Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-12, 09:39   #3031
Rosi808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Irisz Pokaż wiadomość
No i teraz wyszło.. bo jest przynajmniej dwóch M.Ch. W Wawie.Ja robiłam Charazińskiego akuratPodawanie inicjałów może być mylące


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dlatego prosiłam o rozwinięcie inicjałów. Jest kilku lekarzy o takich samych inicjałach. Nie chciałabym przeżyć rozczarowania gdyby po operacji i jej ,,skutkach" powiedziałabym się że to nie Ten lekarz. Może ktoś byłby tak dobry i napisał np kilka dodatkowych liter nazwiska i nazwę kliniki jeśli nie można podać całego nazwiska i imienia. Sugerowałam w pierwszej swojej wiadomości w jaki inny sposób to opisać. Ważne aby rozwiać wątpliwości również innym kobietom które mają pragnienie spełnić marzenie ale mają swoje obawy przede wszystkim którego lekarza wybrać bo to najtrudniejsze.
Rosi808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:14   #3032
aguchaw1
Raczkowanie
 
Avatar aguchaw1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 326
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny,
czy mogłabym prosić o namiary na sprawdzonych lekarzy od powiększenia piersi ? Pewnie macie tu duże doświadczenie, a chciałabym trafić w dobre ręce.
Najlepiej Śląsk lub okolice, ale może być też Warszawa lub inny region jeśli tam akurat jest ktoś godny polecenia.

Dzięki z góry!!!!!
__________________

aguchaw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 11:12   #3033
tamaradok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

deadlycookie
Drenów nie miałam, lekarz stosuje ich tylko w razie potrzeby. Na zdejmowanie szwów po dwóch tygodniach. W klinice super opieka, dodatkowo konsultacja fizjoterapeuty.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosi808 Pokaż wiadomość
Witajcie. Czy ktoś mi mógłby objaśnić inicjały tu używane lekarzy M.Ch ,A.B.,A.K
M.Ch - Michał Charytonowicz

Edytowane przez tamaradok
Czas edycji: 2019-08-12 o 11:09
tamaradok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 14:19   #3034
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
W zasadzie dlaczego się tak obawiasz drenów? Ja mam powiedziane, że będą założone i w następnym dniu przed wyjściem je wyjmą. Ja się będę czuła bezpieczniej z drenami, bo gdyby miało dojść do krwotoku, to zaraz będzie widać.
Ja też się cieszyłam, że miałam dreny.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 17:02   #3035
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Boże dziewczyny chyba nie jest mi dane mieć w końcu piękne piersi
Dostałam dzisiaj telefon z kliniki, że podjęli decyzję o zawieszeniu współpracy z profesorem Szychtą, w związku z czym wszystkie operacje są odwołane.
ZAŁAMKA

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 20:12   #3036
justi8290
Przyczajenie
 
Avatar justi8290
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny chyba nie jest mi dane mieć w końcu piękne piersi
Dostałam dzisiaj telefon z kliniki, że podjęli decyzję o zawieszeniu współpracy z profesorem Szychtą, w związku z czym wszystkie operacje są odwołane.
ZAŁAMKA

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pojedź do M. Piotrowiaka w Szczecinie.
Ja pojechałam na konsultację, a 2 tygodnie później miałam operację. Dziś jestem 6 tygodni po i wyglądają WSPANIALE. Zresztą na stronie Medikliniki są jego dotychczasowe 'prace' też na początku chciałam iść do Szychty, ale jakoś bardziej pozytywnie nastawilam się do tego drugiego i nie żałuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justi8290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 20:31   #3037
3a1893a084aa41ce6132ac7e0da8ed20cf5525bd_61a02382e2013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

.

