Przygotowania świąteczne ;-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-15, 22:57   #31
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: ??

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Na co dzień nie czuję.
Ale kiedy tak siedzę sobie przed komputerem, słucham czegoś świątecznego i myślę o tym, że trzeba posprzątać przed świetami to od razu mi się nastrój udziela
ja mam identycznie. jeszcze nie czuję atmosfery świąt nic a nic,no chyba,ze słucham jakiejś piosenki świątecznej lub latam po miescie w poszukiwaniu prezentów.aha!o świętach przypominam sobie jeszcze,gdy mama mówi,ze trzeba się zabrac za porządki;]
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 23:12   #32
ufoludek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Przygotowania świąteczne ;-)

A Ja mam na odwrot czuje atmosfere swiat ale chyba tylko ja bo moj M. i mama raczej sceptyczni swieta ach tak no za tydzien . A ja wczoraj wypucowalam lazienke dzisiaj duzy pokoj a jutro reszta do srody musze wszystko miec zrobione a potem z mama kuchni wieeelkie przygotowania juz nie moge sie doczekac
ufoludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 23:54   #33
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Przygotowania świąteczne ;-)

Ja jestem jeszcze dosłownie w proszku.

Wczoraj miałam kolokwium,które skutecznie odizolowało mnie od Świata. Poza tym jestem chora i tak na dobre,to dopiero dzisiaj będę sprzątać . O prezentach myślę,ale jakoś w tym roku nie mam pomysłu.

A nastroju nie czuję i to raczej nie ulegnie zmianie. Nie lubię tych Świąt i nigdy ich "nie czuję". Najchętniej spakowałabym walizkę i wyjechała. Zaszyłabym się gdzieś w Hotelu i słuchała Wigilii Baszki Marcinik na Trójce (którą zawsze nagrywam i odsłuchuję potem).
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 00:12   #34
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Przygotowania świąteczne ;-)

Ja już ulegam nastrojowi świąt widząc na ulicach ozdobione lampkami drzewa i choinki... Tylko świąteczna muzyczka puszczana w każdym sklepie czy hipermarkecie drażni mnie ogromnie
Mam już upominki dla rodziców... za tydzień jadę do domu i martwię się tylko jednym... że cały nastrój zepsuje fakt, że moja mama nie lubi tych wszystkich ceregieli z pieczeniem ciast, kupowaniem prezentów Potrafi narzekać i skutecznie popsuć nastrój każdemu
Nie rozumiem tego...
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 07:46   #35
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: ??

ja nie lubie swiat, ale te beda do bani, bo bedzie o jedna osobe mniej (dziadek nam umarl i z 5 osob zrobia sie 4), az cud ze mama nie musi isc w wigilie do pracy, tylko w drugi dzien swiat.
w tym roku ma byc mniej jedzenia, no i dobrze... a przygotowania to hmm powoli sprzatanie sie zaczyna i zakupy, ale nic wiecej, bo nie bardzo jest czas:/
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 08:32   #36
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Przygotowania świąteczne ;-)

ja dzisiaj ostro biore sie za sprzatanie - okna na szczescie juz umylam wiec najgorsze za mna w tym roku po raz pierwszy od 15 lat na wigilii spotkamy sie prawie cala rodzinka, tj15 osob wiec w sobote czeka nas z mama wielkie gotowanie i pewnie jak co roku spadnie na mnie obowiazek ubierania choinki czego szczerze niecierpie
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.