Mamusie listopad 2019- cz. 3 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-21, 07:43   #3301
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry u nas zaczęty 27 tydzień... Kiedy to zleciało? Znalazłam też wagę bo mnie to gnębiło czy przypadkiem nie folguje sobie za bardzo i wychodzi +2.3kg od pierwszej wizyty czyli można jeść dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zdecydowanie możesz jeść dalej
Ja właśnie pije latte i jem pieczywo wassa z masłem orzechowym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 07:46   #3302
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Najgorsze w takich sytuacjach jest to, że tego nie widzimy :/ budzimy się z przyslowiową ręką w nocniku, jak już czas straciliśmy.
Trzymam kciuki za własny biznes. Bo wiadomo, pierwsze dwa lata wyjęte z życia ale potem, jak się uda, to jesteś swoim szefem

Moja bratowa wczoraj (w końcu!) doszła do wniosku, że idzie na l4 bo i "tak nikt nie doceni jej pracy i poświęcenia". Z jedej strony: lepiej późno niż wcale (obstawialismy, że będzie "bohaterką" pracująca do godziny przed porodem), a z drugiej strony mogła być na l4 od początku, trafiłaby wtedy na strajki nauczycieli i tak naprawdę spędziłaby miesiąc ze starszym dzieckiem

Dzień dobry, u mnie zbiera się na piękną burze. Zobaczymy co z tego będzie Przedstawicielstwo nie jest takie złe wiadomo, zależy od ekipy na którą się trafi i lekarzy z którymi się pracuje mnie najbardziej w moim teamie wkurzało kolesiostwo i wchodzenie w zadek. Bo ja po prostu nie z tych co używają wazeliny jnie:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo dla bratowej! Niech się teraz w spokoju trochę nacieszy samą ciążą


Hej.
Ja jutro krzywa cukrowa eliksir już czeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 07:50   #3303
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Najbardziej się cieszę jak Wojtek się rusza fajnie będzie go mieć już za kilka miesięcy przy sobie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Te ruchy są magiczne U mnie zaczęło się konkretne wypychanie brzucha, ale jeszcze nie umiem rozpoznać, jaka to część ciała.
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry u nas zaczęty 27 tydzień... Kiedy to zleciało? Znalazłam też wagę bo mnie to gnębiło czy przypadkiem nie folguje sobie za bardzo i wychodzi +2.3kg od pierwszej wizyty czyli można jeść dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, Pani! Ty to sobie w ogóle nie żałuj.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 07:56   #3304
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Te ruchy są magiczne U mnie zaczęło się konkretne wypychanie brzucha, ale jeszcze nie umiem rozpoznać, jaka to część ciała.

Mi dziś tak śmiesznie falował brzuch po lewej stronie nawet bardziej to widziałam niż czułam ale tez nie mam pojęcia co to za cześć ciała.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 07:58   #3305
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie możesz jeść dalej
Ja właśnie pije latte i jem pieczywo wassa z masłem orzechowym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja czekam aż TŻ wstanie i zaserwuje cappucino z czyichś rąk smakuje najlepiej mimo, że to kwestia wciśnięcia przyciska na ekspresie

Masło sama kręciłaś? Ojj, zjadłabym, ale zawsze po orzechach mam zaparcia.
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Brawo dla bratowej! Niech się teraz w spokoju trochę nacieszy samą ciążą


Hej.
Ja jutro krzywa cukrowa eliksir już czeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Włóż do lodówki
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Mi dziś tak śmiesznie falował brzuch po lewej stronie nawet bardziej to widziałam niż czułam ale tez nie mam pojęcia co to za cześć ciała.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie pierwszy raz obudziła w nocy, o 5 i robiła dyskotekę
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry u nas zaczęty 27 tydzień... Kiedy to zleciało? Znalazłam też wagę bo mnie to gnębiło czy przypadkiem nie folguje sobie za bardzo i wychodzi +2.3kg od pierwszej wizyty czyli można jeść dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedz, jedz. Niech Ci na zdrowie wyjdzie :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:09   #3306
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Masło sama kręciłaś? Ojj, zjadłabym, ale zawsze po orzechach mam zaparcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazwyczaj sama kręcę ale teraz mam do dokończenia słoik masła z sante i jest bardzo dobre



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:24   #3307
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja czekam aż TŻ wstanie i zaserwuje cappucino z czyichś rąk smakuje najlepiej mimo, że to kwestia wciśnięcia przyciska na ekspresie

Masło sama kręciłaś? Ojj, zjadłabym, ale zawsze po orzechach mam zaparcia. Włóż do lodówki Mnie pierwszy raz obudziła w nocy, o 5 i robiła dyskotekę Jedz, jedz. Niech Ci na zdrowie wyjdzie :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam, że jak ktoś wciśnie za mnie, to lepiej smakuje Ale czuję, że dzisiaj mój TŻ będzie ledwo żył, po wczorajszym spotkaniu, także muszę ogarnąć śniadanie, które postawi go na nogi u ewentualnie kawa na mieście.

