100 dni z ewą chodakowską! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 20:08   #1
bad_gal_ver
Przyczajenie
 
Avatar bad_gal_ver
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14

100 dni z ewą chodakowską! :)


KOCHANE! Postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce i w końcu stać się posiadaczką idealnego ciała!
Jeśli chodzi o swoją wagę, to nie mam do niej wielkich zastrzeżeń. Pod tym względem wzięłam się za siebie pod koniec liceum i dziś będąc na trzecim roku studiów jestem już 16 kilo lżejsza
Moim celem jest WYSPORTOWANE, KSZTAŁTNE I GIBKIE CIAŁO! Sama dieta to za mało, postanowiłam wprowadzić w swoje życie jak najwięcej RUCHU!

Moim najnowszym wyzwaniem jest 100 DNI Z EWĄ CHODAKOWSKĄ. Moim planem jest przez pierwszy miesiąc powtarzanie SKALPELA, potem dalszy level czyli KILLER i w trzecim miesiącu TURBO!
Do lata chce w końcu móc sobie powiedzieć w lustrze, ze moje ciało jest dla mnie IDEALNE!

Pytanie do WAS: Któraś już wytrwale ćwiczy z Ewą? Jak wrażenia? Efekty? A może któraś chętna przyłączyć się do walki o piękną figurę?

PISZCIE!
bad_gal_ver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:48   #2
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cześć. Chętnie dołączę. Mam podobne cele do Twoich. Mam już 8 skalpeli za sobą i coraz lepiej mi idzie. Także walcze razem z Toba!
__________________
Walczymy.
86/100

Edytowane przez MalaaaPola
Czas edycji: 2013-02-10 o 20:50
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:50   #3
Camelieu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 230
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja też podjęłam wyzwanie. Regularne ćwiczenia z Ewą Ćwiczysz z Nią codziennie?Czy masz jakiś dzień wolny od treningu dla regenaracji mięśni?
Z jakimi wymiarami startujesz? Ja chciałbym "wyrobić" sobie twardy, płaski brzuch i pozbyć się boków z dolnej częsci pleców.
U mnie póki co tylko Skalpel, Turbo nie daję rady póki co! A killer mnie nudzi... Przynajmniej ta wersja DVD
Camelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:52   #4
bad_gal_ver
Przyczajenie
 
Avatar bad_gal_ver
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cieszę się! Za mną dopiero czwarty, ale już jest lepiej bo za pierwszym prawie nie mogłam oderwać nóg od ziemi, leżąc na brzuchu :P Jutro dodatkowo z rana planuję przejść się na basen. Czuję OGROMNĄ MOTYWACJĘ!!!

Robię codziennie i planuję się tego trzymać Wystartowałam z talią 74, biodrami 93 i udem 53. Najbardziej zależy mi na pupie i także zlikwidowaniu boczków!

Edytowane przez bad_gal_ver
Czas edycji: 2013-02-10 o 20:54
bad_gal_ver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:58   #5
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Camelieu Pokaż wiadomość
Ja też podjęłam wyzwanie. Regularne ćwiczenia z Ewą Ćwiczysz z Nią codziennie?Czy masz jakiś dzień wolny od treningu dla regenaracji mięśni?
Z jakimi wymiarami startujesz? Ja chciałbym "wyrobić" sobie twardy, płaski brzuch i pozbyć się boków z dolnej częsci pleców.
U mnie póki co tylko Skalpel, Turbo nie daję rady póki co! A killer mnie nudzi... Przynajmniej ta wersja DVD
Ja cwiczę codziennie, jakoś nie odczuwam na razie potrzeby przerw. Pewnie z czasem się zmęczę A moje wymiary to : talia - 72 , pas - 82 , uda - 56. Planuje za tydzień sprawdzić sie w killerze.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez bad_gal_ver Pokaż wiadomość
Cieszę się! Za mną dopiero czwarty, ale już jest lepiej bo za pierwszym prawie nie mogłam oderwać nóg od ziemi, leżąc na brzuchu :P Jutro dodatkowo z rana planuję przejść się na basen. Czuję OGROMNĄ MOTYWACJĘ!!!

