Studentki od roku akademickiego 2014/2015 - wspierajmy się :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 14:06   #271
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Haha, u mnie na grupie jestem ja (założyłam grupę) i jakiś chłopak, który widocznie wyszukał sam w wyszukiwarce fb i wysłał request do grupy, to dodałam, i tyle ;p.

Byłam dziś pierwszy raz na wydziale u siebie szybko, bo musieliśmy po takie bzdury tam przyjść. XXI w., a trzeba z papierkami latać, typu potwierdzenie zapłaty za legitymację. Na szczęście "mój" pokój był pusty, do wszystkich innych się ciągnęły kolejki . Pokręciłam się trochę szukając łazienki i znalazłam, ale średnia taka, jak w szkole (w sensie szkole szkole nie uczelni) . Ale może mam podniesione 'wymagania', bo jak w Pzn studiowałam tę chwilę, to tam miałam bardzo nowy wydział, cały taki odpicowany i łazienki też były takie 'nowoczesne'.
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:11   #272
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Hej Mogę się przyłączyć?
Co prawda ja już studiuję jeden kierunek (komunikacja promocyjna i kryzysowa, specjalność negocjacje kryzysowe na UŚ - zaczynam teraz II rok), ale zaczynam też drugi - Administracja, specjalność bezpieczeństwo wewnętrzne też na UŚ, więc pod pewnym względem do Was pasuję. Ja już chcę studia, nudzi mi się w domu i z niecierpliwością czekam na plany zajęć

Edytowane przez Madzia94
Czas edycji: 2014-09-21 o 08:44
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:17   #273
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Dzień dobry! Z ogromną zazdrością czytam ten wątek, bo ja wciąż nie wiem, czy otworzą moją filologię klasyczną na UŚ. Dopiero jutro kończy się drugi nabór, a oficjalna decyzja chyba ma być w sobotę. W razie czego przerzucą mnie na pokrewny kierunek, ale już chcę wiedzieć, czy mam powtarzać łacinę, czy włoski . Umieram.

Najgorsze jest to, że mam masę rzeczy do zrobienia, ale kompletnie nie mam do nich głowy, bo wciąż myślę o tych studiach ;_;
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:21   #274
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja sie ciesze ze przynajmniej mój kierunek zaoczny otworzyli
Przez cały czas powtarzam hiszpański i ang zapisałam się do grupy średniozaawansowanej na oba ale i tak pewnie jedna będzie podstawowa tak coś czuje

Edytowane przez unachica17
Czas edycji: 2014-09-17 o 14:28
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:44   #275
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Właściwie to mogę do Was dołączyć, wszystko zaczynam na nowo, nowe miasto, nowa uczelnia, nowi znajomi, tylko kierunek ten sam.
Trochę się boję że nie wpasuję się w grupę, wszyscy się już znają od roku, lubią i każdy ma swoją grupkę.
__________________
Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc

Louis de Funès
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:49   #276
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

A jaki kierunek studiować bedziesz?
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:50   #277
Trochofora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

micraneska, poprawiałaś maturę i zaczynasz rok od nowa, czy udało Ci się przenieść?
Trochofora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 14:58   #278
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

udało mi się przenieść na drugi rok wety w Lublinie
__________________
Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc

Louis de Funès
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 15:39   #279
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

micra, super, że się udało

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość

Byłam dziś pierwszy raz na wydziale u siebie szybko, bo musieliśmy po takie bzdury tam przyjść. XXI w., a trzeba z papierkami latać, typu potwierdzenie zapłaty za legitymację. Na szczęście "mój" pokój był pusty, do wszystkich innych się ciągnęły kolejki . Pokręciłam się trochę szukając łazienki i znalazłam, ale średnia taka, jak w szkole (w sensie szkole szkole nie uczelni) . Ale może mam podniesione 'wymagania', bo jak w Pzn studiowałam tę chwilę, to tam miałam bardzo nowy wydział, cały taki odpicowany i łazienki też były takie 'nowoczesne'.
Też ostatnio byłam na wydziale, szukałam dziekanatu i nie mogłam znaleźć.. Nie wiem jak ja ogarnę te sale, biorąc pod uwagę, że nie znam miasta..
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 15:39   #280
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Nineveh03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Z ogromną zazdrością czytam ten wątek, bo ja wciąż nie wiem, czy otworzą moją filologię klasyczną na UŚ. Dopiero jutro kończy się drugi nabór, a oficjalna decyzja chyba ma być w sobotę. W razie czego przerzucą mnie na pokrewny kierunek, ale już chcę wiedzieć, czy mam powtarzać łacinę, czy włoski . Umieram.

