O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 14:39   #1
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664

O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...


Jako, że na forum 30+ inne tematy są poruszane, to zakładam wątek tu by móc znaleźć więcej staraczek 30+. Zawsze wsparcie w wspólnym dążeniu do tego samego celu jest mocno pomocne.

Lista wątkowych staraczek

*misia* wiek 31 starania od 08/2015

KarolinaK
wiek 34 starania od 06/2015

Misiak17 wiek 32 starania od 01/2016

Awgusta starania od 07/2015

Solvency wiek 34 starania od 08/2015

Flofferek starania od 11/2015

Midusia86 wiek 30 starania od 04/2014

Słodkaa wiek 29 starania od

Agrafka85
wiek 30 starania od 10/2015

_małaMi_ wiek 30 starania od 10/2015

Karoloo wiek starania od 10/2015


Lista wątkowych przyszłych mamuś
No-doubt termin porodu 22/05/2016
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI

Edytowane przez *misia*
Czas edycji: 2015-11-05 o 10:38
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 14:44   #2
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Jestes Misia Wielka!
Super ze założyłaś watek!
No wiec ja rowniez dołączam. W temacie jestem zupełnie nowa .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 14:51   #3
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Jestes Misia Wielka!
Super ze założyłaś watek!
No wiec ja rowniez dołączam. W temacie jestem zupełnie nowa .
Karola będziemy już mogły tu plotkować oficjalnie, a miejmy nadzieję, że ktoś jeszcze do nas dołączy i się podzieli swoimi doświadczeniami.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 14:59   #4
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Karola będziemy już mogły tu plotkować oficjalnie, a miejmy nadzieję, że ktoś jeszcze do nas dołączy i się podzieli swoimi doświadczeniami.
Tez mam taka nadzieje .

Bardzo ciezko mi było zacząć o tym mowić. Ale mysle ze ułatwi mi to sprawę jesli watek sie rozwinie.

My oficjalnie staramy sie od okolo 3 mieśiecy. W sumie to o tym nawet jawnie nie rozmawiamy ale widze za Tz ma to samo na myśli i względzie .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 15:04   #5
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Tez mam taka nadzieje .

Bardzo ciezko mi było zacząć o tym mowić. Ale mysle ze ułatwi mi to sprawę jesli watek sie rozwinie.

