Leczenie trądziku Lampami Led - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 16:07   #1
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40

Leczenie trądziku Lampami Led


Witajcie !

Czy któraś z Was miała robiony zabieg lampami led na trądzik ?
Widziałam jakiś czas temu na Tvn jak w klinice ambroziak wykonywali zabieg kobietą z bliznami potrądzikowymi (efekty naprawdę widoczne) mówili tam też że te lampy świetnie leczą trądzik, jednak jest to dość nowa metoda i nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Niestety od jakiś 9 lat cierpię z powodu trądziku, najpierw był to zwykły trądzik młodzieńczy lecz przekształcił się w dość ostrą odmianę, po każdej kroście zostaje mi blizna
Miałam już robiony zabieg laserem frakcyjnym, usunął w pewnym stopniu blizny jednak trądzik dalej był i robiły się nowe blizny.
Nie chcę truć się tabletkami typu Izotek więc szukam skutecznego zabiegu na pozbycie się trądziku. Boję się typowych zabiegów które są niemal że w każdym gabinecie kosmetycznym bo wątpię w ich skuteczność, jedyne co na dzień dzisiejszy uważam za coś co mogło by okazać się skuteczne to właśnie lampy led, ale wiadomo że klinika ambroziak będzie mówiła o tym zabiegu w samych superlatywach i ze efekty są niemal że pewne ale jak jest w rzeczywistości ? Czy ktoś wie coś na ten temat ?


Pozdrawiam
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 10:15   #2
olinaj
Raczkowanie
 
Avatar olinaj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 75
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Cytat:
Napisane przez edysiia Pokaż wiadomość
Witajcie !

Czy któraś z Was miała robiony zabieg lampami led na trądzik ?
Widziałam jakiś czas temu na Tvn jak w klinice ambroziak wykonywali zabieg kobietą z bliznami potrądzikowymi (efekty naprawdę widoczne) mówili tam też że te lampy świetnie leczą trądzik, jednak jest to dość nowa metoda i nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Niestety od jakiś 9 lat cierpię z powodu trądziku, najpierw był to zwykły trądzik młodzieńczy lecz przekształcił się w dość ostrą odmianę, po każdej kroście zostaje mi blizna
Miałam już robiony zabieg laserem frakcyjnym, usunął w pewnym stopniu blizny jednak trądzik dalej był i robiły się nowe blizny.
Nie chcę truć się tabletkami typu Izotek więc szukam skutecznego zabiegu na pozbycie się trądziku. Boję się typowych zabiegów które są niemal że w każdym gabinecie kosmetycznym bo wątpię w ich skuteczność, jedyne co na dzień dzisiejszy uważam za coś co mogło by okazać się skuteczne to właśnie lampy led, ale wiadomo że klinika ambroziak będzie mówiła o tym zabiegu w samych superlatywach i ze efekty są niemal że pewne ale jak jest w rzeczywistości ? Czy ktoś wie coś na ten temat ?


Pozdrawiam
Też mnie to ciekawi, ale jak się kiedyś dowiadywałam to malo osób miało z lampami styczność. Te lampy nie są nowością, przynajmniej ja znam tego typu lampy od lat. Np. lampa Zest z niebieskim światłem. Te Zest są na rózne dolegliwości i z róznym rodzajem światła. Moja mama chodziła kiedyś nastawy na Zest ale z czerwonym światłem i bardzo jej pomogło. Myślałam nawet nad zakupem takiej lampy ze światłem niebieskim, no ale koszt to 2 tys. zł. Póki nie znam efektów u kilku osób to nie chciałabym ryzykować wywalenia takiej kasy w błoto.
Moja ciocia znów ma tego Zesta czerwonego i na różne rzeczy go stosuje (w instrukcji są dobrze opisane wskazówki), też na przeziębienie i mówi że super pomaga. No ale u cioci składali się całą rodzina na tą lampę i wszyscy z niej korzystają, a u nas tylko ja bym korzystała.
Wiesz, ja walczę z trądzikiem już 12 lat i nic mi nie pomaga.

Ciekawe, czy ktos ma jakieś doświadczenia z tą lampą?...