Robię codziennie i planuję się tego trzymać Wystartowałam z talią 74, biodrami 93 i udem 53. Najbardziej zależy mi na pupie i także zlikwidowaniu boczków!
Tak, na początku motywacja jest potężna. Zobaczymy jak będzie dalej
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:59   #6
bad_gal_ver
Przyczajenie
 
Avatar bad_gal_ver
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ćwiczycie rano, czy pod wieczór?
bad_gal_ver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:14   #7
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Wieczorem. Rano leniuchuje Jakoś wygodniej mi wieczorem. Potem od razu kapiel i szczęśliwa mogę kłaść się spać
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 22:17   #8
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Zapraszam na wątek o ćwiczeniach Ewy. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672682 Jest nas więcej
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 10:59   #9
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez bad_gal_ver Pokaż wiadomość
Moim planem jest przez pierwszy miesiąc powtarzanie SKALPELA, potem dalszy level czyli KILLER i w trzecim miesiącu TURBO!
Ja juz powoli przestaję ćwiczyć z Ewą, bo stwierdziłam, że to jednak nie dla mnie i wracam do moich ulubionych treningów, ale z tych, które wymieniłaś, przećwiczyłam wszystkie po kilka razy. Moja sugestia jest taka, żebyś najpierw zabrała się za Turbo a potem za Killera, bo wg mnie Killer jest najcięższy. Ale może to tylko moje wrażenie? Nie będę się wypowiadać tonem eksperta bo nim nie jestem Po prostu takie miałam odczucie, że Turbo owszem męczyło, ale na Killerze bałam się, że płuca wypluję
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:19   #10
bad_gal_ver
Przyczajenie
 
Avatar bad_gal_ver
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Ja juz powoli przestaję ćwiczyć z Ewą, bo stwierdziłam, że to jednak nie dla mnie i wracam do moich ulubionych treningów, ale z tych, które wymieniłaś, przećwiczyłam wszystkie po kilka razy. Moja sugestia jest taka, żebyś najpierw zabrała się za Turbo a potem za Killera, bo wg mnie Killer jest najcięższy. Ale może to tylko moje wrażenie? Nie będę się wypowiadać tonem eksperta bo nim nie jestem Po prostu takie miałam odczucie, że Turbo owszem męczyło, ale na Killerze bałam się, że płuca wypluję
Będę musiała wypróbować oba i wybrać, bo wiem, że opinie są różne
bad_gal_ver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:40   #11
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Mam takie nieśmiałe pytanie, zielona jestem i w wątku "dużym" nawet mi głupio zapytać...

Nie znalazłam informacji, czy są sztywne zasady na temat ilości tygodni wykonywanych ćwiczeń turbo killer i skalpel, oraz ich kolejności? Ano pytanie stąd, że kupiłam shape'a z płytką gdzie nie jest bezpośrednio napisane, co to za ćwiczenia (kupiłam tą "spalanie i modelowanie").. i zastanawiam się, czy to dobra płytka na początek? Podkreślam że nie jestem z rodziny kanapowych wielorybów, ale no też sportowcem niestety też nie jestem (i nigdy nie będę góry dzięki za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okladka-dvd-chodakowska-1-b45d3d011989ffe7457aa8e704f71d92_22ff46.jpg (64,7 KB, 114 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2013-02-11 o 13:41
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 18:05   #12
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witajcie dziewczyny. Za mną już 1o treningów z Ewą, zaczęłam od pierwszego lutego. Robię na przemian Skalpel , Turbo i Killer. Chętnie z Wami pobędę tutaj te 100 dni, bowiem jestem ciekawa efektów po trzech miesiącach

Dla początkujących polecam na razie skalpel. Najgorszy jest killer, niby jestem w stanie go skończyć w całości, ale potu leje się dużo
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 18:09   #13
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Mam takie nieśmiałe pytanie, zielona jestem i w wątku "dużym" nawet mi głupio zapytać...