My oficjalnie staramy sie od okolo 3 mieśiecy. W sumie to o tym nawet jawnie nie rozmawiamy ale widze za Tz ma to samo na myśli i względzie .
wiesz myślę, że o ciąży już istniejącej łatwo się mówi bo ona już fizycznie jest, a o staraniach niekoniecznie bo moim zdaniem najczęściej zrozumie to dopiero ktoś w takiej samej sytuacji jak nasza.
My staramy się teraz pierwszy cykl, po prawie 8 latach brania tabsów. Dziś mam dokładnie 21 dc. a rano mi Tż powiedział, ze ma wrażenie, że już tak długo się staramy Ten pierwszy cykl miał być taki na rozruch bez spinki i na luzie, ale czuję że mi głowa czasem trochę jednak świruje
A Ty robisz jakieś obserwacje cyklu czy działacie "na żywioł"?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 15:10   #6
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
wiesz myślę, że o ciąży już istniejącej łatwo się mówi bo ona już fizycznie jest, a o staraniach niekoniecznie bo moim zdaniem najczęściej zrozumie to dopiero ktoś w takiej samej sytuacji jak nasza.
My staramy się teraz pierwszy cykl, po prawie 8 latach brania tabsów. Dziś mam dokładnie 21 dc. a rano mi Tż powiedział, ze ma wrażenie, że już tak długo się staramy Ten pierwszy cykl miał być taki na rozruch bez spinki i na luzie, ale czuję że mi głowa czasem trochę jednak świruje
A Ty robisz jakieś obserwacje cyklu czy działacie "na żywioł"?
Czyli niedługo testowanie . Jak długie masz cykle?
U mnie jest aktualnie 6 dc . Cykle mam raczej regularne jak w zegarku co 25 dni. No i na ovu czuje mniej więcej kiedy . W dwoch cyklach zrobiłam test ovu dla pewności i faktycznie tak wyszło .
Staram sie raczej kontrolować sytuacje . A Tz to jakby mi czytał w myślach .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 15:19   #7
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Czyli niedługo testowanie . Jak długie masz cykle?
U mnie jest aktualnie 6 dc . Cykle mam raczej regularne jak w zegarku co 25 dni. No i na ovu czuje mniej więcej kiedy . W dwoch cyklach zrobiłam test ovu dla pewności i faktycznie tak wyszło .
Staram sie raczej kontrolować sytuacje . A Tz to jakby mi czytał w myślach .
Najchętniej to już bym jtro testowała oraganizm mi tak dziwne daje znaki, że ino patrzeć jak mnie w ciąże urojoną wpędzi
A ja właściwie nic nie wiem o moich cyklach Teraz 8 lat brania tabsów, wcześniej przed pierwszą ciążą też byłam na hormonach i w sumie nawet nie wiem ile mam dniowe cykle i jakich mam się objawów spodziewać przy owulacji. Założyłam sobie wczoraj konto na owufriend i chyba od następnego cyklu będę mierzyć temp i kontrować sytuację, wcześniej się douczając co nieco o moim ciele
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 15:30   #8
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Najchętniej to już bym jtro testowała oraganizm mi tak dziwne daje znaki, że ino patrzeć jak mnie w ciąże urojoną wpędzi
A ja właściwie nic nie wiem o moich cyklach Teraz 8 lat brania tabsów, wcześniej przed pierwszą ciążą też byłam na hormonach i w sumie nawet nie wiem ile mam dniowe cykle i jakich mam się objawów spodziewać przy owulacji. Założyłam sobie wczoraj konto na owufriend i chyba od następnego cyklu będę mierzyć temp i kontrować sytuację, wcześniej się douczając co nieco o moim ciele
No wlasnie tabletki zmieniają cała gospodarkę hormonalna niestety . Gdybys wiedziała mniej więcej jak długi masz cykl to sa testy juz na cztery dni przed miesiączka. Ale poczekaj moze jeszcze ze dwa dni i zacznij .
Ja tez mam konto na ovufriend . Nie wiem jeszcze dokładnie jak to działa ale testuje od miesiąca . Wyliczyło mi miesiączkę co do dnia tak jak przewidywałam i tak dostałam . A co do mierzenia temp to u mnie sie to nie sprawdzi niestety . Czasem psy mnie budzą nad ranemzeby wyjsć siusiu No a do mierzenia musza byc przynajmniej 4 godziny nieprzerwanego snu. U mnie to nierealne . Skupie sie jedynie na ewentualnych testach. A ovu czuje bo mam wtedy zwiekszona chec serduszkowania no i śluzu wtedy mam więcej ńiz zwykle . Czasami to mnie nawet jeden z jajników kłuje...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 15:45   #9
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

O widzisz o tych 4 godzinach nie przerwanego snu nie wiedzialam. Wiedziałam tylko o tym by było to o tej samej mniej więcej porze i przed wstaniem z łóżka. W sumie ja często w nocy wstaje siku to tez czesem do rana nie zostaja juz mi te 4 godziny snu. Musze sie wiec chyba zastanowic nad tym mierzeniem temp.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 07:43   #10
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
O widzisz o tych 4 godzinach nie przerwanego snu nie wiedzialam. Wiedziałam tylko o tym by było to o tej samej mniej więcej porze i przed wstaniem z łóżka. W sumie ja często w nocy wstaje siku to tez czesem do rana nie zostaja juz mi te 4 godziny snu. Musze sie wiec chyba zastanowic nad tym mierzeniem temp.
No ja tez zaczelam mierzyć a pozniej doczytałam o tych 4 godzinach dlatego zrezygnowałam.

Nie wiem jak długo po tabletkach trzeba czekac zeby cykl sie ustabilizował . A Ty przestalas je brać 21 dni temu?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 20:09   #11
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: O dzieciaczki się staramcy, choć już "po 30" mamy...

Cześć w jakim wieku jesteście?
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 20:15   #12
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramcy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez jols Pokaż wiadomość
Cześć w jakim wieku jesteście?
Ja niedługo kończę 34.
Witaj Jols, opowiedz co o sobie. Widze ze masz w podpisie dwa Aniołki. Bardzo mi przykro! Nadal sie staracie?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 08:24   #13
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
No ja tez zaczelam mierzyć a pozniej doczytałam o tych 4 godzinach dlatego zrezygnowałam.

