Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-11, 10:18   #1801
^Motylek^
Raczkowanie
 
Avatar ^Motylek^
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 58
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

Cytat:
Napisane przez zarunia
Przez rok 2-3 cm ? To bardzo dziwne bo włos rośnie średnio 8-10 mm na miesiąc. Może łamią się Tobie od częstego prostowania....
Mam słabe włosy. Nie mogę sobie z nimi poradzić. Stosuję tysiące odżywek i to nic nie daje...
__________________
Warto o tobie śnić
i warto dla ciebie ż
yć !

^Motylek^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:23   #1802
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

Było już sporo pododbnych wątków , sprawdź w wyszukiwarce,znajdziesz w nich info na temat witamin i preparatów.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 16:40   #1803
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

No to sie juz dzisiaj oficjalnie zdenerwowalam i umowilam sie do dermatologa na przyszly piatek zobaczymy co poradzi lekarz... (glownie tam ide przez problemy zwiazane z moja twarza ale na wloski tez)


kami828 - piszesz ze uzywasz do mycia 2 szamponow,najpierw Radical potem ten z Avonu. Jak reaguja Ci wloski na taka mieszanke? Kiedys chcialam umyc wlosy najpierw jednym szamponem potem innym jakims ale balam sie... Ja uzywam teraz szamp.Dermena (na wypadanie wlosow) a jakbym na 2 mycie uzyla na przyklad szamponu zwiekszajacego objetosc wlosow to byloby zle?? z gory dzieki za odp
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 17:36   #1804
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Asia_LP
No to sie juz dzisiaj oficjalnie zdenerwowalam i umowilam sie do dermatologa na przyszly piatek zobaczymy co poradzi lekarz... (glownie tam ide przez problemy zwiazane z moja twarza ale na wloski tez)


kami828 - piszesz ze uzywasz do mycia 2 szamponow,najpierw Radical potem ten z Avonu. Jak reaguja Ci wloski na taka mieszanke? Kiedys chcialam umyc wlosy najpierw jednym szamponem potem innym jakims ale balam sie... Ja uzywam teraz szamp.Dermena (na wypadanie wlosow) a jakbym na 2 mycie uzyla na przyklad szamponu zwiekszajacego objetosc wlosow to byloby zle?? z gory dzieki za odp
Asiu myślę że moje włoski są ładniejsze po umyciu tym szamponem z Avonu niż jak myłam samym Radical'em myśle że to nie przeszkadza.Radical kupiłam bo przecczytałam opinie że nie tlyko chamuje wypadanie włosów(mi nie wypadały nadmiernie) ale że tez stymuluje ich porost ale nie zauważyłam żeby rosły szybciej.Jak skończe tą buteleczke to nie wiem czy znowu go kupie zależy mi na czymś co pobudzi włos do wzrostu głównie żeby wyrastały nowe włoski ale nie ma czyba czegoś takiego
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 00:25   #1805
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

kami828- no zeby rosly nowe wloski to hmm no tylko chyba ten Wax ale nie na kazdego dziala w ten sposob,na mnie niestety nie ale jak juz wspominalam wczesniej to na moja mame zdecydowanie tak. Ja to sie zastanawiam gdzie te czasy co wlosy mi same rosly, byly geste, dlugie (jak dla mnie wlosy za ramiona to dlugie bo dluzszych w zyciu nie
mialam )nie robilam z nimi nic (w sensie prostowanie,modelowanie) i naprawde wygladaly super....a teraz? Musze wrocic do swojego koloru i zaczac zapuszczac wlosy na jedna dlugosc a moze...uda mi sie wrocic do opisanej wyzej fryzury sprzed 4-5lat...
Pozdrawiam i powodzenia zycze w zapuszczaniu wloskow
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 16:48   #1806
roza1234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 569
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

słyszałam że przy częstym i długim szczotkowaniu włosów skórę włosów masuje się i dzięki temu włosy są mocniejsze.Może też szybciej rosną czy to prawda
roza1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 19:17   #1807
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja używam Wax ale nie zauważyłam nowych włosków jedynie poprawił sie stan włosów chociaż tyle...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 20:02   #1808
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

