Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-05, 12:16   #3121
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kasiapyra Pokaż wiadomość
Co to za grupa, mogłabyś napisać nazwę?


Podpinam się, również jestem ciekawa i chętnie poczytam.
Na beauty w Polsce tez wspominali o tej grupie na fb oraz dziewczyny pisały o jakimś pozwie zbiorowym przeciwko doktorowi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 13:50   #3122
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Operacje plastyczne (biustu, brzucha itd) Grupa wsparcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 14:05   #3123
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kasiapyra Pokaż wiadomość
Co to za grupa, mogłabyś napisać nazwę?


Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Operacje plastyczne (biustu, brzucha itd) Grupa wsparcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Podpinam się, również jestem ciekawa i chętnie poczytam.
Na beauty w Polsce tez wspominali o tej grupie na fb oraz dziewczyny pisały o jakimś pozwie zbiorowym przeciwko doktorowi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokladnie ta grupa! Polecam dolaczyc i poczytac...


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 19:34   #3124
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, czy któraś z Was była na konsultacji w gabinecie razem ze swoim facetem ? Chciałabym swojego zabrać, żeby dodawał mi otuchy, ale nie wiem, jak to w praktyce wyglada, czy zdarzają się pacjentki, które zabierają partnerów, jak na to patrzą chirurdzy itd?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 21:44   #3125
MAZUREK79
Raczkowanie
 
Avatar MAZUREK79
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 119
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była na konsultacji w gabinecie razem ze swoim facetem ? Chciałabym swojego zabrać, żeby dodawał mi otuchy, ale nie wiem, jak to w praktyce wyglada, czy zdarzają się pacjentki, które zabierają partnerów, jak na to patrzą chirurdzy itd?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja byłam z mężem u M.K chyba to dość powszechne u niego dużo babek razem wchodziło. Powiem ci szczerze mi mój mąż pomógł bardzo jak przymierzalam implanty jak dostałam większe i nie mogłam się zdecydować pomógł podjąć decyzję powiedział że dla niego za duże i id razu widać że sztuczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
19.04.2018- Motiva 360 ml , M.K Poznań - Klinika Złotowska
MAZUREK79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 21:46   #3126
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MAZUREK79 Pokaż wiadomość
Ja byłam z mężem u M.K chyba to dość powszechne u niego dużo babek razem wchodziło. Powiem ci szczerze mi mój mąż pomógł bardzo jak przymierzalam implanty jak dostałam większe i nie mogłam się zdecydować pomógł podjąć decyzję powiedział że dla niego za duże i id razu widać że sztuczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No ja właśnie tez bym chciała, żeby mi pomógł w wyborze jeśli miałabym wątpliwości, zawsze druga osoba z boku widzi inaczej i jest bardziej obiektywna.
Dziękuje Ci za odpowiedz, już jestem spokojniejsza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 22:17   #3127
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była na konsultacji w gabinecie razem ze swoim facetem ? Chciałabym swojego zabrać, żeby dodawał mi otuchy, ale nie wiem, jak to w praktyce wyglada, czy zdarzają się pacjentki, które zabierają partnerów, jak na to patrzą chirurdzy itd?
Ja byłam ze swoim facetem na konsultacji. Doktor zachował się tak jakby to była normalka, że wchodzi się z partnerami, zaprosił jak na porządku dziennym, hehe. I tak się nie przydał, bo był tak onieśmielony, że jedynie słuchał, a tylko ja zadawałam pytania i podejmowałam decyzję. Chciałam żeby ze mną wszedł, by było mi po prostu raźniej
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 16:24   #3128
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Ja byłam ze swoim facetem na konsultacji. Doktor zachował się tak jakby to była normalka, że wchodzi się z partnerami, zaprosił jak na porządku dziennym, hehe. I tak się nie przydał, bo był tak onieśmielony, że jedynie słuchał, a tylko ja zadawałam pytania i podejmowałam decyzję. Chciałam żeby ze mną wszedł, by było mi po prostu raźniej


