Początkujące włosomaniaczki :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 15:04   #1831
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
Też zastanawiałam się nad tą odżywką ale naczytałam się o formaldehydzie i naoglądałam zdjęć pazurków po tym specyfiku. Przestraszyłam się i postanowiłam traktować paznokcie olejem rycynowym na noc

A co do mycia włosów, to ja zawsze wstaję wcześniej, żeby się oporządzić, bo jak umyję wieczorem to przez moje nocne wiercenie się rano nie mogę ich opanować - nijak się nie układają, są przyklapnięte i każdy sterczy w inną stronę, a świeżo po umyciu są bardzo podatne na układanie. Ba, nawet samo suszenie z głową w dół daje dobry efekt Dzisiaj mi po prostu zabrakło czasu na "dopieszczenie" ich i wyglądam jakbym miała łeb pokryty strzechą
Też się naoglądałam, ale chcę się sama przekonać jak to z nią jest :P obym tylko w porę reagowała jak coś. O tak mam..po wysuszeniu głową w dół( co zawsze robię) są puszyste, uniesione i wgl..ładnie się układają, masz rację, ale mimo takiego efektu raczej nie przestawię sie na poranne mycie
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 17:12   #1832
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Dziewczyny czy ten Tangle Teenzer z nakładką ochronną jest mniejszy od tego tradycyjnego?

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2013-08-24 o 17:42
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 17:25   #1833
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Przyjmiecie i mnie?

Moje włosy: za ramiona, kręcone, aktualnie schodzi mi z nich ombre, a słońce i wiatr sprawiły, że są niemal rude

Od kiedy dbam: od początku kwietnia

Co mnie nakłoniło do włosomaniactwa: po chorobie zaczęły mi bardzo wypadać, w poszukiwaniu ratunku zawędrowałam na Wizaż... i już tu zostałam. Wcześniej udzielałam się jako Pael, ale to "imię" było związane z dawnymi historiami, i, zwłaszcza po tych obfitych w wydarzenia wakacjach, doszłam do wniosku, że czas się z nim pożegnać.

Pielęgnacja: mycie codzienne bez SLS, mniej więcej raz w tygodniu oczyszczanie, Garnier AiK 2-3 razy w tygodniu kremowanie włosów, sporadyczne olejowanie (olejki alterry, olej z pestek winogron). Suszę dyfuzorem (locze moje wygląda wtedy najlepiej)

Efekty: Pojawiają się. Przede wszystkim - loki! do kwietnia nie wiedziałam, że w ogóle je mam teraz kręcą się, kręcą! Przez ostatni miesiąc (głównie przez włóczenie się po festiwalach) nie miałam szansy na porządną pielęgnację, więc włosy straciły na nawilżeniu i blasku, teraz obiecuję poprawę!

Cel: długoterminowy - długie do talii rude lśniące locze. Aktualny - dotknąć lokami zapięcia stanika.

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Też się naoglądałam, ale chcę się sama przekonać jak to z nią jest :P obym tylko w porę reagowała jak coś.

Mam to cudo i bardzo sobie chwalę - wyciągnęła moje pazurki z masakrycznego stanu. Po dwóch tygodniach stosowania przestały mi się rozdwajać, teraz rosną mocne i zdrowe
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:02   #1834
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

A ja wypróbowuję nowy szampon i nadal jest źle Naprawdę, już nie wiem, co robić. Suchy szampon nie rozwiąże problemu

Jak długo powinno używać się wody brzozowej? Któraś z dziewczyn sugerowała, że może działać na przetłuszczające się włosy. Nie pogłębiła przetłuszczania, nie podrażnia. Kończę buteleczkę i nie wiem, czy kupić nową.

Macie jakieś sprawdzone odżywki na przyklapnięte włosy?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:15   #1835
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
A ja wypróbowuję nowy szampon i nadal jest źle Naprawdę, już nie wiem, co robić. Suchy szampon nie rozwiąże problemu

Jak długo powinno używać się wody brzozowej? Któraś z dziewczyn sugerowała, że może działać na przetłuszczające się włosy. Nie pogłębiła przetłuszczania, nie podrażnia. Kończę buteleczkę i nie wiem, czy kupić nową.

