Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-29, 03:41   #1
Adrian0024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1

Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?


Witam

Postaram się w skrócie wdrążyć was w temat.

Mam 20 lat, tydzień temu moja dziewczyna (22lata) zakończyła nasz związek, mówiąc że przemyślała nasz 1.5 roczny związek i nie widzi w nim sensu na dłuższą metę. Uważa że jestem zbyt dziecinny i niedojrzały. Dodam że mieliśmy już plany o wyprowadzce oraz jakieś odległe plany o ślubie za kilka lat. Ja kończę obecnie Technikum i załatwiam jak najszybciej pracę by nasze plany były możliwe jak najszybciej. Niestety ona chyba nie zauważyła tego że te plany są realne i że biorę ten związek bardzo poważnie. Powiedziała że chce być teraz sama i czy nie możemy się na razie przyjaźnić. W trakcie naszej ostatniej kłótni, która miała miejsce w trakcie zerwania powiedziała "nic już do ciebie nie czuję" bardzo mnie to zabolało, kocham ją całym sercem i pragnę byśmy byli razem i by nasze plany się w przyszłości spełniły. Chcę się zmienić i pokazać jej że jestem dorosłym mężczyzną i będę potrafiła zadbać o siebie jak i o nią i naszą rodzinę. Bardzo mi zależy by naprawić to co się stało, ale jestem w totalnej rozsypce wewnętrznie i dlatego piszę tu prosząc o poradę.

Czy da się jeszcze to wszystko odbudować i ją odzyskać? Chcę walczyć o nią i nie poddam się póki nie odbuduje tego, ale chcę wiedzieć czy uważacie że jest to możliwe? Czy powienem się z nią teraz przyjaźnić by być blisko i jednocześnie pokazać przemianę i dojrzałość ?

Czy odpuścić kontakt ?

Proszę pomóżcie.
Adrian0024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 07:03   #2
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Odpuścić. Nie ma za co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 07:43   #3
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Powiedziała ci, że masz się odczepić, czego nie zrozumiałeś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 07:48   #4
xXxJasminxXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Może kogoś ma, powód rozstania jak dla mnie banalny. Każdy z nas jest w jakimś stopniu niedojrzały na swój sposób, myślę że nie powinieneś sobie robić nadziei.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXxJasminxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 08:57   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Nic nie zrobisz
Jezeli bedziesz ja zadreczal pisal dzwonil mailowal to tylkojeszcze bardziej jej siebie obrzydzisz
To koniec,nie da się kogoś zmusić,przekonac żeby nas pokochał, pogodz się z tym,idz do kumpli zajmij się czyms innym
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 09:36   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Skoro dziewczyna już Cię nie kocha, to nie warto się starać. Będzie Ci ciężko, ale nic nie poradzisz na to, że jej uczucia się wypaliły...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 11:11   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Nie wiadomo, czy powody, które Ci przedstawiła są całkowicie prawdziwe. Może są, może są tylko częściowo, a może tak naprawdę zerwała z innego powodu. Jednak zerwała, po przemyśleniu sprawy, więc wiedziała co robi. Mówiąc, że nic już do Ciebie nie czuje zapewne była szczera. Przyjmij to i pójdź własną drogą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 11:16   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

W jakim celu chcesz odzyskiwać dziewczynę, która do ciebie nic nie czuje?
Czy ty chciałbyś być z osobą, do której nic nie czujesz?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 11:44   #9
umysl_analityczny
Raczkowanie
 
Avatar umysl_analityczny
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 86
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Czasy technikum i argumenty typu: "jesteś niedojrzały", "planowanie przyszłości"...
Jak dla mnie śmierdzi to wymówką typu: "Jesteś dla mnie za dobry, zasługujesz na kogoś lepszego".
umysl_analityczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 14:31   #10
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Cytat:
Napisane przez umysl_analityczny Pokaż wiadomość
Czasy technikum i argumenty typu: "jesteś niedojrzały", "planowanie przyszłości"...
Jak dla mnie śmierdzi to wymówką typu: "Jesteś dla mnie za dobry, zasługujesz na kogoś lepszego".

Ale w sumie dziewczyna tuż po technikum/liceum ma prawo nie chcieć myśleć tak szybko o ślubie, rodzinie, jest jeszcze młoda. Ja bym się na jej miejscu trochę czuła osaczona, zwłaszcza że powiedziała, że nie chce nic dalej, a on dalej swoje.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 18:16   #11
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Jeśli ją kochasz to uszanuj jej decyzję i daj spokój. Nie da się nikogo zmusić do miłości.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 18:30   #12
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość

przemyślała nasz 1.5 roczny związek i nie widzi w nim sensu na dłuższą metę.
Czytaj: poznała innego faceta, za pewne starszego od ciebie i porównując was do siebie on jest bardziej poważnym kandydatem.

