Staraczki 2022 cz. 3 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-11, 09:06   #1621
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Wam dzieci też tak fikają przy zmianie pieluszki? Ja już czasem się irytuje, bo ciężko mi ubrać dobrze pampersa przy tych wygibasach. Teraz ciągle łapie się za stopy i nie idzie zapiąć tych plastrów. Nie wiem czy z pantsami jest łatwiej? Tylko one chyba od większego rozmiaru dostępne.

Gdzie kupujecie ubranka? Ja ostatnio mam wrażenie, że vinted jest drogie. Nie dość, że rzeczy używane w dobry stanie trochę kosztują to jeszcze tą ochrona kupujących i wysyłka. Nie wiem czy nie lepiej brać nowe, zwłaszcza że te większe rozmiary często pobrudzone lub zniszczone.
Po ciuchach nie mam czasu latać
Vinted, ale najchętniej zestawy po kilkanaście sztuk, żeby nie płacić kilka razy za wysyłkę.

Pantsy moim zdaniem dopiero przy dziecku stojącym, ale ja w ogóle nie jestem ich fanką, nawet u dwulatka wolę klasyczne pieluchy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 09:06   #1622
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Powrót też super, spała całą drogę z przerwami na jedzenie, przewijanie i rozprostowanie tego się bałam najbardziej więc jestem bardzo zadowolona.
Byliśmy 4 noce i to było tak w sam raz, dłużej myślę że nie byłoby sensu, bo to jednak męczące dla dziecka.

Michasia też coraz fajniejsza, mam wrażenie, że z każdym tygodniem jest lepiej.
Fizjo mi zwróciła uwagę, że ona się tak denerwuje, bo jakby mózg chce więcej, a ciało nie daje rady więc mocno mam nadzieję, że ćwiczenia pomogą.

Utwierdziłam się w przekonaniu, że jej płacz jest mega głośny i taki przeraźliwy. Jak słyszałam inne niemowlaki, to serio chyba nie było drugiego tak głośnego dziecka.

Wam dzieci też tak fikają przy zmianie pieluszki? Ja już czasem się irytuje, bo ciężko mi ubrać dobrze pampersa przy tych wygibasach. Teraz ciągle łapie się za stopy i nie idzie zapiąć tych plastrów. Nie wiem czy z pantsami jest łatwiej? Tylko one chyba od większego rozmiaru dostępne.

Gdzie kupujecie ubranka? Ja ostatnio mam wrażenie, że vinted jest drogie. Nie dość, że rzeczy używane w dobry stanie trochę kosztują to jeszcze tą ochrona kupujących i wysyłka. Nie wiem czy nie lepiej brać nowe, zwłaszcza że te większe rozmiary często pobrudzone lub zniszczone.
Po ciuchach nie mam czasu latać



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja w większości dostaje od znajomej ale zdarza mi się na olx kupić coś fajnego używanego, ostatnio trochę zaszalałam w smyku online i niepotrzebnie bo już część za mała. Faktycznie vinted opłaty ma z kosmosu. Tańszy olx.
Tak my już dawno zrezygnowaliśmy z przewijaka. Bo to niebezpieczne. Wzielam się na sposób małej śpiewać przy przewijaniu i mniej fika


Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 09:58   #1623
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Też śpiewam ale wtedy jeszcze bardziej się śmieje i fika

Zapomniałam odpisać odnośnie albumu. Ja kupiłam mężowi na dzień ojca taki album segregator i część uzupełniamy ale zdecydowanie nie na bieżące. Staram się czasem coś tam napisać, żeby też nie zapomnieć później wszystkiego. Zdjęcia robię co miesiąc. Jeszcze w ciąży zrobiłam sobie takie karty z numerami miesięcy więc mam motywację żeby je wykorzystać
MM nadzieję, że będzie to kiedyś fajna pamiątka dla dziecka. Album jest na prawdę rewelacyjny, dość długo szukałam czegoś co mi będzie pasowało.

