest, że boję się że nic nie było prawdą...jakiś chory żart...dzisiaj mija trzy miesiące od tej wielkiej katastrofy...a ja tych trzech miesięcy nie czuję, wszystko nadal jest takie żywe jak wtedy...
ale są momenty, kiedy kiełkuje we mnie nadzieja że to wszystko wydarzylo się po coś..że to jakaś lekcja, której wcześniej nie odrobilam i teraz czas nadrobić zaległości...
może malkolmx ma rację?? trafiłyśmy na palanatów, którzy naszym kosztem wyleczyli swoje kompleksy??może pora zmienić myślenie i ocenę sytuacji i tzrymać się wersji korzystnej dla nas???Powiedz mi, skoro my dla siebie samych jesteśmy tak okrutne to możemy liczyć na to, że ktoś inny będzie nas szanował??
Jezeli będziecie miały szacunek do samych siebie to inni będą szanować was. A jak będziecie rozpamiętywać to co było to każdy to widzi na swój sposób i automatycznie ocenia. Pamiętajcie też iż gro ludzi ocenia was od razu bez poznania. Więc cieszcie się każda chwilą najmniejszą radością bo wierzcie mi iż wasze problemy (nie obrażając) są żadny z tymi jakie mają inni ludzie. Więc noski do góry i pokażcie że jesteście kobietami, damami pełne wartości ciepła. I to co było niech nie wpływa na wasze przyszłe realcjie a zoabczycie jak szybko zmieni się wokół was atmosfera jak ludzie będą usmiechać się do was i lubić, cenić. Ale musiscie w to uwierzyć iż jesteście płnowarościowymi osobami i że jesteście warte każdego zainteresowania i że to Wy wybieracie sobie ludzi z którymi chcecie rozmawiać przebywać a nie ludzi Was! Pamiętajcie o tym.

A naprzyszłośc dobierajcie sobie partnerów według innych kryteriów niż do tej pory. Szukacie takich jak Wy lecz wymagajcie od nich tego tylko co sami są wstenie wam dać a nie tego czego wy wymagacie od siebie. Sobie zawsze stawiajcie poprzeczkę wyżej by dązyć do celu i realizować go. A mażenia miejcie swoje i realizujcie je. A jak pozancie faceta który je wyśmieje to nawet nie zastanawiajcie się tylko skreślajcie go bo on nie zakceptuje waszych wizji i tego że możecie być mądżejsze od niego. Gro facetów ma małe móżdżki i nie lubi kobiet mądżejszych od siebie. Lecz też nie wyśmiewajcie się z ich braków bo zawsze to działa w obie stroy.

Uśmiech prosze
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 09:04   #337
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

A jak jest wam naprawdę źle przeczytajcie sobie tą książkę. Powinna wam pomóc i zrozumieć zachowania innych. A jak ją czytałyście to przypomnicie sobie tak naprawę o co w tym wszystkim chodzi.

http://www.odaha.com/littleprince.php?f=MalyKsiaze
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 09:10   #338
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Mój były wyleczył mną swoje kompleksy i jestem o tym przekonana. Gdybyście wiedziałyco się czasem działo... Na początku kazał mi wybierać : znajomi albo on, ja zauroczona wybralam jego. Codziennie przeszukiwał mi telefon, potrafił kazać mi pokazać swoją torebkę i grzebał mi w portfelu! to jest ine do pomyślenia jak teraz na to patrzę z perspektywy czasu. Nie mogłam chodzić w spódniczce do szkoły, tylko na sportowo. Sprawdzał, czy aby na pewno jestem w szkole. Dzwonił i pytał nagminnie gdzie jestem. Włamywał mi się na pocztę..., grzebał mi w pokoju! rozumiecie?!
Co kazał to zrobiłam. Dochodziło do tego, że wybierałam jego, nie rodzinę. Skłócił nas z siostrą, którą tak mocno kocham, zakazał mi się spotykać z nią i z jej partnerem. Jak pojechałam do nich na kilka dni- myślałam, że mnie rozniesie, wypominał mi to kilka dni. On mógl chodzić wszędzie, z kim chciał, gdzie chciał.. ja nie. Przyjeżdżał pod moją pracę o 22;30 nie dlatego bo się martwił, tylko dlatego, bo pracowałam na siłowni i był cholernie zazdrosny, potrafił przyjechać wcześniej i podglądać przez okno! Jak żegnałam się z pracownikami i dałam np koledze buziaka w policzek była awantura jak 150. koszmar, koszmar, koszmar. Przypominanie sobie takich chwil mi pomaga.
Jestem jeszcze na tyle silna emocjonalnie, że nie wspominam tych dobrych chwil.