A ja slyszalam ze jak sie denerwujemy to wlosy rosna wolniej ^^
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 20:48   #1809
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez kami828
achhhhh te włosyyy ja od jakiś dwóch tygodni stosuje szampon Radical-straszne plącze włosy i mało sie pieni,olejek rycynowy i myje po tym jeszcze włoski szamponem z odżywką z Avon'u dodającym objętości i jakoś nie zauważyłam żeby stan moich włosów sie poprawił...jakieś sztywne sie zrobiły do tego "gofruje" włosy żeby było je wogóle widać i mam szope ale lepsze to niż przyklepane chude szczygi generalnie to zapuszczam ale zauważyłam że wolniej rosną,rosły mi zawsze centymetr na 3 tygodnie teraz jakoś wolniej 2 tyg.temu farbowałam włosy a odrosty mam nie całe pół centymetra
Kami828, ja bym ci proponowała używać tych szamponów, ale w odwrotnej kolejności Najpierw tego z Avonu, bo dobrze się pieni i spłucze wszystkie zaneiczyszczenia z włosów, a dopiero potem Radicalu który wtedy będzie się super rozprowadzał Piszę to bo sama używam takiego zestawienia i widzę już całą masę dwucentymetrowych odrostów które śmiesznie pieją na czubku głowy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 21:32   #1810
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Mysza87_ jakiej uzywasz odzywki do tego radicala ? mylam w nim glowe i musialam miec dobra odzywke do rozczesania,jedyny minus,nie poradził sobie w wypadaniem włosow.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 21:36   #1811
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

A ja skończyłam absolut repair i kupiłam power color l'oreala. Do tego jem tabletki drożdżowe. Jakoś nie widzę poprawy i włosy szybciej nie rosną. Chyba znów kupię waxa, działała na mnie wersja blond, teraz co prawda jestem brunetkę, ale mam nadzieję, że ten wax do brązów będzie działał identycznie. Chciałabym też kupić dermenę lub inny od wypadania (może wichy dercos?), ale boję się, czy nie będzie wypłukiwał koloru? Mam przefarbowane włosy z blondu na brąz i bez dodatkowych środków kolor bardzo szybko 'rudzieje'. Ma ktoś z takimi szamponami doświadczenie? Spłukuje kolor?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 11:06   #1812
^Motylek^
Raczkowanie
 
Avatar ^Motylek^
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 58
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

Cytat:
Napisane przez ycnan
A ja slyszalam ze jak sie denerwujemy to wlosy rosna wolniej ^^
to może dlatego mi tak mało urosły
__________________
Warto o tobie śnić
i warto dla ciebie ż
yć !

^Motylek^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 11:23   #1813
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

Mi rosną aż za szybko,
wypróbuj mieszaknę: woda + kilka łyżeczek proszku do pieczenia
Efekt: nie wiem, bo nie próbowałam ,ale czytałam o tym triku z Cosmopolitanie, wiec spróbować można.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 12:54   #1814
^Motylek^
Raczkowanie
 
Avatar ^Motylek^
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 58
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

Cytat:
Napisane przez justysia274
Mi rosną aż za szybko,
wypróbuj mieszaknę: woda + kilka łyżeczek proszku do pieczenia
Efekt: nie wiem, bo nie próbowałam ,ale czytałam o tym triku z Cosmopolitanie, wiec spróbować można.
to nie wiesz jak Ci zazdroszczę Justysiu!
__________________
Warto o tobie śnić
i warto dla ciebie ż
yć !

^Motylek^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 13:14   #1815
Majuśka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

Moje włosy też rosną wolno ale nie 3cm na rok... podcięłam włosy w kwietniu i urosły może z 5 cm... Mam taką tezę... może dziecinną ALE! Głowę myję codziennie (czyli kwestia wody) szamponem z odżywką - i szampon ten wcale nie jest specjalny bo Joanna "pokrzywa z odżywką". Wypróbuj częste "dowadnianie"... Może to pomoże. No i nie używaj często prostownicy - włos wtedy się wysusza i dzięki temu częściej się łamie a przez to i skraca . W aptece znajdziesz preparaty do odżywienia włosów - bo pewnie brak im też witamin.
Tzrymam kciuki .żeby coś pomogło!
Majuśka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 13:29   #1816
^Motylek^
Raczkowanie
 
Avatar ^Motylek^
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 58
Dot.: Co robić by włosy szybciej rosły?