Super, bo bardzo bym chciała, żeby mój był tam ze mną, jednak mimo wszystko to stresująca wizyta
A powiedz proszę, czy od razu na pierwszej konsultacji doktor wyznacza termin operacji? Ja już się nie mogę doczekać tej konsultacji, aż dni w kalendarzu skreślam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 03:14   #3129
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Super, bo bardzo bym chciała, żeby mój był tam ze mną, jednak mimo wszystko to stresująca wizyta
A powiedz proszę, czy od razu na pierwszej konsultacji doktor wyznacza termin operacji? Ja już się nie mogę doczekać tej konsultacji, aż dni w kalendarzu skreślam
Nic nie wyznaczał ani nie pytał czy jestem zdecydowana, mimo że byłam. Wypisał mi kartkę z implantem jaki miałam mieć, potrzebnymi badaniami itp i powiedział, że jak się zdecyduję to mam zadzwonić do sekretariatu i umówić termin jaki mi pasuje. Chciałam od razu po wyjściu to zrobić, ale jednak musiałam jeszcze spojrzeć w domu w kalendarz i następnego dnia zadzwoniłam i sobie ustaliłam Reszta już jest załatwiana drogą mailową lub sms-ową (zdjęcia badań itp).
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 18:59   #3130
anka_szklanka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam wszystkich! Szykuję się do powiększenia piersi, kogo byście polecały? AK (550 km ale dobra cena) czy AB (200 km, podobno bezawaryjny, ale ta cena;(() Któraś z Was może polecić lub odradzić któregoś z lekarzy? A może wiecie o jakimś chirurgu z Wawy, który jest trochę tańszy od AB a też dobry.
Czy uważacie że AB jest lepszy od AK?
z góry dziękuje!
anka_szklanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 16:28   #3131
anka_szklanka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wątek zamilkł p o moim pytaniu... w każdym razie mam umówiony termin operacji u Kuny na 14 stycznia
anka_szklanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 17:08   #3132
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka85 Pokaż wiadomość
Wątek zamilkł p o moim pytaniu... w każdym razie mam umówiony termin operacji u Kuny na 14 stycznia


Takie odległe terminy ma, czy to była Twoja decyzja, ze dopiero w połowie stycznia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 07:03   #3133
anka_szklanka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Takie odległe terminy ma, czy to była Twoja decyzja, ze dopiero w połowie stycznia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Terminy są wcześniejsze, chyba miesiąc konsultacja 2 miesiące operacja ale mi zależało żeby ferie zahaczyć w styczniu i mieć czas na logistyczne ogarnięcie bo jestem z Białegostoku, więc drugi koniec Polski
Już mi się dzisiaj śniło,że byłam w klinice
anka_szklanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 07:11   #3134
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka85 Pokaż wiadomość
Terminy są wcześniejsze, chyba miesiąc konsultacja 2 miesiące operacja ale mi zależało żeby ferie zahaczyć w styczniu i mieć czas na logistyczne ogarnięcie bo jestem z Białegostoku, więc drugi koniec Polski
Już mi się dzisiaj śniło,że byłam w klinice


Rozumiem ja tez myślałam, żeby zrobić w trakcie ferii, ale u mnie są od początku lutego, a ze ja bym najlepiej chciała już, to nie wytrzymam tak długo wymyśliłam, ze najlepiej będzie 2 tygodnie przed świętami, bo będę miała więcej czasu na dojście do siebie zanim wrócę do pracy

Mi tez już się śni chociaż 17/10 mam dopiero pierwszą konsultacje

A jakie implanty wybrałaś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 08:41   #3135
anka_szklanka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Rozumiem ja tez myślałam, żeby zrobić w trakcie ferii, ale u mnie są od początku lutego, a ze ja bym najlepiej chciała już, to nie wytrzymam tak długo wymyśliłam, ze najlepiej będzie 2 tygodnie przed świętami, bo będę miała więcej czasu na dojście do siebie zanim wrócę do pracy