Ja orzechy bardzo lubię i teraz jem sporo, ale za masłem orzechowym jakoś nie przepadam, kanapki z nim raczej bym nie zjadła.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 08:27   #3308
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cześć dziewczyny, nie jestem w stanie Was nadgonić, normalnie pędzicie

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Brawo dla bratowej! Niech się teraz w spokoju trochę nacieszy samą ciążą


Hej.
Ja jutro krzywa cukrowa eliksir już czeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie czeka powtórka w piątek

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry u nas zaczęty 27 tydzień... Kiedy to zleciało? Znalazłam też wagę bo mnie to gnębiło czy przypadkiem nie folguje sobie za bardzo i wychodzi +2.3kg od pierwszej wizyty czyli można jeść dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OO kochana, to elegancko

Ja ruchy czuję, choć ostatnio jak dużo śmigam, chodzę, trenuję z psami, to rzadziej, bo mniej siadam Ale codziennie synu melduje się kopniakiem. Najgorzej, jak wyceluje w pęcherz - przedziwne uczucie

Udało mi się wylicytować powystawowy kosz Mojżesza z materacykami, daszkiem, szmerami bajerami i stelażem - bujakiem za 340 zł
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:32   #3309
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Też tak mam, że jak ktoś wciśnie za mnie, to lepiej smakuje Ale czuję, że dzisiaj mój TŻ będzie ledwo żył, po wczorajszym spotkaniu, także muszę ogarnąć śniadanie, które postawi go na nogi u ewentualnie kawa na mieście.

Ja orzechy bardzo lubię i teraz jem sporo, ale za masłem orzechowym jakoś nie przepadam, kanapki z nim raczej bym nie zjadła.

Ja kupiłam ekspres ciśnieniowy a mój tż nawet nie pije kawy i się nie tyka dlatego sama muszę wciskać guzik


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość



Udało mi się wylicytować powystawowy kosz Mojżesza z materacykami, daszkiem, szmerami bajerami i stelażem - bujakiem za 340 zł

Pokaz zdjęcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:37   #3310
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Osiwieć można z tymi wózkami. Co salon to inne opinie i inne "lepsze" od "lepsiejszych" w salonie poprzednim. Oj, coś czuję, że skończy się na bebetto torino albo używanym anexie.
Hit- pani chciała nam sprzedać wózek z wystawy 300zł drożej niż mają w sklepie internetowym nowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szalona kobieta było brac w ciemno, bo to jeszcze pewnie po rabacie
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
U nas jest ten plus, że moi rodzice mogliby malucha odebrać np. z przedszkola, bo mimo że pracują, to mają swoją firmę, więc nienormowany czas pracy. Ale to i tak kwestia kilku lat. Mnie po macierzyńskim czeka szukanie pracy, także zobaczymy.

Kupiliśmy wreszcie to tiny 3w1 I odebrałam kolejną paczkę z ciuszkami, także kolekcja się powiększa
Pokazuj!
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Coraz bliżej

Załącznik 7683987


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje u nas dzis zaczety 24tc (23+0)
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry u nas zaczęty 27 tydzień... Kiedy to zleciało? Znalazłam też wagę bo mnie to gnębiło czy przypadkiem nie folguje sobie za bardzo i wychodzi +2.3kg od pierwszej wizyty czyli można jeść dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A idz w cholere ja dzis stanelam na wadze i rowniutkie 5kg do przodu od wagi z przed ciazy
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Brawo dla bratowej! Niech się teraz w spokoju trochę nacieszy samą ciążą


Hej.
Ja jutro krzywa cukrowa eliksir już czeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia ja we wtorek dostanę skierowanie
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie jestem w stanie Was nadgonić, normalnie pędzicie



