Mamy czerwcowe 2020 część 2 [emoji173] - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-07, 20:06   #481
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie było. U mnie jutro termin i kompletnie nic się nie dzieje... Skurcze takie sobie bule jakie bym powiedziała... Czasem czuje jakiś większy nacisk na krocze ale to chwila i przechodzi. We wtorek miałam USG i młoda ważyła 3500 mniej więcej więc ok. Jeżeli jutro nic się samo nie zadzieje to we wtorek wizyta, ktg, USG i zobaczymy czy jeszcze posiedze kilka dni w domu czy idę na oddział i na wywoływanie. Szczerze to będę prosiła lekarza żeby mnie położył i zaczął wywoływać bo już mnie skręca od tej ciąży... Jest masakra a tu coraz cieplej się robi jestem jak balon spuchnięta... A starsza córka tylko by na dworze siedziała (czemu się nie dziwię) ale ja już nie daje rady sama ze sobą...
A dlaczego tak szybko mieli by wywoływać?
To nie jest tak,że dopiero koło 42 tygodnia wywołują? A termin obliczony jest na 40 tygodni czy się mylę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 20:52   #482
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
A dlaczego tak szybko mieli by wywoływać?
To nie jest tak,że dopiero koło 42 tygodnia wywołują? A termin obliczony jest na 40 tygodni czy się mylę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam u mamyginekolog, że raczej w okolicy 41 skończonego zaczynają wywoływać, żeby ciąża nie trwała dłużej niż 42 TC. Ale to tak naprawdę chyba zależy od szpitala. W niektórych dają kroplówkę codziennie, w niektórych co drugi dzień. Najlepiej się dowiedzieć u siebie w szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 05:06   #483
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Czytałam u mamyginekolog, że raczej w okolicy 41 skończonego zaczynają wywoływać, żeby ciąża nie trwała dłużej niż 42 TC. Ale to tak naprawdę chyba zależy od szpitala. W niektórych dają kroplówkę codziennie, w niektórych co drugi dzień. Najlepiej się dowiedzieć u siebie w szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem ja czuję,że u mnie też szybko się nie rozkręci chyba,że się mylę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 05:20   #484
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ja za 2 dni będę w 39 tygodniu ciąży licząc z USG
Od ostatniej miesiączki minęło by 41 tygodni prawie,10 idę do położnej ciekawe co z tego wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 14:53   #485
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Pierwszy poród był wywoływany i szczerze mówiąc byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona z tego porodu. Jeżeli ten będzie taki sam to spoko luzik mogę rodzić. Wtedy zostałam położona na oddział 2 dni po terminie następnego dnia była pierwsza próba wywoływania, kolejny dzień przerwa i trzeciego dnia druga próba która zakończyła się porodem. Oxy miałam podłączone od 7 rano (nie pamiętam już ile dawek) a między 15 a 16miałam wrócić na patologię bo znowu nic się nie działo. I na odchodne na sali porodowej zrobili mi jeszcze ktg i w tym czasie odeszły wody i zaczęły się nowe skurcze. Pełne rozwarcie do 19 a od 19 do 19.20 parte. Luzik😁



A teraz też nie widzę jakiś specjalnych przeciwwskazań żeby zacząć coś działać. No bo dziecko jest już rozwinięte a czekać kolejne 7 dni tylko po to żeby czekać to trochę bez sensu dla mnie. Z drugiej strony dziecko cały czas rośnie więc teoretycznie zwiększająca masa powoduje że będzie ciężej urodzić. No i poza tym już mi się nie chce być w ciąży... Serio chce urodzić i mieć z głowy. Jutro będzie 1 dzień po terminie i nawet jeżeli jutro każe mi przyjść do szpitala to najwcześniej zaczna wywoływać w środę.

Ja już jestem nastawioną że to długo nie potrwa no ale ostateczna decyzja należy do lekarza. Zobaczymy co jutro zdecyduje.
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 15:53   #486
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Pierwszy poród był wywoływany i szczerze mówiąc byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona z tego porodu. Jeżeli ten będzie taki sam to spoko luzik mogę rodzić. Wtedy zostałam położona na oddział 2 dni po terminie następnego dnia była pierwsza próba wywoływania, kolejny dzień przerwa i trzeciego dnia druga próba która zakończyła się porodem. Oxy miałam podłączone od 7 rano (nie pamiętam już ile dawek) a między 15 a 16miałam wrócić na patologię bo znowu nic się nie działo. I na odchodne na sali porodowej zrobili mi jeszcze ktg i w tym czasie odeszły wody i zaczęły się nowe skurcze. Pełne rozwarcie do 19 a od 19 do 19.20 parte. Luzik