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Własnie sobie obejrzałam tą lampę na stronce kliniki, którą podałaś i nie rozumiem. Tam jest światło czerwone (na zdjęciu wygląda na pomarańczowe, a wiem że takie światło przy trądziku jest niewskazane. No chyba że ten kolor lamp jest tam zmienny.

Ale temat nadal mnie ciekawi.
__________________
od 17.12.2013 r.- Pendex- był bez sensu (nic nie dał)
od 28.02.14 r.- wreszcie skuteczny aparat na zęby (aparatka)

20.01.2014 r.- ostateczne starcie z trądzikiem
od 04.2014 r.- jak na razie uporczywego trądziku brak
olinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 09:22   #3
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Napisałam e-mail do kliniki z zapytaniem o tą terapie lampami. Jak tylko coś odpiszą to od razu dam znać

OLINAJ masz napisane pod postem "20.01.2014 r.- ostateczne starcie z trądzikiem" możesz zdradzić co będzie tego 20-tego ??
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 13:11   #4
olinaj
Raczkowanie
 
Avatar olinaj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 75
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Cytat:
Napisane przez edysiia Pokaż wiadomość
Napisałam e-mail do kliniki z zapytaniem o tą terapie lampami. Jak tylko coś odpiszą to od razu dam znać

OLINAJ masz napisane pod postem "20.01.2014 r.- ostateczne starcie z trądzikiem" możesz zdradzić co będzie tego 20-tego ??
Tak mogę zdradzić Idę na wizytę do zielarki i rozpocznę kurację metodami niekonwencjonalnymi wyznaczonymi przez nią. Będę miała indywidualny program pielęgnacyjny i maści. Dokładnie będę wiedziała jak to wygląda jak tam pójdę, ale może już coś więcej będę mogła powiedzieć po wizycie tam mojej przyjaciółki. Jej udało się umówić tam wcześniej.
__________________
od 17.12.2013 r.- Pendex- był bez sensu (nic nie dał)
od 28.02.14 r.- wreszcie skuteczny aparat na zęby (aparatka)

20.01.2014 r.- ostateczne starcie z trądzikiem
od 04.2014 r.- jak na razie uporczywego trądziku brak
olinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 09:28   #5
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Cytat:
Napisane przez edysiia Pokaż wiadomość
Witajcie !

Czy któraś z Was miała robiony zabieg lampami led na trądzik ?
Widziałam jakiś czas temu na Tvn jak w klinice ambroziak wykonywali zabieg kobietą z bliznami potrądzikowymi (efekty naprawdę widoczne) mówili tam też że te lampy świetnie leczą trądzik, jednak jest to dość nowa metoda i nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Niestety od jakiś 9 lat cierpię z powodu trądziku, najpierw był to zwykły trądzik młodzieńczy lecz przekształcił się w dość ostrą odmianę, po każdej kroście zostaje mi blizna
Miałam już robiony zabieg laserem frakcyjnym, usunął w pewnym stopniu blizny jednak trądzik dalej był i robiły się nowe blizny.
Nie chcę truć się tabletkami typu Izotek więc szukam skutecznego zabiegu na pozbycie się trądziku. Boję się typowych zabiegów które są niemal że w każdym gabinecie kosmetycznym bo wątpię w ich skuteczność, jedyne co na dzień dzisiejszy uważam za coś co mogło by okazać się skuteczne to właśnie lampy led, ale wiadomo że klinika ambroziak będzie mówiła o tym zabiegu w samych superlatywach i ze efekty są niemal że pewne ale jak jest w rzeczywistości ? Czy ktoś wie coś na ten temat ?