Edytowane przez 3a1893a084aa41ce6132ac7e0da8ed20cf5525bd_61a02382e2013
Czas edycji: 2021-11-24 o 20:16
3a1893a084aa41ce6132ac7e0da8ed20cf5525bd_61a02382e2013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 06:35   #3038
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez justi8290 Pokaż wiadomość
Pojedź do M. Piotrowiaka w Szczecinie.
Ja pojechałam na konsultację, a 2 tygodnie później miałam operację. Dziś jestem 6 tygodni po i wyglądają WSPANIALE. Zresztą na stronie Medikliniki są jego dotychczasowe 'prace' też na początku chciałam iść do Szychty, ale jakoś bardziej pozytywnie nastawilam się do tego drugiego i nie żałuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile u niego zapłaciłaś? I gdzie te prace jego dokładnie są, bo nie mogę znaleźć ;p widziałam parę jego prac na grupie na fb to wszystkie sztosy i jest bardzo polecany. Napisałam do niego, bo Szczecin to dla mnie drugi koniec Polski, no ale trudno za pięknymi cycami pojadę wszędzie Ale w sumie nie odpisał nic konkretnego tylko mniej więcej co trzeba by było zrobić, pytałam o cenę, ewentualny termin, ile ml proponuje, ale odpisał że najlepiej byłoby się spotkać. No i on chyba pracuje na Mentorach a ja przez profesorka już się max nastawiłam na Motive

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 15:42   #3039
Dana29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dlatego weszłas na ten wątek żeby to napisać? Wiesz co, bogaty biednego nigdy nie zrozumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Po pierwsze każdy robi co chce. Mogę Ci podać setki przykładów, gdzie osoby po operacjach wyglądały gorzej jak przed. Po drugie, nikomu tego nie życzę, ale tak na spokojnie zastanów się, zabieg poprawy nazwijmy to wyglądu, to normalna operacja pod narkozą, nie wiesz co cie czeka w przyszłości i oby sie ni okazało, że w przypadku, gdy od operacji bedzie zależało twoje życie, w jej trakcie okaże się, ze to buło wtedy o tę jedna narkozę za dużo
Dana29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 16:22   #3040
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[1=3a1893a084aa41ce6132ac7 e0da8ed20cf5525bd_61a0238 2e2013;87076081]Też myślałam o P.P szczerze mówiąc, a dlaczego lepiej u niego? Czy można zobaczyć gdzieś jego prace bo nic nie mogłam znależć.

Widziałam prace D.Ż i też to mnie przekonało żeby się do niej umówić, chociaż pewna nie jestem czy u niej zrobie zabieg. Ciekawa jestem czy ktoś był u D.Ż albo u P.P. i czy może coś więcej powiedzieć ? [/QUOTE]Ja byłam u AŻ i myślę, że za kilka lat je wymienię. Fakt faktem, że lepiej mieć niż nie mieć nic, ale dużo brakuje do ideału. Poprawki nie chce bo pewnie zrobi jeszcze gorzej, a gdzie indziej nie pójdę, bo nie mam kasy. Głupia byłam bo PP miał termin za pół roku, a do niej czekałam 2 miesiące i już chciałam Teraz zaraz. W grupie na fb chyba nie widziałam złej opinii o PP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Dana29 Pokaż wiadomość
Po pierwsze każdy robi co chce. Mogę Ci podać setki przykładów, gdzie osoby po operacjach wyglądały gorzej jak przed. Po drugie, nikomu tego nie życzę, ale tak na spokojnie zastanów się, zabieg poprawy nazwijmy to wyglądu, to normalna operacja pod narkozą, nie wiesz co cie czeka w przyszłości i oby sie ni okazało, że w przypadku, gdy od operacji bedzie zależało twoje życie, w jej trakcie okaże się, ze to buło wtedy o tę jedna narkozę za dużo
Przecież trzeba zrobić badania przed operacją. Wybacz, ale dla mnie taki argument to coś w podobie, że codziennie może Ci spaść na głowę cegła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 09:32   #3041
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Kurde zastanawiam się nad rezygnacją z operacji u D.Ż. Najwyżej przepadnie zaliczka. Z drugiej strony jeśli nie zdecyduję się teraz to już raczej nigdy Nie wiem już co robić co to jest za grupa na fb?

Edytowane przez kasiapyra
Czas edycji: 2019-08-14 o 09:45
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 10:43   #3042
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Dana29 Pokaż wiadomość
... nie wiesz co cie czeka w przyszłości i oby sie ni okazało, że w przypadku, gdy od operacji bedzie zależało twoje życie, w jej trakcie okaże się, ze to buło wtedy o tę jedna narkozę za dużo
Jeny, skąd czerpiesz takie absurdalne pomysły? Bo jakoś nigdy nie słyszałam człowiek miał ograniczoną liczbę możliwych narkoz. A że zabieg niesie ryzyko to fakt, każdy lekarz mówi o ryzyku i możliwych powikłaniach, ale czasem tak bardzo się czegoś chce, że ryzyko powikłań ma mniejsze znaczenie, niż chęć zmiany.




