Zdrada z przypadkową dziewczyną - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-09, 08:17   #31
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;86975594]kopnęłabym w aż by doleciał na Księżyc.[/QUOTE]
Ja tez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 08:23   #32
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja tez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry pomysł. Ja też.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 08:53   #33
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

To tylko 5 miesięcy, nie marnuj na niego więcej czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 09:04   #34
joan8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 77
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

No cóż, ja akurat też nie mam szczególnie dobrego zdania o osobie, która po godzinie znajomości proponuje seks randomowemu facetowi z baru.

Ale rozwiewając Wasze watpliwości - niestety wtedy w barze, przed seksem nie powiedział jej, że ma dziewczynę Dopiero jak było już po wszystkim, czyli jak ją przeleciał i „uświadomił sobie, co się stało”, powiedział jej, że ma dziewczynę, dlatego nie da jej numeru telefonu. I wstał, ubrał się i wyszedł z mieszkania.

I nie, nie brakowało mu seksu. Jak każda normalna para uprawialiśmy seks. Ostatni raz 3 dni przed tym jak mnie zdradził, więc to nie jest tak, że cierpiał z powodu braku seksu.

Edytowane przez joan8
Czas edycji: 2019-07-09 o 09:21
joan8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 09:04   #35
extranjera
Raczkowanie
 
Avatar extranjera
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 94
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Facet ewidentnie pokazał, ze ta jego miłość to sciema. Skoro by tak kochal, to by przerwal ten skok w bok w odpowiednim momencie, a jak czlowiek wie, ze alkohol na niego tak nierozwaznie wplywa to powinien nie pic i juz. To przyznanie sie przez fejsa to juz w ogole porazka, ale już totalna, ze on... potrzebuje czasu. Nie wiem czy mam sie z niego smiac czy co, ale naprawde facet niewarty znajomosci i uciekaj od niego, zeby tak jak dziewczyny wyzej pisaly, to on z toba nie zerwal, bo by to bylo niezle upokorzenie. Rozumiem przywiazanie i to wszystko, co miedzy wami sie wytworzylo, ale na szczescie to tylko 5 miesiecy z czego prosciej wyjsc i zaczac powoli funkcjonowac. Nie wzieliscie slubu, nie macie dzieci, wasza historia tez nie zdazyla sie mocno rozbudowac, dlatego odejście nie bedzie az tak bolalo, a na pewno nie az tak dlugo, biorac pod uwage jego stosunek do ciebie. Trzymaj sie i nie daj sobie wejsc na glowe, bo takie osoby jesli raz potrafily zranic to zrobia to na pewno w przyszłości. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez extranjera
Czas edycji: 2019-07-09 o 09:05
extranjera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 09:10   #36
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
No cóż, ja akurat też nie mam szczególnie dobrego zdania o osobie, która po godzinie znajomości proponuje seks randomowego facetowi z baru.



Ale rozwiewając Wasze watpliwości - niestety wtedy w barze, przed seksem nie powiedział jej, że ma dziewczynę Dopiero, jak było już po wszystkim, czyli jak ją przeleciał i „uświadomił sobie, co się stało”, powiedział jej, że ma dziewczynę, dlatego nie da jej numeru telefonu. I wstał, ubrał się i wyszedł z mieszkania.



I nie, nie brakowało mu seksu. Jak każda normalna para uprawialiśmy seks. Ostatni raz 3 dni przed tym jak mnie zdradził, więc to nie jest tak, że cierpiał z powodu braku seksu.



Nie rozumiem dlaczego nie masz najlepszego zdania o tej dziewczynie,
a latasz za i wypisujesz do człowieka, który zachował się nieporównywalnie okropniej.


On ją potraktował bardzo parszywie.
Ciebie tak samo.
Więc musisz sobie uświadomić, że on taki jest.