Mnie czeka powtórka w piątek



OO kochana, to elegancko

Ja ruchy czuję, choć ostatnio jak dużo śmigam, chodzę, trenuję z psami, to rzadziej, bo mniej siadam Ale codziennie synu melduje się kopniakiem. Najgorzej, jak wyceluje w pęcherz - przedziwne uczucie

Udało mi się wylicytować powystawowy kosz Mojżesza z materacykami, daszkiem, szmerami bajerami i stelażem - bujakiem za 340 zł
Ja tez poluje na jakies promocje z koszem mojzesza ale ze mi nie potrzebny, tylko do zdjęć to planuje kupic tanio

Tylko ja chce taki bez budki, bez ochraniaczy i pokrowców i stelaza, tylko sam kosz plus dokupie nowy materac

A jakas babka wystawila kosz w stanie idealnym i dopisane 'na dnie ognisko pleśni, ale w niczym nie przeszkadza bo nie widac pod materacem no luuuudzie jak mozna sprzedawac splesnialy kosz dla noworodka jeszcze ktos kolejny mądry to kupi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:41   #3311
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
A jakas babka wystawila kosz w stanie idealnym i dopisane 'na dnie ognisko pleśni, ale w niczym nie przeszkadza bo nie widac pod materacem no luuuudzie jak mozna sprzedawac splesnialy kosz dla noworodka jeszcze ktos kolejny mądry to kupi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Haha przynajmniej uczciwa !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 08:51   #3312
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:53   #3313
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Jasiek to sobie upodobał bardzo mój pęcherz i wali jak oszalały a ja się boję że w pewnym momencie się poporstu osikam u nas kawa obowiązkowo do śniadania, później w trakcie dnia też jakaś wpadnie, ale ja lubię parzona bo te rozpuszczalne to już nie to lecę wstawiać pranie i uciekamy na działkę bo u nas piękna pogoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:59   #3314
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ekspres ciśnieniowy a mój tż nawet nie pije kawy i się nie tyka dlatego sama muszę wciskać guzik


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------




Pokaz zdjęcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas kawa to taki mały rytuał, w tygodniu nie ma czasu, więc zawsze tak kończymy w piątek po pracy i potem poprawiamy w weekend. Mamy tutaj ulubioną włoską kawiarnię, do której chodzimy, takie nasze małe randki Do domu mamy już upatrzony ekspres, trzeba tylko kupić

Ale mnie nawet w ciąży nie odrzuciło od kawy, wręcz przeciwnie, więc Antoś chyba też lubi.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:01   #3315
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
U nas kawa to taki mały rytuał, w tygodniu nie ma czasu, więc zawsze tak kończymy w piątek po pracy i potem poprawiamy w weekend. Mamy tutaj ulubioną włoską kawiarnię, do której chodzimy, takie nasze małe randki Do domu mamy już upatrzony ekspres, trzeba tylko kupić

Ale mnie nawet w ciąży nie odrzuciło od kawy, wręcz przeciwnie, więc Antoś chyba też lubi.
U nas poranna kawa to też rytuał musi być zawsze.

Zrobiłam paste z łososia i przy przekrajaniu bułek wbiłam sobie nóż w rękę. Ostrzony chwilę wcześniej. Brawo ja. Cóż, przynajmniej potwierdzam zapis z książki o "nieporadności".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:03   #3316
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
U nas jest ten plus, że moi rodzice mogliby malucha odebrać np. z przedszkola, bo mimo że pracują, to mają swoją firmę, więc nienormowany czas pracy. Ale to i tak kwestia kilku lat. Mnie po macierzyńskim czeka szukanie pracy, także zobaczymy.

Kupiliśmy wreszcie to tiny 3w1 I odebrałam kolejną paczkę z ciuszkami, także kolekcja się powiększa
Czekamy na zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Coraz bliżej

Załącznik 7683987


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Coraz bliżej spotkania z naszymi maluchami
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry u nas zaczęty 27 tydzień... Kiedy to zleciało? Znalazłam też wagę bo mnie to gnębiło czy przypadkiem nie folguje sobie za bardzo i wychodzi +2.3kg od pierwszej wizyty czyli można jeść dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To smacznego ja się teraz boję zważyć ostatnio pozwoliłam sobie chyba za dużo
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie jestem w stanie Was nadgonić, normalnie pędzicie