Czy możecie mi powiedzieć ile dni po operacji mogłyście zacząć spać na boku? Ja fatalnie śpię na wznak, dlatego bym chciała jak najszybciej zacząć spać na boku, tym bardziej, że sen to zdrowie.
Mam też pytanie jak to było u Was z bólem, ile dni brałyście leki? Duże ilości? Czy od początku brałyście tyle, żeby nie bolało? Bo ogólnie nie powinno się pozwolić bólowi rozkręcić, bo wtedy znacznie trudniej go zwalczyć.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 11:29   #3043
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja słyszałam, że każda narkoza to minus 2 lata życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 12:27   #3044
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Czy możecie mi powiedzieć ile dni po operacji mogłyście zacząć spać na boku? Ja fatalnie śpię na wznak, dlatego bym chciała jak najszybciej zacząć spać na boku, tym bardziej, że sen to zdrowie.
Mam też pytanie jak to było u Was z bólem, ile dni brałyście leki? Duże ilości? Czy od początku brałyście tyle, żeby nie bolało? Bo ogólnie nie powinno się pozwolić bólowi rozkręcić, bo wtedy znacznie trudniej go zwalczyć.
Na boku zaczęłam spać po miesiącu, ale tak delikatnie. Potem było już coraz lepiej. Na brzuchu po pół roku.
Co do leków, to dostałam receptę na Nimesil. Piłam 2 razy dziennie przez 3 dni, potem raz dziennie, a 6 dnia już przestałam pić. Miałam dokupiony ketonal na wszelki wypadek, ale nie wzięłam, bo szkoda mi nerek i wątroby. Ogólnie ból cholerny, nawet na lekach, ale każdy inaczej to przechodzi.

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że każda narkoza to minus 2 lata życia
Tak, a każde piwo to dzień życia mniej
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-08-14 o 12:30
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 14:37   #3045
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wróbelek a widziałaś piersi dż na żywo u kogoś ? Czy tylko na necie? Mam u niej termin za miesiąc z hakiem i zaczynam się wachac
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 15:36   #3046
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Na boku zaczęłam spać po miesiącu, ale tak delikatnie. Potem było już coraz lepiej. Na brzuchu po pół roku.
Co do leków, to dostałam receptę na Nimesil. Piłam 2 razy dziennie przez 3 dni, potem raz dziennie, a 6 dnia już przestałam pić. Miałam dokupiony ketonal na wszelki wypadek, ale nie wzięłam, bo szkoda mi nerek i wątroby. Ogólnie ból cholerny, nawet na lekach, ale każdy inaczej to przechodzi.
Kurcze, miesiąc to strasznie długo z tym spaniem na plecach.


W sumie ten nimesil wcale nie musiał być łagodniejszy dla nerek i wątroby niż ketonal. Tak czy inaczej widzę poszłaś na ostro. Ja jestem mięczak , planuję zrobić tak jak przy wycięciu wałów paznokciowych, bo straszyli, że dwa tygodnie będzie mocno bolało, a po trzech dobach przestałam brać leki, za to pierwsze trzy doby sobie nie żałowałam, miałam rozpiskę ile mogę brać żeby nie przedawkować i wyszło, że brałam trzy razy dziennie miks trzech substancji NLPZ, tyle że w rozbiciu co 4h, można powiedzieć, że przeszłam rekonwalescencję bez bólu i właśnie tak się zastanawiam, czy ten patent też ma szansę zadziałać.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 16:11   #3047
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
W sumie ten nimesil wcale nie musiał być łagodniejszy dla nerek i wątroby niż ketonal.
Nie jest łagodniejszy, ale w aptece powiedzieli, że mogę brać na zmianę, więc sobie już ten ketonal darowałam.

