NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-09, 08:58   #1
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Smile

NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny


Starałam się znaleźć wątek o tych kosmetykach, szczególnie cieniach, i znalazłam, ale dotyczy głównie zakupów (rozliczeń, kompletowania zamówień, braków ).

Myślę, że teraz kiedy powstał pierwszy w Polsce stacjonarny sklep NYXa (a pewnie nie ostatni) fajnie by było wymienić się doświadczeniami na temat produktów tej marki. Powklejać swatche, informować o nowościach i promocjach dostępnych w polskim sklepie (i nie tylko).

Błagam nie łączcie tego wątku z tasiemcem zakupowym, bo tam naprawdę ciężko połapać się osobie, która szuka jedynie wiedzy na temat produktów. Ja grzebałam 2 dni i drugiego już nie pamiętałam o czym czytałam na początku

Posiadam paletkę Caviar & Bubbles. Później wrzucę zdjęcia, jeśli uda mi się oddać rzeczywiste kolory cieni na fotografii. I napiszę o wadach i zaletach poszczególnych cieni.

Do założenia wątku pchnął mnie fakt, że zauważyłam na stronie NYXa nowe paletki (jest w czym przebierać! 3 kolekcje po kilka paletek).Nie wiem kiedy będą dostępne w Polsce, bo to chyba jakaś super nowość. Nie ukrywam, że z chęcią poczytałabym za jakiś czas o tych paletkach (która fajna, która nie).

Później wrzucę zdjęcia nowości.
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:13   #2
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Paleta z serii Runaway (Caviar and bubbles)

Chciałam wkleić zdjęcie paletki ze strony NYXa, ale chyba robią na niej jakieś porządki, bo nie widzę ani jednej 10-cieniowej palety z kolekcji Runaway. Wklejam swoje zdjęcia.

Palety używam od niedawna, ale mam takie obserwacje.

+ Cienie trzymają się nieprzeciętnie długo na powiece (nie stosuję żadnej bazy przedłużającej trwałość cieni). Ani razu nie zebrały mi się w zagięciu powieki. Co mnie szokuje (pozytywnie) bo w porównaniu do innych cieni, które mam w swoich zbiorach i które uważam za bardzo trwałe, to duży krok na przód. Używam cieni Isa Dora, Givenchy i Bourjois, które ładnie trzymają się powieki, ale zawsze, choć trochę (a czasem więcej) cienia zbryla się w załamaniu powieki. Tu nic a nic, nawet po nastu godzinach noszenia

+ Bardzo przyjemnie aplikuje się te cienie, bo mają kremową konsystencję. Podobno cienie w niektórych paletkach są suche, nabrokatowane i to utrudnia aplikację. W tej paletce wszystkie cienie bardzo ładnie się aplikują

- Cienie >górne< są bardzo do siebie podobne na powiece. Nie narzekam, bo w mojej skromnej kolekcji miałam bardzo mało jasnych rozświetlających kolorów, ale jeśli ktoś ma dużo tego typu cieni to chyba nie będzie szczęśliwy. Na próbkach (na dłoni) kolory wydają się być różne. Na powiece, w gotowym makijażu naprawdę minimalnie

- Brak kolorów >pośrednich<. Dwa najciemniejsze brązy są bardzo ciemne, reszta bardzo jasna. w górnej części paletki ze 2 jasne cienie można by zastąpić jakimiś >średnimi brązami<

Reasumując, z KOLORÓW paletki jestem zadowolona, bo pokończyły mi się cienie i każdy nowy jest mile widziany Natomiast jeśli ktoś ma wiele jasnych beży i jeden bardzo ciemny brąz to może sobie odpuścić paletkę Z JAKOŚCI (aplikacja, trwałość) cieni jestem bardzo zadowolona, choć jasne odcienie mogłyby być lepiej napigmentowane (wtedy na powiece lepiej byłaby widoczna różnica między nimi).

Bardzo podoba mi się paletka Runaway Haute Model, ale strzałem w kolano było dodanie do cieni brokatu. Testowałam w sklepie. Drobiny (nie drobinki) brokatu uwalały mi całą dłoń (nie tylko tam, gdzie robiłam testy). Niemniej jakość cieni NYX i atrakcyjna cena powodują, że MUSZĘ sobie coś jeszcze kupić z ich bogatej kolekcji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nyx_paleta_caviar.jpg (27,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nyx_test_caviar.jpg (24,4 KB, 31 załadowań)
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:36   #3
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
NYX nowości 2013 - cienie

Wypatrzyłam na stronie NYXa nowe kolekcje cieni:

