Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-18, 08:30   #181
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Też myślę ,że po malu coraz więcej załatwione więc damy rade
Ja nie będę akurat nic doczepiac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 08:31   #182
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja nie bardzo rozumiem jak może kucharka nie ugotować czegoś wege, nawet jeśli to dla jednej osoby. Przecież jej płacicie za to

My na pewno przy rozdawaniu zaproszeń będziemy się upewniać odnośnie diety, ewentualnych alergii itd. I nie wiem dlaczego miałoby to być przesadą.
Jeździłam na kongresy i konferencje 100-200-300 osobowe i zawsze każdy dostawał to co zadeklarował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 08:33   #183
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja z włosami będę miała najgorszy problem,bo totalnie nie wiem co chce albo inaczej chciec to sobie mogę,ale co z tego wyjdzie.. jakoś nie ufam fryzjerkom chcislabym tylko żeby było ich dużo,nie lubię,jak mam takie płaskie włosy,kocham objętość i tak najlepiej się czuję,mam nadzieję,że podoła mam zapisane jakieś inspiracje
A codo menu to na miesiąc przed jedziemy ustalić ale o to jesteśmy spokojni,bo kucharz jest świetny
Szukamy dalej autokaru, ja muszę jeszcze buty kupić, biżuterię, suknię na poprawiny, zostało ostatnie spotkanie w poradni i w kwietniu chcemy dać na zapowiedzi, pomyśleć o prezencie dla rodziców, dla gości nie wiem czy coś dajemy czy samo ciasto wystarczy wódkę mamy, tylko pozostało wina dokupić,co tam jeszcze...
Rozdajemy dalej zaproszenia
Pokażesz inspiracje?


Wrzucam zdjęcie opaski. Zamówiłam 15 zł nie pieniądz, jak przyjdzie brzydka to wtedy będę się martwić.
W ogóle powinnam dostać bana na Ali W tym tygodniu zamówiłam tyle rzeczy, że szok. Teraz będę czekać na listonosza
Screenshot_20190318-093146_AliExpress.jpeg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 09:29   #184
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja przed weselem brata tż przypadkiem trafiłam do fryzjerki, która z moich cienkich włosów wyczarowała mi mega objętość. Mój narzeczony był świadkiem na ślubie i mówił, że jak stał za parą młodą, to szukał mnie wzrokiem po kościele, ale nie mógł mnie odnaleźć i martwił się, że nie dojechałam Sam zauważył, że mam super zrobione włosy. Także, jeśli jest dobra fryzjerka, to zdziała cuda
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 09:39   #185
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

dziewczyny, ale naskrobalyscie przez weekend.

W weekend zawsze mi ciezko wejsc na wizaz i pozniej w poniedzialek mam zaleglosci

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Cześć Pewnie nikt mnie nie pamięta, bo wypowiadałam się tylko gdzieś tam na początku wątku, a potem przestałam. Czytanie, jak inni ogarniają rzeczy, kiedy ja czułam się sparaliżowana, było zbyt przytłaczające

Ale teraz już jest ok, bo w sumie większość rzeczy po wielu bólach ogarnięta.
Zaproszenia się drukują i będą za tydzień. Zamawiając je z Allegro w ogóle nie zauważyłam, że robią je w 21 dni, myślałam, że od ręki, a tu taki psikus.
Pewnie nie będzie czasu za bardzo się certolić z rozdawaniem, większość się wyśle pocztą czy coś... Na szczęście nie jest ich wiele, bo zapraszamy około 40 osób.

Chciałam całkiem zrezygnować z takich cudów jak fryzjer i makijażysta, ale jednak teściowa namówiła mnie na fryzjera... mam nadzieję, że poradzą sobie z moimi lokami xD I że zdążą, bo jestem umówiona na 9, a ślub w urzędzie o 12.30...
ja jestem beztalecie jesli chodzi o wlosy i makijaz wiec na pewno biore, poza tym chyba dobra rada z tym twoim fryzjerem, zlwaszcza, ze pewnie bedziesz lekko zdenerwowana - lepiej powierzyc sie fachowcom

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
pinterest to zlo
ja tez nie mohe juz patrzec na tego Pintresta. Caly czas mi metli w glowie i podwyza poprzeczke