Mi tez już się śni chociaż 17/10 mam dopiero pierwszą konsultacje

A jakie implanty wybrałaś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie u mnie szalona sytuacja bo 13 mam konsultację na żywo z lekarzem a 14stego operację Wysyłałam mu na maila zdjęcia z zaznaczeniem, ze chcę największy implant jaki może być dobrany do moich wymiarów. On odpisał że wstępnie kwalifikuje mnie do operacji i prawdopodobnie będzie możliwość umieszczenia dużego implantu,ale dokładnie będzie wiadomo jaki po zmierzeniu mnie itp., więc idę na żywioł Mam nadzieję że minimum 450, a wolałabym ok. 500. Z tym, że ja nie jestem drobna, raczej taka w sam raz, no i piersi swoje mam b/c.
anka_szklanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:26   #3136
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka85 Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie szalona sytuacja bo 13 mam konsultację na żywo z lekarzem a 14stego operację Wysyłałam mu na maila zdjęcia z zaznaczeniem, ze chcę największy implant jaki może być dobrany do moich wymiarów. On odpisał że wstępnie kwalifikuje mnie do operacji i prawdopodobnie będzie możliwość umieszczenia dużego implantu,ale dokładnie będzie wiadomo jaki po zmierzeniu mnie itp., więc idę na żywioł Mam nadzieję że minimum 450, a wolałabym ok. 500. Z tym, że ja nie jestem drobna, raczej taka w sam raz, no i piersi swoje mam b/c.


Ty jesteś jakimś hardcorem podziwiam i gratuluje odwagi
To jakiego rozmiaru piersi sie spodziewasz po operacji?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:59   #3137
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć!
Wpadłam się przywitać w pół roku po operacji

Można powiedzieć, że żyje jakbym miała żelki od zawsze

Silentvoice widze, że w CMB u P. Sz. robisz? będziesz zadowolona. I z Pana doktora i z jego pracy i z obsługi w klinice-panie pielęgniarki maja serce na dłoni i dobrze karmią




Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Silentvoice jeszcze jedno, ja byłam 19 lutego na konsultacji i najszybszy termin mieli na 11 marca na 2tyg przed operacją zrobiłam badania krwi u nich w klinice i jakoś tydzień przed operacją USG w Skamed w Myślęcinku.
Jak masz pytania to pisz, odpowiem. Postaram się tu jak najszybciej zajrzeć


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc

Edytowane przez Nadzieja87
Czas edycji: 2019-09-11 o 10:54
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:21   #3138
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Cześć!
Wpadłam się przywitać w pół roku po operacji

Można powiedzieć, że żyje jakbym miała żelki od zawsze

Silentvoice widze, że w CMB u P. Sz. robisz? będziesz zadowolona. I z Pana doktora i z jego pracy i z obsługi w klinice-panie pielęgniarki maja serce na dłoni i dobrze karmią




Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Silentvoice jeszcze jedno, ja byłam 19 lutego na konsultacji i najszybszy termin mieli na 11 marca na 2tyg przed operacją zrobiłam badania krwi u nich w klinice i jakoś tydzień przed operacją USG w Skamed w Myślęcinku.
Jak masz pytania to pisz, odpowiem. Postaram się tu jak najszybciej zajrzeć


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Heej!
Nie ukrywam, ze czekałam aż się pojawisz na forum haha tak, robię w CMB u P.Sz i wierze, ze to dobra decyzja Pan doktor chyba nie zamyka na się implantach 350cc jak większość, prawda? Bo z tego, co pamietam, to Ty masz spore żelki

Teraz terminy operacji się chyba trochę wydłużyły, bo ja na sama konsultacje będę czekać prawie 2 miesiące a jestem tak zniecierpliwiona, ze chciałabym już

Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciół, będzie mi miło jak przyjmiesz ;*


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:36   #3139
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Heej!
Nie ukrywam, ze czekałam aż się pojawisz na forum haha tak, robię w CMB u P.Sz i wierze, ze to dobra decyzja Pan doktor chyba nie zamyka na się implantach 350cc jak większość, prawda? Bo z tego, co pamietam, to Ty masz spore żelki

Teraz terminy operacji się chyba trochę wydłużyły, bo ja na sama konsultacje będę czekać prawie 2 miesiące a jestem tak zniecierpliwiona, ze chciałabym już

Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciół, będzie mi miło jak przyjmiesz ;*


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahaha, i oto jestem

Nie, P. Sz. nie zamyka się w małych rozmiarach, ale z tego co mówiły panie na recepcji prof. lubi pracować na implantach motiva ja mam 500cc więc kawał cycka

Pamiętam gdy ja czekałam na konsultacje strasznie mi się dłużyło, a czekałam tylko miesiąc no ale za to później wszystko poszło dosyć szybko, bo zapisałam się od razu na operację na jak najszybszy termin

Zaproszenie zaakceptowane. Tylko z fotek muszę wrzucić cos nowszego



Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 11:48   #3140
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Hahaha, i oto jestem

