Potrzebuję waszej porady;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-07, 14:40   #1
ridley_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3

Potrzebuję waszej porady;)


Zacznę od tego, że od dziecka obgryzałam paznokcie. Udało mi się z tym skończyć dopiero gdy założyłam na zęby aparat. Jednak jak łatwo się domyślić paznokcie nadal nie są w dobrym stanie. Najbardziej denerwuje mnie ich dziwny kształt, krótkie&grube łopaty. Bardzo chciałabym zacząć je malować, żeby wyglądały bardziej estetycznie. Wstyd mi pokazać się z czymś takim u kosmetyczki. Wstawiam zdjęcia może macie jakieś porady - jaki mam je spiłować? Myślałam o jakiejś odżywce, ale tyle się naczytałam o problemach po Eweline, że trochę się boje, że narobię sb krzywdy i bd jeszcze gorzej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM02801.jpg (93,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM02803.jpg (105,0 KB, 26 załadowań)
ridley_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 18:00   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Potrzebuję waszej porady;)

Cytat:
Napisane przez ridley_ Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że od dziecka obgryzałam paznokcie. Udało mi się z tym skończyć dopiero gdy założyłam na zęby aparat. Jednak jak łatwo się domyślić paznokcie nadal nie są w dobrym stanie. Najbardziej denerwuje mnie ich dziwny kształt, krótkie&grube łopaty. Bardzo chciałabym zacząć je malować, żeby wyglądały bardziej estetycznie. Wstyd mi pokazać się z czymś takim u kosmetyczki. Wstawiam zdjęcia może macie jakieś porady - jaki mam je spiłować? Myślałam o jakiejś odżywce, ale tyle się naczytałam o problemach po Eweline, że trochę się boje, że narobię sb krzywdy i bd jeszcze gorzej.
....
śmiało idz do manicurzystki,Twoje paznokcie statystycznie wyglądają lepiej niz niejednek Klientki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 19:45   #3
201702061026
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 64
Dot.: Potrzebuję waszej porady;)

Cytat:
Napisane przez ridley_ Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że od dziecka obgryzałam paznokcie. Udało mi się z tym skończyć dopiero gdy założyłam na zęby aparat. Jednak jak łatwo się domyślić paznokcie nadal nie są w dobrym stanie. Najbardziej denerwuje mnie ich dziwny kształt, krótkie&grube łopaty. Bardzo chciałabym zacząć je malować, żeby wyglądały bardziej estetycznie. Wstyd mi pokazać się z czymś takim u kosmetyczki. Wstawiam zdjęcia może macie jakieś porady - jaki mam je spiłować? Myślałam o jakiejś odżywce, ale tyle się naczytałam o problemach po Eweline, że trochę się boje, że narobię sb krzywdy i bd jeszcze gorzej.
Tobie wstyd? Masz bardzo zadbane paznokcie Możesz śmiało iść do kosmetyczki.
Płytki nie masz wcale takiej krótkiej, jak trochę zapuścisz paznokcie i pomalujesz na jakiś kolor, to od razu wydadzą się smuklejsze i dłuższe.
Co do odżywki Eveline, to nie polecam. Szkoda paznokci. Może baardzo zaszkodzić i to nie tylko paznokciom. Spróbuj olejowanie, efekty są zniewalające.
201702061026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 15:04   #4
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Potrzebuję waszej porady;)

ale fajne białe końcówki
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 22:41   #5
kosmetickasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: Potrzebuję waszej porady;)

Spokojnie idz do gabinetu kosmetycznego. Do mnie potrawią przyjść panie z ogryzkami plus do tego ziemia za paznokciami i sie nie przejmują ;D w kncu od tego jesteśmy żeby się tym zająć
kosmetickasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-10 23:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.