Trochę mi szkoda, że więcej zdjęć czy filmików nie nagraliśmy w ciąży. Ja się wtedy czułam źle i niezbyt atrakcyjnie więc tego unikałam, a teraz żałuję, bo byłaby super pamiętka. Najbardziej żałuję, że nie nagraliśmy wyjazdu na porodówkę, nawet o tym myśleliśmy ale ostatecznie nie było czasu.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 10:35   #1624
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Też śpiewam ale wtedy jeszcze bardziej się śmieje i fika

Zapomniałam odpisać odnośnie albumu. Ja kupiłam mężowi na dzień ojca taki album segregator i część uzupełniamy ale zdecydowanie nie na bieżące. Staram się czasem coś tam napisać, żeby też nie zapomnieć później wszystkiego. Zdjęcia robię co miesiąc. Jeszcze w ciąży zrobiłam sobie takie karty z numerami miesięcy więc mam motywację żeby je wykorzystać
MM nadzieję, że będzie to kiedyś fajna pamiątka dla dziecka. Album jest na prawdę rewelacyjny, dość długo szukałam czegoś co mi będzie pasowało.

Trochę mi szkoda, że więcej zdjęć czy filmików nie nagraliśmy w ciąży. Ja się wtedy czułam źle i niezbyt atrakcyjnie więc tego unikałam, a teraz żałuję, bo byłaby super pamiętka. Najbardziej żałuję, że nie nagraliśmy wyjazdu na porodówkę, nawet o tym myśleliśmy ale ostatecznie nie było czasu.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
My też robimy co miesiąc teraz jak patrzę na 1 i 2 to takie malenstwo słodkie. Teraz duża dziewczyna. Za jakiś czas będzie też malenstwo słodkie
Nasz album ma nawet "aktualnego prezydenta" cenę pampersa i jak rodzice się poznali. Świetny jest muszę zacząć uzupełniać No i właśnie jedziemy do babci, zaś fizjo, zaś impreza niespodzianka dla mamy, w międzyczasie zalatwianie knajpy. A Tomek montuje gniazdka.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 11:14   #1625
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Moj maz wlasnie nagrywal wyjazd na porodowke i sporo na porodowce czym mnie mega wkurzal. Nawet sie poklocilismy niby spoko pamiatka ale patrzac na swoje zdjecie z porodowki jak sie Alek urodzil to nie jestem gotowa na to zeby zobaczyc filmik gdzie mialam +20kg. Co ciekawe wtedy mi sie wydawalo ze nie ma dramatu, widzialam ze jest zle ale myslalam ze jeszcze wzglednie. Jak teraz widze jakies swoje zdj… o Boziu. Co ciekawe kolezanka z bloku tez jest w ciazy, dopiero 18-20 tydzien i tez mowi ze jest calkiem ale ja juz po niej widze
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 12:36   #1626
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Moj maz wlasnie nagrywal wyjazd na porodowke i sporo na porodowce czym mnie mega wkurzal. Nawet sie poklocilismy niby spoko pamiatka ale patrzac na swoje zdjecie z porodowki jak sie Alek urodzil to nie jestem gotowa na to zeby zobaczyc filmik gdzie mialam +20kg. Co ciekawe wtedy mi sie wydawalo ze nie ma dramatu, widzialam ze jest zle ale myslalam ze jeszcze wzglednie. Jak teraz widze jakies swoje zdj… o Boziu. Co ciekawe kolezanka z bloku tez jest w ciazy, dopiero 18-20 tydzien i tez mowi ze jest calkiem ale ja juz po niej widze
Ja mam to samo, niby maly brzuszek, a po fotach ogromny bęben aczkolwiek waga w ciąży spoko, po trochę tez. Chociaz ostatnio znow bebenek mi się napompował jesooo.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 14:17   #1627
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Ooooo to ja to samo z wagą. Teraz mam w sumie 18 kg mniej niż w ciąży (3kg mniej niż przed ciążą) i to jest kolosalna różnica, a wtedy wiedziałam, że mam sporo na plusie ale wydawało mi się, że nie widać tego za bardzo chociaż u mnie brzuch był mały, gorzej nogi, ręce, tyłek ...

