Kobiece piekno-ktory typ wolicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 11:13   #31
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Podoba mi się bardziej uroda egzotyczna w kierunku tej słodkiej, o dużych oczach i drobnej twarzy, chociaż niekoniecznie blondynki. Dla mnie nic nie przebije czarnowłosej dziewczyny o dużych jasnoniebieskich oczach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 869c7754001e795e4a64d8a5.jpg (39,3 KB, 123 załadowań)
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:15   #32
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Panna z pierwszego rysunku wcale nie ma drapieżnej urody Ma okrągłą, dziecięcą twarz i duże oczy. Wampa z niej zrobił ciuchy i wulgarna poza.

Mi podoba się mój typ urody
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:17   #33
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Mnie się po prostu podobają kobiety ładne. A mojego naj typu urody to tu nie ma, jestem bardzo zła na pana bozię za to, że nie jestem rudą piegowatą zielonooką kobietą najlepiej jeszcze z długimi falowanymi włosami.
O, ja też jestem zła, za to samo
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:25   #34
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Mnie się podoba, kiedy kobieta potrafi wyglądać i tak i tak, i oba wydania jej pasują Osobiście podobają mi się w tej chwili dwa typy urody: typowa rudowłosa z jasną cerą, delikatnymi piegami i niebieskimi, zielonymi lub szarymi oczami oraz kobiety w typie Evy Longorii

A co do tego pierwszego rysunku... swego czasu byłam nim tak zachwycona, że koleżanka zrobiła mi fotomontaż z moją twarzą I wyszło jej to, wg mnie, genialnie, jak połączenie niewinności z wulgarnością. Ale to już tylko moje zdanie, bo tu nieobiektywna jestem
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:43   #35
alice_ice
Przyczajenie
 
Avatar alice_ice
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Kiedyś podobał mi się typ o ciemniejszej karnacji, dużych zielonych oczach z raczej delikatnymi rysami + bardzo ciemne włosy brąz, a ostatnio jakoś spodobała mi się wersja ruda lub jasno ruda + brązowe oczy, okrągła buźka, jaśniejsza karnacja. Drapieżność to wg. jest głównie kwestia makijażu, ubioru czy też pozy - stylizacji

Chociaż ostanio ujął mnie wygląd tej dziewczyny:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_le6szt2w8s1qasqa8o1_500.jpg (40,5 KB, 121 załadowań)

Edytowane przez alice_ice
Czas edycji: 2011-04-18 o 11:45
alice_ice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:05   #36
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Ja właśnie też w Hannie Beth nie widzę tej drapieżności
Ale typ Jolie, Megan Fox - bardziej eteryczny, wyrazisty - zdecydowanie bardziej mi się podoba niż uroda 'romantyczna'. Mnie niestety bliżej do tej drugiej opcji
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:24   #37
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez littlemagdalena Pokaż wiadomość
No pewnie jest, a welug Ciebie jakby wygladac musiala taka kobieta, moglabys wkleic jakies zdjecie dla przykladu? ; )
W załączniku koleżanka i Natalia Oreiro.

Pani Oreiro z resztą bardzo podobna do mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kasia.jpg (35,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oreiro.jpg (18,1 KB, 72 załadowań)
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 12:26   #38
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Szczerze, to nie wiem, szczególnie, że przerabiałam bycie blondynką (jasną i ciemną), szatynką, brunetką... wiem, że kolor zmienia odbiór typu urody, bo przecież samej twarzy nie rusza

Lubię drapieżność kontrolowaną, lubię delikatność słowiańską, ale co ja będę ględziła, jak niekoniecznie muszą mi się podobać wszystkie przedstawicielki dokładnie takiego typu urody, jaki mi się podoba
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:28   #39
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Masz coś do żaby ? Czyżby miała mało wierne oczy

Wierne spojrzenie kojarzy mi się z psem. Normalnie wątek zoologiczny się zrobił
Dzik słodziak
A Kota mam podobnego do Twojego, tylko oczu nie mogę pokazać, bo wiecznie śpi do zdjęć

Co do urody, to pierwsze zdjęcie mi się wcale nie podoba
Preferuję drugi typ urody, Megan Fox nie jest kompletnie w moim guście.
Mówię o rysach, bo makijażem można wszystko zrobić. żebym jeszcze umiała

Swoją drogą, kompletnie nie pojmuję umiejętności nazywania rysów jakimś tam typem urody. Tzn, podziwiam tę umiejętność, bo sama tego nie potrafię, a chciałabym wiedzieć jakim typem jestem.