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
My właśnie dzisiaj byliśmy rozmawiać na temat menu, podegustowałam różne wina i określiliśmy się, co byśmy chcieli, do końca przyszłego tygodnia mamy dostać kosztorys, a konkretne menu będzie ustalane bliżej czerwca - bo restauracja robi dużo rzeczy z warzyw sezonowych, więc będzie wiadomo, co jest dostępne.
Na razie ustaliliśmy, że na każde danie będą do wyboru dwie wege opcje, prawdopodobnie wyślemy menu gościom tydzień przed imprezą, żeby mogli zawczasu zdecydować, którą wolą, a restauracja będzie wiedziała, ile czego przygotować.
Do tego właściciel zobowiązał się zrobić dla nas kącik chilloutu na dworze - kocyki, poduszki itd <3
Nawet zaczęłam się trochę jarać tym weselem ^^


No generalnie słabe by to było, gdyby nie było nic, co mógłby zjeść.
a jesli chodzi o strefe chillout to po prostyu zapytaliscie czy oni sami zaproponowali? bardzo bym takie cos chciala ale nie wiem jak to zorganizowac bez dodatkowych kosztow

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wypowiedzieć się z perspektywy tego, że w zeszłym roku byliśmy jedyną wege parą na weselu koleżanki, która miała to w pompie i przez całą imprezę nie zjedlibyśmy nic, gdyby nie inwencja kelnerów, którzy zatroskali się nami bardziej niż państwo młodzi i sami zaproponowali, że poproszą kucharzy o zorganizowanie jakiejś zupy dla nas.
Nie mam już zupełnie ochoty na kontakt z tą znajomą, która pokazała, że ma mnie totalnie gdzieś. W zasadzie nie wiem po co nas zaprosiła, skoro wiedziała, że będziemy głodować.
Przecież zrobienie jednego wege dania to nie jest żaden problem, to jest naprawdę bardzo łatwe.
Szczególnie, że często nawet osoby normalnie jedzące mięso wolą opcję bez niego, bo akurat mają taką ochotę.
ja uwazam, ze powinno sie gosci pytac o nietolerancje pokarmowe i inne wymagania, ale to powinno juz byc wlasciwie pytanie, ktore sala zadaje nam i wtedy jest jasne, ze sa w stanie dostosowac sie do kazdego.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Dziewczyny, mam pytanie jesli chodzi o drink bar.

czy same dostarczacie barmanowi alkohol czy to jest juz w ich zakresie?
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 09:41   #186
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My musimy dać kilka butelek wódki, reszta w zakresie baru
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 09:59   #187
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale naskrobalyscie przez weekend.

W weekend zawsze mi ciezko wejsc na wizaz i pozniej w poniedzialek mam zaleglosci



ja jestem beztalecie jesli chodzi o wlosy i makijaz wiec na pewno biore, poza tym chyba dobra rada z tym twoim fryzjerem, zlwaszcza, ze pewnie bedziesz lekko zdenerwowana - lepiej powierzyc sie fachowcom

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



ja tez nie mohe juz patrzec na tego Pintresta. Caly czas mi metli w glowie i podwyza poprzeczke

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



a jesli chodzi o strefe chillout to po prostyu zapytaliscie czy oni sami zaproponowali? bardzo bym takie cos chciala ale nie wiem jak to zorganizowac bez dodatkowych kosztow

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



ja uwazam, ze powinno sie gosci pytac o nietolerancje pokarmowe i inne wymagania, ale to powinno juz byc wlasciwie pytanie, ktore sala zadaje nam i wtedy jest jasne, ze sa w stanie dostosowac sie do kazdego.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Dziewczyny, mam pytanie jesli chodzi o drink bar.

czy same dostarczacie barmanowi alkohol czy to jest juz w ich zakresie?
Od nas nie chcą nic, mamy wszystko w cenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 10:01   #188
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86611484]My musimy dać kilka butelek wódki, reszta w zakresie baru[/QUOTE]

Dzieki, u nas tez tak wlasnie jest.

My lubimy gin i rum wiec beda drinki bazowe oparte na tych alkoholach plus barmani chca z 5 butelek wodki.

Ale nie wiem czy cena jest spoko bo sie nie orientuje w ogole w tym temacie

Ile placicie jesli mozna spytac ?