Mimo wszystko filmik bym chciała

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-11, 15:30   #1628
d63b8a062af6359c617c11f5dff2214bf44d9449_65540a02934eb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 459
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Oska, czy Julia je w nocy czy już nie?
d63b8a062af6359c617c11f5dff2214bf44d9449_65540a02934eb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 18:05   #1629
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

[1=d63b8a062af6359c617c11f 5dff2214bf44d9449_65540a0 2934eb;89667271]Oska, czy Julia je w nocy czy już nie? [/QUOTE]Je właśnie ostatnio 1x w nocy

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 18:52   #1630
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Dziewczyny po porodzie SN i karmiące piersią - czy dla Was współżycie też jest bolesne? Ja myślałam, że boli mnie blizna po pęknięciu, ale teraz to już sama nie wiem, co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 19:06   #1631
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Dziewczyny po porodzie SN i karmiące piersią - czy dla Was współżycie też jest bolesne? Ja myślałam, że boli mnie blizna po pęknięciu, ale teraz to już sama nie wiem, co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Używasz lubrykantu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-11, 19:34   #1632
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Dla mnie też jest mega bolesne, ale chyba zarastam

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

W ogole utej fizjo zgroza, Julia na sam widok jej się tak darła, a co dopiero jak ją dotknęła. Moja mama nie wierzyła ze aż tak, ja mówię że pamięta krzywdę. Ale postępy spore, teraz zostało najwięcej pracy z ledzwiami i glowa.
Knajpa opłacona, ksiądz załatwiony.
Także 2tygodnie i impreza Julki

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 21:44   #1633
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Oska jaka krzywde Julka pamieta? Cos u poprzednego fizjo bylo?

Wspolczuje darcia. U nas Alek na wizytach fizji nawet nawet. Pod koniec byl zmeczony a tak to nie plakal. Jak go masowala to ja z męzem go zabawialam. W domu przy cwiczeniach mi nie placze
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 03:05   #1634
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Oska jaka krzywde Julka pamieta? Cos u poprzednego fizjo bylo?

Wspolczuje darcia. U nas Alek na wizytach fizji nawet nawet. Pod koniec byl zmeczony a tak to nie plakal. Jak go masowala to ja z męzem go zabawialam. W domu przy cwiczeniach mi nie placze
W sensie poprzednia wizyte co byliśmy w czwartek. Tez trochę się darla.
W domu tez mi się nie drze. Ale aż przykro chwilami. Za szybko poszłam drugi raz.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 05:18   #1635
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Hej dziewczyny widzę, że w większości chyba chodzicie do fizjo. Czy to jest standard i większość dzieci jednak wymaga na początku takich konsultacji? Zaciekawiło mnie to bo tego tematu jeszcze nie zgłębiałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 05:22   #1636
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widzę, że w większości chyba chodzicie do fizjo. Czy to jest standard i większość dzieci jednak wymaga na początku takich konsultacji? Zaciekawiło mnie to bo tego tematu jeszcze nie zgłębiałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dostałam skierowanie ze szpitala na usg przezciemiaczkowe I tam pokierowali dalej.
Dzisiaj mamy jeszcze szczepienie, aż mi zal Julki ze znow będzie krzyczeć. Ale ostatnio tylko chwilkę, mam nadzieję że dziś też.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 08:27   #1637
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widzę, że w większości chyba chodzicie do fizjo. Czy to jest standard i większość dzieci jednak wymaga na początku takich konsultacji? Zaciekawiło mnie to bo tego tematu jeszcze nie zgłębiałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My nie chodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 09:29   #1638
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

My chodzimy bo w sumie pokierowala nas CDL. Ona sprawdzila ze Alek jest napięty w okolicach buzi.
Ogolnie przy drugin dziecku tez bym poszla, nawet bez wskazan. Mysle ze warto sprawdzic motoryke dziecka i ewentualne napiecia bo napiecia wplywaja na wiele rzeczy
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 09:37   #1639
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Używasz lubrykantu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No jasne, prawie całe życie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Dla mnie też jest mega bolesne, ale chyba zarastam

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

Oska, ja gdzieś czytałam, że po cc współżycie może boleć nawet bardziej niż po porodzie sn, bo są większe napięcia w okolicach dna miednicy. Całą ciążę się dno napina, przy porodzie drogami natury się rozluźnia, a przy cc nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-12, 10:11   #1640
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Dzięki dziewczyny, to już kumam z tym fizjo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 10:22   #1641
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
No jasne, prawie całe życie
To trudno mi coś powiedzieć, chyba jedynie wizytę u fizjo uro-gin mogę zasugerować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 10:28   #1642
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
No jasne, prawie całe życie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------