Love in Paris (12 paletek, po 9 cieni)
http://www.nyxcosmetics.com/p-200-lo...w-palette.aspx

Love in Florence (10 palatek, po 5 cieni)
http://www.nyxcosmetics.com/p-199-lo...w-palette.aspx

Love in Rio (22 paletki, po 3 cienie)
http://www.nyxcosmetics.com/p-201-lo...w-palette.aspx

Natural (1 paletka, 6 cieni)
http://www.nyxcosmetics.com/p-195-th...w-palette.aspx

Smokey (1 paletka, 6 cieni)
http://www.nyxcosmetics.com/p-194-th...w-palette.aspx

Ciekawe czy (i które oraz kiedy ) cienie będą dostępne w sklepie stacjonarnym w W-wie. Po pierwszej powierzchownej analizie spodobała mi się paletka Smokey, dwie paletki LIR i jedna LIP, chętnie bym potestowała i coś sobie kupiła
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:59   #4
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

masz linka do polskich sklepów, które sprzedają nyxa?
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 11:19   #5
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
masz linka do polskich sklepów, które sprzedają nyxa?
Znam (byłam tam tylko raz) stacjonarny sklep firmowy NYXa, w Blue City w Warszawie.

Czytałam mnóstwo wątków o kosmetykach NYX i zawsze chciałam kupić sobie ich cienie, ale nie miałam odwagi Teraz, jak już wiem gdzie mogę pomacać kosmetyki, nie wiem co wybrać Za dużo rzeczy w tym sklepie Gdyby nie fakt, że przejrzałam dokładnie internet przed odwiedzeniem sklepu (i wytypowałam 5 paletek) to wyszłabym z niczym bo nie umiałabym się zdecydować, która lepsza
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 12:22   #6
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Znam (byłam tam tylko raz) stacjonarny sklep firmowy NYXa, w Blue City w Warszawie.

Czytałam mnóstwo wątków o kosmetykach NYX i zawsze chciałam kupić sobie ich cienie, ale nie miałam odwagi Teraz, jak już wiem gdzie mogę pomacać kosmetyki, nie wiem co wybrać Za dużo rzeczy w tym sklepie Gdyby nie fakt, że przejrzałam dokładnie internet przed odwiedzeniem sklepu (i wytypowałam 5 paletek) to wyszłabym z niczym bo nie umiałabym się zdecydować, która lepsza
a jakiee ceny w tym sklepie?
kurcze mi akurat Warszawa nie po drodze jest
na allegro udało mi się dorwać eyeliner nyx za 2,50 zł taki w pisaku, a pomadkę chyba też za zabójcza cenę ok. 3 zł
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:22   #7
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Tego dnia nie miałam zbyt dużo czasu na >zwiedzanie< więc skupiłam się na paletach dziesięciocieniowych. Te były po 39.90PLN. Z tego co zdążyłam się zorientować to w sklepach internetowych można kupić je nieco taniej. No, ale w sklepie stacjonarnym można porównać kolory i odchodzą koszty przesyłki (oraz ryzyko zgubienia, zniszczenia). Jak będę znów w tamtej okolicy to przyjrzę się innym cenom. W sumie to nie po drodze mi ten sklep, ale blisko mojej ortodontki więc średnio raz na miesiąc mogę go odwiedzić.
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 16:04   #8
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Można kupić jeszcze w Douglasie online. Bardzo lubię ich produkty do ust i cienie.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:41   #9
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

A jakie cienie masz?
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 21:18   #10
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Jestem ciekawa ich cieni, jaka jest pigmentacja. Do tej pory zaopatrzyłam się jedynie w błyszczyk którym jestem zachwycona
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 22:12   #11
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Jest już taki wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251933
BTW te swatche wyglądają jak moja Champagne & Caviar. Zmienili jej nazwę?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 09:42   #12
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Jest już taki wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251933
BTW te swatche wyglądają jak moja Champagne & Caviar. Zmienili jej nazwę?
A ja grzebałam i grzebałam i nie wygrzebałam

Wyczytałam w internecie, że paletka najpierw nazywała się "Champagne & Caviar". Jej nowsza wersja to "Caviar & Bubbles". Pod taką nazwą widniała jeszcze w zeszłym tygodniu na stronie NYXa i pod taką nazwą kupiłam ją na początku stycznia w sklepie firmowym (choć podobno jest to dokładnie ta sama paletka).

Cytuję:
"Kolor Champagne & Caviar (zaktualizowana nazwa: Caviar & Bubbles)"
"NYX The Runway Collection - Caviar & Bubbles / Champagne & Caviar (old name)"
"Nowa wersja Champagne & Caviar ze zmienioną nazwą! Kolory pozostały te same!"