My 2900zl i w tym jest:

- 2 barmanow, mobilny bar
- dojazd ( maja ponad 2 h )
- owoce, przyprawy
-lod, cale szklo
-tonik i wszystkie mixery, soki
-dekoracje do drinkow
- syropy itd
-zostaja do ktorej chcemy
- moktaile dla dzieci z zelkami itd

Z tego co widzialam dziewczyny podaja nizsze ceny, ale my zdecydowalismy sie na nich gdyz wiem, ze sa to bardzo profesjonalni ludzie, ktorzy na codzien sie tym zajmuja i chcielismy miec dobry gin, gdyz w sumie oboje z TZtem i duzo naszych gosci gustuje sie tylko w gin'ie wiec nic innego nie bedziemy pili
Zastanawia mnie tylko czy duzo przeplacam

Edytowane przez asshley
Czas edycji: 2019-03-18 o 10:03
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 10:06   #189
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
29.06.2019

Ślub kościelny

Wesele - ok. 200 osób, styl naturalny, z dużą ilością zieleni i drewna.
Kolor przewodni - myślimy nad pastelami z akcentami bordo/marsala.

Załatwione
- sala
- fotograf
- kamerzysta
- DJ
- barman
- dekoratorka
- ciasta + tort
- nauki
- kurs tańca
- suknia - Maxima 4218, modyfikacja dekoltu na V i brak rozcięcia na nogę, kolor łososiowy


Upatrzone (czekam na rozpoczęcie zapisów)
- fryzjer

Do załatwienia
- poradnia
- buty
- obrączki
Też mierzyłam tą sukienkę! Boska
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 10:07   #190
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

To i ja się zaktualizuję, bo faktycznie fajnie tak sobie podsumować

WhySoSerious rocznik 92
Wielkopolska
22.06.2019 godzina 16

Ślub humanistyczny

Wesele na ok. 40-50 osób

Załatwione:

Umowa na ślub humanistyczny
Termin w urzędzie stanu cywilnego
Zaproszenia w druku
Sukienka zamówiona
Wstępna wizja menu wymyślona
Fotograf
Fryzjer
Obrączki się robią

Do załatwienia
Szczegółowe menu
Rozdanie zaproszeń
Wybranie i kupno butów
Ciuchy dla pana młodego
Transport dla gości
Tort
Zrobienie playlisty
Napisanie przysięgi
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 10:33   #191
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My dajemy 5 butelek wódki, a resztę zapewniają oni. Mamy 5 bazowych drinków, 2 rodzaje shotów, 2 słoje z lemoniadą, drinki bezalkoholowe i drinki spoza karty z alkoholi które będą mieli. Dodatkowo miało być 7 godzin pracy, ale że względu na to, że na ostatnie spotkanie barman się spóźnił to zaproponował rekompensatę i będą do której chcemy bez dodatkowych opłat Płacimy 2900, ale to była negocjacja po znajomości. Normalnie na tyle osób kosztowałoby to 4000.

Asshley - może podaj datę to Cię dodam do kalendarza. Już chwilę z nami jesteś
Wieczorem wszystko zaktualizuję, bo teraz jestem w pracy.

W ogóle nie mogłam dojechać, bo chyba był jakiś wypadek na wjeździe do miasta i nie było za bardzo innej drogi, żeby pojechać. Najpierw pojechałam za jednymi samochodami, potem w druga stronę za innymi, aż w końcu musiałam wyjechać na obwodnicę i zjechać na zjeździe mocno oddalonym od miejsca pracy. Dobrze, że wyjechałam wcześniej, bo chciałam pojechać do maka na kawę za 2 zł

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 10:46   #192
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria ale piękna opaska
Przypomnij mi czy wianek też będziesz miała ? Ale cudo !
My tak samo kilka butelek wódki reszta czyli owoce ,whisky i lód i dojazd i obsługa w cenie .
Asshley my płacimy 2500 ale normalna ich cena bez zniżki z targów to 3600
I mamy tak samo jak Ty to wszystko co wymieniłas dwóch barmanów i całe te dodatki. Tylko też u nas max na 70 gości ta oferta pewnie jak ktoś ma większe wesele to automatycznie drożej
Nasi barmani mają być 2 godziny przed weselem czyli jeśli mamy na 14 ślub będą już o 12 i do około 2 w nocy także muszę pamiętać dopisać ich do listy gości żeby też mogli zjeść spokojnie jak ludzie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Animka11
Czas edycji: 2019-03-18 o 10:47
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 10:51   #193
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Nie, nie będę miała. Chciałam wianek, ale kompletnie nie pasuje do mojej sukni.