Cytat:
Napisane przez Majuśka1986
Moje włosy też rosną wolno ale nie 3cm na rok... podcięłam włosy w kwietniu i urosły może z 5 cm... Mam taką tezę... może dziecinną ALE! Głowę myję codziennie (czyli kwestia wody) szamponem z odżywką - i szampon ten wcale nie jest specjalny bo Joanna "pokrzywa z odżywką". Wypróbuj częste "dowadnianie"... Może to pomoże. No i nie używaj często prostownicy - włos wtedy się wysusza i dzięki temu częściej się łamie a przez to i skraca . W aptece znajdziesz preparaty do odżywienia włosów - bo pewnie brak im też witamin.
Tzrymam kciuki .żeby coś pomogło!
Codziennie rano i wieczorem łykam sprzypovitę. Codziennie myję włosy , ostatnio szamponem PALMOLIVE , wcześniej SANSILKIEM do odbudowy włosów. Po umyciu wklepuje we włosy balsamy. W jeden dzień z SANSILKA do odbudowy [pomarańczowy] w następny dzień ten nowy balsamik z PANTENE PRO V do prostych i gładkich włosów , następny to z MRS POTTERS kaktusowy, ale on jest dziwny i brzydko pachnie. Czasami też używam maseczki na włosy brzoskwiniowej. Nic z tego. Włosy są okropne... chropowate , łamliwe , zniszczone i nie do ujarzmienia ... da się ujarzmić jedynie za pomocą prostownicy [ ceramicznej ] . POZDRAWIAM! I DZIĘKUJĘ
__________________
Warto o tobie śnić
i warto dla ciebie ż
yć !

^Motylek^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 15:11   #1817
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Kami828, ja bym ci proponowała używać tych szamponów, ale w odwrotnej kolejności Najpierw tego z Avonu, bo dobrze się pieni i spłucze wszystkie zaneiczyszczenia z włosów, a dopiero potem Radicalu który wtedy będzie się super rozprowadzał Piszę to bo sama używam takiego zestawienia i widzę już całą masę dwucentymetrowych odrostów które śmiesznie pieją na czubku głowy

No jutro sprubuje tak zrobić ale i tak pewnie będę miała poplątane włosy a odżywka mi sie skończyła heh
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 16:00   #1818
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziewczyny a jak tam wasze odrosty i nowe wloski moze jakies dokladniejsze mierzonko.. tzn. ile urosly i od jakiego czasu ?

ja mam 10centymetrowe odrosty.. jakos zyje jeszcze..
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 16:00   #1819
keli_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 1
GG do keli_
Dot.: Co stosować aby włosy szybciej rosły??

Ile kosztują dobra tabletki na porost włosów i ile trzeba je stosować aby było widac rezultat ?? Z góry dziękuje za odpowiedz
__________________
Madzik
keli_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 16:46   #1820
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Hej Dziewczyny
Ja dzisiaj skusilam sie na tego Gliss Kura. Kupilam szampon i odzywke z serii plynny jedwab i zaraz ide wloski umyc. A rano bylam troche wlosy wyrownac bo te od dolu mialam juz prawie do ramion a te na czubku strasznie krotkie az sie moja nowa fryzjerka zalamala kto mnie tak dziwnie obcial. No ale juz zaczynam pomalu wygladac jak czlowiek. A co do samego zapuszczania to olej,olej i jeszcze raz olej rycynowy. Przynajmniej mnie po nim szybciej rosna. A jak tam Wasze wloski?
Pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 17:01   #1821
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a ja od kilku dni używam swojego nowego nabytku - Neril Garniera...zgodnie z tym co było napisane włoski teraz bardziej wychodzą, bo pobudzone cebulki wurzucają te stare martwe włoski, czy jakos tak zobaczymy co to będzie dalej, na razie jestem tylko pewna, że włoski są puszystsze
aaaaa i szampon ten niemiłosiernie śmierdzi...fuuuuj, ale jak tylko włosy są suche to nie czuć. Zresztą ja i tak nakładam odżywkę po umyciu więc nie czuje tego.
Dodatkowo zaczęłam znów łykać Vitapil...regularnie odżywka z czarnej rzepy i zobaczymy co to będzie
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 17:12   #1822
kosmopolitanka
Raczkowanie
 
Avatar kosmopolitanka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
GG do kosmopolitanka
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Stosowałam Seboradin z serii do włosów ciemnych (szampon + odżywka + balsam) i powiem tak: włosy z pewnościa przestały wypadać (w nadmiernej ilości), ale żem posiadaczka włosów o mocnych skrętach to potrzebuję mnóstwoooooooooo czasu by zauważyć ich przyrost ;-) natomiast koleżanka zachwalała tabletki innoev (produkt Vichy bodajże) - i faktycznie, jej fryzurka jest teraz bardziej puszysta, włosy wyglądają zdrowiej. Choć jest to dosyć droga inwestycja i długotrwała (tabletki trzeba ponoć brać przez kilka miesięcy)
__________________
Powinno wystarczyć nam, że jesteśmy
kosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 22:54   #1823
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