Mnie czeka powtórka w piątek



OO kochana, to elegancko

Ja ruchy czuję, choć ostatnio jak dużo śmigam, chodzę, trenuję z psami, to rzadziej, bo mniej siadam Ale codziennie synu melduje się kopniakiem. Najgorzej, jak wyceluje w pęcherz - przedziwne uczucie

Udało mi się wylicytować powystawowy kosz Mojżesza z materacykami, daszkiem, szmerami bajerami i stelażem - bujakiem za 340 zł
Czekamy na zdjęcia
Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Szalona kobieta było brac w ciemno, bo to jeszcze pewnie po rabacie Pokazuj! Gratulacje u nas dzis zaczety 24tc (23+0) A idz w cholere ja dzis stanelam na wadze i rowniutkie 5kg do przodu od wagi z przed ciazy Powodzenia ja we wtorek dostanę skierowanie Ja tez poluje na jakies promocje z koszem mojzesza ale ze mi nie potrzebny, tylko do zdjęć to planuje kupic tanio

Tylko ja chce taki bez budki, bez ochraniaczy i pokrowców i stelaza, tylko sam kosz plus dokupie nowy materac

A jakas babka wystawila kosz w stanie idealnym i dopisane 'na dnie ognisko pleśni, ale w niczym nie przeszkadza bo nie widac pod materacem no luuuudzie jak mozna sprzedawac splesnialy kosz dla noworodka jeszcze ktos kolejny mądry to kupi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chociaż szczera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:13   #3317
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Szalona kobieta było brac w ciemno, bo to jeszcze pewnie po rabacie Pokazuj! Gratulacje u nas dzis zaczety 24tc (23+0) A idz w cholere ja dzis stanelam na wadze i rowniutkie 5kg do przodu od wagi z przed ciazy Powodzenia ja we wtorek dostanę skierowanie Ja tez poluje na jakies promocje z koszem mojzesza ale ze mi nie potrzebny, tylko do zdjęć to planuje kupic tanio

Tylko ja chce taki bez budki, bez ochraniaczy i pokrowców i stelaza, tylko sam kosz plus dokupie nowy materac

A jakas babka wystawila kosz w stanie idealnym i dopisane 'na dnie ognisko pleśni, ale w niczym nie przeszkadza bo nie widac pod materacem no luuuudzie jak mozna sprzedawac splesnialy kosz dla noworodka jeszcze ktos kolejny mądry to kupi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiesz, nikt jej nie zarzuci, że oszukała 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:15   #3318
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
U nas kawa to taki mały rytuał, w tygodniu nie ma czasu, więc zawsze tak kończymy w piątek po pracy i potem poprawiamy w weekend. Mamy tutaj ulubioną włoską kawiarnię, do której chodzimy, takie nasze małe randki Do domu mamy już upatrzony ekspres, trzeba tylko kupić

Ale mnie nawet w ciąży nie odrzuciło od kawy, wręcz przeciwnie, więc Antoś chyba też lubi.


Fajnie ja ubolewam nad tym ze mój nie pije kawy ale co zrobię?

Weszłam w kostium i właśnie podjechałam na basen


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:28   #3319
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Dzień dobry
Wczoraj pracowity dzień, zwieńczony wieczorną Ikeą i wizytą na lotnisku - od dawna planowaliśmy zabrać Synka na taras widokowy na Okęcie
Dziś od rana grzmi i już zaczyna padać. Brak pomysłu na wyjście, idealnie gdyby akurat ta niedziela była handlowa
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja sobie bardzo teraz cenie ten czas z córką. Wiem,że przy drugim będzie go coraz mniej. A najgorsze dla mnie było te 8-9 godzin w żłobku, czasami i 10 kiedy ja musiałam zawieźć i odebrać. Przecież to człowiek wracał, chwilę się pobawił, kolacja kąpiel i spać ... Od weekendu do weekendu , gdzie jeszcze zarówno ja i mąż w w weekendy pracujemy. No mąż różnie,ale ja praktycznie 3 soboty, niedzielę. Masakra. Teraz chyba nie wrócę na cały etat, szkoda mi tego czasu z dziećmi. Albo znowu zaczepie się na jakiejś wiosce na kierownika,żeby weekendy mieć wolne i o 16 zamykać aptekę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Czasami tak. Zależy jak Ci się trafi. My z pierwszy daliśmy ponad 2 tyś i nie był warty żadnej złotówki. Nasza chodzi całe lato. W lipcu miała tydzień przerwy. W sierpniu zobaczymy, może też tydzień zrobimy, może nie. Póki co bardzo chce, ma tam przyjaciółkę i obie za sobą tęsknią. Możliwe, że za rok już będzie chciała wakacje, zresztą będzie mieć rodzeństwo więc też inaczej.