Już nie wspomnę jak wyśmiewał moje każde najmniejsze marzenie, tłamsił i po 3 latach związku z fajnej dziewczyny stałam się zakompleksioną babą. W swoich oczach grubą, brzydką, beznadziejną, nie potrafiącą nic.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.


Edytowane przez shineE
Czas edycji: 2008-10-25 o 09:13 Powód: dopisek
shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 09:14   #339
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
Mój były wyleczył mną swoje kompleksy i jestem o tym przekonana. Gdybyście wiedziałyco się czasem działo... Na początku kazał mi wybierać : znajomi albo on, ja zauroczona wybralam jego. Codziennie przeszukiwał mi telefon, potrafił kazać mi pokazać swoją torebkę i grzebał mi w portfelu! to jest ine do pomyślenia jak teraz na to patrzę z perspektywy czasu. Nie mogłam chodzić w spódniczce do szkoły, tylko na sportowo. Sprawdzał, czy aby na pewno jestem w szkole. Dzwonił i pytał nagminnie gdzie jestem. Włamywał mi się na pocztę..., grzebał mi w pokoju! rozumiecie?!
Co kazał to zrobiłam. Dochodziło do tego, że wybierałam jego, nie rodzinę. Skłócił nas z siostrą, którą tak mocno kocham, zakazał mi się spotykać z nią i z jej partnerem. Jak pojechałam do nich na kilka dni- myślałam, że mnie rozniesie, wypominał mi to kilka dni. On mógl chodzić wszędzie, z kim chciał, gdzie chciał.. ja nie. Przyjeżdżał pod moją pracę o 22;30 nie dlatego bo się martwił, tylko dlatego, bo pracowałam na siłowni i był cholernie zazdrosny, potrafił przyjechać wcześniej i podglądać przez okno! Jak żegnałam się z pracownikami i dałam np koledze buziaka w policzek była awantura jak 150. koszmar, koszmar, koszmar. Przypominanie sobie takich chwil mi pomaga.
Jestem jeszcze na tyle silna emocjonalnie, że nie wspominam tych dobrych chwil.
Wybacz ale to co napisałaś jest nie do pomyślenia! Jak mogłaś oddać swoje ja swój honor swój byt? On Cie nie kochał byłąs jego marionetką. Lecz pocieszę Cię. On nie będzie nigdy szczęśliwy to jest biedny prosty człowieczek zakompleksiony. Więc nie masz nawet po co o nim pamiętać bo Ty znasz swoją wartość a on jej nie pozna nigdy. Przestań myśleć o de...u. Zacznij żyć.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 09:27   #340
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Wiesz, to nie takie rzadkie wcale, że kobieta rezygnuje z siebie dla mężczyzny...fakt... jest to nie do pomyślenia....ja sama sobie też się dziwię...ale co z tego??nie potrafię wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje...ślepa miłość?? starch przed samotnością??niska samoocena??albo wszystko na raz...
wiem że moje problemy w obliczu problemów innych ludzi mogą wydawać się żadne, i pewnie są żadne...ale wiesz, co je różni od innych??? są po prostu MOJE...i dlatego mnie tak dotykają i zajmują wszystkie moje myśli...
myślę , że żal trzeba przeżyć, do szuflady nie da się go schować bo i tak kiedyś wyjdzie i dopadnie znowu... to jak z trupem w szafie...w końcu kiedys zacznie śmierdzieć
dlatego CZASAMI należy pozwolić sobie na rozpamiętywanie i rozgoryczenie...
sztuką jest wyciągać wnioski, konstruktywne, nie poddawać się, zachowac w tym wszystkim szacunek do siebie i pzrede wszystkim nie obwiniać się i nie kategoryzować, że jak ktoś nas tak potraktował to już wszyscy tacy są albo nie daj Boże na to zasłużyliśmy...
no i to jest właśnie najtrudniejsze: PODNIEŚĆ SIĘ Z TEGO UPADKU i zacząć uśmiechać;-)))))
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:02   #341
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Bądź wolny od złudnych przeszkód i wyzwolony od lęku, który one rodzą, a osiągniesz najczystszą nirwanę...
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...