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2011-04-18 o 12:32
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:37   #40
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Żabie oczy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pies.jpg (158,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaba_z_czerwonymi_oczami.jpg (108,1 KB, 6 załadowań)
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:18   #41
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Moim zdaniem rysunki czy tam zdjęcia wklejone przez autorkę nie do końca określają, co miała ona na myśli, bo tutaj dużo zrobiła stylizacja, nie typ urody.

Mnie samej podoba się taka kobieca uroda, trochę właśnie kocia, ale sama taka nie grzeszę niestety. Jestem pucołowatą, blondynką, z tymi właśnie "sarnimi" oczami Aczkolwiek makijaż pomaga mi zyskać wyrazistość, kobiecość, tę "wampowatość", a dziewczynie o agresywnej urodzie w delikatną niełatwo się przerodzić. Jedna z wizażanek ma taki typ urody
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 13:49   #42
littlemagdalena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 114
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Masz coś do żaby ? Czyżby miała mało wierne oczy

Wierne spojrzenie kojarzy mi się z psem. Normalnie wątek zoologiczny się zrobił
No wspaniale! ale to nie zabawa w skojarzenia ; <

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Moim zdaniem rysunki czy tam zdjęcia wklejone przez autorkę nie do końca określają, co miała ona na myśli, bo tutaj dużo zrobiła stylizacja, nie typ urody.

Mnie samej podoba się taka kobieca uroda, trochę właśnie kocia, ale sama taka nie grzeszę niestety. Jestem pucołowatą, blondynką, z tymi właśnie "sarnimi" oczami Aczkolwiek makijaż pomaga mi zyskać wyrazistość, kobiecość, tę "wampowatość", a dziewczynie o agresywnej urodzie w delikatną niełatwo się przerodzić. Jedna z wizażanek ma taki typ urody
Napisalam o jakie usta i oczy mi chodzi, czyli rysy twarzy ; ) Ja, mimo ze uwielbiam akurat zmyslowa urode uwazam, ze taki deikatny typ rowniez jest piekny(tylko oczywiscie zupelnie inny) i nie warto zmieniac go na sile, szukac w nim drapieznosci, tylko jeszcze bardziej podkreslic i upiekszyc ta delikatnosc! Faceci uwielbiaja takie delikatne babki

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Dzik słodziak
A Kota mam podobnego do Twojego, tylko oczu nie mogę pokazać, bo wiecznie śpi do zdjęć

Co do urody, to pierwsze zdjęcie mi się wcale nie podoba
Preferuję drugi typ urody, Megan Fox nie jest kompletnie w moim guście.
Mówię o rysach, bo makijażem można wszystko zrobić. żebym jeszcze umiała

Swoją drogą, kompletnie nie pojmuję umiejętności nazywania rysów jakimś tam typem urody. Tzn, podziwiam tę umiejętność, bo sama tego nie potrafię, a chciałabym wiedzieć jakim typem jestem.
Hah, ja tez tak do konca nie potrafie, odroznie tylko kto jest eteryczny a kto ''drapiezny'' ; ) Wydaje mi sie, ze Ty jestes 'mieszana', ostro sodka; D Bo rysy twarzy masz raczej ostre, a caloksztalt taki slodszy ze tak nazwe i oczy masz wlasnie raczej kocie! bo sa lekko skosne i troche wydluzone, super! Podkreslaj je mocniej, jesli lubisz! ; D

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Mnie się podoba, kiedy kobieta potrafi wyglądać i tak i tak, i oba wydania jej pasują Osobiście podobają mi się w tej chwili dwa typy urody: typowa rudowłosa z jasną cerą, delikatnymi piegami i niebieskimi, zielonymi lub szarymi oczami oraz kobiety w typie Evy Longorii

A co do tego pierwszego rysunku... swego czasu byłam nim tak zachwycona, że koleżanka zrobiła mi fotomontaż z moją twarzą I wyszło jej to, wg mnie, genialnie, jak połączenie niewinności z wulgarnością. Ale to już tylko moje zdanie, bo tu nieobiektywna jestem
Ooo no prosze, pochwal sie koniecznie, jesli nie zalezy Ci na anonimowosci!