Pozdrawiam
To może ja się wypowiem na ten temat. Zdecydowałam się na terapię fotodynamiczną trądziku, bo dermatolog mi zaproponował albo własnie tą terapię, albo leczenie izotekiem. Wybrałam naświetlanie, bo ma mało skutków ubocznych, w zasadzie to tylko występują one na twarzy w postaci zaczerwienienia, pieczenia itp przez kilka dni. Po izoteku pewnie wiecie, jakie są skutki uboczne.
6 grudnia miałam pierwszy zabieg, naświetlanie światłem czerwonym. Drugi dzien po zabiegu był koszmarny - nie dość, że byłam czerwona na twarzy, piekło, to jeszcze miałam straszny wysyp. Ale po tygodniu doszłam do siebie, zaqczerwienienie zeszło, pryszcze również. Po dwóch tygodniach miałam kolejny zabieg, tym razem pojawiło się tylko kilka krost no i wiadomo - zaczerwienienie, ale znowu po około tygodniu wszystko zniknęło. W zeszły czwartek miałam kolejny zabieg, tym razem mój dermatolog zdecydował, że bedzie to naświetlanie światłem niebieskim. Nie wiem, ale po tym naświetlaniu wyglądam koszmarnie, minęło już 5 dni od tego naświetlania, a ja nadal mam czerwone placki na twarzy, skóra jest strasznie ściągnięta, gdy dotykam jej, to mam wrażenie, jakbym jakąś skorupe miała na tej twarzy, masakra :/ nie wiem, czy to o to chodziło, czy za mocno mnie przypiekło, no ale coś strasznego. Najgorsze jest to, że musze mieć jeszcze 4 zabieg, też pewnie światłem niebieskim, ale mam nadzieję, że już nie będę tak wyglądać, jak po tym ostatnim zabiegu. Jeśli macie pytania - pytajcie
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:57   #6
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Stokrotko a mówiła Ci dermatolog dlaczego zmieniła światła ? Miałaś 2 zabiegi czerwonym i nagle zmiana, ciekawi mnie to bo przecież trzeba więcej zabiegów niż dwa żeby było widać jakiś efekt. I jeszcze pytanko, ile płacisz za to naświetlanie ? I czy mówiła Ci lekarka ile mniej więcej czeka Cię naświetleń ?
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 12:17   #7
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Ogólnie lecze się w fenomedzie w Bydgoszczy, dermatolog, który się mną zajmuje to mężczyzna, tak gwoli ścisłości
jak już pisałam, robi sie 2-4 zabiegi, żeby były jakieś efekty, światło niebieskie w sumie nie jest jakoś bardzo inne od światła czerwonego, dermatolog mi tłumaczył różnice, no ale nie pamiętam dokładnie o co tam chodziło, tak się robi i już. Nie jestem znawcą :P
Jedno naświetlanie to koszt 350 zł, ja musze mieć 4 zabiegi, potem robi się przerwę i po roku mozna powtórzyć zabiegi w razie potrzeby.
http://fenomed.pl/terapia-fotodynami...iczna-tradziku - to jest to, o czym pisze więc zachecam do lektury, chociaż wiadomo, że przeczytanie tego nie zastąpi konsultacji osobistej z dermatologiem.
No i oprócz tej terapii powinnam mieć peeling mechaniczny, na zaskórniki, ale to już inna bajka
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 13:06   #8
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Ja wciąż czekam na e-mail od kliniki ambroziak, myślę że dziś już coś powinni odpisać. Ale orientowałam się w kosztach terapi led u nich i koszt jednego naświetlania to 100 zł, potrzeba 8 wizyt. Jednak przy zakupie 10 wizyt płaci się 800 zł.
Koszt w sumie nie jakiś wielki i można by było spróbować ale mam ten problem że nie jestem z Warszawy i żeby skorzystać z terapii u nich musiała bym wynająć sobie w warszawie jakiś pokój czy coś w tym stylu co oczywiście o wiele bardziej zwiększa koszty. A nie chcę przeprowadzać się tam na miesiąc i wywalać kasy jeśli te naświetlanie nic nie da... a może i u mnie w mieście znalazło by się coś podobnego i wyszła bym na tym lepiej.

Powiedzcie proszę, co jest ważne w wyborze gabinetu w którym miało by być wykonywana terapia ? Czy są urządzenia lepsze i gorsze ? Czy takie zwykłe gabinety kosmetyczne które mają w swojej ofercie leczenie trądziku są dobre ?