Oska, ja gdzieś czytałam, że po cc współżycie może boleć nawet bardziej niż po porodzie sn, bo są większe napięcia w okolicach dna miednicy. Całą ciążę się dno napina, przy porodzie drogami natury się rozluźnia, a przy cc nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to jednak nie zarastam chyba ale faktycznie boli strasznie, tak samo odcinek ledzwiowy. Ale czytałam na jakimś forum ze większość dziewczyn po cc boli strasznie.
Właśnie wracam od laryngologa, dowiedzialam się że gardło a konkretnie krtań mnie boli prawdopodobnie od refluksu. Jeśli za 2-3tyg nie przejdzie podczas brania leku i diety (ograniczyć kawe, herbatę, miętę, czekoladę i pomidory, ogólnie tez cytrusy) to mam znow się pojawić.
Przy okazji okazuje się że mam nieznacznie skrzywiona przegrodę nosowa

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 10:58   #1643
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Fare, mnie trochę che boli ale to dlatego, że się spinam, bo boje się że będzie bolało .... Jak się porządnie rozluźnię to jest ok. Dodatkowo u mnie stres, że Miśka się zaraz obudzi ja po porodzie masowalam krocze, bo było spięte i te masaże pomogły.

Ateris, my dostaliśmy skierowanie od pediatry płuc cdl mówiła, że Michasia spięte i podobnie logopeda. Ćwiczymy od 6 dni i ja już widzę dużą różnicę. Żałuję, że nie poszłam wcześniej. Z kolejnym dzieckiem na pewno poszłabym nawet bez wsazan.

Michasia na wizycie plakala ale dlatego, że była śpiąca. Fizjo musiała ją co jakiś czas uspokajac. W domu jak ćwiczymy to jest ok, a przy ćwiczeniach od logopedy to się wręcz śmieje

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 12:53   #1644
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Oska a jak tam Julka w kwestii siadania? Probuje cos?
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 13:08   #1645
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Oska a jak tam Julka w kwestii siadania? Probuje cos?
Niet, nieświadoma że wystarczy się odchylić i usiąść. Ale ma czas. Dzis rowno 6mc

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 13:16   #1646
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

A w jakies pozycji teraz jest, ile jej brakuje do siadu?

Ooo to pieknie! Pol roczku
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 13:53   #1647
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A w jakies pozycji teraz jest, ile jej brakuje do siadu?

Ooo to pieknie! Pol roczku
Ona ostatnio podnosi dupke jak do czworaków. Ale z miejsca tak nie ruszy

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Dupke i tułów.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 14:40   #1648
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Hej. Dziewczyny, bo Wy już doświadczone

U mnie jeszcze trochę czasu jest do rozwiązania, 9+5, ciąża bliźniacza, ale chciałam się podpytać: polecacie jakieś strony odnośnie wyprawki? Jakąś markę wózków?

Póki co tak tylko podczytuję, ale jestem ciekawa czy to co zakupiłyście Wam się sprawdza, czego nie używacie, co byście jednak kupiły?
A przede wszystkim, gdzie kupowałyście ubrania ciążowe, bo póki co mam tylko dres z Pepco

Im dalej tym bardziej będę Was męczyć i podczytywać
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 15:27   #1649
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Nimfa ja całą ciążę przechodziłam w leginsach tommyleggins, tanie i wygodne. Polecam. Do pracy natomiast kupiłam kilka sukienek z HM, zwykle, nie ciążowe ale rozciągliwe .

Wózek gorąco polecam ten który mamy tj. Venicci upline, super wygodny, lekki, bardzo łatwo się składa, wysokie osoby nie obijjają nogami, ma fajną wentylację. Mamy do niego adaptery podwyższające.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 15:35   #1650
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Gratulacje ciazy blizniaczej

Ja nie mialam ani jednego ubrania ciazowego. No dobra jedne jeansy z promki HM ale mialam wrazenie ze spadaja. W ciazy blizniaczej pewnie brzuszek bedzie wiekszy wiec zakladam ze ciazowe ubrania moga sie sprawdzic.

Dla mnie kit wyprakowy o ktorym myslalam ze bedzie hitem to:
- dostawka. Po porodzie branie dziecka bokiem na karmienie bylo super niewygodne. Bylam obolala wiec i tak wstawalam i wyciagalam dziecko. Rownie dobrze moglam od razu miec lozeczko drewniane. Pozniej branie dziecka ktore wiecej wazy jest jeszcze gorsze.
- kokon - na szczescie dostalismy ale prawie nie uzywany.
- duza wanienka Stokke. Matko zeby to napelnic i przeniesc…

Drugi raz bym pewnie nie kupila wielu rzeczy
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 10:27:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.