I tak dalej, i tak dalej...

Swoją drogą cenna informacja w czasie zakupów internetowych, wiadomo, która paleta jest świeższa.

Dziś na stronie NYXa nie ma ani jednej paletki z kolekcji Runway, za to pośród nowych palet z linii "Love in Paris" widzę kilka zestawów zbliżonych do Runaya. Czyżby Runway miał być wycofany?

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa ich cieni, jaka jest pigmentacja. Do tej pory zaopatrzyłam się jedynie w błyszczyk którym jestem zachwycona
Błyszczyk? A jaki? Jaki?

Pigmentacja:
- bardzo ciemnych cieni jest świetna (porównuję do Isa Dory i Givenchy, bo takich cieni najczęściej używam)
- jasnych i bardzo jasnych ciężko mi jednoznacznie określić, bo czekiwałabym czegoś więcej (większe różnice między kolorami) ale w moich paletkach Givenchy, czyli dużo wyższa półka, również jasne kolory były prawie takie same. Może chcę niemożliwego? A może takie bardzo jasne trzeba kłaść na ciemną bazę, aby "mieć efekt"
- cieni ciemnych w mojej paletce "Caviar and bubbles" brak, więc nie wiem jak z ich pigmentacją
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-01-10 o 09:46
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:01   #13
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość

Błyszczyk? A jaki? Jaki?

Pigmentacja:
- bardzo ciemnych cieni jest świetna (porównuję do Isa Dory i Givenchy, bo takich cieni najczęściej używam)
- jasnych i bardzo jasnych ciężko mi jednoznacznie określić, bo czekiwałabym czegoś więcej (większe różnice między kolorami) ale w moich paletkach Givenchy, czyli dużo wyższa półka, również jasne kolory były prawie takie same. Może chcę niemożliwego? A może takie bardzo jasne trzeba kłaść na ciemną bazę, aby "mieć efekt"
- cieni ciemnych w mojej paletce "Caviar and bubbles" brak, więc nie wiem jak z ich pigmentacją
Błyszczyk mega shine lipp gloss w kolorze beige pearl, uwielbiam go za delikatność i zapach ładnie wygląda, długo sie utrzymuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1aaa.jpg (31,9 KB, 11 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 13:07   #14
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

for eye color green, oraz jeden cień mi został z tria TS06 purple/deep purple/ prune

Miałam champagne & caviar, ale po zakupie AN Sleeka oddałam ją mamie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 15:01   #15
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Czekałam na ten wątek

Ja z NYX mam:
- Concealer in Jar
- parę kredek Jumbo
- Round Lipsticks (Lousiana, Fig, Rose, Tea Rose...)
- Black Label lipstick w odcieniu Orchid
- Round Lipgloss w odcieniu Mauve.

Aktualnie najbardziej marzy mi się róż w odcieniu "Taupe", czyli de facto delikatny bronzer ale jakoś nie mogę się wybrać do ich nowego sklepu w Blue City. Pozostałe kosmetyki zamawiałam na CherryCulture.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 14:18   #16
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
A ja grzebałam i grzebałam i nie wygrzebałam

Wyczytałam w internecie, że paletka najpierw nazywała się "Champagne & Caviar". Jej nowsza wersja to "Caviar & Bubbles". Pod taką nazwą widniała jeszcze w zeszłym tygodniu na stronie NYXa i pod taką nazwą kupiłam ją na początku stycznia w sklepie firmowym (choć podobno jest to dokładnie ta sama paletka).

Cytuję:
"Kolor Champagne & Caviar (zaktualizowana nazwa: Caviar & Bubbles)"
"NYX The Runway Collection - Caviar & Bubbles / Champagne & Caviar (old name)"
"Nowa wersja Champagne & Caviar ze zmienioną nazwą! Kolory pozostały te same!"

I tak dalej, i tak dalej...

Swoją drogą cenna informacja w czasie zakupów internetowych, wiadomo, która paleta jest świeższa.