Najgorsze jest to, że mam masę rzeczy do zrobienia, ale kompletnie nie mam do nich głowy, bo wciąż myślę o tych studiach ;_;
Rozumiem i podzielam obawy i stres... Powiedzieli Ci na UŚ że jakby co to przeniosą Cię na pokrewny czy tylko to podejrzewasz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 15:43   #281
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Lizzie0 Pokaż wiadomość
Rozumiem i podzielam obawy i stres... Powiedzieli Ci na UŚ że jakby co to przeniosą Cię na pokrewny czy tylko to podejrzewasz?
Specjalnie wracałam się do dziekanatu, żeby o to właśnie zapytać i powiedziano mi, że będą przenosić w razie czego . Potrzeba 20 osób, jest póki co 23, jeżeli cztery osoby się wypiszą, to je znajdę i rozstrzelam.
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 15:51   #282
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
micra, super, że się udało


Też ostatnio byłam na wydziale, szukałam dziekanatu i nie mogłam znaleźć.. Nie wiem jak ja ogarnę te sale, biorąc pod uwagę, że nie znam miasta..
No ja akurat weszłam i dużo osób było w tamtym okolicach, tylko musiałam popatrzeć uważniej za pokojem, bo właśnie przy nim nikogo nie było i go kompletnie ominęłam wzrokiem najpierw.

Zawsze możesz wejść sobie na stronę wydziału i spojrzeć mniej więcej na plan budynku. Pewnie jakiś system numeracji jest w miarę logiczny i ogarniesz jak spojrzysz. Do miasta też się przyzwyczaisz. Chociaż to może zależy, nie wiem, ja mogę być w obcym mieście zagranicą, sama sobie chodzić i się nie gubię .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:12   #283
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Nineveh03 Pokaż wiadomość
Specjalnie wracałam się do dziekanatu, żeby o to właśnie zapytać i powiedziano mi, że będą przenosić w razie czego . Potrzeba 20 osób, jest póki co 23, jeżeli cztery osoby się wypiszą, to je znajdę i rozstrzelam.
To dobrze wiedzieć a no, ja też miałam/mam ochotę rozstrzelać tych którzy wycofali się z mojego kierunku a na jaki pokrewny kierunek Cię przepiszą w razie czego? Filologia włoska czy Mediteranistyka?

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia94 Pokaż wiadomość
Hej Mogę się przyłączyć?
Co prawda ja już studiuję jeden kierunek (komunikacja promocyjna i kryzysowa, specjalność negocjacje kryzysowe na UŚ - zaczynam teraz II rok), ale zaczynam też drugi - Administracja, specjalność bezpieczeństwo wewnętrzne też na UŚ, więc pod pewnym względem do Was pasuję. Ja już chcę studia, nudzi mi się w domu i z niecierpliwością czekam na plany zajęć
Zapraszamy
Kilka postów wcześniej wpisała się dziewczyna która idzie na Administrację UŚ w tym roku
__________________


Edytowane przez Lizzie0
Czas edycji: 2014-09-17 o 16:27
Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:29   #284
LisaLee
Raczkowanie
 
Avatar LisaLee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: GOP
Wiadomości: 56
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Hej! Ja zaczynam w tym roku mechatronike na UŚ. Widzę, że sporo dziewczyn z USia udziela się wątku. Któraś może studiuję mechatronikę (gdziekolwiek) lub cokolwiek na wydziale informatyki i nauki o materiałach na UŚ? Ja wasze nastroje? Bo ja zaczynam się na poważnie stresować i obawiać się, że sobie nie poradzę.
__________________
studentka mechatroniki
LisaLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:50   #285
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Lizzie0 Pokaż wiadomość
To dobrze wiedzieć a no, ja też miałam/mam ochotę rozstrzelać tych którzy wycofali się z mojego kierunku a na jaki pokrewny kierunek Cię przepiszą w razie czego? Filologia włoska czy Mediteranistyka?
Mediteranistyka. Filologia włoska też jest niezła, ale musiałabym się przeprowadzić, na co fundusze mi nie pozwalają niestety :x.