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez alice_ice Pokaż wiadomość
Kiedyś podobał mi się typ o ciemniejszej karnacji, dużych zielonych oczach z raczej delikatnymi rysami + bardzo ciemne włosy brąz, a ostatnio jakoś spodobała mi się wersja ruda lub jasno ruda + brązowe oczy, okrągła buźka, jaśniejsza karnacja. Drapieżność to wg. jest głównie kwestia makijażu, ubioru czy też pozy - stylizacji

Chociaż ostanio ujął mnie wygląd tej dziewczyny:
Mi rowniez baaaaardzo podobaja sie takie dziewczyny! Z jednym ale, sa wg mnie zbyt mroczne.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Ja właśnie też w Hannie Beth nie widzę tej drapieżności
Ale typ Jolie, Megan Fox - bardziej eteryczny, wyrazisty - zdecydowanie bardziej mi się podoba niż uroda 'romantyczna'. Mnie niestety bliżej do tej drugiej opcji
Otoz to, Hanna jest zdecydowanie slodziutka i 'niewinna', podczepilam ja pod ten drugi typ, zle zauwazylas A co do urody romantycznej czy delikatnej(jak zwal tak zwal)wydaje mi sie ze faceci wola takie dziewczyny, wiazac sie z babkami o takim wygladzie, bo gra tu role instynkt opiekunczy i podswiadomosc ; D
littlemagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 14:03   #43
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Ja potrafię docenić piękno w każdym wydaniu, nie mam swojego ulubionego typu. I wamp i delikatna kobietka może mi się spodobać
Sama jestem drobną blondynką z dużymi oczami i ustami Kiedyś nie mogłam się pogodzić, że wyglądam na młodszą niż jestem, teraz jestem z tego faktu bardzo zadowolona i nie narzekam
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 14:09   #44
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

a moim zdaniem to zależy od konkretnego mężczyzny.
Widzę to po swoich kolegach - część z nich związało się z kobietami o urodzie aniołka , część z nich o urodzie "seksy diablicy" a jeszcze inna część związała z kobietami -"mieszańcami" ,których urody nie da się jasno określić w takich kategoriach.

Mam kolegę, który uwielbia rudowłose ,inny urody rudzielca nie dzierży.
Jeden lubi blondynki, inny brunetki . Mam też kolegę,którego interesują tylko kobiety o niebieskich oczach i odstających uszach.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 14:14   #45
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
a moim zdaniem to zależy od konkretnego mężczyzny.
Widzę to po swoich kolegach - część z nich związało się z kobietami o urodzie aniołka , część z nich o urodzie "seksy diablicy" a jeszcze inna część związała z kobietami -"mieszańcami" ,których urody nie da się jasno określić w takich kategoriach.

Mam kolegę, który uwielbia rudowłose ,inny urody rudzielca nie dzierży.
Jeden lubi blondynki, inny brunetki . Mam też kolegę,którego interesują tylko kobiety o niebieskich oczach i odstających uszach.
Prawda jest też taka, że niektórzy mają bardzo ścisłe preferencje i się ich trzymają, a niektórzy sa skłonni do zmian i modyfikacji Bądź też zakochują się w całkowitym przeciwieństwie swoich wyobrażeń Różnie w życiu bywa.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:15   #46
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Mnie się podoba typ urody z drugiego linka w poście autorki. Jest taki najbardziej pośredni i daje najwięcej możliwości „aranżacji”. Pierwszy jak dla mnie trochę zdzirowaty (bez urazy dla wielbicielek tego typu urody), trzeci zbyt niewinny.
A Angelina wg mnie jest piękną kobietą, gdyby miała urodę klasyczną byłaby nudna, a taka jaka jest, jest piękna taką "przystępną" urodą
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:47   #47
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Ja wolę 2. typ, dla mnie drapieżna uroda jest wulgarna.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 18:49   #48
littlemagdalena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 114
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Mnie się podoba typ urody z drugiego linka w poście autorki. Jest taki najbardziej pośredni i daje najwięcej możliwości „aranżacji”. Pierwszy jak dla mnie trochę zdzirowaty (bez urazy dla wielbicielek tego typu urody), trzeci zbyt niewinny.
A Angelina wg mnie jest piękną kobietą, gdyby miała urodę klasyczną byłaby nudna, a taka jaka jest, jest piękna taką "przystępną" urodą
oj tam, jaka uraza, nie przesadzajmy, kazdy ma swoj gust! ; ) ja lubie ten drapiezny typ nie tylko za to, ze jest wedlug mnie piekny, ale wlasnie dlatego, ze jest rowniez wulgarny, zdzirowaty jak to okreslilas i wiele dziewczyn okresla, bo (wg mnie) taka dziewczyna ocieka wtedy seksem i zmyslowoscia, a przy tym nie musi dla takiego efektu sie malowac i stylizowac, moze zalozyc nawet czarny habit a bedzie zmyslowa, no i nikt nie moze zarzucic jej wtedy ze jest wulgarna zdzira bo przeciez za rysy twarzy nie odpowiadamy co innego jak dziewczyna ma bardziej ''grzeczna urode'' i chcac byc meega seksowna zalozy mini ledwo za tylek i kabaretki, tej drugiej mozna zarzucic to i owo a ta pierwsza moze sobie bezkarnie czarowac zmyslowoscia, haha, ja tak to widze ; D
littlemagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:36   #49
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Ani to, ani to.
Kobieta z rysunku jest dla mnie zbyt wulgarna .
Choć to narcystycznie brzmi, to najbardziej podoba mi się mój typ urody : diabełek z anielskimi oczami (fakt faktem, mam okrągłą dziecięcą buzię z piegami i ogromne, zielono-szare oczy z długaśnymi rzęsami, jednocześnie burzę rudawych loków i pełne, z natury czerwone usta). To tak trudno określić : po połowie Ale gdybym musiała jednak wybierać - diabełki górą !
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 20:55   #50
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...zjqj3rcfgQ3m9Q