A teraz też nie widzę jakiś specjalnych przeciwwskazań żeby zacząć coś działać. No bo dziecko jest już rozwinięte a czekać kolejne 7 dni tylko po to żeby czekać to trochę bez sensu dla mnie. Z drugiej strony dziecko cały czas rośnie więc teoretycznie zwiększająca masa powoduje że będzie ciężej urodzić. No i poza tym już mi się nie chce być w ciąży... Serio chce urodzić i mieć z głowy. Jutro będzie 1 dzień po terminie i nawet jeżeli jutro każe mi przyjść do szpitala to najwcześniej zaczna wywoływać w środę.

Ja już jestem nastawioną że to długo nie potrwa no ale ostateczna decyzja należy do lekarza. Zobaczymy co jutro zdecyduje.
W takim razie trzymam kciuki za decyzje, która Cię usatysfakcjonuje 🤪ja miałam bardzo bolesny poród, nie długo bo 5h. Ale bardzo bolesny. Dlatego wolałabym unikać wywoływania. A jak duży jest już dzidziuś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 19:54   #487
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Dzięki, najbardziej usatysfakcjonowana byłabym gdybym miała dziecko już z tej strony brzucha bez żadnych porodów, no ale tak się nie da.... Hihi dziecko waży 3500 ale lekarz mówił że może być też mniejsze bo bardzo się kręciło i trudno było mu pomierzyć. Do tej pory z każdego USG wychodziło raczej w dolnej granicy normy a teraz właśnie wyszło 3,5 kg.

Ja mam wrażenie że mój pierwszy poród nie bolał jakoś bardzo, ale może mam duży próg bólu, sama nie wiem. Najważniejsze żeby poszło szybko i żeby mała była zdrowa 😊
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-09, 06:07   #488
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ja wręcz przeciwnie mimo,że cierpną mi nogi ręce,dopadła rwa kluczowa co kilka dni i ciężko mi się ruszać to mogłabym w ciąży chodzić jeszcze miesiącami
Poród mnie wręcz przeraża na sama myśl o tym dostanę gęsiej skórki.
Jak ktoś pyta na kiedy mam termin to aż się denerwuje żeby mi nie przypominali bo już prawie zapomniałam,że muszę urodzić
To jest moja największa fobia zaraz po samolotach nigdy bym się nie zdecydowała na dziecko gdyby nie wpadka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 05:26 ----------

A moja mama tak sobie kilka razy dziennie czkawka dostaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 18:17   #489
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ja wręcz przeciwnie mimo,że cierpną mi nogi ręce,dopadła rwa kluczowa co kilka dni i ciężko mi się ruszać to mogłabym w ciąży chodzić jeszcze miesiącami
Poród mnie wręcz przeraża na sama myśl o tym dostanę gęsiej skórki.
Jak ktoś pyta na kiedy mam termin to aż się denerwuje żeby mi nie przypominali bo już prawie zapomniałam,że muszę urodzić
To jest moja największa fobia zaraz po samolotach nigdy bym się nie zdecydowała na dziecko gdyby nie wpadka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 05:26 ----------

A moja mama tak sobie kilka razy dziennie czkawka dostaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie Młoda też przynajmniej 3 razy dziennie ma czkawkę🤪dzisiaj jakaś taka mniej ruchliwa, ale rusza się, je, więc mam nadzieję, że ma się dobrze. Jakieś objawy masz? Czy cisza narazie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 20:47   #490
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Wizazanka widzisz każdy ma inne podejście do tego. Ja wiem że to mnie nie ominie więc wolę szybciej niż później. Z resztą pierwszy poród był ok więc teraz też idę z pozytywnym nastawieniem. Podobno kolejne porody są szybsze /łatwiejsze. Zobaczymy.