Ja za to nie planuje wracać do pracy wcześniej niż jak Liwia skończy 3 lata. Chyba, że będę musiała. Zresztą czeka mnie wtedy szukanie nowej. Może przez ten czas rozkręca coś swojego, zobaczymy.
Przy córce straciłam za dużo czasu, praca też zamiast pracą marzeń okazała się pracą z najgorszych snów. Nigdy sobie nie mogłam wybaczyć, że poświęciłam się jej kosztem dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To są okropne dylematy - tak często w dzisiejszych czasach pogodzić wychowanie dzieci z pracą.. dlatego póki co ja trzymam się budżetówki - praca 8-16, nikt nie robi problemów z l4, kiedy trzeba wyjść wcześniej to wychodzę, wiem że mam do czego wracać..
Ja z tych jednak co po roku macierzyńskiego dostawałam fioła i marzyłam żeby znów wyjść do ludzi a poza tym finansowo by nam było ciężko, dlatego Synek od tamtego czasu chodzi do żłobka. Bardzo sobie to chwalimy aczkolwiek dopada mnie coś takiego że w zasadzie od bobasa już wrzucony w te ramy obowiązków, planu zajęć, wczesnego wstawania..
Z Wandą pewnie będzie podobnie.
Życie.. Ale ja też muszę czuć się dobrze, a siedzenie w domu to naprawdę nie jest coś co dobrze na mnie wpływa

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 09:29   #3320
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Fajnie ja ubolewam nad tym ze mój nie pije kawy ale co zrobię?

Weszłam w kostium i właśnie podjechałam na basen


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może spróbujcie z herbatą. IMG-20190721-WA0000.jpg
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:30   #3321
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

My dzisiaj na wsi z okazji wolnego dnia u męża to korzystamy.


Ja prawie nie czuje kopniaków. Tylko czuje jak zmienia pozycję, wypycha pupę i głowę. Chociaż lekarka mówi , że luzik, mały ma tam tyle miejsca że może sambę tańczyć. Chociaż na każdym usg głową w dół,ale mówiła że na pewno zmienia pozycję kilkanaście razy dziennie. Wiem kiedy jak się położyć, żeby mnie w chwilę wybrzuszyl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:35   #3322
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Może spróbujcie z herbatą. Załącznik 7684007
Są paski jest impreza
Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wczoraj pracowity dzień, zwieńczony wieczorną Ikeą i wizytą na lotnisku - od dawna planowaliśmy zabrać Synka na taras widokowy na Okęcie
Dziś od rana grzmi i już zaczyna padać. Brak pomysłu na wyjście, idealnie gdyby akurat ta niedziela była handlowa To są okropne dylematy - tak często w dzisiejszych czasach pogodzić wychowanie dzieci z pracą.. dlatego póki co ja trzymam się budżetówki - praca 8-16, nikt nie robi problemów z l4, kiedy trzeba wyjść wcześniej to wychodzę, wiem że mam do czego wracać..
Ja z tych jednak co po roku macierzyńskiego dostawałam fioła i marzyłam żeby znów wyjść do ludzi a poza tym finansowo by nam było ciężko, dlatego Synek od tamtego czasu chodzi do żłobka. Bardzo sobie to chwalimy aczkolwiek dopada mnie coś takiego że w zasadzie od bobasa już wrzucony w te ramy obowiązków, planu zajęć, wczesnego wstawania..
Z Wandą pewnie będzie podobnie.
Życie.. Ale ja też muszę czuć się dobrze, a siedzenie w domu to naprawdę nie jest coś co dobrze na mnie wpływa

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Tak naprawdę zadowolona matka= szczęśliwe dziecko. Jeśli spełniasz się w pracy a dziecku poswiecasz 100% wolnej uwagi to tylko brać przykład najgorzej jak ktoś całe dnie spędza z dzieckiem a i tak to dziecko jest gdzieśtam odsuwane, bo matka ma już go dość to jest takie smutne po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:16   #3323
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Dla mnie ideałem byłoby 3/4 etatu albo praca 7:30-15:30.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:19   #3324
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Może spróbujcie z herbatą. Załącznik 7684007

