Body Jet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 10:38   #1
saag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2

Body Jet


Witam czy może ktoś coś powiedzieć na temat powiękaszenia piersi metodą body jet ?
saag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:59   #2
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Body Jet

z tego co piszą na stronce to jest to super ale mnie bardziej interesuje odchudzanie metodą body Jet bo przeciez to ten odessany tłuszcz jest poźniej "wstrzykiwany w piersi" czy ktoś robił sobie ten zabieg????
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 22:03   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Dziewczyny podbijam watek, bo na pewno wiele z Was mialo juz Body Jet. W styczniu wybieram sie na ten zabieg, moze ktoras z Was podzieli sie wrazeniami?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:41   #4
marchwianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 930
Dot.: Body Jet

Zdajsie od jakiegos czasu metoda jest u Nas stosowana, ale zero fotek po zabiegu powiekszenia czegoś ta metodą (pomijając te firmowe-bo jednak to mało)... a szkoda...
marchwianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 18:37   #5
żustina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Body Jet

Marzy mi się taki zabieg ...
żustina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 09:10   #6
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Podbijam po raz drugi Jestem po konsultacji, bede miala robiony Body Jet, ale tylko bez powiekszania czegokolwiek. Decyzji juz nie zmienie ale jesli ktoras z Was miala ten zabieg niech sie wypowie na ten temat. Dr mowil ze teraz tyle kobiet go wykonuje, na pewno ktoras z Wizażanek rownież go wykonywala. Z tego co ja wiem to zabieg nie narusza naczyń krwionosnych, a tradycyjna lipo narusza, ponadto bezpieczny itd.
Blizny około 5 blizn 3 milimetrowych, bez szycia, ładnie sie goja.
Znieczulenie ogólne, doba w klinice, 2 tygodnie noszenia body uciskowego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 08:21   #7
żustina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Body Jet

A można wiedzieć z jakiej partii ciała i za jaką cenę?
żustina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 08:55   #8
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

brzuch, talia, zahaczając o plecy - tam gdzie trzeba u dołu nad spodniami - 10 tysięcy.
Mam nadzieje ze warto
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 20:05   #9
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Body Jet

A gdzie robisz zabieg?
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 08:26   #10
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Zabieg robie w Warszawie w klinice ModelMed
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 10:18   #11
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Body Jet

Mam nadzieję że po zabiegu podzielisz się spostrzeżeniami, bo jak narazie to nie ma nikogo kto by ten zabieg zrobił , a temat mnie baaaaaaaardzo interesuje. bardzo chętnie obejrzałabym jakies fotki ale takie real, bo te na stronach gabinetów to czysta reklama, tam zawsze wszystko wygląda idealnie
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 17:05   #12
gwiazdolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Body Jet

już pisałam co nieco na kafeterii...ale napisze i tutaj...w reklamach opowiadaja że body jet tylko w miejscowym znieczuleniu się robi a tu jedna z was pisze że bedzie miała ogólne...?
ja również szukam dla siebie jakiejs metody na odessanie tłuszczu...słyszałam o vibrolipo że jest najlepsze...co wy na to?
gwiazdolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:36   #13
LunaLuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Body Jet

Czytałam wiele o różnych metodach pozbycia się tłuszczu raz na zawsze (nie mówie tutaj o mizianiu, okładaniu błotem, czy działaniem na powierzchni skóry urządzeniami, które nie działają, a zabiegi kosztują tyle, że głowa boli) , konsultowałam z lekarzami i okazało się , że body jet jest najbezpieczniejszą metodą. Nie uszkadza naczyń krwionośnych, mięśni , nerwów. Nie ma konieczności usypiania.
Sprawdziłam na własnej skórze. Robiłam zabieg w październiku. Moje uda są szczuplejsze. Nie mam znienawidzonych bryczesów moje spodnie są o rozmiar mniejsze już zapomniałam o siniakach pozabiegowych i o tym, że przez niemal trzy tygodnie musiałam nosić aseksowne gacie

Najwięcej o zabiegu dowiedziałam się od lekarza, który konsultował mnie przed zabiegiem oraz www.mybodyjet.pl
Tam także są adresy klinik, które przeprowadzają zabieg zgodnie z procedurami - w innych ponoć nie ma takiej pewności.