Macie jakieś sprawdzone odżywki na przyklapnięte włosy?
U mnie na przetłuszczanie i przyklapnięcie niespodziewanie zadziałała kozieradka. Śmierdziuch, ale włosy po niej były dłużej świeże, odbite u nasady... no i jak rosły!
__________________
Nuda. Jestem przy końcu drugiej strony i nic się jeszcze nie wydarzyło!
Gyorgy Spiro "Iksowie"
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:48   #1836
beastlyessence
Raczkowanie
 
Avatar beastlyessence
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 222
Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
A ja wypróbowuję nowy szampon i nadal jest źle Naprawdę, już nie wiem, co robić. Suchy szampon nie rozwiąże problemu

Jak długo powinno używać się wody brzozowej? Któraś z dziewczyn sugerowała, że może działać na przetłuszczające się włosy. Nie pogłębiła przetłuszczania, nie podrażnia. Kończę buteleczkę i nie wiem, czy kupić nową.

Macie jakieś sprawdzone odżywki na przyklapnięte włosy?
ja za dwa tygodnie wypróbuje wodę brzozowa, może za trzy, chociaż czytalam, ze wypadają po niej włosy i się boje. Dopiero co opanowalam masakre po BD. Twoja też tak "śmierdzi" ?

A na przyklapniete włosy kozieradka, chociaż ja nie stosowałam
__________________
08.05.2013
20.07.2013 - dbam o włosy
blog TUTAJ
sesje zdjęciowe
piękne,lśniące włosy do bioder
beastlyessence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:52   #1837
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
U mnie na przetłuszczanie i przyklapnięcie niespodziewanie zadziałała kozieradka. Śmierdziuch, ale włosy po niej były dłużej świeże, odbite u nasady... no i jak rosły!
O tym dziewczyny też już pisały, ale chciałam właśnie na końcu spróbować. Gdzie kupię i jak stosować? Można stosować jednocześnie z tą wodą brzozową (w sumie nie wiem, po co, ale zapyatm )?

Cytat:
Napisane przez beastlyessence Pokaż wiadomość
ja za dwa tygodnie wypróbuje wodę brzozowa, może za trzy, chociaż czytalam, ze wypadają po niej włosy i się boje. Dopiero co opanowalam masakre po BD. Twoja też tak "śmierdzi" ?

A na przyklapniete włosy kozieradka, chociaż ja nie stosowałam
Mi nie wypadają bardziej włosy, nie czuję też żadnego mrowienia czy coś. Jak się powącha z butelki to czuć zapach, ale na włosach już nie (a juz na pewno nie, jeśli nakładasz po myciu, bo wtedy nakładasz jakąś pachnącą odżywkę).

Czy rzeczywiście oleje wypłukują kolor?

Jak długo należy pić skrzyp? Miałam nie pić razem, ale pokrzywa sama jest taka niewyrazista.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-08-24 o 19:57
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 19:59   #1838
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
O tym dziewczyny też już pisały, ale chciałam właśnie na końcu spróbować. Gdzie kupię i jak stosować? Można stosować jednocześnie z tą wodą brzozową (w sumie nie wiem, po co, ale zapyatm )?
Ja kupowałam w zielarskim, może być w niektórych aptekach, w DoZie np. Zalewasz dwie łyżki 3/4 szklanki wrzątku, czekasz aż wystygnie, zlewasz znad fusów/ziarenek, zależy, jaką wersję kupisz i stosujesz jak wcierkę. Wydaje mi się, że dwie wcierki jednocześnie to przesada, ale na pewno możesz stosować na zmianę
__________________
Nuda. Jestem przy końcu drugiej strony i nic się jeszcze nie wydarzyło!
Gyorgy Spiro "Iksowie"
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:19   #1839
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w zielarskim, może być w niektórych aptekach, w DoZie np. Zalewasz dwie łyżki 3/4 szklanki wrzątku, czekasz aż wystygnie, zlewasz znad fusów/ziarenek, zależy, jaką wersję kupisz i stosujesz jak wcierkę. Wydaje mi się, że dwie wcierki jednocześnie to przesada, ale na pewno możesz stosować na zmianę
Sprawdzałam w DOZie i w Gemini, ale są tylko tabletki. Poszukam w zielarskim. Ile może to kosztować? Kupuje się na gramy czy opakowania? Nie chcę robić z siebie pawiana jak już będę kupować. Na jak długo powinna mi mniej-więcej wystarczyc taka porcja (te 3/4 szklanki)?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:31   #1840
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Sprawdzałam w DOZie i w Gemini, ale są tylko tabletki. Poszukam w zielarskim. Ile może to kosztować? Kupuje się na gramy czy opakowania? Nie chcę robić z siebie pawiana jak już będę kupować. Na jak długo powinna mi mniej-więcej wystarczyc taka porcja (te 3/4 szklanki)?
Za paczuszkę płaciłam koło 4-5zł, nie pamiętam już dokładnie. Ja zaparzałam, przelewałam do buteleczki z rozpylaczem i używałam przez 2-3 dni trzymając w lodówce. Potem zaparzałam nową. Przy rozpylaniu tego wcale nie szło jakoś mega dużo... zawsze wylewałam jeszcze resztki z buteleczki. Paczuszka wystarczała mi na jakieś 3 tygodnie.
__________________
Nuda. Jestem przy końcu drugiej strony i nic się jeszcze nie wydarzyło!
Gyorgy Spiro "Iksowie"
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:39   #1841
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez cpp Pokaż wiadomość
Cześć, można się do was dołączyć? Włosomaniaczką się jeszcze nie nazwę, ale podjęłam decyzję, że zaczynam porządnie dbać o włosy i, jak to ja, zaczęłam od porządnego zagłębienia się w temat Przekopuję więc wizaż, w tym ten wątek, nie wszystko na razie ogarniam, ale mam nadzieję, że do czasu jak skończę obecny szampon, będę już wiedziała, jaki mam wybrać następny i co do niego dokupić.
Hej
Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
U mnie na przetłuszczanie i przyklapnięcie niespodziewanie zadziałała kozieradka. Śmierdziuch, ale włosy po niej były dłużej świeże, odbite u nasady... no i jak rosły!
Hej wcierałaś po myciu? Czy ten zapach się nie utrzymuje? Nie chciałabym go roztaczać wokół siebie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