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Na stronie którą podała Stokrotka jest napisane
"Zwykle uzyskuje się dobre lub bardzo dobre rezultaty leczenia, które utrzymują się przez wiele miesięcy. Aby utrwalić wyniki terapii zaleca się wykonanie zabiegów podtrzymujących co 6-12 miesięcy "
co według mnie jest niezadowalające jak na taką cenę pojedynczego naświetlania. Wychodzi na to że te lampy nie leczą trądziku tylko tak jak by go usypiają.

A ja skoro już mam wydawać kasę na leczenie to chcę się wyleczyć i to na zawsze.

Oj ciężko w tym wszystkim znaleźć złoty środek....
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:51   #9
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

edysiia dokładnie jak piszesz - ciężko znaleźć złoty środek na tą upierdliwą dolegliwość, jaką jest trądzik. Ja mam ogromną nadzieje, że mi pomoże ta terapia, ogólnie wczesniej stosowałam wiele antybiotyków doustnych - np. tetralysal, azycyna.. Pomagało, ale na chwile. Z dwojga złego - izotek czy terapia fotodynamiczna - wybrałam terapię. Cena faktycznie jest spora, 4 zabiegi to 1400 zł w sumie w krótkim czasie, bo mniej wiecej dwóch miesięcy, natomiast izotekiem leczenie po 1) było by o wiele dłuższe, po 2) cena wyszłaby również znacznie większa, po 3) skutki uboczne.

W tych naświetlaniach chodzi o to, że one zabijają te bakterie acne, które powodują powstawanie trądziku, więc myślę, że z czasem zabiją je wszystkie i będę piękna i gładka. Oby !
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:44   #10
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Klinika dalej nie odpisała...

A Stokrotko jak u Ciebie efekty ? W sumie zostało Ci już tylko jedno naświetlanie tak ? Jaka jest poprawa ?
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:36   #11
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

u mnie źle. 3 naświetlanie najprawdopodobniej jest moim ostatnim naswietlaniem w życiu. Tak mnie przypiekło, że teraz aktualnie schodzi mi skóra. Po tamtych naswietlaniach też mi schodziła skóra, ale zaczerwienienie zniknęło po 4-5 dniach. Dzis mija tydzien od naswietlania światłem niebieskim, a ja nadal mam rumień na obu policzkach. Cały dzień nawilżam twarz, skóra się odrywa, pod tą złuszczoną skórą jest różowa skóra, więc wyglądam cudownie .... jestem załamana moim wyglądem.
Wiem, że to zejdzie, ale jestem bardzo zła i zdenerwowana, że tak wyglądam. Ogólnie zraziłam się do tej terapii fotodynamicznej.
Pozostaje mi czekać, aż wróci normalny i jednolity kolor na mojej twarzy. Bo przecież wróci... No nie?
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 22:14   #12
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Kurde no, czytam i sie wkurzam xD, bo tez sie naczytałem tego o LEDach.
Zaraz wam cos wyśle, ale co do zabiegow to ja mialem lasery kwasy i na cholere to jak kazdy lekarz ktory nie chce was naciagnac na kase powie wam ze, to dziala ale na tydzien a łój ciągle sie tłoczy. I co za tydzień znowu ?
http://www.youtube.com/watch?v=OipcZeFqXnY
http://www.healthandbeauty.pl/produk...niebieski.html
470 zł , i urządzenie w domu. Tylko kurde czy ktoś tego może używał ??????????
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:06   #13
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Stokrotko pewnie, żę wróci
Ja z 3-4 lata temu byłam na zabiegu usunięcia blizn potrądzikowych laserem, skora schodziła z 4 dni, a czerwona byłam jakoś z 2 tyg. Potem było wszystko ładnie tyle, że trądzik był dalej i robiły się nowe blizny... więc więcej nie poszłam. Myślę że nie ma co się zrażać, i wykonać te ostatnie naświetlanie, żeby potem nie było że nie dokończyłaś i dlatego trądzik wrócił. Nie poddawaj się