Ja dziś po wizycie, na ktg 2 mini skurcze więc lipa... Po badaniu lekarz mówi że szyjka jeszcze długa, wszystko pozamykane... ☹️ Szkoda bo miałam nadzieję że coś samo się zacznie. W piątek z samego rana mam przyjechać na izbę i kłaść się na oddział. I w piatek lub sobotę pierwsze wywoływanie. Może do tego czasu samo się zacznie, oby. Niż nie mogę się doczekać kiedy malutka będzie z nami 😍



Ps. Moja też ma często czkawkę, kilka razy dziennie 😁 śmieszne uczucie 😊
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 21:05   #491
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Wizazanka widzisz każdy ma inne podejście do tego. Ja wiem że to mnie nie ominie więc wolę szybciej niż później. Z resztą pierwszy poród był ok więc teraz też idę z pozytywnym nastawieniem. Podobno kolejne porody są szybsze /łatwiejsze. Zobaczymy.

Ja dziś po wizycie, na ktg 2 mini skurcze więc lipa... Po badaniu lekarz mówi że szyjka jeszcze długa, wszystko pozamykane... ️ Szkoda bo miałam nadzieję że coś samo się zacznie. W piątek z samego rana mam przyjechać na izbę i kłaść się na oddział. I w piatek lub sobotę pierwsze wywoływanie. Może do tego czasu samo się zacznie, oby. Niż nie mogę się doczekać kiedy malutka będzie z nami



Ps. Moja też ma często czkawkę, kilka razy dziennie śmieszne uczucie
To już ostatnia prosta! Wiesz czego się spodziewać. Zawsze możesz spróbować metody 4xs - spacer, schody, sex, stymulacja sutków 🤪może akurat zadziała . Ja mam w pt wizytę, to zobaczymy co tam słychać, ostatnio miałam 3 tyg. Temu, to szyjka była długa, ale już miękka. Ciekawa jestem ile Młoda teraz waży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-10, 07:19   #492
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
U mnie Młoda też przynajmniej 3 razy dziennie ma czkawkę🤪dzisiaj jakaś taka mniej ruchliwa, ale rusza się, je, więc mam nadzieję, że ma się dobrze. Jakieś objawy masz? Czy cisza narazie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja wczoraj też była mniej ruchliwa
To z tymi czkawkami to widzę norma
Właśnie brak objawów nic się nie dzieje idę dzisiaj do położnej na badanie tętna małej,został tydzień do terminu pewnie jak przenoszę to czeka mnie KTG w szpitalu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Wizazanka widzisz każdy ma inne podejście do tego. Ja wiem że to mnie nie ominie więc wolę szybciej niż później. Z resztą pierwszy poród był ok więc teraz też idę z pozytywnym nastawieniem. Podobno kolejne porody są szybsze /łatwiejsze. Zobaczymy.

Ja dziś po wizycie, na ktg 2 mini skurcze więc lipa... Po badaniu lekarz mówi że szyjka jeszcze długa, wszystko pozamykane... ️ Szkoda bo miałam nadzieję że coś samo się zacznie. W piątek z samego rana mam przyjechać na izbę i kłaść się na oddział. I w piatek lub sobotę pierwsze wywoływanie. Może do tego czasu samo się zacznie, oby. Niż nie mogę się doczekać kiedy malutka będzie z nami



Ps. Moja też ma często czkawkę, kilka razy dziennie śmieszne uczucie
No tak zgadza się i tak nas to czeka wcześniej czy później,tak mówią,że kolejne porody szybsze ale ja więcej dzieci już nie chce
Ja tego wywoływania się boję bo podobno bardziej bolesne no i dużo ingerencji niż by się samo zaczęło
Z tą czkawką rzeczywiście śmieszne uczucie
Ja dzisiaj do położnej idę na badanie tętna małej został tydzień do terminu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 09:32   #493
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Tak mnie naszła ochota żeby jechać na może mam 250 km ale to chyba nie byłby dobry pomysł jak mogę urodzić lada moment
Jednak rwa kluszowa przeszła czuje się super pogoda dopisuje aż szkoda tak w domu siedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Ja już po wizycie niestety do porodu jeszcze nie gotowa byłam badana,i mam się rejestrować na KTG do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Badanie miednicy też całkiem ok chociaż wąska jestem strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 13:36   #494
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ooo to jesteś jedyną która badanie miednicy miała. Ja bym też chciała, bo moje dziecko zapowiada sie większe niż być miało, a ja się boję klocucha rodzić, a jestem drobna . Ale mam cichą nadzieję, że nie dotrwam do kolejnej wizyty (za tydzień) bo urodzę wcześniej niby to dopiero 37+1 ale mam dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 14:49   #495
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Tak mnie naszła ochota żeby jechać na może mam 250 km ale to chyba nie byłby dobry pomysł jak mogę urodzić lada moment
Jednak rwa kluszowa przeszła czuje się super pogoda dopisuje aż szkoda tak w domu siedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Ja już po wizycie niestety do porodu jeszcze nie gotowa byłam badana,i mam się rejestrować na KTG do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Badanie miednicy też całkiem ok chociaż wąska jestem strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak wymiary Małej? Wszystko ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 16:41   #496
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez lasicaa Pokaż wiadomość
Ooo to jesteś jedyną która badanie miednicy miała. Ja bym też chciała, bo moje dziecko zapowiada sie większe niż być miało, a ja się boję klocucha rodzić, a jestem drobna . Ale mam cichą nadzieję, że nie dotrwam do kolejnej wizyty (za tydzień) bo urodzę wcześniej niby to dopiero 37+1 ale mam dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze może Ci zrobią te badanie ja już zaczęłam 39 tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
A jak wymiary Małej? Wszystko ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzuszka ostatnio mi nie mierzyła bo coś się zacięło,ale główka i kość udowa była wymiarami ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Dzisiaj jak mnie badała na wzierniku zobaczyłam krew i teraz przy podcieraniu też minimalnie ją mam nie wiem czy mam jechać do szpitala czy to niepokojący objaw czy tylko przez badanie.
Kiedyś przed ciąża też mi się tak zdarzyło nie raz w ciąży co ciekawe nigdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 18:00   #497
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Wizazanka według mnie takie lekkie plamienie po badaniu to normalna rzecz. No ale nie wiem, jeśli to cię niepokoi to możesz jechać dla świętego spokoju.