Nie, P. Sz. nie zamyka się w małych rozmiarach, ale z tego co mówiły panie na recepcji prof. lubi pracować na implantach motiva ja mam 500cc więc kawał cycka

Pamiętam gdy ja czekałam na konsultacje strasznie mi się dłużyło, a czekałam tylko miesiąc no ale za to później wszystko poszło dosyć szybko, bo zapisałam się od razu na operację na jak najszybszy termin

Zaproszenie zaakceptowane. Tylko z fotek muszę wrzucić cos nowszego



Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Ja właśnie się nastawiłam na Motive, dużo dobrego słyszałam o nich. A jak Twoje odczucia co do żelków? Jakie są w dotyku i w ogóle w życiu? mówisz, ze już zapomniałaś o samej operacji, a ile trwało zanim tak całkowicie doszłas do siebie i już nic Cię nie ciągnęło, nie bolało itd? Ja po dwóch tygodniach będę musiała wrócić do kółko i będę robić jakieś 200km dziennie, ciekawe czy dam radę

Wrzuć koniecznie, a ja idę pooglądać Twoje cacka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Nadzieja, ale piękne piersi Ci zrobił doktorek są obłędne ! Teraz to już jestem na 101% przekonana, ze to dobra decyzja z wyborem lekarza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:37   #3141
anka_szklanka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

heh nie odważna bo o tej operacji myślę od 20 lat, odkąd zaczęłam dorastać A powiedzcie czy P.SZ. robi implanty też w Warszawie czy tylko w Bydgoszczy? ile kosztuje u niego powiekszanie piersi okrągłymi implantami?
anka_szklanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:59   #3142
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka85 Pokaż wiadomość
heh nie odważna bo o tej operacji myślę od 20 lat, odkąd zaczęłam dorastać A powiedzcie czy P.SZ. robi implanty też w Warszawie czy tylko w Bydgoszczy? ile kosztuje u niego powiekszanie piersi okrągłymi implantami?


Z tego, co się orientuje, to w Warszawie tez robi. W Bydgoszczy pani w rejestracji mi powiedziała, ze koszt operacji to średnio 17,5k, ale nie wiem właśnie, czy wliczyła w to już stanik pooperacyjny, bo trzeba go dokupić samemu i kosztuje chyba około 260zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:01   #3143
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka85 Pokaż wiadomość
heh nie odważna bo o tej operacji myślę od 20 lat, odkąd zaczęłam dorastać A powiedzcie czy P.SZ. robi implanty też w Warszawie czy tylko w Bydgoszczy? ile kosztuje u niego powiekszanie piersi okrągłymi implantami?
Robi też w Warszawie, ja robiłam u niego w stolicy xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zapisywałam się na operację w listopadzie zeszłego roku i płaciłam 16tys, ale teraz chyba się podniosły ceny

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-09-11 o 13:02
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:03   #3144
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Robi też w Warszawie, ja robiłam u niego w stolicy xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Serena, Tobie tez wysłałam zaproszenie do przyjaciół i również będzie mi mega miło, jeśli je zaakceptujesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:33   #3145
anka_szklanka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Kurcze ceni się - nic dziwnego - o nim chyba nie ma złych opinii Zostanę przy Kunie. Mam nadzieję że będzie dobrze i bez powikłań
anka_szklanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:50   #3146
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Ja właśnie się nastawiłam na Motive, dużo dobrego słyszałam o nich. A jak Twoje odczucia co do żelków? Jakie są w dotyku i w ogóle w życiu? mówisz, ze już zapomniałaś o samej operacji, a ile trwało zanim tak całkowicie doszłas do siebie i już nic Cię nie ciągnęło, nie bolało itd? Ja po dwóch tygodniach będę musiała wrócić do kółko i będę robić jakieś 200km dziennie, ciekawe czy dam radę

Wrzuć koniecznie, a ja idę pooglądać Twoje cacka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Nadzieja, ale piękne piersi Ci zrobił doktorek są obłędne ! Teraz to już jestem na 101% przekonana, ze to dobra decyzja z wyborem lekarza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szczerze? Zachowują się jak naturalne piersi i są dość miękkie w dotyku. Mój stary twierdzi, że nie ma zbyt dużej różnicy podczas dotykania. Wizualnie natomiast zauważa, że są pełniejsze...ale to wiadomo

Już 2tyg po operacji przestałam mieć dyskomfort... Nic nie bolało tylko czułam coś jakby nawał pokarmu. Takie tam rozpychanie ;-) zresztą bardziej dokuczalo mi osłabienie po narkozie niż ten dyskomfort. Ogólnie bardzo szybko doszłam do siebie.