LucasTaylor no cena nie za wysoka tyle tylko czy się nie popsuję po tygodniu użytkowania oraz właśnie, co najważniejsze, CZY POMOŻE ! ! !
Ja nie za bardzo wierzę w takie cuda. Bo skoro nie jest jakoś specjalnie drogie to każdy borykający się z tym problemem kupił by sobie lampę i po problemie. Więc gdyby naprawdę działało to by wszędzie o tym pisało a ja jakoś nie mogę znaleźć opinii na ten temat.
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:34   #14
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Z 1 str wlasnie boje sie ze masz racje i to moze byc bubel, bo zamierzam to kupic.
Z 2 str. to jest totalnie nowa rzecz, na jakichś amerykańskich str widzałem o tym opinie.
np. Ze to zabija bakterie , ale jak sie przestaje uzywac to nawraca.
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:42   #15
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Może i faktycznie, nowa rzecz to i nie ma opinii. A jest napisane gdzieś po jakim czasie widać efekty ? I z jaką częstotliwością się używa tej lampy ?

A skoro trzeba jej używać już zawsze żeby trądzik nie powrócił to zostaje jeszcze kwestia ile lampa pożyje bo jeśli z miesiąc to trochę droga inwestycja
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:52   #16
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Ano troche droga xD , strach ale chyba zaryzykuję.
np. takie cos. Tyle ze to jest aurora therapy system, tego w ogole nie widze w polsce
.ps. gdzies widziałem nawet ze mozna zwrócić po paru dniach, tyle ze to akurat w USA to nam nic nie da xD

http://www.amazon.com/Sirius-SS-77-A...ews/B004REGO00
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:52   #17
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Jeśli już zamówisz to daj znać
No i oczywiście czekam na relacje jak już sprzęt przyjdzie
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:51   #18
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

dzięki edysiia za pocieszenie ogólnie już jest lepiej, to zaczerwienienie blednie i powoli wracam do żywych..

LucasTaylor, a nie boisz się sam na własną rękę kombinować z tym światłem? Ja osobiście bałabym się, że pogorszę sprawę czy coś, no nie wiem ;>
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:58   #19
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Ja myślę, że to nie jest takie samo światło jak mają w gabinetach. Według mnie jest o wiele słabsze, dlatego trzeba je używać non stop. I dlatego też chyba nie da się tym wyrządzić sobie krzywdy.
Aczkolwiek nie używałam więc nie wiem ale tak przypuszczam.

Stokrotko zdecydowałaś się na ostatnie naświetlanie czy rezygnujesz ? Wychodzą Ci jeszcze krosty czy odpuściły ?
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 08:23   #20
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Szczerze to bardziej boje sie ze to bubel jest i ze wydam 500 zl na darmo. Ogólnie pisałem do paru sklepów to produkt już nie jest w produkcji mają wprowadzić nowy model za pare miesięcy.... no i hmmmm.... W lublinie widze jeszcze 1 oferte.

Co do tych zabiegów to jestem bardzo ciekaw jak sie skończy ta twoja przygoda z zabiegami LED.
Bo ja robiłem i lasery IPL i kwasy i powiem ci ze po zabiegu tak samo bylo jak opisujesz ale to mija po tygodniu gdzies. Tylko że obawiam sie tego już z doświadczenia własnego że oni po prostu naciągają na kase. Tydzień dwa bedzie lepiej a potem co znowu na zabieg ?
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 10:13   #21
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Ogólnie już wyglądam normalnie, w miejscach, gdzie po ostatnim naświetlaniu byłam najbardziej 'poparzona' , mam bardzo gładką twarz widzę też to, że mniej pojawia się tych niedoskonałości na mojej twarzy. Nie wiem, co zrobić, trochę szkoda przerwać tą terapię, mam zamiar umówić się na konsultacje z moim dermatologiem i omówić z nim, co dalej, skoro po ostatnim naświetlaniu tak tragicznie wyglądała moja twarz. Ale myślę, że zdecyduje się na to 4 naświetlanie, po 3 widzę efekty, może po 4 już w ogóle będzie super.
kasy faktycznie sporo idzie na te zabiegi, ale może akurat się okaże, że było warto (:
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:37   #22
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Mówisz, że niedoskonałości jest mniej, ale nie sądzisz, że jak na taka sumę i wykonanie już 3 z 4 zabiegów to i tak trochę słaby efekt ?
Myślałam, że już ich nie masz, i że ten ostatni zabieg będzie taki "przypominający" a skoro niedoskonałości dalej są to myślisz, że po tym ostatnim zabiegu całkiem znikną ?
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 20:54   #23
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Nie mówię tego głośno, ale sądziłam, że będzie lepiej, dużo lepiej po tych naświetlaniach. Jest lepiej, widzę poprawę, ale nie jest idealnie. 'Tapeta' na twarzy chyba będzie mi towarzyszyć do końca życia :P