Dziś na stronie NYXa nie ma ani jednej paletki z kolekcji Runway, za to pośród nowych palet z linii "Love in Paris" widzę kilka zestawów zbliżonych do Runaya. Czyżby Runway miał być wycofany?
O proszę. To dobrze wiedzieć, choć szybko mi się ona pewnie nie skończy
Uwielbiam biały cień z tej paletki, zwłaszcza na bazie w postaci białego cienia z Essence Ballerina. biel idealna

lele ale ona jest zupełnie inna, niż AN
AN ma jasne maty i ciemne perły a C&C ma dobrze napigmentowane, głównie jasne cienie
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-12 o 14:19
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 20:30   #17
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Wiem, bo mam obie. Ale AN zaspokoiła mnie w kwestii neutrali. No i NYXowa mi się najzwyczajniej znudziła. A mamie się podobała, więc się podzieliłam.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:23   #18
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Błyszczyk mega shine lipp gloss w kolorze beige pearl, uwielbiam go za delikatność i zapach ładnie wygląda, długo sie utrzymuje
Obejrzę na żywo.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Czekałam na ten wątek

Ja z NYX mam:
- Concealer in Jar
- parę kredek Jumbo
- Round Lipsticks (Lousiana, Fig, Rose, Tea Rose...)
- Black Label lipstick w odcieniu Orchid
- Round Lipgloss w odcieniu Mauve.

Aktualnie najbardziej marzy mi się róż w odcieniu "Taupe", czyli de facto delikatny bronzer ale jakoś nie mogę się wybrać do ich nowego sklepu w Blue City. Pozostałe kosmetyki zamawiałam na CherryCulture.
Mi się nie chce specjalnie tam jechać. Czekam na kolejną wizytę u ortodonty Mam ochotę na bronzer. Podobno bronzery NYXa są bezdrobinkowe Muszę sprawdzić czy mają fajne kolory.

I ciekawe czy mają bardzo jasne podkłady

Zapomniałam napisać wcześniej, że w sklepie stacjonarnym mają promocję na palety do makijażu (20-30%) ale nie wiem które. Na pewno bardzo duże, bo "dziesiątek" Runwaya promocja nie dotyczyła.
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:38   #19
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Mam baze pod cienie w 'blyszczyku' i 10tke cieni szarych za 40 zl. Bardzo solidne kosmetyki zwlaszcza, ze mam spore porownanie do polki 200 zlotych i wyzej. Pigmentacja zadowalajaca, opakowanie solidne i nieduze w stosunku do zawartosci. Zamiast jednego cienia z przeceny wysokopolkowej, mam 10 NYXow ifajnie, bo zwykle nie kupuje szarosci i nie che na nie przeplacac.

A baza jest ok. Nie podraznia, ladnie trzyma cien i nie tlusci powiek.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 22:45   #20
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

orientujecie się, czy ceny szminek NYX w Blue City podobne jak w internetowym Douglasie czy droższe?
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 07:38   #21
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Obejrzę na żywo.



Mi się nie chce specjalnie tam jechać. Czekam na kolejną wizytę u ortodonty Mam ochotę na bronzer. Podobno bronzery NYXa są bezdrobinkowe Muszę sprawdzić czy mają fajne kolory.

I ciekawe czy mają bardzo jasne podkłady

Zapomniałam napisać wcześniej, że w sklepie stacjonarnym mają promocję na palety do makijażu (20-30%) ale nie wiem które. Na pewno bardzo duże, bo "dziesiątek" Runwaya promocja nie dotyczyła.
Jak sprawują się kredki Jumbo?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:57   #22
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
orientujecie się, czy ceny szminek NYX w Blue City podobne jak w internetowym Douglasie czy droższe?
Pomadki NYX te najbardziej popularne Round Lipstick kosztują w Blue City 22,90zł, ale nie wiem jak to się ma do Douglasa.
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:49   #23
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Marla32 Pokaż wiadomość
Pomadki NYX te najbardziej popularne Round Lipstick kosztują w Blue City 22,90zł, ale nie wiem jak to się ma do Douglasa.
w Douglasie jest Black Label Lipstick za 35,80 zł
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:48   #24
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Jak sprawują się kredki Jumbo?
Bardzo ładnie podbijają kolor cieni. Jednak bazy pod cienie nie zastąpią, jeżeli chodzi o trwałość
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:43   #25
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Czy wiecie po ile są błyszczzyki z serii Mega Shine w sklepie stacjonarnym?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 22:29   #26
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

A wiecie ile kosztują w sklepie stacjonarnym lakiery do paznokci?
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:36   #27
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
A wiecie ile kosztują w sklepie stacjonarnym lakiery do paznokci?
bodajże 19,90
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:44   #28
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Czy wiecie po ile są błyszczzyki z serii Mega Shine w sklepie stacjonarnym?
29.90zł
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:02   #29
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
bodajże 19,90
A w USA 4 $...
Podoba mi się kilka kolorów, ale nie podoba mi się, że w PL ceny są wyższe.
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:57   #30
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: NYX - swatche, nowości, promocje, sklep stacjonarny

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
A w USA 4 $...
Podoba mi się kilka kolorów, ale nie podoba mi się, że w PL ceny są wyższe.
W Polsce wszystko jest droższe
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.