Nie znalazłam informacji, czy są sztywne zasady na temat ilości tygodni wykonywanych ćwiczeń turbo killer i skalpel, oraz ich kolejności? Ano pytanie stąd, że kupiłam shape'a z płytką gdzie nie jest bezpośrednio napisane, co to za ćwiczenia (kupiłam tą "spalanie i modelowanie").. i zastanawiam się, czy to dobra płytka na początek? Podkreślam że nie jestem z rodziny kanapowych wielorybów, ale no też sportowcem niestety też nie jestem (i nigdy nie będę góry dzięki za pomoc.
Kupiłaś sobie właśnie Killera Wg mnie nazwa bardzo pasuje do tego treningu Ale najlepiej sama wypróbuj. Z tego co swego czasu czytałam na Ewy profilu na FB to skalpel trzeba robić kilka razy w tygodniu, żeby dał jakiś efekt, a te pozostałe ok. 3 razy w tygodniu.
Ewa pisała też, że najlepiej przeplatać treningi, np. w pon. skalpel, wtorek turbo itd. Ale zaznaczam, że do jej największych fanów nie należę i nie śledzę wszystkiego, co pisze, więc nie wiem czy podawała gdzieś konkretną rozpiskę.

To Ci może pomóc przy wyborze płyt, (bo jeśli kupujesz z Shapem to one mają tam oficjalne nazwy):
Spalanie i modelowanie to inaczej KILLER
Turbo spalanie to TURBO
Totalna metamorfoza to SKALPEL

Edytowane przez Canberrka
Czas edycji: 2013-02-11 o 18:12
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:28   #14
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Za mną już 1o treningów z Ewą, zaczęłam od pierwszego lutego. Robię na przemian Skalpel , Turbo i Killer. Chętnie z Wami pobędę tutaj te 100 dni, bowiem jestem ciekawa efektów po trzech miesiącach

Dla początkujących polecam na razie skalpel. Najgorszy jest killer, niby jestem w stanie go skończyć w całości, ale potu leje się dużo
I tak od razu zaczęłaś wszystko naraz?? Ja sie boję podjąć turbo lub killera jak narazie
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:42   #15
waitforyou
Raczkowanie
 
Avatar waitforyou
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 161
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewczyny! Ja wcześniej 2, może 3 razy w tygodniu robiłam skalpel te ćwiczenia były jednak dla mnie trochę zbyt statyczne.. dzisiaj po raz pierwszy postanowiłam zrobić turbo i chociaż wytrzymałam tylko do 25 minuty to o wiele bardziej podobało, było szybko i dynamicznie ja mam zamiar ćwiczyć z ewką kiedy nie będę mogła iść pobiegać (bo uwielbiam jogging, mam jednak słabe warunki do biegania w okolicy, a teraz jeszcze tak zimno..). Fajnie będzie się wspierać w walce o zgrabną sylwetkę!
__________________
I <3 Espania!

Nothing tastes as good as skinny feels!
waitforyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 20:46   #16
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Nie bałam się, bowiem od jakiegoś czasu skaczę na skakance i to spowodowało mój wzrost kondycji do tego stopnia, że jestem w stanie sobie poradzić i z turbo i z killerem.
Nie ma się co bać. Na początku z przerwami krótkimi można robić. Nie takie straszne te ćwiczenia jak się wydają