CzasKomety, taka ma być : http://www. d oz.pl/apteka/p1213-Nasiona_kozieradki_ziolo_ pojedyncze_Flos_50_g usuń dwie spacje.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 20:41   #1842
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Za paczuszkę płaciłam koło 4-5zł, nie pamiętam już dokładnie. Ja zaparzałam, przelewałam do buteleczki z rozpylaczem i używałam przez 2-3 dni trzymając w lodówce. Potem zaparzałam nową. Przy rozpylaniu tego wcale nie szło jakoś mega dużo... zawsze wylewałam jeszcze resztki z buteleczki. Paczuszka wystarczała mi na jakieś 3 tygodnie.
Dziękuję za informacje. A jak długo trzeba stosować, żeby był efekt? Przede wszystkim chodzi o to przetłuszczanie.

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Hej

Hej wcierałaś po myciu? Czy ten zapach się nie utrzymuje? Nie chciałabym go roztaczać wokół siebie
Przyłączam się do pytania, ja właśnie przez ten zapach unikałam kozieradki.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:43   #1843
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
[...]

Przyłączam się do pytania, ja właśnie przez ten zapach unikałam kozieradki.
Ja robiłam z niej maseczki na twarz. Wieczorem, potem zmywałam i kładłam olej, ale rano czasem czułam ten zapach i w ciągu dnia też. Jeśli utrzymuje się tak na twarzy, to chyba na włosach jeszcze gorzej?... Nie chciałabym pachnieć [?] kostką rosołową
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:45   #1844
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Ale natworzyłyścieee że też znowu nie mam czasu

Używałyście masek Lorys?
__________________
Plant lady
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:47   #1845
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ja robiłam z niej maseczki na twarz. Wieczorem, potem zmywałam i kładłam olej, ale rano czasem czułam ten zapach i w ciągu dnia też. Jeśli utrzymuje się tak na twarzy, to chyba na włosach jeszcze gorzej?... Nie chciałabym pachnieć [?] kostką rosołową
Nie lubię Cię za ten post.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:51   #1846
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Nie lubię Cię za ten post.
Czemu? To nie był taki nachalny zapach, ale w pewnych momentach właśnie miałam wrażenie, że go czuję Coś na zasadzie : jakiejś maski nie czuć na włosach po zmyciu, ale w pewnej chwili poruszysz głową i nagle czujesz
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:54   #1847
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Hej

Hej wcierałaś po myciu? Czy ten zapach się nie utrzymuje? Nie chciałabym go roztaczać wokół siebie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

CzasKomety, taka ma być : http://www. d oz.pl/apteka/p1213-Nasiona_kozieradki_ziolo_ pojedyncze_Flos_50_g usuń dwie spacje.
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje. A jak długo trzeba stosować, żeby był efekt? Przede wszystkim chodzi o to przetłuszczanie.