ja lubię taki typ jak w powyższym linku, ciemne włosy, szare oczy. odcień skóry zimny.

Edytowane przez tinpanalley
Czas edycji: 2011-04-18 o 20:58
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 22:34   #51
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Hehe Luis Royo i wszystko jasne, ten pan tyle rzeczy laczy w swoich obrazach tyle rzeczy, niespotykany miks dziewczecej kobiecosci, deliaktnosci i zabojczosci.
No dobra, koniec artstycznyh zachwytow.

Jak dla mnie dalej Adriana Lima siedzi na tronie i wygrywa z Taylor swift (najbardziej eteryczna i delikatna jaka mi przychodzi do glowy).
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 22:51   #52
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Nieskromnie powiem, że najbardziej lubię swój typ urody, czyli długowłose brunetki o ciemnych, dużych oczach, bardzo jasnej cerze, charakterne, o diabelskim spojrzeniu i średnich ustach, wysokie i szczupłe
I jakoś tak zachwycam się urodą mojej przyjaciółki, która ma identyczny typ urody jak jaZawsze jej szczerze prawię komplementy
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 23:19   #53
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Nieskromnie powiem, że najbardziej lubię swój typ urody, czyli długowłose brunetki o ciemnych, dużych oczach, bardzo jasnej cerze, charakterne, o diabelskim spojrzeniu i średnich ustach, wysokie i szczupłe
I jakoś tak zachwycam się urodą mojej przyjaciółki, która ma identyczny typ urody jak jaZawsze jej szczerze prawię komplementy
Zazdroszcze podejscia!