My mieliśmy mieć maleńki stolik dla usługodawców, tylko dj i fotograf, ale do tego jeszcze dojdzie 2 barmanów i 2 kamerzystów Także wesoło będzie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 10:55   #194
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
My dajemy 5 butelek wódki, a resztę zapewniają oni. Mamy 5 bazowych drinków, 2 rodzaje shotów, 2 słoje z lemoniadą, drinki bezalkoholowe i drinki spoza karty z alkoholi które będą mieli. Dodatkowo miało być 7 godzin pracy, ale że względu na to, że na ostatnie spotkanie barman się spóźnił to zaproponował rekompensatę i będą do której chcemy bez dodatkowych opłat Płacimy 2900, ale to była negocjacja po znajomości. Normalnie na tyle osób kosztowałoby to 4000.

Asshley - może podaj datę to Cię dodam do kalendarza. Już chwilę z nami jesteś
Wieczorem wszystko zaktualizuję, bo teraz jestem w pracy.

W ogóle nie mogłam dojechać, bo chyba był jakiś wypadek na wjeździe do miasta i nie było za bardzo innej drogi, żeby pojechać. Najpierw pojechałam za jednymi samochodami, potem w druga stronę za innymi, aż w końcu musiałam wyjechać na obwodnicę i zjechać na zjeździe mocno oddalonym od miejsca pracy. Dobrze, że wyjechałam wcześniej, bo chciałam pojechać do maka na kawę za 2 zł

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
A to mnie troche uspokoilas z ta cena

Moze poprosze jeszcze o shoty w gratisie

Niby tez cene mamy po znajomosci ale teraz sie zastanawiam czy wszystkim tak mowia

Data to 15/08/2019 dziekuje za dodanie

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Maria ale piękna opaska
Przypomnij mi czy wianek też będziesz miała ? Ale cudo !
My tak samo kilka butelek wódki reszta czyli owoce ,whisky i lód i dojazd i obsługa w cenie .
Asshley my płacimy 2500 ale normalna ich cena bez zniżki z targów to 3600
I mamy tak samo jak Ty to wszystko co wymieniłas dwóch barmanów i całe te dodatki. Tylko też u nas max na 70 gości ta oferta pewnie jak ktoś ma większe wesele to automatycznie drożej
Nasi barmani mają być 2 godziny przed weselem czyli jeśli mamy na 14 ślub będą już o 12 i do około 2 w nocy także muszę pamiętać dopisać ich do listy gości żeby też mogli zjeść spokojnie jak ludzie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tez mamy nieduze wesele, w sensie okolo 8o osob.

Ale widze, ze ceny podobne, zapytalam z ciekawosci bo moje grazynowe serce nie lubi przeplacania
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 10:56   #195
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Chyba dobra cena ,bo przed targami jak patrzylam na ceny to zazwyczaj ponad 3 tys a jeśli mniej to np bez alko .
Maria rozumiem ,ja się zastanawiam nad wiankiem ,chyba chce mieć ale nie wiem jeszcze jaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 11:08   #196
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Nie, nie będę miała. Chciałam wianek, ale kompletnie nie pasuje do mojej sukni.

My mieliśmy mieć maleńki stolik dla usługodawców, tylko dj i fotograf, ale do tego jeszcze dojdzie 2 barmanów i 2 kamerzystów Także wesoło będzie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
u nas tez sytuacja podobna, Dj i widzirej, 2 forografow i 2 barmanow
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 11:31   #197
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja też raczej brałam srebrną


Jeżeli wiadomo z góry, że ktoś jest wege, to ja też wolałabym się dowiedzieć w kuchni czy jest opcja zrobienia oddzielnych dać moja kuzynka tak zrobiła, bo jej kuzyn został weganinem i przy pierwszym talerzu machnął ręką, że on tego nie (jak zobaczył na naszych talerzach co mamy) a kelner do nieg, że on ma oddzielne posiłki i to było dla niego (jak i dla nas) miłe zaskoczenie