A co do spania na plecach, to sama zobaczysz, że inaczej się nie da i po prostu tak będziesz zasypiać wyczerpana bólem i tym wszystkim. Ja nigdy na plecach nie umiałam zasypiać, tylko na brzuchu albo na boku, a tu nagle nie było wyjścia i jakoś dało radę
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 21:57   #3048
justi8290
Przyczajenie
 
Avatar justi8290
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
A ile u niego zapłaciłaś? I gdzie te prace jego dokładnie są, bo nie mogę znaleźć ;p widziałam parę jego prac na grupie na fb to wszystkie sztosy i jest bardzo polecany. Napisałam do niego, bo Szczecin to dla mnie drugi koniec Polski, no ale trudno za pięknymi cycami pojadę wszędzie Ale w sumie nie odpisał nic konkretnego tylko mniej więcej co trzeba by było zrobić, pytałam o cenę, ewentualny termin, ile ml proponuje, ale odpisał że najlepiej byłoby się spotkać. No i on chyba pracuje na Mentorach a ja przez profesorka już się max nastawiłam na Motive

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam mentory właśnie, ale czytałam o nich same pozytywne opinie no i mam dożywotnią gwarancję, że nic się z nimi nie stanie ja jechałam do niego z Trójmiasta i 3 noce spędziłam w hotelu w Szczecinie żeby jako tako dojść do siebie. Niestety bez wizyty nie da się określić ilości ml ja przymierzalam sztuczne cycki na wizycie lekarz w ułamek sekundy zobaczył niedoskonałości w położeniu puersi z jakich ja nawet sobie nie zdawałam sprawy. Fajne było to, że wcale się nie spieszyl i odpowiadal cierpliwie na każde pytanie. Po operacji dostałam do niego nr tel i też co chwila spamowalam mu smsami, ale nie dał nawet po sobie poznać czy mu to przeszkadza i na wszystko ładnie mi odpowiadał. Na stronie mediklinika w zakładce operacje piersi powinno wszystko być Dziś mija mi 6 tygodni od operacji i w końcu będę mogła wrócić do wszelkich aktywności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
A ile u niego zapłaciłaś? I gdzie te prace jego dokładnie są, bo nie mogę znaleźć ;p widziałam parę jego prac na grupie na fb to wszystkie sztosy i jest bardzo polecany. Napisałam do niego, bo Szczecin to dla mnie drugi koniec Polski, no ale trudno za pięknymi cycami pojadę wszędzie Ale w sumie nie odpisał nic konkretnego tylko mniej więcej co trzeba by było zrobić, pytałam o cenę, ewentualny termin, ile ml proponuje, ale odpisał że najlepiej byłoby się spotkać. No i on chyba pracuje na Mentorach a ja przez profesorka już się max nastawiłam na Motive

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapłaciłam 13900 za implany okrągłe w to wliczone są wizyty po operacji oraz stanik pooperacyjny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justi8290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 08:17   #3049
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny ja nie umiem spać na plecach i było mi strasznie ciężko ale po tygodniu albo dwóch już jakoś na boku spałam, na pewno szybciej niż miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 15:44   #3050
aksamitna75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Kasiapry: zamierzasz zmienić lekarza skąd wątpliwości ? Daj znać jeżeli będziesz wiedziała coś więcej na temat dr Ż