Efekty niby mają być dobre lub bardzo dobre, to niby nie jest tak, że od razu po naświetlaniach nie masz nic na twarzy. Że to z czasem będzie coraz większa poprawa. Ale czy tak będzie? Nie wiem...
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:31   #24
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Kurcze... no to szkoda. Może z czasem będzie lepiej

Ale właśnie w klinice ambroziaka, to co podawałam na samej górze, mówili w tv że efekty są na stałe... Tyle że oni wciąż nic nie odpisują. Już zaczynam się niecierpliwić. Jak napisałam pierwszego emaila to odpisali po jednym dniu, aby właśnie zadać pytania a doktor odpowie, a teraz cisza i to już ile dni... zaraz będzie 2 tyg.
a w sumie tylko u nich widzę jakiś cień szansy na czystą buzie...
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:24   #25
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Jeśli chodzi o klinikę Ambroziaka, to masz na myśli ten odcinek dokumentu "Życie bez wstydu", w którym usuwali bodajże trzem paniom blizny laserem? Jeśli tak, to w porównaniu do mnie to inna bajka
ja nie mam blizn, po prostu mam trądzik, one miały duże blizny po trądziku, ale mówiły, że krosty już im nie wychodzą.
Z tego programu wiesz o klinice Ambroziaka?
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:34   #26
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Tak dokładnie o ten odcinek mi chodzi, tyle że jedna tam była właśnie z trądzikiem. I była właśnie na tych światłach u dr. Kwieka i po tych całych naświetlaniach powiedział do niej co do dziś mi utkwiło w pamięci "Pryszcze gdzieś pani zniknęły"... i dlatego też chciałam spróbować. Tyle że oni nie odpisują a na necie nie ma opinii na temat tego konkretnego naświetlania. Na fb, w galerii Zycie bez wstydu, są te kobiety z tego pierwszego odcinka ale nie specjalnie można cokolwiek powiedzieć po tych zdjęciach, czy poprawa jest czy nie... wiadomo, kobiety można podmalować a zdjęcia wyretuszować i już inna buzia...
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 12:58   #27
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Cytat:
Napisane przez edysiia Pokaż wiadomość
Jeśli już zamówisz to daj znać
No i oczywiście czekam na relacje jak już sprzęt przyjdzie
Zamówione, moge zdać relacje jakby co.
Ps. stokrotka bądź taka dobra i wejdz na to forum po skonczeniu terami tak po jakichs 2 tyg. i napisz czy to sie naprawilo na stale.
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 09:47   #28
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Cytat:
Napisane przez LucasTaylor Pokaż wiadomość
Zamówione, moge zdać relacje jakby co.
Czekam z niecierpliwością
jak możesz to wrzuć też linka do strony z której się zdecydowałeś nabyć ten sprzęt.
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 21:01   #29
stokrotka_91_
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka_91_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Ok, w czwartek wybieram się na konsultacje do dermatologa, potem czeka mnie jeszcze to czwarte naświetlanie, ale myślę, że dopiero w drugim tygodniu lutego to nastąpi (wiecie, sesja ).

Będę informować
stokrotka_91_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 18:44   #30
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Cytat:
Napisane przez edysiia Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością
jak możesz to wrzuć też linka do strony z której się zdecydowałeś nabyć ten sprzęt.
http://www.amazon.com/Sirius-SS-77-A...155733-6890100

Wiesz co zamówione z USA bo taniej wyszło niż z polski , taki paradoksik . 400 zł wyszlło, a z polski ok 500 -600
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 18:55:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.