Przyłączam się do pytania, ja właśnie przez ten zapach unikałam kozieradki.
Wcierałam wieczorem, rano myłam głowę. Włosy przyspieszyły chyba od pierwszego wtarcia bo po 2 tygodniach miałam 1.5cm przyrostu. Uniosły się i wolniej przetłuszczały też od samego początku.

Dla mnie zapach po umyciu był lekko wyczuwalny, ale znośny. TŻ się czasem śmiał, że pachnę rosołem, ale też raczej, żeby mnie wkurzyć...
__________________
Nuda. Jestem przy końcu drugiej strony i nic się jeszcze nie wydarzyło!
Gyorgy Spiro "Iksowie"
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:58   #1848
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Wcierałam wieczorem, rano myłam głowę. Włosy przyspieszyły chyba od pierwszego wtarcia bo po 2 tygodniach miałam 1.5cm przyrostu. Uniosły się i wolniej przetłuszczały też od samego początku.

Dla mnie zapach po umyciu był lekko wyczuwalny, ale znośny. TŻ się czasem śmiał, że pachnę rosołem, ale też raczej, żeby mnie wkurzyć...
Tak myślałam właśnie robić tylko właśnie ten zapach... I włosy nawet po umyciu nadal były uniesione? Masz szampon z sls? Masowałaś może długo skórę głowy przy nakładaniu wcierki? Przepraszam, że aż tyle pytań, ale skoro tak, to ja chyba zacznę już dziś zwłaszcza, że za miesiąc fryzjer, a chodząc do szkoły, wolę uniknąć zapachu rosołu więc został mi miesiąc i tydzień
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:59   #1849
beastlyessence
Raczkowanie
 
Avatar beastlyessence
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 222
Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Wcierałam wieczorem, rano myłam głowę. Włosy przyspieszyły chyba od pierwszego wtarcia bo po 2 tygodniach miałam 1.5cm przyrostu. Uniosły się i wolniej przetłuszczały też od samego początku.

Dla mnie zapach po umyciu był lekko wyczuwalny, ale znośny. TŻ się czasem śmiał, że pachnę rosołem, ale też raczej, żeby mnie wkurzyć...
chyba kopię kozieradke po skończeniu jantara xd przeżyłam komentarze po oleju z lnianki, więc po kozieradce również przezyje xd czego nie zrobię dla włosów... no chyba drożdży nie wypije
__________________
08.05.2013
20.07.2013 - dbam o włosy
blog TUTAJ
sesje zdjęciowe
piękne,lśniące włosy do bioder
beastlyessence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 21:05   #1850
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez beastlyessence Pokaż wiadomość
chyba kopię kozieradke po skończeniu jantara xd przeżyłam komentarze po oleju z lnianki, więc po kozieradce również przezyje xd czego nie zrobię dla włosów... no chyba drożdży nie wypije
Olej lniany czuć na włosach? Ja go próbowałam pić, ale dałam radę tylko połowę butelki później stwierdziłam, że dość i nie mam już sił tak cierpieć i też drożdży nie wypije przerażają mnie, prawie tak samo jak możliwy po nich wysyp. Ale że dają świetne efekty to wiem i wierzę.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:06   #1851
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Tak myślałam właśnie robić tylko właśnie ten zapach... I włosy nawet po umyciu nadal były uniesione? Masz szampon z sls? Masowałaś może długo skórę głowy przy nakładaniu wcierki? Przepraszam, że aż tyle pytań, ale skoro tak, to ja chyba zacznę już dziś zwłaszcza, że za miesiąc fryzjer, a chodząc do szkoły, wolę uniknąć zapachu rosołu więc został mi miesiąc i tydzień
Hm, długi masaż to to nie był, raczej na tyle, żeby mieć pewność, że w cały skalp to było wtarte. Działało lepiej przed myciem, ale po też efekt był. Myłam wtedy głowę BD i raz mniej więcej na tydzień SLS...

Cytat:
Napisane przez beastlyessence Pokaż wiadomość
chyba kopię kozieradke po skończeniu jantara xd przeżyłam komentarze po oleju z lnianki, więc po kozieradce również przezyje xd czego nie zrobię dla włosów... no chyba drożdży nie wypije
Haha, kiedyś zrobiłam kombosa i na skalpie miałam kozieradkę a na długości olej sezamowy, TŻ chciał wystawić mnie na balkon, bo jednak zapach był... specyficzny. Ale nigdy nie mów nigdy, ja rok temu w życiu nie pomyślałabym, że nałożę krem na włosy, a teraz to mój ulubiony zabieg
__________________
Nuda. Jestem przy końcu drugiej strony i nic się jeszcze nie wydarzyło!
Gyorgy Spiro "Iksowie"
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:14   #1852
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Hej

Hej wcierałaś po myciu? Czy ten zapach się nie utrzymuje? Nie chciałabym go roztaczać wokół siebie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

CzasKomety, taka ma być : http://www. d oz.pl/apteka/p1213-Nasiona_kozieradki_ziolo_ pojedyncze_Flos_50_g usuń dwie spacje.