Ja akurat u siebie nie mam takich gości, oprócz Gwiazdy, która sobie wymyśla jakies alergie pokarmowe i nie zamierzam się tym nawet już przejmować po tym co znowu odwaliła
Wyobrażacie sobie ... aż się gotuję w środku jak tylko sobo to przypomniałam ... na Wigilię przyjechała z moim bratem, przyjechali późno, na sam obiad/kolację, a z samego rana pierwzego dnia świąt wyjeżdżali, bo ona chciała spędzić święta też ze swoją rodziną (przypominam, brat przeprowadził się do niej do Wrocławia, ona stamtąd pochodzi, i tam mieszkają jej rodzice, my jesteśmy z podlasia, więc kawał drogi, a Wigilię mieliśmy u rodziny w lubelskim) a wczoraj mama do mnie dzwoni, że oni nie przyjadą na wielkanoc, bo skoro boże narodzenie spędzili u nas to wielkanoc u nich .... i że przyjadą tydzień wczesniej ja rozumiem, ze gdyby całe boże narodzenie spędzili z nami to niech wielkanoc będzie u niej, ale kurrrr przecież ich prawie z nami nie było, bo większośc czasu spędzili u niej, to i na całą wielkanoc ich nie będzie ?! ja planowałam wtedy rozdać zaproszenia, gdzie będzie duża część mojej rodziny i chciałam wszystkim w jendym czasie dać (nie tyle z wygody ile z samego faktu rozdawania, chciałam, zeby wszyscy dostali w jednym czasie) to jeszcze mąż kuzynki ma w Wielkanoc 30-te urodziny i zapowiadał, że wtedy będzie je u nas robił, i mój brat o tym wiedział oczywiście to Gwiazda namotała mu w głowie i pewnie nie chce przyjechać, bo za dużo ludzi będzie i gdzie ona miałaby spać (przypominam, nie może spac z nikim w pomieszczeniu ) wrrrr
Najbardziej szkoda mi mamy, bo to ona najgorzej to przeżywa, chociaz do końca nie chce tego okazywać,, ale nie raz od niej słyszałam, że straciła syna miała do niego po naszej rozmowie zadzwonić, ale nie wiem na czym stanęło


To się rozpisałam
Dzisiaj znowu nauki (3 spotkanie, już przedostatnie, muszę się na poważnie rozglądać za poradnią ). Jutro jedziemy wybrać płytkii do łazienki tak, żeby już je zamówić, więc nawet nie bedzie czasu na zastanawianie. Zamówić panele i drzwi, bo na to tez się trochę czeka, a 28 marca planujemy juz ostatecznie odebrać mieszkanie. Chociaż kobieta zarzeka się, że wszystko zrobione/poprawione/ to jak byliśmy tydzień temu ze stolarzem, to nic nie było ruszone , nawet był karteczki na scianie, która pani przy nas wieszała, z notatką co poprawić

ja tez mam taka gwiazde opisze w klubie jakby ktos chcial zerknac


maria ladna ta opaska, za takie pieniadze tym bardziej

Ja chyba dostalam @ i zjadlam wlasnie pol czekolady
ja oszaleje z tymi @ - 2 tyg przed wszytsko mnie tak wk**** ze mam ochote wszystkich wybic, jak dostaje @ to chce mi sie plakac

tak wiec moja dieta jest okropna, bo 2 tyg przed okresem sobie dogadzam bo mnie wszystko denerwuje, a w okres bo mnie boli, bo mi smutno i w ogole
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 11:36   #198
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja tez mam taka gwiazde opisze w klubie jakby ktos chcial zerknac


maria ladna ta opaska, za takie pieniadze tym bardziej

Ja chyba dostalam @ i zjadlam wlasnie pol czekolady
ja oszaleje z tymi @ - 2 tyg przed wszytsko mnie tak wk**** ze mam ochote wszystkich wybic, jak dostaje @ to chce mi sie plakac