Później wrzucę jakieś aktualne foto

Cytat:
Napisane przez anka_szklanka85 Pokaż wiadomość
heh nie odważna bo o tej operacji myślę od 20 lat, odkąd zaczęłam dorastać A powiedzcie czy P.SZ. robi implanty też w Warszawie czy tylko w Bydgoszczy? ile kosztuje u niego powiekszanie piersi okrągłymi implantami?
Z tego co kojarzę to robi w Bydgoszczy, Gdańsku i Warszawie

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Z tego, co się orientuje, to w Warszawie tez robi. W Bydgoszczy pani w rejestracji mi powiedziała, ze koszt operacji to średnio 17,5k, ale nie wiem właśnie, czy wliczyła w to już stanik pooperacyjny, bo trzeba go dokupić samemu i kosztuje chyba około 260zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W Bydgoszczy 12tys operacja plus 4,5tys implant motiva, jak będę w domu to zerknę na pozostałe koszta

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 16:34   #3147
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja właśnie jestem dzień po operacji i muszę przyznać, że faktycznie każdy reaguje w inny sposób. Ból mi jakoś nie doskwiera, ale też na razie sobie nie żałuję i dbam by trzy substancje czynne we krwi pływały


Nie czułam się też jakby mi słoń na klatce usiadł, ani nawet moja kotka , ale chyba wiem o co chodzi, ja ogólnie oddycham przeponą, czyli tak bardziej brzuchem, ale kobiety zazwyczaj oddychają górną częścią płuc. Jak mi w ciągu nocy cycki bardziej nabrzmiały, a bandaż mocno obciskał, to biorąc głęboki oddech czułam przeszywający ból piersi- więc obstawiam, że to właśnie to uczucie słonia na klatce piersiowej, ale można temu zaradzić ćwicząc oddychanie przeponą.


Oczywiście boli gdy robię coś co angażuje operowane mięśnie, a niestety wiele czynności tego wymaga, ale czuję się nadzwyczaj sprawna, drzwi odtworzę, uczeszę się, założę koszulkę przez głowę.


Za to ja strasznie wymiotowałam, po tym jak wypiłam dwa łyki wody, po dwóch łykach herbaty, a potem jak nie piłam, to wystarczyło że wstawałam do ubikacji to zaraz wymiotowałam, tyle że niczym, bo żołądek totalnie pusty. Dopiero po drugiej dawce leku przeciwwymiotnego, koło północy zrobiło się lepiej i do rana łyk po łyku wypiłam herbatę, no i noc zupełnie nieprzespana, zupełnie nie potrafiłam znaleźć sobie miejsca- za to znakomita terapia przeciwzakrzepowa , bo wierciłam się strasznie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 17:56   #3148
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
W Bydgoszczy 12tys operacja plus 4,5tys implant motiva, jak będę w domu to zerknę na pozostałe koszta

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Ooo, to sprawdź, proszę, jak będziesz miała wolną chwilę a cena implantów jest uzależniona od rozmiaru? W niektórych klinikach widziałam cennik np do 350cc ileś tam tys zł, od 350cc ileś więcej, jestem ciekawa, jak to wyglada w CMB.

Nadzieja, jesteś moją NADZIEJĄ haha, mam nadzieje, ze tez tak szybko dojdę do siebie, ja jestem tak zdeterminowana, żeby to zrobić, ze żaden ból mi niestraszny hahaha



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem dzień po operacji i muszę przyznać, że faktycznie każdy reaguje w inny sposób. Ból mi jakoś nie doskwiera, ale też na razie sobie nie żałuję i dbam by trzy substancje czynne we krwi pływały


Nie czułam się też jakby mi słoń na klatce usiadł, ani nawet moja kotka , ale chyba wiem o co chodzi, ja ogólnie oddycham przeponą, czyli tak bardziej brzuchem, ale kobiety zazwyczaj oddychają górną częścią płuc. Jak mi w ciągu nocy cycki bardziej nabrzmiały, a bandaż mocno obciskał, to biorąc głęboki oddech czułam przeszywający ból piersi- więc obstawiam, że to właśnie to uczucie słonia na klatce piersiowej, ale można temu zaradzić ćwicząc oddychanie przeponą.