O! Nie znalazło, jak wpisałam kozieradka. Wpisałam zioło kozieradki i znalazło. Dzięi Idę do apteki w poniedziałek.

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Wcierałam wieczorem, rano myłam głowę. Włosy przyspieszyły chyba od pierwszego wtarcia bo po 2 tygodniach miałam 1.5cm przyrostu. Uniosły się i wolniej przetłuszczały też od samego początku.

Dla mnie zapach po umyciu był lekko wyczuwalny, ale znośny. TŻ się czasem śmiał, że pachnę rosołem, ale też raczej, żeby mnie wkurzyć...
Kurczę... Długo musi być na włosach, żeby działała? Bo ja włosy myję wieczorem i nie ma mowy, żeby choć na miesiąc zmieniła nawyk. dwa tygodnie i 1,5 cm? To bardzo dużo (ale mi na przyroście nie zależy).

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Tak myślałam właśnie robić tylko właśnie ten zapach... I włosy nawet po umyciu nadal były uniesione? Masz szampon z sls? Masowałaś może długo skórę głowy przy nakładaniu wcierki? Przepraszam, że aż tyle pytań, ale skoro tak, to ja chyba zacznę już dziś zwłaszcza, że za miesiąc fryzjer, a chodząc do szkoły, wolę uniknąć zapachu rosołu więc został mi miesiąc i tydzień
Ja zrobię naprawdę dużo, żeby mi się włosy tak nie przetłuszczały. Przyłączam się do pytań.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:18   #1853
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Hm, długi masaż to to nie był, raczej na tyle, żeby mieć pewność, że w cały skalp to było wtarte. Działało lepiej przed myciem, ale po też efekt był. Myłam wtedy głowę BD i raz mniej więcej na tydzień SLS...



Haha, kiedyś zrobiłam kombosa i na skalpie miałam kozieradkę a na długości olej sezamowy, TŻ chciał wystawić mnie na balkon, bo jednak zapach był... specyficzny. Ale nigdy nie mów nigdy, ja rok temu w życiu nie pomyślałabym, że nałożę krem na włosy, a teraz to mój ulubiony zabieg
Aha, rozumiem ja mam szampon z ALS, mam nadzieję, że to nie zabije efektu. A czy odczuwałaś jakieś swędzenie? Przypomniałam sobie, że jak przetrzymałam maseczkę na twarzy to skóra swędziała i miałam czerwone placki

A jaki krem nakładasz? Ja jeszcze kremowania nie próbowałam.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
O! Nie znalazło, jak wpisałam kozieradka. Wpisałam zioło kozieradki i znalazło. Dzięi Idę do apteki w poniedziałek.

[...]


Ja zrobię naprawdę dużo, żeby mi się włosy tak nie przetłuszczały. Przyłączam się do pytań.
Nie ma za co

Maqw już nam odpowiedziała, zerknij wyżej ja bym chciała, żeby urosły
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:18   #1854
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
O! Nie znalazło, jak wpisałam kozieradka. Wpisałam zioło kozieradki i znalazło. Dzięi Idę do apteki w poniedziałek.



Kurczę... Długo musi być na włosach, żeby działała? Bo ja włosy myję wieczorem i nie ma mowy, żeby choć na miesiąc zmieniła nawyk. dwa tygodnie i 1,5 cm? To bardzo dużo (ale mi na przyroście nie zależy).



Ja zrobię naprawdę dużo, żeby mi się włosy tak nie przetłuszczały. Przyłączam się do pytań.
Kozieradka to przede wszystkim wcierka, chodzi o skalp... jeśli wetrzesz ją przed myciem na tyle wcześnie żeby wsiąkła moim zdaniem powinno to wystarczyć. Ale teraz, póki nie ma szkoły, może spróbuj z wcieraniem po myciu. Zobaczysz czy i na ile będzie Ci przeszkadzał zapach.