tak wiec moja dieta jest okropna, bo 2 tyg przed okresem sobie dogadzam bo mnie wszystko denerwuje, a w okres bo mnie boli, bo mi smutno i w ogole
ja co prawda nie mam @ ale zaraz ide do tesco po jakies slodycze bo zaraz nie wytrzymam
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 11:40   #199
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja wczoraj pierwsze słodkie zjadłam od jakichś dwóch miesięcy,ale taka miałam ochotę,że zaspokojona jestem na długo
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 11:47   #200
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Chyba dobra cena ,bo przed targami jak patrzylam na ceny to zazwyczaj ponad 3 tys a jeśli mniej to np bez alko .
Maria rozumiem ,ja się zastanawiam nad wiankiem ,chyba chce mieć ale nie wiem jeszcze jaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wianki są cudowne Na cywilnym miałam i dużo osób mówiło, że bardzo do mnie pasował.
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pierwsze słodkie zjadłam od jakichś dwóch miesięcy,ale taka miałam ochotę,że zaspokojona jestem na długo
No i dobrze, czasem trzeba. Lepiej zjeść coś malutkiego, niż potem się rzucić. Ja mam mega dobre odżywki białkowe o smaku kokos-czekolada i jak wypiję to się tak zasłodzę, że mi wystarcza

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 12:00   #201
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wianki są cudowne Na cywilnym miałam i dużo osób mówiło, że bardzo do mnie pasował. No i dobrze, czasem trzeba. Lepiej zjeść coś malutkiego, niż potem się rzucić. Ja mam mega dobre odżywki białkowe o smaku kokos-czekolada i jak wypiję to się tak zasłodzę, że mi wystarcza

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie jak mam ochotę na słodkie to albo robię sobie jakiś koktajl z odżywka Oreo albo omleta z odżywką czekoladową, dżem 100% owoców i to mi wystarcza
Wianki są super
Myślicie, że będzie mi pasował wianek albo pół wianek do mojej sukni ? Jeśli tak to z czego ? Nie mam pomysłu jeszcze na ozdoby, niby kupiłam na allegro takie wianki/gałązki długość 50cm, ale zobaczę czy to wykorzystam,ogólnie kocham kwiaty we włosach,ale czy to będzie pasować... I jak ewentualnie to z welonem skomponować hmmm
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 12:05   #202
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

zazdroszcze, tez musze cos zrobic zeby tak bylo ze slodyczami - ja codziennie jem slodycze i mnie zaspokoja pol czekolady lub paczka M&Msow

ale wiem ze to jest kwestia przyzwyczajenia do innych nawykow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 12:13   #203
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie jak mam ochotę na słodkie to albo robię sobie jakiś koktajl z odżywka Oreo albo omleta z odżywką czekoladową, dżem 100% owoców i to mi wystarcza

Wianki są super

Myślicie, że będzie mi pasował wianek albo pół wianek do mojej sukni ? Jeśli tak to z czego ? Nie mam pomysłu jeszcze na ozdoby, niby kupiłam na allegro takie wianki/gałązki długość 50cm, ale zobaczę czy to wykorzystam,ogólnie kocham kwiaty we włosach,ale czy to będzie pasować... I jak ewentualnie to z welonem skomponować hmmm
Jak robisz omleta z odżywka?

Moim zdaniem nie będzie niestety pasował Twoja suknia też jest taka elegancka, a nie romantyczna. Może ewentualnie jakiś kwiat wpięty we fryzurę, ale wianek raczej nie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 12:35   #204
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jak robisz omleta z odżywka?

Moim zdaniem nie będzie niestety pasował Twoja suknia też jest taka elegancka, a nie romantyczna. Może ewentualnie jakiś kwiat wpięty we fryzurę, ale wianek raczej nie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ubijam pianę z trzech białek, na oko sypie mąkę owsianą (tu dowolność jaka mąka, ja sobie zmielam płatki owsiane górskie), daje miarkę odżywki, dorzucam pół rozgniecionego bananowe, żółtko albo dwa wszystko mieszam, na patelnię pod przykryciem i z dwóch stronach ładnie smażę i tyle

No właśnie tak mi się wydaje,że to by się gryzło.. może na sesję narzeczeńską wianek wykorzystam
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 13:06   #205
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Ckin2u dobrze się stało , bo skoro to taka firma to nie ma co żałować .
A my postanowiliśmy ,że bierzemy drink bar
Wzięliśmy tych co tak bardzo spodobali mi się na targach ! jutro odpisze na wszystkie pytania i spisujemy umowe
Bałam się tych znowu dodatkowych kosztów ,ale jednak chcemy ich mieć
Dobrze ,że sporo płatności narazie tylko zaliczki to potem już trochę odejdzie i będzie mniej do zapłaty
Wybraliśmy też florystke ,z nią też spiszemy umowę uffffd