Ja ciagle sie miotam ze soba bo mam takie jasnobrazowe wlosy, no taki ciemny blond powiedzmy, i to taki polsrodek mi sie wydaje xD Ani to wyrazisty blond ani to wyrazista czern czy ciemny czekoladowy braz. To takie nic, cos pomiedzy XD Ale sa moje i sa bardzo milusie w dotyku, juz ich nie ufarbuje wiecej dopoki nie zaczne siwiec bo jednak za bardzo mi sie niszczyly od tego.
Ale czasem chetnie bym siebie zobaczyla w jakims mocnym kolorze Z charakteru jestem bardziej diablica, tak sie czuje, a wygladam prawie eterycznie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:06   #54
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez littlemagdalena Pokaż wiadomość
oj tam, jaka uraza, nie przesadzajmy, kazdy ma swoj gust! ; ) ja lubie ten drapiezny typ nie tylko za to, ze jest wedlug mnie piekny, ale wlasnie dlatego, ze jest rowniez wulgarny, zdzirowaty jak to okreslilas i wiele dziewczyn okresla, bo (wg mnie) taka dziewczyna ocieka wtedy seksem i zmyslowoscia, a przy tym nie musi dla takiego efektu sie malowac i stylizowac, moze zalozyc nawet czarny habit a bedzie zmyslowa, no i nikt nie moze zarzucic jej wtedy ze jest wulgarna zdzira bo przeciez za rysy twarzy nie odpowiadamy co innego jak dziewczyna ma bardziej ''grzeczna urode'' i chcac byc meega seksowna zalozy mini ledwo za tylek i kabaretki, tej drugiej mozna zarzucic to i owo a ta pierwsza moze sobie bezkarnie czarowac zmyslowoscia, haha, ja tak to widze ; D
W życiu nie miałam na sobie mini ledwo za tyłek w połączeniu z kabaretkami i szpilkami. To - jak dla mnie - stylizacja na prostytutkę i nie ma nic wspólnego ani ze zmysłowością ani z seksapilem. To raczej strój "roboczy", który niesie dość prosty przekaz
Jako ta "grzeczna" i ułożona z dziewczęcą urodą najlepiej wyglądam i się czuję - o ironio - w koszulowej bluzce rozpiętej jeden guzik za daleko (aczkolwiek bez przesady), ołówkowej spódnicy i w klasycznych czółenkach na dość wysokim obcasie. Albo w lekkiej, dopasowanej sukience przed kolano (w różnych wariantach). Plus ulubione perfumy jako konieczny dodatek.
Nie wiem czemu teraz seks i erotyzm równa się wywalaniu na światło dzienne wszystkiego co fabryka dała. I czemu trzeba tym seksem ociekać ? A gdzie zmysłowość, tajemnica, niedpowiedzenie ? Gdzie klasa i dobry smak ?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-04-19 o 09:12
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:22   #55
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W życiu nie miałam na sobie mini ledwo za tyłek w połączeniu z kabaretkami i szpilkami. To - jak dla mnie - stylizacja na prostytutkę i nie ma nic wspólnego ani ze zmysłowością ani z seksapilem. To raczej strój "roboczy", który niesie dość prosty przekaz
Jako ta "grzeczna" i ułożona z dziewczęcą urodą najlepiej wyglądam i się czuję - o ironio - w koszulowej bluzce rozpiętej jeden guzik za daleko (aczkolwiek bez przesady), ołówkowej spódnicy i w klasycznych czółenkach na dość wysokim obcasie. Albo w lekkiej, dopasowanej sukience przed kolano (w różnych wariantach). Plus ulubione perfumy jako konieczny dodatek.
Nie wiem czemu teraz seks i erotyzm równa się wywalaniu na światło dzienne wszystkiego co fabryka dała. I czemu trzeba tym seksem ociekać ? A gdzie zmysłowość, tajemnica, niedpowiedzenie ? Gdzie klasa i dobry smak ?
A tam, się przejmujesz...

Widocznie to zależy jaką kto ma definicję seksowności, bo ja z tego opisu parę postów wyżej(mini itp) widzę raczej tani wygląd, niż seksowny Co kto lubi
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:38   #56
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Ja tam tuż przed 30-stką nabyłam obrzydliwie krótką mini bo pomyślałam, ze jak nie teraz to pewnie już nigdy i chodziłam w niej zimą do glanów i grubych rajtek, no i tak się zastanawiam na "co" to jest stylizacja
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:49   #57
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A tam, się przejmujesz...

Widocznie to zależy jaką kto ma definicję seksowności, bo ja z tego opisu parę postów wyżej(mini itp) widzę raczej tani wygląd, niż seksowny Co kto lubi
Się nie przejmuję

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja tam tuż przed 30-stką nabyłam obrzydliwie krótką mini bo pomyślałam, ze jak nie teraz to pewnie już nigdy i chodziłam w niej zimą do glanów i grubych rajtek, no i tak się zastanawiam na "co" to jest stylizacja
Na starą maleńką jakby powiedzieli ci dla ktorych 30tka (i tuż przed) to koniec młodości.
A poważniej - nie udawaj, ze nie czujesz różnicy między strojem złożonym z mini mini , kabaratek i szpili, a mini mini, glanów i zakrytej góry.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-04-19 o 09:51
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:52   #58
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Z gugla taki wyskoczył Zgadzam się, śliczniusi A jakie ma piękne oczka
Sine.iro, czyżby Twój potomek?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:53   #59
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Sine.iro, czyżby Twój potomek?
Coś ty, zbyt ładny.
Pochwal się własnym - porównamy, która świńska mama zdolniejsza

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-04-19 o 09:56
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:06   #60
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kobiece piekno-ktory typ wolicie?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Coś ty, zbyt ładny.
Pochwal się własnym - porównamy, która świńska mama zdolniejsza
Nie wiedziałam, które zdjęcie wybrać - na wszystkim tak ślicznie wychodzi. Dumna małpia mama prezentuje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Synus.mamusi.jpg (13,5 KB, 4 załadowań)
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.