Cytat:
Aha, rozumiem ja mam szampon z ALS, mam nadzieję, że to nie zabije efektu. A czy odczuwałaś jakieś swędzenie? Przypomniałam sobie, że jak przetrzymałam maseczkę na twarzy to skóra swędziała i miałam czerwone placki

A jaki krem nakładasz? Ja jeszcze kremowania nie próbowałam.
Nic mnie nie swędziało, nie przypominam sobie. Szampon nie powinien chyba sprawić problemów, choć nie szorowałabym nim szaleńczo skalpu

Mam kakaowe masło do ciała z Isany - ukochane, teraz już bez niego nie wyobrażam sobie pielęgnacji. Ale moje włosy to kochające dociążenie wysokopory, nie każdemu to może pasować, bo jednak jest ciężkie.
__________________
Nuda. Jestem przy końcu drugiej strony i nic się jeszcze nie wydarzyło!
Gyorgy Spiro "Iksowie"

Edytowane przez maqw
Czas edycji: 2013-08-24 o 21:22 Powód: dopisek
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:23   #1855
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Aha, rozumiem ja mam szampon z ALS, mam nadzieję, że to nie zabije efektu. A czy odczuwałaś jakieś swędzenie? Przypomniałam sobie, że jak przetrzymałam maseczkę na twarzy to skóra swędziała i miałam czerwone placki

A jaki krem nakładasz? Ja jeszcze kremowania nie próbowałam.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------


Nie ma za co

Maqw już nam odpowiedziała, zerknij wyżej ja bym chciała, żeby urosły
Zobaczyłam juz po wysłaniu.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Kozieradka to przede wszystkim wcierka, chodzi o skalp... jeśli wetrzesz ją przed myciem na tyle wcześnie żeby wsiąkła moim zdaniem powinno to wystarczyć. Ale teraz, póki nie ma szkoły, może spróbuj z wcieraniem po myciu. Zobaczysz czy i na ile będzie Ci przeszkadzał zapach.
Jeśli tak, to byłoby super. Ale ja już nie mam szkoły...
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:24   #1856
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość

Jeśli tak, to byłoby super. Ale ja już nie mam szkoły...
Spróbuj i zobaczysz czy Ci pomoże
__________________
Nuda. Jestem przy końcu drugiej strony i nic się jeszcze nie wydarzyło!
Gyorgy Spiro "Iksowie"
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:26   #1857
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Kozieradka to przede wszystkim wcierka, chodzi o skalp... jeśli wetrzesz ją przed myciem na tyle wcześnie żeby wsiąkła moim zdaniem powinno to wystarczyć. Ale teraz, póki nie ma szkoły, może spróbuj z wcieraniem po myciu. Zobaczysz czy i na ile będzie Ci przeszkadzał zapach.



Nic mnie nie swędziało, nie przypominam sobie. Szampon nie powinien chyba sprawić problemów, choć nie szorowałabym nim szaleńczo skalpu

Mam kakaowe masło do ciała z Isany - ukochane, teraz już bez niego nie wyobrażam sobie pielęgnacji. Ale moje włosy to kochające dociążenie wysokopory, nie każdemu to może pasować, bo jednak jest ciężkie.
Aha, dzięki już się przeraziłam, bo panicznie się boję obciążenia włosów i tak są wystarczająco oklapnięte.
CzasKomety, zobacz : http://kascysko.blogspot.com/2012/09...-nie-spad.html . Kascysko pisze, że wcierała parę godzin/godzinę przed myciem i działało
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:27   #1858
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Dziękuję Wam bardzo

Czy ten szampon ma SLS?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rozmaryn.html

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-08-24 o 21:29
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:28   #1859
maqw
Raczkowanie
 
Avatar maqw
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 64
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Aha, dzięki już się przeraziłam, bo panicznie się boję obciążenia włosów i tak są wystarczająco oklapnięte.
CzasKomety, zobacz : http://kascysko.blogspot.com/2012/09...-nie-spad.html . Kascysko pisze, że wcierała parę godzin/godzinę przed myciem i działało
O, widzisz, ja mam dokładnie na odwrót - jak ich porządnie nie dociążę to miotłę mam pierwsza klasa

Cytat:
Czy ten szampon ma SLS?
Oui, i to na pierwszym miejscu w składzie.
__________________
Nuda. Jestem przy końcu drugiej strony i nic się jeszcze nie wydarzyło!
Gyorgy Spiro "Iksowie"

Edytowane przez maqw
Czas edycji: 2013-08-24 o 21:30
maqw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:34   #1860
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Moim zdaniem kozieradka pachnie trochę jak orzechy
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.