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się zaczynam zastanawiać nad drink barem
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Witamy, w nawiązaniu do Naszej rozmowy wysyłamy wstępne menu/propozycja na Pani imprezę:
1. Mangocolada - rum/pulpa mango/sok pomarańczowy/syrop cukrowy/opcjonalnie mleczko zagęszczone (słodki koktajl)
2. Poziomkowy Collins - gin/syrop poziomka/sok z limonki/soda (koktajl orzeźwiajacy)
3. Mojito - rum/limonka/cukier/mięta/sprite lub soda
4. Cosmopolitan - wódka cytrynowa, likier pomarańczowy/sok z limonki/sok żurawinowy (kwaśny, delikatnie wytrawny koktajl)
5. Americano - campari/czerwony wermut/soda/pomarańcza (koktajl polwytrawny)
Lemoniada - truskawkowa/hibiskus
Shoty
Truskawka/mango

Do tego będą drinki spoza karty, jeśli ktoś będzie chciał i czyste alkohole (np. whisky). Co sądzicie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość

Wczoraj i w nocy coś bolała mnie głowa, a dziś wywaliło mi gorączkę 38.7 nie wiadomo z czego :nonoewiem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze zdrówka
Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Do tego właściciel zobowiązał się zrobić dla nas kącik chilloutu na dworze - kocyki, poduszki itd <3
Nawet zaczęłam się trochę jarać tym weselem ^^
A ja się wlasnie ostatnio zastanawiałam nad takimi miejscami. Bo z jednej strony fajnie jak jest gdzie usiąść na zewnątrz itd, ale z drugiej bałabym się (a byłam na takim weselu) że mi się ludzie rozejdą. Byliśmy wlasnie na weselu gdzie ogród wokół był piękny i większość siedziała na dworze.
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość

Ja akurat u siebie nie mam takich gości, oprócz Gwiazdy, która sobie wymyśla jakies alergie pokarmowe i nie zamierzam się tym nawet już przejmować po tym co znowu odwaliła
Wyobrażacie sobie ... aż się gotuję w środku jak tylko sobo to przypomniałam ... na Wigilię przyjechała z moim bratem, przyjechali późno, na sam obiad/kolację, a z samego rana pierwzego dnia świąt wyjeżdżali, bo ona chciała spędzić święta też ze swoją rodziną (przypominam, brat przeprowadził się do niej do Wrocławia, ona stamtąd pochodzi, i tam mieszkają jej rodzice, my jesteśmy z podlasia, więc kawał drogi, a Wigilię mieliśmy u rodziny w lubelskim) a wczoraj mama do mnie dzwoni, że oni nie przyjadą na wielkanoc, bo skoro boże narodzenie spędzili u nas to wielkanoc u nich .... i że przyjadą tydzień wczesniej ja rozumiem, ze gdyby całe boże narodzenie spędzili z nami to niech wielkanoc będzie u niej, ale kurrrr przecież ich prawie z nami nie było, bo większośc czasu spędzili u niej, to i na całą wielkanoc ich nie będzie ?! ja planowałam wtedy rozdać zaproszenia, gdzie będzie duża część mojej rodziny i chciałam wszystkim w jendym czasie dać (nie tyle z wygody ile z samego faktu rozdawania, chciałam, zeby wszyscy dostali w jednym czasie) to jeszcze mąż kuzynki ma w Wielkanoc 30-te urodziny i zapowiadał, że wtedy będzie je u nas robił, i mój brat o tym wiedział oczywiście to Gwiazda namotała mu w głowie i pewnie nie chce przyjechać, bo za dużo ludzi będzie i gdzie ona miałaby spać (przypominam, nie może spac z nikim w pomieszczeniu ) wrrrr
Najbardziej szkoda mi mamy, bo to ona najgorzej to przeżywa, chociaz do końca nie chce tego okazywać,, ale nie raz od niej słyszałam, że straciła syna miała do niego po naszej rozmowie zadzwonić, ale nie wiem na czym stanęło


To się rozpisałam
Dzisiaj znowu nauki (3 spotkanie, już przedostatnie, muszę się na poważnie rozglądać za poradnią ). Jutro jedziemy wybrać płytkii do łazienki tak, żeby już je zamówić, więc nawet nie bedzie czasu na zastanawianie. Zamówić panele i drzwi, bo na to tez się trochę czeka, a 28 marca planujemy juz ostatecznie odebrać mieszkanie. Chociaż kobieta zarzeka się, że wszystko zrobione/poprawione/ to jak byliśmy tydzień temu ze stolarzem, to nic nie było ruszone , nawet był karteczki na scianie, która pani przy nas wieszała, z notatką co poprawić
Zawsze się jakaś larwa znaleźć musi
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Pokażesz inspiracje?