Oj, sama bym poszła pobiegać gdyby zaświeciło już słońce i zrobiła się plusowa temperatura
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 21:23   #17
NaRiSzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dołączam się!
Robię skalpel od 31.01 tego roku, idzie mi coraz lepiej.
Moje wymiary, aż szkoda pisać, talia: 70, biodra:86, biust: 98, i nieszczęsne uda: 58. Zastanawiam się, czy nie umięśnią mi się uda.
Wydaje mi się, że zewnętrzna strona ud, szczególnie prawego, jest zbyt umięśniona
Załączam zdjęcia, czy któraś z was ma takie uda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noga4 (480x640).jpg (23,9 KB, 1267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg noga2 (438x640).jpg (31,2 KB, 1769 załadowań)
NaRiSzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 21:26   #18
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej!
Chętnie dołączę - jestem po pierwszym tygodniu z Ewką. Póki co mam za sobą:
4 skalpele
2 Tiffany workout- boczki
2 razy 6 min TouTube Ewy
1 raz Ewa z gwiazdami
Mój plan jest taki, że przed pierwszy miesiąc minimum 3 skalpele w tygodniu plus jakieś dodatki w postaci TIFF albo tych 6 minutowych z YT, może kiedyś jakiś killer w 1 miesiącu albo Turno,ale generalnie skupiam się na Skalpelu. W drugim miesiącu postaram się więcej kardio robić. No i w trzecim oczywiście Fajne też są ćwiczenia Ewy z Sadowską- BARDZO intensywne
Co do Skalpela- miałam z nim do czynienia wiele razy już wcześniej, ale oczywiście brakowało mi regularności. Teraz czuję ogromną motywację- chcę zrobić sobie na 25 urodziny ( czerwiec) prezent w postaci płaskiego brzucha ;-))
Moje wymiary:
Talia 73 cm
Brzuch 85 cm
biodra 89 cm
udo 53 cm

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2013-02-11 o 21:28
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 21:39   #19
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez NaRiSzka Pokaż wiadomość
Dołączam się!
Robię skalpel od 31.01 tego roku, idzie mi coraz lepiej.
Moje wymiary, aż szkoda pisać, talia: 70, biodra:86, biust: 98, i nieszczęsne uda: 58. Zastanawiam się, czy nie umięśnią mi się uda.
Wydaje mi się, że zewnętrzna strona ud, szczególnie prawego, jest zbyt umięśniona
Załączam zdjęcia, czy któraś z was ma takie uda?
To zdjęcie drugie wygląda jakby było przerobione w photoshopie, nawet szafka jest wypukła
Trochę nogi umięśnione mam, ale nie aż tak bardzo. Nic nie wystaje i ogólnie ćwiczę dalej i dam relacje po kilku następnych treningach
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 21:41   #20
NaRiSzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Zdjęcie nie jest przerobione, a szafka jest specjalnie wypukła
Zastanawiam się co zrobić z tymi moimi nieszczęsnymi udami :/
NaRiSzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:09   #21
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez NaRiSzka Pokaż wiadomość
Zdjęcie nie jest przerobione, a szafka jest specjalnie wypukła
Zastanawiam się co zrobić z tymi moimi nieszczęsnymi udami :/
Hm, a ta wystajace czesc to jest miesien? Mialas to zanim zaczelas cwiczyc czy dopiero po cwiczeniach?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:42   #22
NaRiSzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Jak napinam nogę to jest bardzo twarda w tym miejscu, więc to za pewne mięsień. No i tak, miałam je przed ćwiczeniami, nie wiem z czego, kiedyś w prawdzie jeździłam dużo na rolkach i rowerze, ale to było z 3-4 lata temu. Od tego czasu nie ćwiczyłam regularnie nic konkretnego. Czy to możliwe, że od tamtego czasu nic się z nimi nie stało, nie zamieniły się w tłuszcz czy coś
Paskudnie to wygląda i nie wiem co robić :/
NaRiSzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:24   #23
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Nie wiem co Ci poradzić, ja ćwiczyłabym chyba dalej bo możliwe, że ten mięsień się wyszczupli, a raczej zbędny tłuszczyk koło niego. Musisz obserwować efekty na bieżąco
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:04   #24
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewczyny