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość

Uważa że jestem zbyt dziecinny i niedojrzały
Czytaj: tamten facet jest starszy, bardziej stabilny emocjonalnie i z nim można coś zaplanować. Z tobą ciężko, bo masz dopiero 20 lat.

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość
Dodam że mieliśmy już plany o wyprowadzce oraz jakieś odległe plany o ślubie za kilka lat.
Mieliście czy ty miałeś? Ona jest w takim wieku, że musi się teraz wyszaleć. To jej ostatnie lata na przygody. Potem będzie za późno. A lepszy facet prawdopodobnie jest w okolicy, czasu mało.

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość
Ja kończę obecnie Technikum i załatwiam jak najszybciej pracę by nasze plany były możliwe jak najszybciej. Niestety ona chyba nie zauważyła tego że te plany są realne i że biorę ten związek bardzo poważnie.
No nie dziwie się jej. 20 latek planuje poważną przyszłość, ślub, dom dzieci. Takie rzeczy to tak 5 lat później się planuje. Teraz jest czas na zabawę.

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość
Powiedziała że chce być teraz sama i czy nie możemy się na razie przyjaźnić.
Poznała innego i chce z nim spędzać czas. Nie chce cię zranić wiec stąd te gadki o przyjaźni. Tak naprawdę ona nie chce z tobą rozmawiać, tylko delikatnie się rozstać bez spiny i dręczenia.

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość
W trakcie naszej ostatniej kłótni, która miała miejsce w trakcie zerwania powiedziała "nic już do ciebie nie czuję" bardzo mnie to zabolało, kocham ją całym sercem i pragnę byśmy byli razem i by nasze plany się w przyszłości spełniły.
Kolejny raz spytam - czyje plany? Bo mam wrażenie, że to są twoje plany, a ona chce korzystać z młodości i robić coś zupełnie innego. Nic nie czuje bo motylki się skończyły, ale pojawił się inny facet.

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość
Chcę się zmienić i pokazać jej że jestem dorosłym mężczyzną i będę potrafiła zadbać o siebie jak i o nią i naszą rodzinę. Bardzo mi zależy by naprawić to co się stało, ale jestem w totalnej rozsypce wewnętrznie i dlatego piszę tu prosząc o poradę.
Nic złego nie zrobiłeś, opanuj się. Źle czytasz jej słowa całkowicie. Cokolwiek byś nie zrobił to ona i tak cię nie zechce. To już jest koniec. Nie da się tego naprawić bo nic nie zepsułeś. Skończyły się motylki, pojawił się inny, koleżanki namawiają na imprezy i kluby.

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość
Czy da się jeszcze to wszystko odbudować i ją odzyskać? Chcę walczyć o nią i nie poddam się póki nie odbuduje tego, ale chcę wiedzieć czy uważacie że jest to możliwe? Czy powienem się z nią teraz przyjaźnić by być blisko i jednocześnie pokazać przemianę i dojrzałość ?
Czy ona powiedziała, że wymaga od ciebie dojrzałości czy sam to sobie uroiłeś? Z tego co piszesz to ona wymaga odwrotności, czyli wyluzowania, ale już nie z Tobą. Raczej powiedziałabym, że osaczyłeś ją swoimi poważnymi planami, gdy tak naprawdę jesteście jeszcze niedojrzali do poważnej relacji. W tych czasach ślub i dzieci, rodzinę planuje się przeważnie w okolicach 25-30 roku życia. Zdarzają się wyjątki, ale twoja była dziewczyna akurat nie należy do nich

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość
Czy odpuścić kontakt ?
Tak daj jej spokój. Pogódź się z tym, że to koniec. Życz jej powodzenia i podziękuj za wspólny czas, przestań traktować ją jak rzecz, która należy do ciebie. Ona już nie chce się z tobą zadawać. Poczekaj 2-3 lata aż dorośnie emocjonalnie i się ustabilizuje. Jeżeli za 2-3 lata dalej będziesz ją kochał to możesz powalczyć, ale gwarantuje Ci, że za pół roku ci minie zakochanie i zakochasz się jeszcze z 5 razy w innych.
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 00:31   #13
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Ale ona z Tobą nie chce być, to o co Ty chcesz walczyć? Nie ma znaczenia co jest powodem, po prostu ona nie chce, więc to że jej napiszesz, że szukasz pracy i już planujesz ślub nie sprawi, że nagle zachce
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 14:12   #14
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Cytat:
Napisane przez Adrian0024 Pokaż wiadomość
Witam

Postaram się w skrócie wdrążyć was w temat.