Nie wiem jak długo po tabletkach trzeba czekac zeby cykl sie ustabilizował . A Ty przestalas je brać 21 dni temu?
Wiesz w sumie tabletki przystałam brać dokładnie 22 dni temu, ale raz że one były te ostatnie cztery tabletki już takie jakby "puste" a dwa, że dokładnie następnego dnia jak je odstawiłam całkiem to dostałam okres, także sugeruję się tym okresem dokładnie.
Ja ostatnio miałam zmienione tabletki i dwa ostatnie miesiące ich brania to były jakieś nowe tabletki co nie bierze się 21 dni tylko 28 i non stop, ale po nich mi całkiem organizm zwariował.

Cytat:
Napisane przez jols Pokaż wiadomość
Cześć w jakim wieku jesteście?
Ja niedługo będę mieć 32 lata. Bardzo mi przykro z powodu Twoich aniołków A Ty jak długo się starasz ? napisz coś o sobie.
Kurcze coś się nabawiłam jakiejś infekcji dowcipnej, na biegu wczoraj poszłam do apteki po jakieś globulki by sobie radzić i załagodzić objawy. Zauważyłam u siebie objawy psychozy Miałam niby podejść do tematu na luzie, ale widzę, że tak się nie da
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 11:50   #14
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Wiesz w sumie tabletki przystałam brać dokładnie 22 dni temu, ale raz że one były te ostatnie cztery tabletki już takie jakby "puste" a dwa, że dokładnie następnego dnia jak je odstawiłam całkiem to dostałam okres, także sugeruję się tym okresem dokładnie.
Ja ostatnio miałam zmienione tabletki i dwa ostatnie miesiące ich brania to były jakieś nowe tabletki co nie bierze się 21 dni tylko 28 i non stop, ale po nich mi całkiem organizm zwariował.



Ja niedługo będę mieć 32 lata. Bardzo mi przykro z powodu Twoich aniołków A Ty jak długo się starasz ? napisz coś o sobie.
Kurcze coś się nabawiłam jakiejś infekcji dowcipnej, na biegu wczoraj poszłam do apteki po jakieś globulki by sobie radzić i załagodzić objawy. Zauważyłam u siebie objawy psychozy Miałam niby podejść do tematu na luzie, ale widzę, że tak się nie da
Misia i przeszło od tych globulek? Moze to tez od tego odstawiania tabletek? Mnie to infekcje raczej nie łapią jedyne co to pęcherz czasami daje o sobie znać ale to wtedy pije sokiem z żurawiny.

A planujesz testować czy nie? Ja powinnam niedługo zacząć ovu ale Tz i tak wyjeżdża wiec...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:05   #15
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Karola a kiedy TŻ wyjeżdża? Nie uda Wam sie jeszcze przed wyjazdem na owu załapać? Globulki dopiero użyłam jednej więc dużej jeszcze różnicy nie widzę ale niestety ja mam tendencję do takich infekcji A testowanie hmmm.... no właśnie sama nie wiem czy czekać do terminu spodziewanej @ czy testować wcześniej. Niby patrzyłam na test i jest napisane, że już po 6 dniach od zapłodnienia można, ale waham się nagle
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:48   #16
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Dziewczyny, będę za Was mocno trzymała kciuki!

Ja skończyłam w tym roku 34 lata i jestem obecnie w 15-tym tygodniu mojej pierwszej ciąży
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:04   #17
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będę za Was mocno trzymała kciuki!

Ja skończyłam w tym roku 34 lata i jestem obecnie w 15-tym tygodniu mojej pierwszej ciąży
za kciuki nie dziękujemy co by nie zapeszyć
A ciąży gratuluję jak samopoczucie? czujesz już smyranie maleństwa w brzuszku?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:31   #18
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Nie, jeszcze nie czuję, tylko takie delikatne smyranie, jakby motylki w brzuchu ale pabi doktor mi powiedziała, ze to raczej jelita

Czuję się bardzo dobrze, dziękuję



Zaraz wszystkie będziecie w ciąży! Ja tez pamiętam, ze w tym szczęśliwym cyklu założyłam konto na Ovufriend
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:41   #19
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Karola a kiedy TŻ wyjeżdża? Nie uda Wam sie jeszcze przed wyjazdem na owu załapać? Globulki dopiero użyłam jednej więc dużej jeszcze różnicy nie widzę ale niestety ja mam tendencję do takich infekcji A testowanie hmmm.... no właśnie sama nie wiem czy czekać do terminu spodziewanej @ czy testować wcześniej. Niby patrzyłam na test i jest napisane, że już po 6 dniach od zapłodnienia można, ale waham się nagle
No jedzie tylko na dwa dni ale akurat na te bardziej decydujące.