Zabieg robiłam warszawskiej klinice, która jako pierwsza w Warszawie wprowadziła body jet. Doktor Brągoszewski jest fenomenalny. Skąd to wiem? Co dzień patrzę na moje nowe uda. To jest najlepsze potwierdzenie.
LunaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 23:23   #14
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez LunaLuna Pokaż wiadomość
Czytałam wiele o różnych metodach pozbycia się tłuszczu raz na zawsze (nie mówie tutaj o mizianiu, okładaniu błotem, czy działaniem na powierzchni skóry urządzeniami, które nie działają, a zabiegi kosztują tyle, że głowa boli) , konsultowałam z lekarzami i okazało się , że body jet jest najbezpieczniejszą metodą. Nie uszkadza naczyń krwionośnych, mięśni , nerwów. Nie ma konieczności usypiania.
Sprawdziłam na własnej skórze. Robiłam zabieg w październiku. Moje uda są szczuplejsze. Nie mam znienawidzonych bryczesów moje spodnie są o rozmiar mniejsze już zapomniałam o siniakach pozabiegowych i o tym, że przez niemal trzy tygodnie musiałam nosić aseksowne gacie

Najwięcej o zabiegu dowiedziałam się od lekarza, który konsultował mnie przed zabiegiem oraz www.mybodyjet.pl
Tam także są adresy klinik, które przeprowadzają zabieg zgodnie z procedurami - w innych ponoć nie ma takiej pewności.

Zabieg robiłam warszawskiej klinice, która jako pierwsza w Warszawie wprowadziła body jet. Doktor Brągoszewski jest fenomenalny. Skąd to wiem? Co dzień patrzę na moje nowe uda. To jest najlepsze potwierdzenie.
a ile placilas za same uda??
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:36   #15
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez katarinkaa82 Pokaż wiadomość
Body Jet jest dobry. Jak piszą poprzedniczki – ile można się klepać, wsmarowywać sobie różne rzeczy.
Gwiazdolina – są różne sposoby. Body Jet jest chyba jednym z najbardziej znanych. Ja zdecydowałam się na Slimlipo, mimo, że jest to coś nowego. I jestem bardzo zadowolona.
a co to jest?? i napisz jak sie czujesz ile zaplacilas itd?? szkoda ze tak nas tu malo i nie da sie niczego konkretnego dowiedziec;/
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:40   #16
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez katarinkaa82 Pokaż wiadomość
To liposukcja laserowa – kwestia, że rozbija się tłuszcz laserem, potem go odsysa. A to, co jest pozytywne, to to, że szybko się goi i jest z termo liftingiem skóry. Po zabiegu musiałam chodzić w obciskającej bieliźnie dwa tygodnie, ale efekt jest świetny i mogę zdecydowanie polecać. A co do cen, to wszystko zależy od miejsca, które chcesz w ten sposób poprawić. Ja byłam w Elite i wszystko mi tam powiedzieli.
a Ty ile zaplacilas jesli mozna spystac i za jaki obszar? pyam sie bo niestey nie mieszkam w pl i nie mam jak umowic sie na wizyte najpeirw orientacujnie m usze wiedziec ile kaski musze odlozyc wiec jestem wdzieczna za jakiekolwiek informacje
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 19:26   #17
magunia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Body Jet

Witam, faktycznie można robić liposukcję metodą body jet w znieczuleniu miejscowym i jest to do zniesienia, jestem tego przykładem, a o ile wiem można również w znieczuleniu ogólnym. Ja miałam zabieg liposukcji ud i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na Medycynę Urody dr U. Brumer, na Bemowie, a zabieg przeprowadzał dr Szymański i to był doskonały wybór. Wyjątkowo przyjaźni lekarze i bardzo profesjonalne podejście. Metoda jest mało inwazyjna, oczywiście jest się trochę obolałym przez jakiś czas i trzeba nosić elastyczne ubranko, ale dla efektu naprawdę warto się chwilę pomęczyć. Poza tym istnieje możliwość powiększenia np. piersi podczas takiego zabiegu. A to wielki bonus jeśli ktoś ma z tym problem. Bardzo polecam a gdyby ktoś miał jakieś pytania to chętnie pomogę.
pozdrawiam
magunia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:27   #18
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez magunia77 Pokaż wiadomość
Witam, faktycznie można robić liposukcję metodą body jet w znieczuleniu miejscowym i jest to do zniesienia, jestem tego przykładem, a o ile wiem można również w znieczuleniu ogólnym. Ja miałam zabieg liposukcji ud i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na Medycynę Urody dr U. Brumer, na Bemowie, a zabieg przeprowadzał dr Szymański i to był doskonały wybór. Wyjątkowo przyjaźni lekarze i bardzo profesjonalne podejście. Metoda jest mało inwazyjna, oczywiście jest się trochę obolałym przez jakiś czas i trzeba nosić elastyczne ubranko, ale dla efektu naprawdę warto się chwilę pomęczyć. Poza tym istnieje możliwość powiększenia np. piersi podczas takiego zabiegu. A to wielki bonus jeśli ktoś ma z tym problem. Bardzo polecam a gdyby ktoś miał jakieś pytania to chętnie pomogę.
pozdrawiam
a jaka cena jest za oba uda?? ja mysle o brzuszku ale sa tak rozbierzne ceny ze musze sie zastanowic
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:29   #19
annatwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Body Jet