Nie szanuje innych ludzi, traktuje ich przedmiotowo, liczy się dla niego tylko jego własna chwilowa przyjemność i wygoda.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 09:11   #37
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
No cóż, ja akurat też nie mam szczególnie dobrego zdania o osobie, która po godzinie znajomości proponuje seks randomowego facetowi z baru.
Tylko że to żadnego znaczenia dla całej sytuacji nie ma. No ale wiadomo, laska łatwa bo po godzinie poszła do łóżka, ale Twój misio już łatwy nie jest i myślisz co zrobić, bo zdradził po godzinie znajomości z obcą dziewczyną

Nie wierzę że są kobiety które dają się tak robić, smutne.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-09, 10:28   #38
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86976393]Tylko że to żadnego znaczenia dla całej sytuacji nie ma. No ale wiadomo, laska łatwa bo po godzinie poszła do łóżka, ale Twój misio już łatwy nie jest i myślisz co zrobić, bo zdradził po godzinie znajomości z obcą dziewczyną

Nie wierzę że są kobiety które dają się tak robić, smutne.[/QUOTE]Z jednej strony łatwa a z drugiej strony: może chodzi do klubów, żeby znaleźć kogoś do łóżka na 1 numer, bo nie jest typem osoby potrafiącej utrzymać wierność w związku? I facet akurat trafił w jej "gust" (o nich się nie dyskutuje podobno). I np normalnie nie chodzi z zajetymi facetami, a ten jej... Po prostu nie powiedział.
O wiele bardziej szanuje coś takiego niż osoby, które są w związkach i plączą się w romanse (np nie idąc na 1 spotkaniu do łóżka a na 5/6).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 10:31   #39
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Faceta nazywacie idiotą i ujmujecie mu inteligencji, a tego jak i sprytu ma dosyć sporo. Domyślam się, że nie była to jego pierwsza zdrada. Wie jak rozegrać sytuację żeby to jeszcze on wyszedł w oczach partnerki na tego, który ma teraz taki ciężki okres przez to co "się stało".

Kobieta zaczyna szukać w sobie cech, które jego "skłoniły" do zdrady i już jest na dobrej drodze nie tylko do przebaczenia, ale i wzięcia winy na siebie.

Nawet winna zaczyna być jakaś przypadkowa laska, która się z kochanym misiaczkiem przespała po godzinie znajomości. Wykorzystała go!



P.S. to, że było w prezerwatywie dla mnie mało prawdopodobne. Jeśli autorka nie chce czegoś złapać to nie polecam seksu na zgodę.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 10:45   #40
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego nie masz najlepszego zdania o tej dziewczynie,
a latasz za i wypisujesz do człowieka, który zachował się nieporównywalnie okropniej.

On ją potraktował bardzo parszywie.
Ciebie tak samo.
Więc musisz sobie uświadomić, że on taki jest.


Nie szanuje innych ludzi, traktuje ich przedmiotowo, liczy się dla niego tylko jego własna chwilowa przyjemność i wygoda.
Amen.

Autorko, serio po jego zachowaniu i komentarzach (nie względem Ciebie, względem innych osób, czy w opowieściach np. dotyczących przeszłości, czy znajomych) nie było widać jaki ma stosunek do kobiet? Widząc Twoje komentarze ("przeleciał ją") idę o zakład, że pewnie sporo niepokojących komentarzy ignorowałaś, bo nie dotyczyły Ciebie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-07-09 o 10:59
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 10:45   #41
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Faceta nazywacie idiotą i ujmujecie mu inteligencji, a tego jak i sprytu ma dosyć sporo. Domyślam się, że nie była to jego pierwsza zdrada. Wie jak rozegrać sytuację żeby to jeszcze on wyszedł w oczach partnerki na tego, który ma teraz taki ciężki okres przez to co "się stało".

Kobieta zaczyna szukać w sobie cech, które jego "skłoniły" do zdrady i już jest na dobrej drodze nie tylko do przebaczenia, ale i wzięcia winy na siebie.

Nawet winna zaczyna być jakaś przypadkowa laska, która się z kochanym misiaczkiem przespała po godzinie znajomości. Wykorzystała go!