A co do testów to u mnie widze jedynie test na 4 dni przed spodziewana miesiączka. Inaczej nie wykryje. Nawet pytałam w aptece bo pamiętałam ze w Polsce sa takie po 6 dniach ale powiedziano mi ze tutaj takich nie ma...

Misia ja bym testowała . Zawsze testuje na 4 dni przed miesiączka.

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będę za Was mocno trzymała kciuki!

Ja skończyłam w tym roku 34 lata i jestem obecnie w 15-tym tygodniu mojej pierwszej ciąży

Wow gratulacje! Pewnie jestes bardzo szczesliwa .
Super ze dołączyłas


Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Nie, jeszcze nie czuję, tylko takie delikatne smyranie, jakby motylki w brzuchu ale pabi doktor mi powiedziała, ze to raczej jelita

Czuję się bardzo dobrze, dziękuję

Zaraz wszystkie będziecie w ciąży! Ja tez pamiętam, ze w tym szczęśliwym cyklu założyłam konto na Ovufriend

A moge zapytać jak długo sie staraliście???

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2015-09-07 o 13:43
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 13:55   #20
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Nie, jeszcze nie czuję, tylko takie delikatne smyranie, jakby motylki w brzuchu ale pabi doktor mi powiedziała, ze to raczej jelita

Czuję się bardzo dobrze, dziękuję



Zaraz wszystkie będziecie w ciąży! Ja tez pamiętam, ze w tym szczęśliwym cyklu założyłam konto na Ovufriend
Ale jak to już 15 tydzień to myślę, że już niedługo poczujesz ruchy maluszka. Ja wspaniale wspominam kopniaki mojego synka bo on już w brzuchu rozpoczął treningi piłkarskie i uwielbiałam w końcówce ciąży widzieć jak brzuch faluje

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
No jedzie tylko na dwa dni ale akurat na te bardziej decydujące.

A co do testów to u mnie widze jedynie test na 4 dni przed spodziewana miesiączka. Inaczej nie wykryje. Nawet pytałam w aptece bo pamiętałam ze w Polsce sa takie po 6 dniach ale powiedziano mi ze tutaj takich nie ma...

Misia ja bym testowała . Zawsze testuje na 4 dni przed miesiączka.




Wow gratulacje! Pewnie jestes bardzo szczesliwa .
Super ze dołączyłas





A moge zapytać jak długo sie staraliście???
Karola ja na wszelki wypadek wykorzystywałabym TŻ codziennie póki nie wyjedzie Muszę przemyśleć jeszcze to testowanie nagle im bliżej godziny 0 to mnie wątpliwości dopadły
A miałam zapytać Ty stosujesz jakieś witaminy czy jakieś inne wspomagacze ?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI

Edytowane przez *misia*
Czas edycji: 2015-09-07 o 13:56
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:58   #21
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Karolina, staraliśmy się 5-6 cykli, także trochę to trwało ale nigdy jakoś szczególnie się nie spinalismy Dopiero w tym szczęśliwym cyklu, wiedziałam kiedy mam mniej więcej owulacje i przytulanie było codziennie przez ponad tydzień, żeby na pewno trafić w owu i udało się

Test zrobiłam dopiero w dzień spodziewanej @, i ta druga kreska była tak blada, że pobieglam do męża nie cała w skowronkach tylko z pytaniem: czy ja mam przywidzenia.

Także jeżeli test Wam nie wyjdzie przed dniem @ to ja bym się nie zrażała.

