Chce sie przywitac oraz prosic o porade w doborze fryzury. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-16, 22:24   #1
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Smile

Chce sie przywitac oraz prosic o porade w doborze fryzury.


Witam Was serdecznie baburki wizażanki Do tej pory byłam stała czytelniczką forum,ale postanowiłam do Was dołaczyc.Bardzo się cieszę iż trafiłam na Wasze forum gdyż też jestem fryzjerką,lecz nie pracuję w tym zawodzie gdyż podjełam sie wychowywaniu córek i od 7 lat jestem na urlopie wychowawczym ale mimo tej przerwy fryzjerstwo zawsze bylo moja pasja a tutaj moge dowiedziec sie dużo ciekawych rzeczy a i ja służe swoja pomocą w miare mojej wiedzy. I też mam do Was gorącą prośbe szczegulnie do tych baburek wizażanek które zajmują sie photoshopem aby i mnie pomogły coś ze mną zrobić bo jak to sie mówi "szewc w podartych butach chodzi" tak tez jest ze mna wogule nie mam pomysłu na siebie Mam bardzo cienkie włosy do tego stopnia iż przeswituje mi skóra głowy,ale mimo to farbuję je na czarno bo zawsze podobał mi się ten kolor i może zostałabym przy tym kolorze do tej pory ale Wasze forum zainspirowało mnie do tego aby coś w sobie zmienić i prosilabym Was abyscie mi cos poradzily, bo do tej pory to ja zmienialam wizerunek swoich koleżanek,ale zadna z nich nie moze mi doradzic co ja moge w sobie zmienic,gdyz one nie zajmuja sie ta branża,a i zauważyłam,ze jest tutaj pare osób które być moze nie zajmują sie fryzjerstwem zawodowo ale przez rózne programy komputerowe maja niezle wyczucie.
Bardzo bym prosila o jakies propozycje dla mnie,na marginesie powiem moze ze bardzo podobaja mi sie pasemka tzw kontrasty czyli pasemka biale z czarnym,ale nie wiem czy bylo by mi dobrze w takich wlosach gdyz ogulnie w blondzie wygladam strasznie,a w innych kolorach nie wiem jak bym wygladala dlatego ze zawsze farbowalam wlosy na czarno.
Co do fryzury skusiłam sie zeby sie obciac na krótko ale z tymi moimi czarnymi wlosami dodalo mi to lat w tej chwili zapuszczam wlosy,ale nie wiem jaka pozniej sie obciac,wiec proszę Was bardzo o rade,dodaje swoje zdiecie na ktorym aktualnie wygladam. Mam nadzieję że któraś z Was mi cos pomoże wybrać.
Serdecznie pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000_0091_USE.JPG (11,5 KB, 31 załadowań)
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:00   #2
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: Chce sie przywitac oraz prosic o porade w doborze fryzury.

Proszę o poradę, dlaczego nikt mi nie chce doradzić
Dziewczyny plissss
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:14   #3
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Chce sie przywitac oraz prosic o porade w doborze fryzury.

może tak?? wg mnie pasowałaby Ci czekolada z rdzawymi refleksami
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:24   #4
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: Chce sie przywitac oraz prosic o porade w doborze fryzury.

Tez myslalam o czekoladzie tylko nie pasuje mi ta grzywka,moze masz jeszcze jakies inne propozycje dla mnie?
Dzięki ci bardzo za zainteresowanie sie moim przypadkiem bo juz myslalam ze jestem beznadziejna.
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 22:20   #5
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: Chce sie przywitac oraz prosic o porade w doborze fryzury.

Dziewczyny czy moge jeszcze prosic o jakies propozycje fryzurki i koloru dla siebie,ta czekolada proponowana przez SHIKE jest ok ale chcialabym jeszcze wiecej propozycji tak jak pisalam na wstepie podobaja mi sie kontrasty czyli posamka blond z czarnymi tylko nie wiem czy bede dobrze wygladac chce troche zaszalec jak mi wlosy odrosna,czekolada tez mi sie podoba ale ja sie napalilam na kontrasty buuu i mam dylemat pomożcie
blagam.
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.