Cytat:
Hej! Ja zaczynam w tym roku mechatronike na UŚ. Widzę, że sporo dziewczyn z USia udziela się wątku. Któraś może studiuję mechatronikę (gdziekolwiek) lub cokolwiek na wydziale informatyki i nauki o materiałach na UŚ? Ja wasze nastroje? Bo ja zaczynam się na poważnie stresować i obawiać się, że sobie nie poradzę.
Nawet jest osobny wątek dla studentów z USia . A stres udziela się wszystkim, podejrzewam, że czytanie studenckich wątków może ten stres jeszcze zwiększyć .
Wszystkie sobie poradzimy, spokojnie. Trochę systematyczności, garść zaparcia i parę zerwanych nocy i cały świat będzie nasz
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:16   #286
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

u mnie w grupie na fb jest ponad 80 osób i w sumie cały czas toczy się rozmowa. Ostatnio nawet napisała do mnie jedna dziewczyna i trochę porozmawiałyśmy. Nie mam obaw przed nowymi ludźmi, nigdy nie miałam większego problemu z nawiązywaniem kontaktów, więc mam nadzieję, że i tym razem będzie ok

Moja uczelnia ma generalnie średnio ładne budynki Ale mój wydział nie jest najgorszy

A jak jesteście daleko z przeprowadzką ?
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:22   #287
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez LisaLee Pokaż wiadomość
Hej! Ja zaczynam w tym roku mechatronike na UŚ. Widzę, że sporo dziewczyn z USia udziela się wątku. Któraś może studiuję mechatronikę (gdziekolwiek) lub cokolwiek na wydziale informatyki i nauki o materiałach na UŚ? Ja wasze nastroje? Bo ja zaczynam się na poważnie stresować i obawiać się, że sobie nie poradzę.
O to fajnie, sporo chłopaków będziesz miała w grupie zapewne <3
Będziesz mieszkała w akademiku w Sosnowcu?
Zapraszamy do wątku Usia również
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:25   #288
buuu_xd
Raczkowanie
 
Avatar buuu_xd
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 70
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Pozwólcie, że zmienię trochę temat
Co zabrać ze sobą na studia? Co wy zabieracie do swoich mieszkań? Ja sie boję, że zapomnę najbardziej oczywistych rzeczy, bo póki co mam ochote zabrac pół domu...
buuu_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:26   #289
Lizzie0
Rozeznanie
 
Avatar Lizzie0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 596
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Nineveh03 Pokaż wiadomość
A stres udziela się wszystkim, podejrzewam, że czytanie studenckich wątków może ten stres jeszcze zwiększyć .
Mi właśnie na odwrót dzięki przeczytaniu wielu wątków studenckich wiele mi sie rozjaśniło i czuje sie mądrzejsza w tych sprawach i pewniejsza, choć stres jest obecny jednak.
__________________

Lizzie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 17:34   #290
Trochofora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

histeryczka_sztuki, przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale przed chwilą ogarnęłam listę w pierwszym poście Będę studiować biologię w SGGW, w Warszawie
Trochofora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:35   #291
LisaLee
Raczkowanie
 
Avatar LisaLee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: GOP
Wiadomości: 56
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Lizzie0 Pokaż wiadomość
O to fajnie, sporo chłopaków będziesz miała w grupie zapewne <3
Będziesz mieszkała w akademiku w Sosnowcu?
Zapraszamy do wątku Usia również
Wolałabym by było też sporo dziewczyn, ale o tym sobie można pomarzyć. Myślę, że przy dobrych wiatrach się znajdzie z 5 dziewczyn.

Na stancji, bo znalazłam naprawdę duuuży pokój w cenie 450zł z internetem, mediami i wszystkim a będzie jeszcze tylko jedna studentka oprócz mnie i właścicielki. Wydaje mi się, że to była wygodniejsza opcja.
__________________
studentka mechatroniki
LisaLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:35   #292
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez buuu_xd Pokaż wiadomość
Pozwólcie, że zmienię trochę temat
Co zabrać ze sobą na studia? Co wy zabieracie do swoich mieszkań? Ja sie boję, że zapomnę najbardziej oczywistych rzeczy, bo póki co mam ochote zabrac pół domu...
A ja właśnie przeciwnie, nie mam pomysłu co mogłabym zabrać Byłam wczoraj w mieszkaniu, zawiozłam kołdrę, pościel, ręczniki, koc. Żelazko, odkurzacz, naczynia, garnki, sztućce już tam są. Jak będę wyjeżdżać to wezmę tylko ciuchy, kosmetyki i suszarkę do włosów, nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy :P
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:38   #293
LisaLee
Raczkowanie
 
Avatar LisaLee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: GOP
Wiadomości: 56
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
A jak jesteście daleko z przeprowadzką ?
Ja jstem przeprowadzona w 100%. Zabrałam oczywiście pół pokoju