Ja też nie miałam badania miednicy ani teraz ani przy pierwszym porodzie. Jak to wygląda? Robi się USG?
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 18:44   #498
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Wizazanka według mnie takie lekkie plamienie po badaniu to normalna rzecz. No ale nie wiem, jeśli to cię niepokoi to możesz jechać dla świętego spokoju.

Ja też nie miałam badania miednicy ani teraz ani przy pierwszym porodzie. Jak to wygląda? Robi się USG?
Chyba rzeczywiście nie mam co panikować,te badanie miednicy to takim metalowym urządzeniem aż dziwne,że wam nie badali?
Nawet w szpitalu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Podobno jest zalecane pod koniec ciąży żeby je zrobić nie wszystkie moje koleżanki jefnak je miały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-11, 17:07   #499
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ja póki co w szpitalu byłam jakoś w 8tyg jak odwodniona przez wymioty i nic niejedzenie kilka dni trafiłam. Może jak ze skurczami przyjadę to mi zmierzą jak dotrwam do kolejnej wizyty za tydzień to będę miała pierwszy raz ktg zobaczymy, jak z usg wyjdzie duża waga to może będzie mierzył...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-11, 18:43   #500
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Witajcie, nie odzywałam się, bo 05 czerwca o godz. 8:30 urodziłam córkę przez cc i od tego czasu przebywam z malutką w szpitalu. Szczegóły opiszę jak już nas wypiszą.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-11, 19:37   #501
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Witajcie, nie odzywałam się, bo 05 czerwca o godz. 8:30 urodziłam córkę przez cc i od tego czasu przebywam z malutką w szpitalu. Szczegóły opiszę jak już nas wypiszą.
Gratulacje . Tak właśnie myślałam, że Ty już po . Życzę szybkiego powrotu do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-11, 21:38   #502
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Witajcie, nie odzywałam się, bo 05 czerwca o godz. 8:30 urodziłam córkę przez cc i od tego czasu przebywam z malutką w szpitalu. Szczegóły opiszę jak już nas wypiszą.
Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lasicaa Pokaż wiadomość
Ja póki co w szpitalu byłam jakoś w 8tyg jak odwodniona przez wymioty i nic niejedzenie kilka dni trafiłam. Może jak ze skurczami przyjadę to mi zmierzą jak dotrwam do kolejnej wizyty za tydzień to będę miała pierwszy raz ktg zobaczymy, jak z usg wyjdzie duża waga to może będzie mierzył...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 18 czerwca mam KTG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Kurde tak się zaczynam martwić,że mi z USG wyliczyli termin porodu bo z ostatniej miesiączki to miałabym już 41 tydzień a z USG wychodzi na 39 tydzień i 1 dzień i się zastanawiam czy oni dobrze liczą bo coś tym lekarza i położnej do końca nie ufam
Ogólnie ruchy małej są słabsze ostatnio i nie wiem czy tak powinno być.
Wczoraj miałam badane tętno i badanie wziernikiem i było wszystko dobrze.
Rozwarcia jednak nie ma i podobno gotowa do porodu nie jestem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 04:43   #503
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Taki okres oczekiwania w tym miesiącu jest okrutny
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 07:09   #504
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Byłam w WC i trochę wydzieliny mi poleciało zaczęło kąpać bo nie miałam majtek założonych,co dalej?
Czy to moja wydzielina bo czasami mam jej dużo czy to wody?
Kiedy do szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Tylko jak stałam ale to podobno jak się stoi z czego czytam nie powinno tego być tylko jak leżę,bo główka dziecka naciska i się wody nie powinny sączyć jak stoję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 07:34   #505