Ja nie lubię herbaty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:23   #3325
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Ja swoją prace bardzo i lubię i na pewno do niej wrócę. Pracuje 7-15 w tym 2 dni w tyg z domu. Mam równowagę między praca a rodzina dzięki temu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:27   #3326
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Ja swoją prace bardzo i lubię i na pewno do niej wrócę. Pracuje 7-15 w tym 2 dni w tyg z domu. Mam równowagę między praca a rodzina dzięki temu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czym się zajmujesz,że takie lajtowe godziny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:34   #3327
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Dla mnie ideałem byłoby 3/4 etatu albo praca 7:30-15:30.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak już mówimy o ideałach to u mnie byłaby to praca na 3/4 etatu albo 1/2 ale nie tak ze codziennie chodzę ale na krócej tylko ze 2/3 dni w tyg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:36   #3328
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Najbardziej się cieszę jak Wojtek się rusza fajnie będzie go mieć już za kilka miesięcy przy sobie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ruchy to niesamowita sprawa Przynajmniej człowiek spokojniejszy jak czuje, że maluch się wierci

Mój synuś często odwraca się pleckami tyłem do brzucha i aż tak często nie jest mi dane oglądanie falowania brzucha

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Może spróbujcie z herbatą. Załącznik 7684007

Kolejne cuda z Nexta?

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ależ leci! Zaraz kolejna studniówka na wątku.

Dzień dobry. Ja mam 39 tygodni macierzyńskiego płatnego w UK (który zacznie być naliczany jeszcze przed porodem), także na pewno nie wrócę do pracy, zaraz jak się skończy, bo nie wyobrażam sobie zostawić takiego malucha.

Mało tutaj tego płatnego macierzyńskiego Ja planuję wrócić do pracy, ale napewno nie na pełen etat, może na dzień, dwa w tygodniu Żeby tylko mieć jakiś grosz dla siebie i wyjść do ludzi A jak wrócimy do Polski to może bede szukać czegoś też nie na pełen etat, chcę więcej czasu spędzać z maluchem, ale też nie siedzieć tylko w domu. Na szczęście możemy sobie na to pozwolić

Ja kawy nie pije, tylko Inkę, bo mnie zgaga atakuje po kawie

Dzień dobry U mnie dziś początek 26 tygodnia, też studniówka za 5 dni Nurek, a Ty nie powinnaś mieć terminu też na 3/11 skoro idziemy łeb w łeb?
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:39   #3329
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
U nas poranna kawa to też rytuał musi być zawsze.

Zrobiłam paste z łososia i przy przekrajaniu bułek wbiłam sobie nóż w rękę. Ostrzony chwilę wcześniej. Brawo ja. Cóż, przynajmniej potwierdzam zapis z książki o "nieporadności".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez kawka codziennie mkja ginekokog mowi ze przy moim wiecznie niskim cisnieniu to nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Może spróbujcie z herbatą. Załącznik 7684007
Jakie ladne rzeczy

Ja pracuje 8-16 od poniedziałku do piątku, ale jak mi trzeba bylo moglam byc i od 9 do 14-15 nigdy nie musialam sie tłumaczyć, tylko poinformować

ja licze ze po macierzynskim bede pracowac z domu, bo na wychowawczy za darmo bym nie chciała isc, a innej opcji u nas nie ma, zeby ktos siedzial z maluchem, a ze pracuje jako spedytor to spokojnie mogę z każdego miejsca robic to samo, tylko ze to taka praca, ze wiecznie zamieszanie i nie wiem czy do pogodzenia
na raz roczne dziecko + 7 chłopów na trasie polska - wlochy /austria i powrót a ktos towar rozwali albo odwolaja ladunek, albo awaria samochodu, albo nie ma czym wrócić i siedzisz na gieldzie jak sroka zeby go sciagnac chociaz po kosztach a niech akurat dziecko zrobi kupe jak wejdzie ladunek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:50   #3330
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 3

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość

Dzień dobry U mnie dziś początek 26 tygodnia, też studniówka za 5 dni Nurek, a Ty nie powinnaś mieć terminu też na 3/11 skoro idziemy łeb w łeb?

Wiesz co nie wiem jak to jest bo apka mi pokazuje 3.11 ale w karcie ciąży mam 4.11 j tak wyjdzie jak będzie chciał wiec się tym aż tak nie przejmuje



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 13:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.