Fajny watek Chętnie do Was dołączę ale dokładnie za 2tygodnie
Teraz jestem w połowie ćwiczeń z Jillian ale nie ma to jak Ewcia chyba jednak i na pewno za 2tyg. wracam do jej ćwiczeń

Planuję robić na zmianę: skalpel, turbo, 6min z YT, killer, skalpel II, szok trening... Więc będę wszystko mieszać aby nudno nie było...
Planuje też jeden dzień przerwy w tygodniu, chyba może być co ? Max. 2 dni ale to w wyjątkowych przypadkach...
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:41   #25
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez NaRiSzka Pokaż wiadomość
Jak napinam nogę to jest bardzo twarda w tym miejscu, więc to za pewne mięsień. No i tak, miałam je przed ćwiczeniami, nie wiem z czego, kiedyś w prawdzie jeździłam dużo na rolkach i rowerze, ale to było z 3-4 lata temu. Od tego czasu nie ćwiczyłam regularnie nic konkretnego. Czy to możliwe, że od tamtego czasu nic się z nimi nie stało, nie zamieniły się w tłuszcz czy coś
Paskudnie to wygląda i nie wiem co robić :/

Ale mięsień uwidacznia się tylko jak go napinasz- bo druga noga wygląda całkiem zwyczajnie;-) Spokojnie, ja mam dość podobnie a cwiczenia z E.Ch. bardzo ładnie modelują i wysmuklaja nogi- musisz tylko dość starannie wykonywać cwiczenia na pośladki- podczas wypadów do tyłu i przysiadów pilnuj zeby nie przenosić cięzaru ciała na palce- sama kiedyś popełniałam ten błąd ćwicząc z Tamilee i niestety uda wzmacniały się bardziej niż bym tego chciała;/
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:26   #26
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej, jeśli mogę coś zasugerować, to Droga Autorko wątku nie ćwicz cały miesiąc jedynie skalpela, bo skalpel nie jest na spalanie tłuszczu tylko na rzeźbę. Zacznij od niego, owszem, bo jest najlżejszy, ale po ok. 2 tygodniach, jak poczujesz, że już się wdrożyłaś w te ćwiczenia i nie odczuwasz dużego zmęczenia przy ich wykonywaniu, to przejdź do killera. Ktoś tu sugerował, że za killer weź się po turbo. Wg mnie turbo jest tak samo cięzkie jak killer, więc bez różnicy. Najlepiej przeplataj treningi co drugi dzień bedziesz miałą większy fun z ćwiczeń pozdrawiam i życzę wytrwałości
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:35   #27
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Rewelacyjne są te ćwiczenia! Na początku trochę nie dawałam rady, ale teraz jest już znacznie lepiej.
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:12   #28
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

No dziewczyny, chyba spróbuje dziś killera . Do odważnych świat należy
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:13   #29
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie posiłków. Czy będzie ok jeśli będę ćwiczyć np godzinę po zjedzeniu obiadu albo kolacji? Na obiad jem ryż/makaron/ziemniaki/kaszę z kurczakiem/rybą plus warzywa, czasem coś mniej zdrowego np naleśniki, jakieś kotlety itd a na kolację np 2 kromki razowca, serek wiejski, tuńczyk z warzywami, makaron razowy z twarogiem itd...Generalnie staram się ostatnio jeść zdrowiej, nie zawsze mi to wychodzi bo lubię wszystko, ale staram się tym aż tak bardzo nie przejmować, ważniejsze jest dla mnie żeby ćwiczyć regularnie niż to, żeby codziennie jeść mega zdrowo. W weekendy sobie folguję bo spędzam czas z Tżtem ;]

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2013-02-12 o 15:17
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:51   #30
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Po posiłku wszystko musi ładnie się strawić, więc myślę, że godzina będzie odpowiednią przerwą po jedzeniu.
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.