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiapyra Pokaż wiadomość
Kurde zastanawiam się nad rezygnacją z operacji u D.Ż. Najwyżej przepadnie zaliczka. Z drugiej strony jeśli nie zdecyduję się teraz to już raczej nigdy Nie wiem już co robić co to jest za grupa na fb?
Hej, zamierzasz zmienić lekarza skąd wątpliwości ? Daj znać jeżeli będziesz wiedziała coś więcej na temat dr Ż
aksamitna75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 17:31   #3051
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Aksamitna75: tak zaczęłam panikować, myślałam tez ze komentarz nikisy dotyczy tej lekarki ale chodzi o inna. Naczytałam się dużo komentarzy na innych forach, sporo negatywnych. Jestem jednak w kontakcie z 2 dziewczynami bardzo zadowolonymi z operacji u ż, one znowu były u niej z polecenia. Trochę zaczynam wariować ale myśle ze będzie dobrze, nie będę już czytać tego wszystkiego bo już panikuje a jeszcze miesiąc. Gorzej ze ż. kazała mi teraz zrobić usg i wyszedł mi guzek i mam biopsje 22.08, mam nadzieje ze będzie wszystko ok
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 17:46   #3052
aksamitna75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kasiapyra Pokaż wiadomość
Aksamitna75: tak zaczęłam panikować, myślałam tez ze komentarz nikisy dotyczy tej lekarki ale chodzi o inna. Naczytałam się dużo komentarzy na innych forach, sporo negatywnych. Jestem jednak w kontakcie z 2 dziewczynami bardzo zadowolonymi z operacji u ż, one znowu były u niej z polecenia. Trochę zaczynam wariować ale myśle ze będzie dobrze, nie będę już czytać tego wszystkiego bo już panikuje a jeszcze miesiąc. Gorzej ze ż. kazała mi teraz zrobić usg i wyszedł mi guzek i mam biopsje 22.08, mam nadzieje ze będzie wszystko ok
Będzie dobrze, musi być ... trzymam kciuki !!!
Gdybys coś wiedziała o dr i jej pracy daj znać bo tez czytam i panikuję ale nie urodził się taki co by każdemu dogodził na każdego lekarza można coś znaleźć.
Odezwij się jak będziesz wiedziała co i jak no i jak będziesz już po operacji. W kontakcie ��
aksamitna75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 18:09   #3053
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dokładnie dziewczyny, przez to czytanie można zwariować.
Słuchajcie u mnie znowu zmiana, jutro idę pod nóż mam nadzieję, że wszystkie moje obawy były niepotrzebne i będzie pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 18:41   #3054
aksamitna75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Dokładnie dziewczyny, przez to czytanie można zwariować.
Słuchajcie u mnie znowu zmiana, jutro idę pod nóż mam nadzieję, że wszystkie moje obawy były niepotrzebne i będzie pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia
aksamitna75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 20:41   #3055
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
A co do spania na plecach, to sama zobaczysz, że inaczej się nie da i po prostu tak będziesz zasypiać wyczerpana bólem i tym wszystkim. Ja nigdy na plecach nie umiałam zasypiać, tylko na brzuchu albo na boku, a tu nagle nie było wyjścia i jakoś dało radę
Niestety ja im starsza tym bardziej księżniczka na ziarnku grochu się robię i ze mną tak nie jest, że ze zmęczenia zasnę, będę raczej niewyspane rozdrażnione zombi. Ogólnie na problemy ze snem też już się farmakologicznie szykuję, ale chcę wiedzieć czego się spodziewać. A z bólem, to jednak nadal liczę, że rozsądna polityka lekowa da radę i nie będzie źle .





Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nie umiem spać na plecach i było mi strasznie ciężko ale po tygodniu albo dwóch już jakoś na boku spałam, na pewno szybciej niż miesiąc
Pocieszyłaś mnie tym wpisem, tydzień- dwa da się jakoś wytrzymać.




Mam kolejne pytanie, jeśli po operacji problemem jest podnoszenie rąk to jak myłyście włosy czy zęby?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 21:39   #3056
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Mam kolejne pytanie, jeśli po operacji problemem jest podnoszenie rąk to jak myłyście włosy czy zęby?
Nie mylysmy! A tak serio to zeby jakos umyjesz sobie sama, ale wlosow nie dasz rady, chyba ze glowa w dol. Ja tak wlasnie umylam kilka dni po operacji. Z tym podnoszeniem rak to chodzi o to zeby nie rozerwac szwow i zeby sie nie rozeszly. Dlatego trzeba ograniczac ruchy.




Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 12:13   #3057
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Niestety ja im starsza tym bardziej księżniczka na ziarnku grochu się robię i ze mną tak nie jest, że ze zmęczenia zasnę, będę raczej niewyspane rozdrażnione zombi. Ogólnie na problemy ze snem też już się farmakologicznie szykuję, ale chcę wiedzieć czego się spodziewać. A z bólem, to jednak nadal liczę, że rozsądna polityka lekowa da radę i nie będzie źle .






Pocieszyłaś mnie tym wpisem, tydzień- dwa da się jakoś wytrzymać.




Mam kolejne pytanie, jeśli po operacji problemem jest podnoszenie rąk to jak myłyście włosy czy zęby?
Ja myje nad wanną, więc jakoś poszło. Może pierwszy raz mama mi pomogła. Dla mnie takim prozaicznym problemem było otwarcie drzwi od klatki, zamknięcie drzwi w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 12:14   #3058
RoksanaO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jakie srednio ceny maja w Warszawie?
RoksanaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 12:17   #3059
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ja myje nad wanną, więc jakoś poszło. Może pierwszy raz mama mi pomogła. Dla mnie takim prozaicznym problemem było otwarcie drzwi od klatki, zamknięcie drzwi w domu
Oj, drzwi od klatki ciężko się u mnie otwierają
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 13:11   #3060
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Serena001 jesteś przed, po czy w trakcie ? Trzymam kciuki

Aksamitna75: jesteśmy w kontakcie, Będzie dobrze
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.