P.S. to, że było w prezerwatywie dla mnie mało prawdopodobne. Jeśli autorka nie chce czegoś złapać to nie polecam seksu na zgodę.
To raczej autorka tematu jest wyjątkowo mało inteligentna i zahukana, że szuka winnego tam gdzie nie trzeba i rozważa powrót do buraka.
Bez urazy.
Juz pomijając, że po ostatnim poście autorki wyraźnie widać, że chłopak chce zerwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-09, 11:03   #42
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86976743]To raczej autorka tematu jest wyjątkowo mało inteligentna i zahukana, że szuka winnego tam gdzie nie trzeba i rozważa powrót do buraka.
Bez urazy.
Juz pomijając, że po ostatnim poście autorki wyraźnie widać, że chłopak chce zerwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mi się wydaje, że autorka jest dalej w ogromnej fazie zauroczenia i próbuje wybielać swojego ex.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:13   #43
joan8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 77
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

No właśnie zupełnie nie. Sprawiał wrażenie porządnego, poukładanego, uczuciowego, lojalnego i zaangażowanego w nasz związek faceta. Nigdy wcześniej nikogo nie zdradził (a przynajmniej tak mi mówi). Podkreślał, że "nigdy nie przypuszczał, że będzie zdolny do zdrady, a zwłaszcza w stosunku do mnie". Jak wcześniej ze sobą rozmawialiśmy, to wielokrotnie mówił o wadze zaufania w związku, o tym, że nie byłby w stanie nikogo zdradzać ani okłamywać i nie rozumie jak inni ludzie mogą coś takiego robić. Sprawiał wrażenie faceta, który naprawdę szanuje kobiety. Jedynie o swojej byłej (z którą spędził 4 lata) wypowiadał się bardzo negatywnie (że była sfrustrowana, robiła z wielu rzeczy problemy, często płakała, nie miała przyjaciół, była nietowarzyska, zachowywała się jak wariatka etc.)
Poza tym wydawało mi się, że naprawdę poważnie podchodzi do naszej relacji. Mój (były) chłopak jest Francuzem. Zaledwie półtora tygodnia przed zdradą zabrał mnie do swojej rodzinnej miejscowości we Francji, gdzie przedstawił mnie swojej mamie i najbliższym przyjaciołom. I powtarzał, jaki to on jest totalnie zakochany. Więc myślę, że miałam prawo poczuć się przy nim bezpiecznie.
I wcale go nie bronię. Uważam, że zrobił okropne świństwo, zachował się jak typowy du*** i strasznie mnie skrzywdził. I to on ponosi winę za to, co się stało. Tylko po prostu trudno mi to zrozumieć, bo zrobiła to osoba, po której naprawdę bym się tego nie spodziewała i to w momencie, kiedy nasz związek był w rozkwicie.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

I nie uważam się za "wyjątkowo mało inteligentną osobę". Wręcz przeciwnie. Mam ukończone trzy kierunki studiów, pracuję w prestiżowej korporacji i myślę, że wiedzy i życiowego ogarnięcia nie można mi odmówić.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------


---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

I taki, było w prezerwatywie, bo zapytałam go, co zamierza zrobić, jeśli okaże się, że ta dziewczyna zaszła w ciążę. I wtedy powiedział, że na pewno nie zajdzie w ciążę, bo stosunek był w prezerwatywie.
joan8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:25   #44
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
(...)
I wcale go nie bronię. Uważam, że zrobił okropne świństwo, zachował się jak typowy du*** i strasznie mnie skrzywdził. I to on ponosi winę za to, co się stało. Tylko po prostu trudno mi to zrozumieć, bo zrobiła to osoba, po której naprawdę bym się tego nie spodziewała i to w momencie, kiedy nasz związek był w rozkwicie.(...)
Skoro tak wszystko wiesz, to czemu się tak negatywnie, oskarżycielsko wypowiadasz o tamtej kobiecie, która nawet nie wiedziała, że on kogoś ma? Po co te "przeleciał ją" i tego typu wypowiedzi? Oczywiście, że próbujesz zrzucić winę z niego. I już w tym momencie przegrywasz, bo stajesz się "urabialna" tak się nakręcając.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:27   #45
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
No właśnie zupełnie nie. Sprawiał wrażenie porządnego, poukładanego, uczuciowego, lojalnego i zaangażowanego w nasz związek faceta. Nigdy wcześniej nikogo nie zdradził (a przynajmniej tak mi mówi). Podkreślał, że "nigdy nie przypuszczał, że będzie zdolny do zdrady, a zwłaszcza w stosunku do mnie". Jak wcześniej ze sobą rozmawialiśmy, to wielokrotnie mówił o wadze zaufania w związku, o tym, że nie byłby w stanie nikogo zdradzać ani okłamywać i nie rozumie jak inni ludzie mogą coś takiego robić.
.
Pierwsza czerwona lampka. Po co coś takiego mówić? Uczciwi ludzie nie potrzebują się rozpływac nad tym, jak to nigdy by nikogo nie zdradzili /nie okradli/ nie zabili bo to dla nich OCZYWISTE. Od razu bym się zrobiła podejrzliwa.
Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość

Sprawiał wrażenie faceta, który naprawdę szanuje kobiety. Jedynie o swojej byłej (z którą spędził 4 lata) wypowiadał się bardzo negatywnie (że była sfrustrowana, robiła z wielu rzeczy problemy, często płakała, nie miała przyjaciół, była nietowarzyska, zachowywała się jak wariatka etc.)
.
Kolejna, jeszcze bardziej czerwona lampka. Wiedz, że o tobie będzie mówił tak samo pięknie.

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Poza tym wydawało mi się, że naprawdę poważnie podchodzi do naszej relacji. Mój (były) chłopak jest Francuzem. Zaledwie półtora tygodnia przed zdradą zabrał mnie do swojej rodzinnej miejscowości we Francji, gdzie przedstawił mnie swojej mamie i najbliższym przyjaciołom.
.
To trochę inna kultura. Akurat Francuzi nie mają problemu, żeby szybko przedstawiac dziewczynę rodzinie i znajomym, tylko ze u nich to znaczy o wiele mniej niż u nas. Dzisiaj przedstawia tę, jutro inna.

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Tylko po prostu trudno mi to zrozumieć, bo zrobiła to osoba, po której naprawdę bym się tego nie spodziewała i to w momencie, kiedy nasz związek był w rozkwicie
.
A powinnaś była, lampek ostrzegawczych było co niemiara.
Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
I nie uważam się za "wyjątkowo mało inteligentną osobę". Wręcz przeciwnie. Mam ukończone trzy kierunki studiów, pracuję w prestiżowej korporacji i myślę, że wiedzy i życiowego ogarnięcia nie można mi odmówić.
Życie jest jednak niesprawiedliwe...
Ogarniecia zyciowego i wiedzy na temat związków? Owszem, sama udowadniasz, że akurat tego można ci odmowic.

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
I taki, było w prezerwatywie, bo zapytałam go, co zamierza zrobić, jeśli okaże się, że ta dziewczyna zaszła w ciążę. I wtedy powiedział, że na pewno nie zajdzie w ciążę, bo stosunek był w prezerwatywie.
No to jak tak powiedział, to na bank to prawda Taka sama jak z tym, że niby nigdy by cię nie zdradzil. Weź ty się lepiej przebadaj zamiast ślepo wierzyć słowom kłamcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:28   #46
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Facet Cię zdradził, a Ty się najbardziej obawiasz o jego alimenty. Cud dziewczyna
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:39   #47
joan8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 77
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Może jeszcze mam tę dziewczynę szanować i jej za to podziękować?
joan8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:43   #48
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Autorka jest bardziej smutna że jej nie błagał i nie przepraszał niż z samego faktu że ją zdradził
Teraz nawet by mu wybaczyła Ale on się odseparowal (to najgorsze!!!!)
Pytanie autorki:
Jak go uspokoić i przeprosić żeby jeszcze dał nam jedna szansę?tą zdzira nie była warta jego czasu czy on kiedyś to zrozumie?