Robiłam fraxel i zapytałam lekarza o jego opinię o Body Jet (on się tym nie zajmuje więc jego stanowisko jest obiektywne). Polecił bardzo, zabieg uważa za bezkonkurencyjny, co zaś do miejsca to powiedział mi, że Scin Clinic ma największy przemiał idzie to tam taśmowo i dlatego tam by mi polecił to zrobić. Twierdzi, że doświadczenie jest najważniejsze, więc go posłucham. Zapisałam sie już na konsultację. A! ja chce odessać brzuch po ciąży i wypełnić piersi, więc mi powiedział, że muszę mieć świadomość, że ten tłuszcz (w piersiach)w sporej części się wchłonie po kilku miesiącach.
annatwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 10:38   #20
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez annatwo Pokaż wiadomość
Robiłam fraxel i zapytałam lekarza o jego opinię o Body Jet (on się tym nie zajmuje więc jego stanowisko jest obiektywne). Polecił bardzo, zabieg uważa za bezkonkurencyjny, co zaś do miejsca to powiedział mi, że Scin Clinic ma największy przemiał idzie to tam taśmowo i dlatego tam by mi polecił to zrobić. Twierdzi, że doświadczenie jest najważniejsze, więc go posłucham. Zapisałam sie już na konsultację. A! ja chce odessać brzuch po ciąży i wypełnić piersi, więc mi powiedział, że muszę mieć świadomość, że ten tłuszcz (w piersiach)w sporej części się wchłonie po kilku miesiącach.
daj znac co Ci powiedzieli i jaka cena mi chodzi tylko o odessanie brzuszka
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 01:53   #21
RozlanaWoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez katarinkaa82 Pokaż wiadomość
To liposukcja laserowa – kwestia, że rozbija się tłuszcz laserem, potem go odsysa. A to, co jest pozytywne, to to, że szybko się goi i jest z termo liftingiem skóry. Po zabiegu musiałam chodzić w obciskającej bieliźnie dwa tygodnie, ale efekt jest świetny i mogę zdecydowanie polecać. A co do cen, to wszystko zależy od miejsca, które chcesz w ten sposób poprawić. Ja byłam w Elite i wszystko mi tam powiedzieli.

Ja tez właśnie zastanawiam się nad Slim Lipo coraz poważniej. Czytałam różne opinie na różnych forach i zdania na temat tego, co jest skuteczniejsze czy Slim Lipo czy Body Jet są bardzo podzielone i w sumie trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego. Slim Lipo jest, jak wyczytałam, mniej inwazyjne, no i ten termo lifting.. Katarinkaa82, a co sobie robiłaś, jaką część ciała? Bolało? Ile czasu trwają wszelkie konsultacje i badania od pierwszego spotkania w klinice do przeprowadzenia zabiegu?
RozlanaWoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:34   #22
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

A ja jakoś wtedy nie poszłam i szykuję się teraz na nogi.

Dziewczyy powiedzcie czy przy Body Jetcie nie ma ryzyka zatorów? Mam na myśli nie tylko zatory płynne z krwi, ale też półpłynne z tłuszczu.
Czy ten tłuszcz jest w całości odsysany?

Lekarz proponuje znieczulenie podpajęczynówkowe na nogi, ale ja nie wiem czy ono jest całkowicie bezpieczne?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 17:57   #23
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Podnoszę i proszę o odpowiedź
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:48   #24
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Podnoszę Dziewczyny, piszcie jak jestescie po, proszę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:01   #25
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Body Jet

Wszystkiego najlepszego dziewczyny,obysmy byly piekne ,usmiechniete i madre
Chcialam sie zapytac czy juz ktoras robila body jeta i przy okazji powiekszala piersi,bo na tym najbardziej mi zalezy,mam troche do odessania ,ale chce sobie powiekszyc pieri,jestem dziesiec lat po ciazy troche tluszczyku on m i nie przeszkadz ale chce miec naturalne piersi,wiec podzielcie sie na forum
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:28   #26
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Body Jet

Jeszcze raz dziewczyny to ja ,mam pytanko czy ktoras miala robione powieki metoda Thermage CPT??
chce zasiegnac opini osoby ktora przeszla zabieg ta metoda?
dajcie znac
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:38   #27
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Ale to watek o Body jetcie, o powiekach musisz zalozyc inny watek zeby ktos Ci odpowiedzial
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 11:27   #28
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Body Jet

dzieki lasencja,wiec zakladam
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:43   #29
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Body Jet

dziewczyny piszec ie o body jet i pozbywaniu sie tluszczu czy ktoras z was zrobila sobie ta metoda pierszi??piszczie prosze swoje opinie
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:51   #30
fobia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Body Jet

Ja jestem po BodyJet. Robiłam brzuch i boczki. BodyJet to nie jest metoda powiększania piersi, tylko usuwania tłuszczu, który później można przeszczepić np w piersi. (ja tego nie robiłam)
Zdecydowałam sie na BodyJet ponieważ jest zdecydowanie mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja, przy BJ używa się strumienia wody, w minimalnym stopinu niszczy newy czy naczynia krwionośne więc w efekcie siniaki są mniejsze
Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, zabieg robiłam w zeszłym roku w kwietniu.
fobia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 21:42:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.