fryzjerka pochwalila moje włosy,ze sa w dobrej kondycji i powiedziała abym nie przesadzala z ich pielegnacją,ze to im na dobre nie wyjdzie po jakims czasie, jedwab tylko raz na jakis czas,tylko szampon i odzywka,i ten lotion jak sie tak upieram. teraz stosuje Seboradin ale za miesiąc bede myła na przemian z jakims lekkim,pewnie do ziai wróce albo kupie zwykły pokrzywowy i wroce do odzywki z Joanny jak Agulkaa bo jest super
Mam skierowania na prolaktyne,testosteron,ho rmony,zobaczymy czemu zaczely wychodzic,w kazdym badz razie nerwy sobie odpuszczam bo to nie pomoze a zaszkodzi,pozdrawiam
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 07:57   #1824
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984
Mam skierowania na prolaktyne,testosteron,ho rmony,zobaczymy czemu zaczely wychodzic,w kazdym badz razie nerwy sobie odpuszczam bo to nie pomoze a zaszkodzi,pozdrawiam
Nie bardzo rozumiem jak to hormony "zaczęły wychodzić"? No i skąd masz skierowanie?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 08:07   #1825
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Porost włosów

Cytat:
Napisane przez misiakotka
3cm w 50 dni to standard
Czy ja wiem czy taki standard Ja bym skakała ze szczęścia gdyby mi tyle rosły Standardem jest 1cm na miesiąc
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 09:14   #1826
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Nie bardzo rozumiem jak to hormony "zaczęły wychodzić"? No i skąd masz skierowanie?
czemu zaczeły wychodzic włosy )))) skierowanie dal mi wujek ginekolog, powiedzialam mu jaki problem i chociaz on potraktował mnie powaznie.Kazał sie skontaktowac i jak z wynikami bedzie cos nie tak to do endokrynologa.

Mam pytanie !czy robiłyscie takie badania ? ile kosztowało was sprawdzenie prolaktyny w teście i testosteronu ?
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 09:32   #1827
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Co stosować aby włosy szybciej rosły??

zajrzyj do archiwum ,jest tam sporo o srodkach wspomaagajcych porost wlosow ,moze sa tam tez jakies ceny..
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 10:08   #1828
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Co stosować aby włosy szybciej rosły??

Napewno Radical seria sprawila ze wlosy mi rosły bardzo szybko (ampułki), tez bym chciała aby wlosy szybko mi odrosły, zebym miała swoje natiuralne, a potem wszytskie razem zapuszczała,ale z dopalaczami czy nie musz poczekac jeszcze. Ostatnio fryzjerka powiedziała mi zebym nie przesadzala z ich pielegnacją i tyle chemi nie kladla na włosy, ze to wcale im tak nie pomaga. Kondycja moich włosów jest dobra,lśniące, gładkie,wypracowane. Zero suszarki, prostownicy,pianek.Zeby tylko nie wypadały i szybko odrastały nowe i bedzie ok. Nie umiem sie przekonac do Waxa zresztą on jest na suche włosy raczej,a ja takich nie mam. Seboradin serie teraz uzywam, dam mu szanse z miesiąc i zobacze rezultaty. Z jedwabiem podobno tez trzeba ostroznie. Mysle ze fryzyjerka sie zna wiec posłucham jej i daruje sobie dopieszczanie tych włosów, w nastepnym miesiącu zakupie zwykly dzieciecy szampon i na przemian z seboradinem.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 21:45   #1829
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

A ja podciełam moje kudełki w prawdzie tylko 3 cm ( miło byc 5 ale spękałam ) ale jestem bardzo zadowolona powoli pozbywam się wycieniowanego mocno tyłu no i tych porozdwajanych końców. włosy wyglądają jak okaz zdrowia a wystarczyło lekkie podcięcie-o wiele lepiej się układaja i nabrały puszystości jeszcze ze trzy kursy i będą równej długości ale nie wiem czy do tego czsu mi się nie odmyśli po wakacyjnych szleństwach wracam do Skrzpovitki i Waxu no i postaram się ograniczać prostownicę ale to narazie nie jest pewne. mój odrost na dzień dzisiejszy-czyli od ostatniego farbowania 3 tygodnie temu to tylko 1cm niestety farbowanie spowalnia wzrost ale co zrobić
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 07:36   #1830
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

dziewczyny, mam pytanie czy można na skórę głowy nałożyć sam olejek rycynowy? czy to pomoze zeby wlosy szybciej rosly?? nie zaszkodzi?
nie chce sie bawic w żółtka, nafte i cytryny, bo mam swoja ukochana odzywke...
odpowiedzcie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.