Będę zaglądać i kibicować jeżeli pozwolicie
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 14:24   #22
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Ale jak to już 15 tydzień to myślę, że już niedługo poczujesz ruchy maluszka. Ja wspaniale wspominam kopniaki mojego synka bo on już w brzuchu rozpoczął treningi piłkarskie i uwielbiałam w końcówce ciąży widzieć jak brzuch faluje


Karola ja na wszelki wypadek wykorzystywałabym TŻ codziennie póki nie wyjedzie Muszę przemyśleć jeszcze to testowanie nagle im bliżej godziny 0 to mnie wątpliwości dopadły
A miałam zapytać Ty stosujesz jakieś witaminy czy jakieś inne wspomagacze ?
No ja tak samo... Odkąd zdecydowałam ze to juz czas najwyższy to bym chciała najlepiej na wczoraj . A tak sie nie da.

Łykam jedynie kwas foliowy a witamin żadnych nie biore . Teraz czytam o tym śluzie płodnym to zrobiłam sobie zielona herbatę i pije wodę...


I taraz jak czytam co na napisałam to wydaje mi sie ze popadam paranoje .
Nie żebym sie jakos specjalnie nakręcała na razie jeszcze .

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Karolina, staraliśmy się 5-6 cykli, także trochę to trwało ale nigdy jakoś szczególnie się nie spinalismy Dopiero w tym szczęśliwym cyklu, wiedziałam kiedy mam mniej więcej owulacje i przytulanie było codziennie przez ponad tydzień, żeby na pewno trafić w owu i udało się

Test zrobiłam dopiero w dzień spodziewanej @, i ta druga kreska była tak blada, że pobieglam do męża nie cała w skowronkach tylko z pytaniem: czy ja mam przywidzenia.

Także jeżeli test Wam nie wyjdzie przed dniem @ to ja bym się nie zrażała.

Będę zaglądać i kibicować jeżeli pozwolicie
Jasne fajnei ze dołączyłas. Dla mnie to dopiero początki a Wy jesteście juz bardziej doświadczone .

No wlasnie nie wiem czy przytulać sie codziennie czy co dwa dni?
Wiecie co w internecie to sa takie rożne informacje ze w ogóle nie wiem w co wierzyć.
Msia a obserwujesz szyjkę??? Jak w ogóle wypełniasz ten wykres na ovufriend? Robisz jakis obserwacje śluzu?
Jak ja mam obserwować śluz? Przecież jesli serduszkuje to kolejnego dnia nie jestem w stanie prawidłowo określić konsystencji śluzu . Ja to wypełniam jedynie serduszkowania i miesiączkę.

A Tobie Kallina udało sie jakos ta tabele wypełnić?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 15:30   #23
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Hej.

Ja też już po 30.

Mam nadzieje że i ja niedługo tu dołączę. Narazie mamy przerwę po # i chcemy znaleźć przyczynę. I mam nadzieję ze w końcu kiedyś się uda.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 15:35   #24
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Karolina, wypelnialam tabelę ale ciężko mi to szło i.miałam totalnie rozjechany ten wykres.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

A sluzu totalnie nie umiałam określić.



Misia, uda się!
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 15:46   #25
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja też już po 30.

Mam nadzieje że i ja niedługo tu dołączę. Narazie mamy przerwę po # i chcemy znaleźć przyczynę. I mam nadzieję ze w końcu kiedyś się uda.
Bardzo mi przykro . Moja siostra rowniez trzy razy poroniła. Za czwartym razem udało sie a teraz ma dwójkę super słodkich dzieci. Synka 7 lat i córkę 4,5 . I rowniez w pierwsza ciaze zaszła po 30

Super ze dołączyłas! A kiedy możecie zaczynać??? Moge zapytać w którym miesiącu poroniłas? Jesli nie chce rozmawiać o tym to rozumiem. Sama nie wiem co mnie czeka a wiec tym bardziej nie wiem jak czułabym sie rozmawiając na ten temat .

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Karolina, wypelnialam tabelę ale ciężko mi to szło i.miałam totalnie rozjechany ten wykres.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

A sluzu totalnie nie umiałam określić.



Misia, uda się!
A mierzyłas temperaturę? Albo sprawdzalas na testach ovu?
Ja dzis nasikalam an patyczek ale wyszło puste kuleczko a na bieliźnie zauważyłam Delikatne plamienie. Śluz mam raczej wodnisty wiec podejrzewam ze dni płodne mi sie rozpoczynają ale wg ovufriend to jeszcze nie czas .

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2015-09-07 o 15:48
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 16:16   #26
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Tak, mierzylam ale pod pachą i o różnych porach dnia, więc to za bardzo sensu nie miało.