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Byłam w WC i trochę wydzieliny mi poleciało zaczęło kąpać bo nie miałam majtek założonych,co dalej?
Czy to moja wydzielina bo czasami mam jej dużo czy to wody?
Kiedy do szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Tylko jak stałam ale to podobno jak się stoi z czego czytam nie powinno tego być tylko jak leżę,bo główka dziecka naciska i się wody nie powinny sączyć jak stoję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nie jesteś pewna, to najlepiej założyć wkładkę i poczekaj jeszcze, jak znowu się powtórzy to jedz to sprawdzić. U mnie wody poprzednio odeszły właśnie jak leżałam. Miałam takie uczucie jakby mi balonik pękł w brzuchu i poleciałam do ubikacji szybko. Jeśli cię cokolwiek niepokoi to podjedź na izbę przyjęć, zbadają cię, sprawdza poziom wód i uspokoją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 09:11   #506
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Jeśli nie jesteś pewna, to najlepiej założyć wkładkę i poczekaj jeszcze, jak znowu się powtórzy to jedz to sprawdzić. U mnie wody poprzednio odeszły właśnie jak leżałam. Miałam takie uczucie jakby mi balonik pękł w brzuchu i poleciałam do ubikacji szybko. Jeśli cię cokolwiek niepokoi to podjedź na izbę przyjęć, zbadają cię, sprawdza poziom wód i uspokoją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prześcieradło też mokre to chyba jednak to to ,dwa razy teraz to miałam że tak wody chyba odeszły,dzwoniłam do położnej jeszcze ale nie odbiera jem śniadanie i chyba pojadę dużo tego nie ma ale ewidetnie się sączą.
Nie chce aż tak panikować od razu tym bardziej,że skurczy zero a tam mnie pewnie dodatkowo wymaczą chociaż z drugiej strony takie sączenie wód chyba niebezpieczne bo mała może mieć ich za mało prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 09:19   #507
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Prześcieradło też mokre to chyba jednak to to ,dwa razy teraz to miałam że tak wody chyba odeszły,dzwoniłam do położnej jeszcze ale nie odbiera jem śniadanie i chyba pojadę dużo tego nie ma ale ewidetnie się sączą.
Nie chce aż tak panikować od razu tym bardziej,że skurczy zero a tam mnie pewnie dodatkowo wymaczą chociaż z drugiej strony takie sączenie wód chyba niebezpieczne bo mała może mieć ich za mało prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli się Sącza to zjedz śniadanie i jedź. Najwyżej powiedza, że to nie to. Trzymam mocno kciuki! Daj znać jak będziesz w szpitalu!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 09:22   #508
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Jeżeli się Sącza to zjedz śniadanie i jedź. Najwyżej powiedza, że to nie to. Trzymam mocno kciuki! Daj znać jak będziesz w szpitalu!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok dam znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 11:24   #509
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

I wyruszam do szpitala biorę torbę ciekawe czy mnie zostawią już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 14:12   #510
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

1 cm rozwarcia,mała waży 3,5 kg a miała być podobno drobna nie wiem kiedy ona tak urosła a ja taka szczupła i wąska w biodrach nie wiem czy nie dowali do 4 kg i jak ja ja urodze,krzyki kobiet przerażające ja blada z nerwów aż gorączki dostałam jak mi mierzyli przy wejściu.
Zaczęłam aż wymiotować teraz jak wróciłam odszedł czop jak mam tam wracać za jakiś czas to mi słabo na sama myśl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Dzisiaj kilka takich kobiet jak ja mieli żadnej wody nie odeszły śmiały się,że to może przez ten deszcz każda fałszywy alarm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Czyli czym więcej rozwarcia tym większy ból tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-25 20:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.