Oczywiście boli gdy robię coś co angażuje operowane mięśnie, a niestety wiele czynności tego wymaga, ale czuję się nadzwyczaj sprawna, drzwi odtworzę, uczeszę się, założę koszulkę przez głowę.


Za to ja strasznie wymiotowałam, po tym jak wypiłam dwa łyki wody, po dwóch łykach herbaty, a potem jak nie piłam, to wystarczyło że wstawałam do ubikacji to zaraz wymiotowałam, tyle że niczym, bo żołądek totalnie pusty. Dopiero po drugiej dawce leku przeciwwymiotnego, koło północy zrobiło się lepiej i do rana łyk po łyku wypiłam herbatę, no i noc zupełnie nieprzespana, zupełnie nie potrafiłam znaleźć sobie miejsca- za to znakomita terapia przeciwzakrzepowa , bo wierciłam się strasznie.


Asia, super, ze tak dobrze się czujesz, oby tak zostało, bo dziewczyny pisały, ze najgorsza jest 3 doba.
A gdzie robiłaś operacje i jakie masz implanty?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 18:53   #3149
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Ooo, to sprawdź, proszę, jak będziesz miała wolną chwilę a cena implantów jest uzależniona od rozmiaru? W niektórych klinikach widziałam cennik np do 350cc ileś tam tys zł, od 350cc ileś więcej, jestem ciekawa, jak to wyglada w CMB.

Nadzieja, jesteś moją NADZIEJĄ haha, mam nadzieje, ze tez tak szybko dojdę do siebie, ja jestem tak zdeterminowana, żeby to zrobić, ze żaden ból mi niestraszny hahaha



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------





Asia, super, ze tak dobrze się czujesz, oby tak zostało, bo dziewczyny pisały, ze najgorsza jest 3 doba.
A gdzie robiłaś operacje i jakie masz implanty?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ta determinacja przypominasz mi mnie sama z przed pół roku i tego się trzymaj, bo myślę, że nastawienie ma znaczenie przed operacją zamiast się stresować cieszyłam się jak głupia do sera

Już Ci piszę co do cen.
Konsultacja- 250zl
Badania krwi, razem z grupą krwi- 200 zl
USG piersi (w skamed)- 140zl
Kaucja gwarancyjna- 2400zl
Implanty- 4500zl
Operacja- 9600zl
Stanik i pas- 210 zl
Antybiotyk i 2opakowania ketanolu- 85zl
Plastry na blizny 150zl

Później przy wpisie musiałam jeszcze dopłacić za lift który wynikał w dzień operacji - 6400zl

I to tyle i aż tyle.

A cena jest zależna od firmy a nie wielkości implanta


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Wrzuciłam nowe zdjęcia. Ciut ciemno mam w pokoju, ale żelki widać

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 18:53   #3150
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Ta determinacja przypominasz mi mnie sama z przed pół roku i tego się trzymaj, bo myślę, że nastawienie ma znaczenie przed operacją zamiast się stresować cieszyłam się jak głupia do sera

Już Ci piszę co do cen.
Konsultacja- 250zl
Badania krwi, razem z grupą krwi- 200 zl
USG piersi (w skamed)- 140zl
Kaucja gwarancyjna- 2400zl
Implanty- 4500zl
Operacja- 9600zl
Stanik i pas- 210 zl
Antybiotyk i 2opakowania ketanolu- 85zl
Plastry na blizny 150zl

Później przy wpisie musiałam jeszcze dopłacić za lift który wynikał w dzień operacji - 6400zl

I to tyle i aż tyle.

A cena jest zależna od firmy a nie wielkości implanta


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Dlatego jesteś tak bliska mojemu sercu, hahaha, czuje się normalnie jakbym Cię już znała wydaje mi się, ze ja tez będę się cieszyć w dniu operacji zamiast się stresować

Co do cen, to podliczylam, ze wyjdzie niecałe 17k, bo badania krwi i usg zrobię w Luxmedzie za darmo, bo mam pakiet
Kaucje się w jakim momencie wpłaca? I kiedy resztę ?

Dziękuje Ci za cenne informacje <3



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.