Paski ovu to mi pokazywały różne cuda np caly czas owulacje a wtedy kiedy rzeczywiście była, to nie pokazały nic, więc ja osobiście pasków nie polecam.

A Wy długo już się staracie Dziewczyny?
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 16:54   #27
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cześć Dziewczyny Chętnie się do Was przyłączę. Mam 33 lata. Jestem rok po ślubie i w sumie tak od 2-3 miesięcy zaczęliśmy się starać poważnie o dzidzię.... Łykałam kwas foliowy, teraz zaczęłam pić taki rozpuszczalny (niby wg gina lepszy), kupiłam testy owulacyjne, mam nawet specjalną aplikację w telefonie. Cykle mam w miarę regularne co 25 dni. Myślałam, że może w tym miesiącu się udało, ale chyba mam bóle już na okres....
A pomyśleć, że wydawało mi się kiedyś, że zajść w ciążę to nie problem - wystarczy chcieć.... O słodka naiwności....
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 17:17   #28
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro . Moja siostra rowniez trzy razy poroniła. Za czwartym razem udało sie a teraz ma dwójkę super słodkich dzieci. Synka 7 lat i córkę 4,5 . I rowniez w pierwsza ciaze zaszła po 30

Super ze dołączyłas! A kiedy możecie zaczynać??? Moge zapytać w którym miesiącu poroniłas? Jesli nie chce rozmawiać o tym to rozumiem. Sama nie wiem co mnie czeka a wiec tym bardziej nie wiem jak czułabym sie rozmawiając na ten temat .
Jeszcze nie wiem kiedy zaczniemy. Chciałabym po Nowym roku. Narazie chcemy porobić badania. Wszystkie ciaze ronilam Koło 6 tygodnia. Były to poronienia samoistne kompletne czyli bz zabiegu. W zeszłym roku miałam operacje usunięcia miesniaka macicy. Mam już 32 lata, mąż 37.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 17:22   #29
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Moj lekarz powiedział, ze ok. 85% par zachodzi w ciążę w ciagu roku od rozpoczęcia starań a w ciągu 1,5 roku juz chyba 97%, także uda się prawie wszystkim.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 17:33   #30
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: O dzieciaczki się staramy, choć już "po 30" mamy...

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Tak, mierzylam ale pod pachą i o różnych porach dnia, więc to za bardzo sensu nie miało.

Paski ovu to mi pokazywały różne cuda np caly czas owulacje a wtedy kiedy rzeczywiście była, to nie pokazały nic, więc ja osobiście pasków nie polecam.

A Wy długo już się staracie Dziewczyny?
No wlasnie... Ja dzis wyczytałam ze zeby pasek odkrył ovu to trzeba zacząć testowanie przed spodziewana ovu...

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Chętnie się do Was przyłączę. Mam 33 lata. Jestem rok po ślubie i w sumie tak od 2-3 miesięcy zaczęliśmy się starać poważnie o dzidzię.... Łykałam kwas foliowy, teraz zaczęłam pić taki rozpuszczalny (niby wg gina lepszy), kupiłam testy owulacyjne, mam nawet specjalną aplikację w telefonie. Cykle mam w miarę regularne co 25 dni. Myślałam, że może w tym miesiącu się udało, ale chyba mam bóle już na okres....
A pomyśleć, że wydawało mi się kiedyś, że zajść w ciążę to nie problem - wystarczy chcieć.... O słodka naiwności....
Czyli w którym dniu cyklu jestes? Planujesz testować?
Super ze dołączyłas .
Dokładnie co do tego zajścia w ciąże tez zawsze myslalam ze to jest tak łatwo

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem kiedy zaczniemy. Chciałabym po Nowym roku. Narazie chcemy porobić badania. Wszystkie ciaze ronilam Koło 6 tygodnia. Były to poronienia samoistne kompletne czyli bz zabiegu. W zeszłym roku miałam operacje usunięcia miesniaka macicy. Mam już 32 lata, mąż 37.
Czyli jesteście pod kontrola lekarza . 6 tydzien czyli jak podejrzewam pojawiło sie normalnie krwawienie i wszystko wyszło razem? A skąd wiedziałaś ze jestes w ciąży? Testowałas?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-16 21:08:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.