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-07-09 o 12:35
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:44   #49
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Może jeszcze mam tę dziewczynę szanować i jej za to podziękować?
Wystarczyłoby, żebyś powstrzymała się od oceniania jej. Zrozum, że nie opętała twojego biednego misia. Jest dorosłą kobietą i może robić co chce.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-09, 11:46   #50
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Może jeszcze mam tę dziewczynę szanować i jej za to podziękować?
Wiesz co, po części tak. Przynajmniej za x czasu sama do tego dojdziesz. Dzięki niej poznałaś się na facecie zanim straciłas na niego 5 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:51   #51
joan8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 77
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Oczywiście, że nie mam zamiaru go przepraszać. Ale po czymś takim oczekiwałabym, że on uczciwie przeprosi mnie. Chyba tyle jest mi winien, po tym, co zrobił?

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Ja mam takie poczucie, że gdyby nie doszło do tej zdrady, to cały czas bylibyśmy szczęśliwym, normalnym związkiem.
joan8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:52   #52
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie mam zamiaru go przepraszać. Ale po czymś takim oczekiwałabym, że on uczciwie przeprosi mnie. Chyba tyle jest mi winien, po tym, co zrobił?

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Ja mam takie poczucie, że gdyby nie doszło do tej zdrady, to cały czas bylibyśmy szczęśliwym, normalnym związkiem.
Ale on tego nie zrobi bo ma Ciebie w nosie, rozumiesz?
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:53   #53
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Jak przez pięć miesięcy zdążył Ci tyle naopowiadac o tym jak to Cię nigdy nie zdradzi, to już po tym widać że coś jest nie tak. Przeżywanie relacji z byłymi i obgadywanie jakichs bzdur (nietowarzyska była, straaaaaaszne rzeczy) to też duży znak ostrzegawczy.

Co do prezerwatywy to tak już abstrahując, nie widzę powodu by uważać że uprawiali seks bez, większość osób się zabezpiecza w przypadkowym seksie. Ale to mówię tak na boku, nic to nie zmienia w sytuacji autorki
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:53   #54
joan8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 77
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

I tak, moim zdaniem zdrada oparta tylko i wyłącznie na seksie (nawet nie emocjonalna) z przypadkową, nieznajomą osobą, kompletnie nie jest warta poświęcania / ryzykowania związku z kimś, kogo rzekomo kochasz.
joan8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:56   #55
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie mam zamiaru go przepraszać. Ale po czymś takim oczekiwałabym, że on uczciwie przeprosi mnie. Chyba tyle jest mi winien, po tym, co zrobił?

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Ja mam takie poczucie, że gdyby nie doszło do tej zdrady, to cały czas bylibyśmy szczęśliwym, normalnym związkiem.
Nie bylibyście. Przecież on nie tylko zdradził, ale też sam zrywa i wymiksowuje się z tej relacji. To było pięć miesięcy, tyle co nic,początek początków a już się nie udało, więc dalej też nic by z tego nie było

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
I tak, moim zdaniem zdrada oparta tylko i wyłącznie na seksie (nawet nie emocjonalna) z przypadkową, nieznajomą osobą, kompletnie nie jest warta poświęcania / ryzykowania związku z kimś, kogo rzekomo kochasz.
A kto tu twierdził że jest on Cię nie kochal, plotl co mu ślina na język przyniosła
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:56   #56
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86976911]Wystarczyłoby, żebyś powstrzymała się od oceniania jej. Zrozum, że nie opętała twojego biednego misia. Jest dorosłą kobietą i może robić co chce.[/QUOTE]

Tego my nie wiemy tak naprawdę jak było i w jakich okolicznościach doszło do seksu.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 11:59   #57
joan8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 77
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

On to ujął w taki sposób: "podeszła do mnie w barze, a ja za bardzo się nie opierałem" -_-
joan8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 12:01   #58
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
On to ujął w taki sposób: "podeszła do mnie w barze, a ja za bardzo się nie opierałem" -_-
Porażka z tego kolesia. Ja bym dziewczynie czekoladki kupiła w podziękowaniu, że uwolniła od takiego frajera
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 12:02   #59
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Tego my nie wiemy tak naprawdę jak było i w jakich okolicznościach doszło do seksu.
Co sugerujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 12:03   #60
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86976970]Co sugerujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Równie dobrze mógł jej obiecać złote góry a autorce powiedzieć "tak wyszło".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 11:13:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.