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
A ja właśnie przeciwnie, nie mam pomysłu co mogłabym zabrać Byłam wczoraj w mieszkaniu, zawiozłam kołdrę, pościel, ręczniki, koc. Żelazko, odkurzacz, naczynia, garnki, sztućce już tam są. Jak będę wyjeżdżać to wezmę tylko ciuchy, kosmetyki i suszarkę do włosów, nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy :P
Umm... komputer/laptop był u mnie na pierwszym miejscu razem z niezbędną elektroniką. Zabrałam też trochę książek i pare zeszytów. A tak to nie ma specjalnie co brać.
__________________
studentka mechatroniki
LisaLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:50   #294
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez LisaLee Pokaż wiadomość
Ja jstem przeprowadzona w 100%. Zabrałam oczywiście pół pokoju

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



Umm... komputer/laptop był u mnie na pierwszym miejscu razem z niezbędną elektroniką. Zabrałam też trochę książek i pare zeszytów. A tak to nie ma specjalnie co brać.
O laptopie nawet nie piszę, bo u mnie też jest na pierwszym miejscu
O właśnie, zeszyty też tam wczoraj zawiozłam

Własnie robię listę produktów spożywczych, które kupię, jak przyjadę do mieszkania. Takie podstawowe rzeczy jak sól, mąka, cukier, mleko itp. :P
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 18:21   #295
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Możecie wpisać sobie "studencka wyprawka wizaż" albo coś w tym stylu typu "co zabrać na studia wizaż" w google. Kiedyś przypadkiem trafiłam na jakiś taki temat coś googlując. Głównie tam piszą osoby jadące do akademików, no ale jakaś część rzeczy się na pewno pokrywa.
To też zależy od wyposażenia mieszkania waszego. Z takich randomowych rzeczy co mi przychodzi do głowy - można wziąć
  • jakieś wieszaki na kurtki, koszule itp
  • rozgałęźnik/listwę (ja zawsze potrzebuję milion kontaktów)
  • nie miałam lampki, więc brałam swoją (praktycznie nigdy nie używam głównego światła nigdzie, irytuje mnie)
  • jak jedziecie ten jeden raz samochodem np. z rodzicami, to warto wziąć sobie już płaszcz czy kurtkę zimową
  • ja brałam głośniki do laptopa
  • lusterko
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 18:25   #296
Selenka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja też przyłączam się do rozmowy. Będę studiować filologię angielską na SWPS w Warszawie
Selenka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 18:34   #297
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Też chciałam iść na ta uczelnie ale czesne mega wysokie
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 18:52   #298
Thumbelina9512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Haha, u mnie na grupie jestem ja (założyłam grupę) i jakiś chłopak, który widocznie wyszukał sam w wyszukiwarce fb i wysłał request do grupy, to dodałam, i tyle ;p.

Byłam dziś pierwszy raz na wydziale u siebie szybko, bo musieliśmy po takie bzdury tam przyjść. XXI w., a trzeba z papierkami latać, typu potwierdzenie zapłaty za legitymację. Na szczęście "mój" pokój był pusty, do wszystkich innych się ciągnęły kolejki . Pokręciłam się trochę szukając łazienki i znalazłam, ale średnia taka, jak w szkole (w sensie szkole szkole nie uczelni) . Ale może mam podniesione 'wymagania', bo jak w Pzn studiowałam tę chwilę, to tam miałam bardzo nowy wydział, cały taki odpicowany i łazienki też były takie 'nowoczesne'.
Byłam już dwa razy na wydziale ale nie odwiedziłam łazienek. A WZ to jakiś stary budynek, bo Eko-Soc wygląda na nowoczesny więc liczę na ładną łazienkę?
Tym bardziej, że poprzednia szkoła mnie rozpuściła pod względem warunków. Bananowa pianka do mycia rąk, interaktywne tablice albo takie z mazakami zamiast kredy, przytulnie urządzony dziedziniec i wszędzie czyściutko. Dzięki temu klimat był niepowtarzalny
Mam nadzieję, że mój wydział też będzie zadbany, bo wtedy nawet przyjemniej idzie się na zajęcia.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Laissez-moi rêver
Laissez-moi y croire
Laissez-moi dire
Qu'on peut changer l'histoire.
Thumbelina9512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 19:03   #299
Selenka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Na fil. ang. czy hiszpańską ? Ja zamierzałam iść na filologię hiszpańską i nawet zdawałam przedmioty pod tym kątem ale ostatecznie moja miłość do angielskiego wygrała chociaż nie ukrywam, że rownież bym chciała studiować hiszpański
Selenka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 19:27   #300
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Na hiszpańską
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-14 16:36:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.