Edytowane przez coffeinka85
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:10
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 10:02   #342
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
Wiesz, to nie takie rzadkie wcale, że kobieta rezygnuje z siebie dla mężczyzny...fakt... jest to nie do pomyślenia....ja sama sobie też się dziwię...ale co z tego??nie potrafię wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje...ślepa miłość?? starch przed samotnością??niska samoocena??albo wszystko na raz...
wiem że moje problemy w obliczu problemów innych ludzi mogą wydawać się żadne, i pewnie są żadne...ale wiesz, co je różni od innych??? są po prostu MOJE...i dlatego mnie tak dotykają i zajmują wszystkie moje myśli...
myślę , że żal trzeba przeżyć, do szuflady nie da się go schować bo i tak kiedyś wyjdzie i dopadnie znowu... to jak z trupem w szafie...w końcu kiedys zacznie śmierdzieć
dlatego CZASAMI należy pozwolić sobie na rozpamiętywanie i rozgoryczenie...
sztuką jest wyciągać wnioski, konstruktywne, nie poddawać się, zachowac w tym wszystkim szacunek do siebie i pzrede wszystkim nie obwiniać się i nie kategoryzować, że jak ktoś nas tak potraktował to już wszyscy tacy są albo nie daj Boże na to zasłużyliśmy...
no i to jest właśnie najtrudniejsze: PODNIEŚĆ SIĘ Z TEGO UPADKU i zacząć uśmiechać;-)))))
Ale widzisz usmiechasz sie. A to juz cos! Im wiecej usmiechu na Twojej buzi tym mniej bedziesz myslec. Ja teraz znikam chyba ze znajde chwile to wejde do was, tak troche ciezko pisze sie z telefonu.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:16   #343
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Smile Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
mimo żalu , cierpienia, zlosci na siebie i kogos...- to chyba idzie ku lepszemu na forum... coraz bardziej konstruktywne myślenie, mądre wnioski i długo by tu wymieniać co jeszcze...
oby tylko udało sie to wcielić w życie juz na zawsze...
Sadze ze zmieniacie swoje myslenie i dlatego postrzegacie inaczej swiat i usmiechacie sie. Oby tak dalej a bedziecie radosne i szczesliwe.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:26   #344
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
mimo żalu , cierpienia, zlosci na siebie i kogos...- to chyba idzie ku lepszemu na forum... coraz bardziej konstruktywne myślenie, mądre wnioski i długo by tu wymieniać co jeszcze...
oby tylko udało sie to wcielić w życie juz na zawsze...
Kochana czy da się na zawsze?? pewnie nie...wiem o tym , że czarne myśli wracaja jak bumerang....ale i to trzeba będzie zaakceptować...ale nie możemy rezygnować...musimy się ratować same bo nikt za nas tego nie zrobi...
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:28   #345
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Dzień Dobry ))
Kochane Moje, życzę pięknego dnia, przepełnionego uśmiechem i pozytywną energią Ja idę się uśmiechać i wyładowywać swoją energię podczas sprzątania )))
Buziaki, duuuużo uśmiechu na pysie
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:29   #346
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Kochana coffeinko85 ten cytat Marka Twaina specjalnie dla Ciebie i dla wszystkich, którzy żałują i tkwią myślami w przeszłości...
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:35   #347
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry ))
Kochane Moje, życzę pięknego dnia, przepełnionego uśmiechem i pozytywną energią Ja idę się uśmiechać i wyładowywać swoją energię podczas sprzątania )))
Buziaki, duuuużo uśmiechu na pysie
No fajnie! I znowu o mnie o rodzynku zapomnialas! ja nie ona jestem... Pfff...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:40   #348
bittersweet17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 448
GG do bittersweet17 Send a message via Skype™ to bittersweet17
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cześć Dziewczyny
Mam zły dzien
Wczoraj byłam w klubie gdzie czesto chodze, Onnigdy bo nie lubi, jednak wczorajbył, gdy weszlam zobacvzylam też dziewczyne z która ostatnio zauwazyłam po komentarzach na nk bajeruje... ( ona ma chłopaka juz 3 lata) Bawił się z nia tak jak z nikim nigdy... obmacywał ją na tym parkiecie... tańcząć obok mnie gdzieja tanczyłam normalnie zkolegą, pożniej się juz zdenerowałam i z innym zaczelam podobnie tanczyć jak oni... BYłomi tak przykro jak na to patrzyłam tak bardzo przykro Poźniej z jego kolegą z ktorym przyszedl poszłam zapalić ( nie pale) spotkaliśmy jego jak szedł do domu... Dość że tamten powiedział ze idziemyzapalić to ex zrobił takie oczy ;o i tamten go wołał zeby szedl z nami , ja cały czas mówiłam ze nie, ze on nie idzie z nami, zaczał się mnie pytac o co mi chodzi.. powiedziałam ze poprpstu nie chcę zeby z nami szedł.....