Mam 20 lat, tydzień temu moja dziewczyna (22lata) zakończyła nasz związek, mówiąc że przemyślała nasz 1.5 roczny związek i nie widzi w nim sensu na dłuższą metę. Uważa że jestem zbyt dziecinny i niedojrzały. Dodam że mieliśmy już plany o wyprowadzce oraz jakieś odległe plany o ślubie za kilka lat. Ja kończę obecnie Technikum i załatwiam jak najszybciej pracę by nasze plany były możliwe jak najszybciej. Niestety ona chyba nie zauważyła tego że te plany są realne i że biorę ten związek bardzo poważnie. Powiedziała że chce być teraz sama i czy nie możemy się na razie przyjaźnić. W trakcie naszej ostatniej kłótni, która miała miejsce w trakcie zerwania powiedziała "nic już do ciebie nie czuję" bardzo mnie to zabolało, kocham ją całym sercem i pragnę byśmy byli razem i by nasze plany się w przyszłości spełniły. Chcę się zmienić i pokazać jej że jestem dorosłym mężczyzną i będę potrafiła zadbać o siebie jak i o nią i naszą rodzinę. Bardzo mi zależy by naprawić to co się stało, ale jestem w totalnej rozsypce wewnętrznie i dlatego piszę tu prosząc o poradę.

Czy da się jeszcze to wszystko odbudować i ją odzyskać? Chcę walczyć o nią i nie poddam się póki nie odbuduje tego, ale chcę wiedzieć czy uważacie że jest to możliwe? Czy powienem się z nią teraz przyjaźnić by być blisko i jednocześnie pokazać przemianę i dojrzałość ?

Czy odpuścić kontakt ?

Proszę pomóżcie.
Nie bądź żałosnym frajerem i odpuść.
Ona znalazła sobie już innego albo chce mieć wielu w krótkim czasie tylko do łóżka, prezentów i zabawy.
"Nie widzi sensu na dłuższą metę, a chce być sama". Nie widzisz w tych słowach absurdu? Przecież mogłaby być z Tobą nie na serio. Nie ma wtedy potrzeby planowania przyszłości. Z tym, że chodzi pewnie o to, że zwyczajnie nie masz kasy, a znalazła kogoś kto ma lub ma zamiar takiego sobie znaleźć. Obstawiam, że już znalazła.
Zadbaj o siebie i swoją własną przyszłość. Niech ona robi sobie co chce. To już nie Twój problem.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 15:59   #15
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Niezaleznie od tego jakie są jej motywacje, i tak nic z tego nie ugrasz. Moze znalazla kogos innego, moze rzeczywiscie poczula zbyt mocno przepaśc tych dwoch lat pomiedzy wami - czego wcale bym nie wykluczala. Tak czy inaczej odpuść.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 13:08   #16
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Daj sobie spokoj, tobie tez predzej czy pozniej przejdzie.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 10:59   #17
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Skoro dziewczyna już Cię nie kocha, to nie warto się starać. Będzie Ci ciężko, ale nic nie poradzisz na to, że jej uczucia się wypaliły...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro powiedziala że nie kocha, jesteś dziecinny itd no to nasz odpowiedź. 1,5 roku to nie jest długo. Co do wieku jak rak dpojrze do tyłu to koledzy na studiach byli strasznie dziecinni. Nie wszyscy ale sporą większość. Raz byłam z młodszym o rok facetem. Niby udawał poważnego, dojrzałego ale przy rozstaniu okazało się że to gówniarz.
Mam koleżanke która będzie La z facetem 5 lat i też był dziecinny, rozstali się. Potem wrócili i już po ślubie i dziecko zaraz. Po za tym o prawdziwa miłość się nie walczy. Do niej dążą dwie osoby. Jeśli ona nie będzie wysyłać sygnałów że jednak jej zależy to olej. Wychodzone, wyproszone związki i tak się rozpadną

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-04-02 o 11:04
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 19:23   #18
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Skoro powiedziala że nie kocha, jesteś dziecinny itd no to nasz odpowiedź. 1,5 roku to nie jest długo. Co do wieku jak rak dpojrze do tyłu to koledzy na studiach byli strasznie dziecinni. Nie wszyscy ale sporą większość. Raz byłam z młodszym o rok facetem. Niby udawał poważnego, dojrzałego ale przy rozstaniu okazało się że to gówniarz.
Mam koleżanke która będzie La z facetem 5 lat i też był dziecinny, rozstali się. Potem wrócili i już po ślubie i dziecko zaraz. Po za tym o prawdziwa miłość się nie walczy. Do niej dążą dwie osoby. Jeśli ona nie będzie wysyłać sygnałów że jednak jej zależy to olej. Wychodzone, wyproszone związki i tak się rozpadną
Na dodatek zawsze jedna strona będzie mniej szanować drugą, a związek bez szacunku zawsze dąży do destrukcji. Często nawet nie tylko związku, ale i człowieka.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 22:12   #19
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak i czy warto nadal walczyć o odzyskanie ukochanej?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Na dodatek zawsze jedna strona będzie mniej szanować drugą, a związek bez szacunku zawsze dąży do destrukcji. Często nawet nie tylko związku, ale i człowieka.
Tak. Tamta będzie wiedziała że ma kontrolę i jest jakby "lepsza" od tej drugiej.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-02 23:12:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.