pomocy -pasemka..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-18, 08:41   #1
brzoswinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5

pomocy -pasemka.....


witam
wczoraj farbowalam wlosy farba loreal coulleur experte,multi ton kolorations system
nr 5.35 cinnamon stick,maghoni-gold.
jest to faba kombi do frabowania i drugi krok do pasemek
farba na wlosach wyszla ladnie i kolor wogöle jestem zadowolona ale nie wiem dlaczego diabel mnie pokusil zeby tez sama sobie pasemka zrobic ,instrukcja prosta wiec pomyslalm dlaczego nie i skutek wyszedl taki ze przy czubköw wlosöw wyszlo ich bardzo duzo i bardzo jasne a na reszcie wlosöw bardzo malo i niezbyt jasne.wygladam okropnie .kolor ladny nawet mi sie podobaja te pasemka ale sa nieröwnomierne i na czubku jest ich wiecej ....co robic zeby jakops to zmienic czy mam kupic nowa farbe ktöra moze je przyciemni na czubku czy wlosy na nowo farbowac,poprostu nie wiem co robic ,czy ratunkiem jest fryzjer.pomocy
chcialam mezowi zrobic niespodzianke ale chyba padnie ze smiechu jak mnie zobaczy ,do tego idzeimy jötro na wesele wiec mam juz wszystkiego dosc
prosze pomnözcie co robic.....
brzoswinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 08:52   #2
brzoswinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: pomocy -pasemka.....

przesylam zdjecia jak to wyglada moze na tej podstawie ktos da mi rade jak te pasemka rozwiazac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0011.JPG (31,3 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez brzoswinia
Czas edycji: 2006-02-19 o 16:06
brzoswinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 08:52   #3
marta.885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 112
Wink Dot.: pomocy -pasemka.....

hmm powinnać iść do fryzjera ale jeśli już jutro masz wesele to moze odpuść sobie farbowanie a poproś o takie upięcie czy uczesanie, żeby po prostu nie było widać tych pasemek ... np. żeby zebrał Ci wszystkie włosy do góry i z tyłu jakos modnie upiął .. hmm nie wiem jak i co lubisz więc dużo nie poradze .. 3maj sie
marta.885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.