Smutno mi
__________________
uwielbiam Marilyn Monroe <3


Idealna nie jestem ale idealnie sobie z tym radzę ;]



Moja wymianka
bittersweet17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:40   #349
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
Kochana coffeinko85 ten cytat Marka Twaina specjalnie dla Ciebie i dla wszystkich, którzy żałują i tkwią myślami w przeszłości...
Bardzo dobry a i za razem prawdziwy cytat. Taka jest prawda. Wiem to po sobie.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 10:40   #350
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry ))
Kochane Moje, życzę pięknego dnia, przepełnionego uśmiechem i pozytywną energią Ja idę się uśmiechać i wyładowywać swoją energię podczas sprzątania )))
Buziaki, duuuużo uśmiechu na pysie
A ja zrobię przemeblowanie w pokoju!!!!Miłego dnia wszystkim
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:56   #351
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez bittersweet17 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Mam zły dzien
Wczoraj byłam w klubie gdzie czesto chodze, Onnigdy bo nie lubi, jednak wczorajbył, gdy weszlam zobacvzylam też dziewczyne z która ostatnio zauwazyłam po komentarzach na nk bajeruje... ( ona ma chłopaka juz 3 lata) Bawił się z nia tak jak z nikim nigdy... obmacywał ją na tym parkiecie... tańcząć obok mnie gdzieja tanczyłam normalnie zkolegą, pożniej się juz zdenerowałam i z innym zaczelam podobnie tanczyć jak oni... BYłomi tak przykro jak na to patrzyłam tak bardzo przykro Poźniej z jego kolegą z ktorym przyszedl poszłam zapalić ( nie pale) spotkaliśmy jego jak szedł do domu... Dość że tamten powiedział ze idziemyzapalić to ex zrobił takie oczy ;o i tamten go wołał zeby szedl z nami , ja cały czas mówiłam ze nie, ze on nie idzie z nami, zaczał się mnie pytac o co mi chodzi.. powiedziałam ze poprpstu nie chcę zeby z nami szedł.....

Smutno mi
Teraz napisze tylko to: olej go. Jes nie wart zachodu i pokaz ze jestes madzejsza i nigdy wiecej nie zachowoj sie tak jak teraz w tym klubie bo znizylas sie do jego poziomu. A nie jestes taka. A upasc nisko jest bardzo latwo i stracic szacunek do samej siebie. Nie rub tak wiecej bo bedziesz nikim. Nie jest wart Twych lez nawet. A zalnwac czynow swoich nie chciala bys.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 10:57   #352
zlotarybka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
GG do zlotarybka1986
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

witam wszystkich goraco,moj 3 letni zwiazek wlasnie wczoraj legl w gruzach ,noc nie przespana ,bol brzucha wszystko boli,jestem chora z zalu ,zlosci, w dodatku mieszkamy razem ,nie ma gdzie isc jestem sama w obcym miescie ,pieniedzy na powrot do domu tez nie mam nawet nie wiem jak sie spakowac nie dam rady za duzo rzeczy sie nazbieralo,zeby je targac 800 km
zlotarybka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 11:04   #353
zlotarybka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
GG do zlotarybka1986
Angry Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
Mój były wyleczył mną swoje kompleksy i jestem o tym przekonana. Gdybyście wiedziałyco się czasem działo... Na początku kazał mi wybierać : znajomi albo on, ja zauroczona wybralam jego. Codziennie przeszukiwał mi telefon, potrafił kazać mi pokazać swoją torebkę i grzebał mi w portfelu! to jest ine do pomyślenia jak teraz na to patrzę z perspektywy czasu. Nie mogłam chodzić w spódniczce do szkoły, tylko na sportowo. Sprawdzał, czy aby na pewno jestem w szkole. Dzwonił i pytał nagminnie gdzie jestem. Włamywał mi się na pocztę..., grzebał mi w pokoju! rozumiecie?!
Co kazał to zrobiłam. Dochodziło do tego, że wybierałam jego, nie rodzinę. Skłócił nas z siostrą, którą tak mocno kocham, zakazał mi się spotykać z nią i z jej partnerem. Jak pojechałam do nich na kilka dni- myślałam, że mnie rozniesie, wypominał mi to kilka dni. On mógl chodzić wszędzie, z kim chciał, gdzie chciał.. ja nie. Przyjeżdżał pod moją pracę o 22;30 nie dlatego bo się martwił, tylko dlatego, bo pracowałam na siłowni i był cholernie zazdrosny, potrafił przyjechać wcześniej i podglądać przez okno! Jak żegnałam się z pracownikami i dałam np koledze buziaka w policzek była awantura jak 150. koszmar, koszmar, koszmar. Przypominanie sobie takich chwil mi pomaga.
Jestem jeszcze na tyle silna emocjonalnie, że nie wspominam tych dobrych chwil.


