Problem ze stopami po kąpieli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-28, 19:53   #1
Michalkumpel11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1

Problem ze stopami po kąpieli


Witam. Na wstępie informuje, że jestem tu nowy i jeszcze się nie odnajduje,więc jeśli temat został źle zamieszony to z góry przepraszam.



Mój problem polega na tym, że po kąpieli oraz po dłuższym noszeniu butów, na stopach a w szerokości na palcach moja skóra robi się biała, pomarszczona oraz porowata - widoczne są liczne dziurki. Wielokrotnie próbowałem używać pumeksu, ale brak rezultatu.

Wiem, że najlepiej było by udać się do dermatologa, żeby sam to obejrzał, ale na chwilę obecną nie jestem na to gotowy, a praca nie pozwala mi się na umówienie się na wizytę.

Proszę o jakąś poradę, jak spróbować wyleczyć to najpierw samemu, jakieś wypróbowane kremy, albo płyny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170328_204025.jpg (52,4 KB, 25 załadowań)
Michalkumpel11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:41   #2
olaolivka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Problem ze stopami po kąpieli

http://www.forumdermatologiczne.pl/f.../767008/1.html z tego co mi wiadomo jest to grzybica i nie pozostaje nic innego jak udać się do dermatologa. Tutaj znalazłam podobny wątek.
olaolivka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 21:06   #3
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 993
Dot.: Problem ze stopami po kąpieli

Cytat:
Napisane przez Michalkumpel11 Pokaż wiadomość
Witam. Na wstępie informuje, że jestem tu nowy i jeszcze się nie odnajduje,więc jeśli temat został źle zamieszony to z góry przepraszam.



Mój problem polega na tym, że po kąpieli oraz po dłuższym noszeniu butów, na stopach a w szerokości na palcach moja skóra robi się biała, pomarszczona oraz porowata - widoczne są liczne dziurki. Wielokrotnie próbowałem używać pumeksu, ale brak rezultatu.

Wiem, że najlepiej było by udać się do dermatologa, żeby sam to obejrzał, ale na chwilę obecną nie jestem na to gotowy, a praca nie pozwala mi się na umówienie się na wizytę.

Proszę o jakąś poradę, jak spróbować wyleczyć to najpierw samemu, jakieś wypróbowane kremy, albo płyny.
Clotrimazlum doraźnie bez recepty można kupić, jeśli to nie pomoże to trzeba iść do dermatologa po leki bądź maści na receptę.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 13:43   #4
mazowszanka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 99
Dot.: Problem ze stopami po kąpieli

Ja już tu wcześniej polecałam komuś Maxibiotyk bez recepty lub Trybiotyk też bez recepty. To jest taka maść z antybiotykiem. Pomaga na wiele.. tylko nie wiem czy i tobie pomoże bo jeśli to grzybica to będzie ciężko. Zmieniaj obuwie i jak tylko się da jak najczęściej skarpetki.

Edytowane przez mazowszanka1991
Czas edycji: 2017-03-30 o 13:44
mazowszanka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 14:43:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.