Już nie wspomnę jak wyśmiewał moje każde najmniejsze marzenie, tłamsił i po 3 latach związku z fajnej dziewczyny stałam się zakompleksioną babą. W swoich oczach grubą, brzydką, beznadziejną, nie potrafiącą nic.
mialm podobnie,moze nie sprawdzal fortfela itp.ale o wyjsciu ze znajomymi moglam zapomniec, kolegow tz nie moglam miec ,siedziec w domu i obiadek gotowac,mini tylko w jego towarzystwie masakra
zlotarybka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 11:19   #354
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Zapomniałam o Tobie MalcolmieX z racji na to, że jesteś dla mnie niemiły....Mowisz, że groźna jestem, że besztam wszystkich...ech;/

No dobrze, dobrze- pięknego dnia i dla Ciebie
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 11:20   #355
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez zlotarybka1986 Pokaż wiadomość
mialm podobnie,moze nie sprawdzal fortfela itp.ale o wyjsciu ze znajomymi moglam zapomniec, kolegow tz nie moglam miec ,siedziec w domu i obiadek gotowac,mini tylko w jego towarzystwie masakra
Ja was nie rozumiem! A ja musze byc chyba z innej bajki! Jak tak was czytam to ja jestem z innego wymiaru! To jest chore! To jest niewolnictwo!
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 11:28   #356
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
Zapomniałam o Tobie MalcolmieX z racji na to, że jesteś dla mnie niemiły....Mowisz, że groźna jestem, że besztam wszystkich...ech;/

No dobrze, dobrze- pięknego dnia i dla Ciebie
No wiesz! Jak mozesz tak pisac. Ja nie mily? Ja sie boje po prostu. Wiesz ja jestem strachliwy... A jak ktos krzyczy to juz w ogole boje sie.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 11:40   #357
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez zlotarybka1986 Pokaż wiadomość
witam wszystkich goraco,moj 3 letni zwiazek wlasnie wczoraj legl w gruzach ,noc nie przespana ,bol brzucha wszystko boli,jestem chora z zalu ,zlosci, w dodatku mieszkamy razem ,nie ma gdzie isc jestem sama w obcym miescie ,pieniedzy na powrot do domu tez nie mam nawet nie wiem jak sie spakowac nie dam rady za duzo rzeczy sie nazbieralo,zeby je targac 800 km
Złotarybko a w jakim mieście jesteś? Co się wydarzyło? Jeśli masz siłę opowiedz nam. Nie może on Cię odwieźć do domu? dać pieniędzy? czy czasu na to, żebyś się zebrała?
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 11:49   #358
zlotarybka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
GG do zlotarybka1986
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

mieszkam teraz nad morzem u niego ,nikogo tu nie znam ,najgorsze jest to ze zaczelam tu robic prawo jazdy i jest uwiazanabo za egzamin juz zaplacone tylko czekam na ten dzien ,w ktorym sie odbedzie i chce stad jak najszybciej wyjechac .watpie ze mnie odwiezie bo to by go kosztowalo okolo.1000 zl.samochod duzo pali i dwa dni zmarnowane,nie poswieci sie tak dla mnie .narazie pozostaje mi meczarnia w tym samym mieszkaniu i rozmowy sluzbowe ,nie wiem czy dam rade
zlotarybka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 12:29   #359
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Witam Kochane i Kochanego ...hehehehehe...

U mnie dzis fajnie, bo odspalam wszystko co moglam i sobota zapowiada sie fajnie...Do tego jeszcze pogoda spoko..Mam nadzieje, ze i u was jakos sie dzien zaczał..
Mam posprzątane, wiec pozostało sie z lekka upięknic jakby ktos wpadł wcześniej niż to umowione...Tylko mam jeden minus, bo wczoraj w maluchach chyba za bardzo zaszalałam i kolanko mnie coś pobolewa..ehhh starośc A prywatny lekarz domowy jak zwykle jak nie w jednej to w 2 pracy :/

Całuski dla wszystkich i udanej soboty... w końcu weekend do czegos zobowiazuje..
PS. Jakie plany??????
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 12:33   #360
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Ja mam nadzieję, że przyjedzie mój (jak na razie) -kolega i pojedziemy sobie gdzieś na kawkę czy kolacyję trzymajcie kciuki, bo może coś z tego będzie lalalal
Życzę wszystkim udanego weekendu Niech was buzie bolą i brzuchy od śmiania
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.