Wrzucam zdjęcie opaski. Zamówiłam 15 zł nie pieniądz, jak przyjdzie brzydka to wtedy będę się martwić.
W ogóle powinnam dostać bana na Ali W tym tygodniu zamówiłam tyle rzeczy, że szok. Teraz będę czekać na listonosza
Załącznik 7668540

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Bardzo ładna
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Myślicie, że będzie mi pasował wianek albo pół wianek do mojej sukni ? Jeśli tak to z czego ? Nie mam pomysłu jeszcze na ozdoby, niby kupiłam na allegro takie wianki/gałązki długość 50cm, ale zobaczę czy to wykorzystam,ogólnie kocham kwiaty we włosach,ale czy to będzie pasować... I jak ewentualnie to z welonem skomponować hmmm
Uważam tak samo jak Maria, do takiej sukni nie bardzo wianek będzie pasował..




Dzień dobry
Ale mam ostatnio ciężko w pracy, przychodzę do domu i tez sporo zajęć dzisiaj tańce mamy, później trampoliny
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 13:10   #206
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ubijam pianę z trzech białek, na oko sypie mąkę owsianą (tu dowolność jaka mąka, ja sobie zmielam płatki owsiane górskie), daje miarkę odżywki, dorzucam pół rozgniecionego bananowe, żółtko albo dwa wszystko mieszam, na patelnię pod przykryciem i z dwóch stronach ładnie smażę i tyle



No właśnie tak mi się wydaje,że to by się gryzło.. może na sesję narzeczeńską wianek wykorzystam
O to muszę to wypróbować. W sumie mam ther.mo.mixa więc spokojnie powinien zmielić płatki owsiane.

Edit - musiałam edytowac nazwe sprzetu bo mi wyczaszkowało Tak jakbym użyła przekleństwa



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2019-03-18 o 13:18
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 14:31   #207
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie jak mam ochotę na słodkie to albo robię sobie jakiś koktajl z odżywka Oreo albo omleta z odżywką czekoladową, dżem 100% owoców i to mi wystarcza
Wianki są super
Myślicie, że będzie mi pasował wianek albo pół wianek do mojej sukni ? Jeśli tak to z czego ? Nie mam pomysłu jeszcze na ozdoby, niby kupiłam na allegro takie wianki/gałązki długość 50cm, ale zobaczę czy to wykorzystam,ogólnie kocham kwiaty we włosach,ale czy to będzie pasować... I jak ewentualnie to z welonem skomponować hmmm
Mi się wydaje że bardziej jakaś ozdoba by pasowała niż wianek. Mi też sie podobają, ale też nie pasuje mi do sukni ☺

Prosto po pracy proszenie, nie chce mi sie :/ Wczoraj daliśmy tylko 2 zaproszenia, bo u każdego byliśmy ponad 2 godziny i Tż pił więc nikogo więcej nie daliśmy rady zrobić. Ciężkie to proszenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 14:38   #208
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Agulaa też właśnie nie wiem z czego ale tak mi się wianki podobają ,że chyba zamówie na sesję jakiś w kolorze a na ślub coś w bieli
Ckin2u przestań pisać o m&m sach bo narobilas mi ochoty a już ostatnio wolały mnie z pulki w sklepie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 14:54   #209
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Panny Młode 2019 cz. 7

Ckin2u, jeju, ale bym pożarła m&ms!!! wczoraj wieczorem miałam mega parcie na słodkie, a z kolei dziś w pracy były urodziny koleżanki, napiekła trzy ciacha, w ogóle nie mogłam na nie patrzeć. Ale m&ms chcę!

Agulaaaa, fajny pomysł z wiankiem na sesję narzeczeńską! Faktycznie, do Twojej sukni mi się wianek nie widzi, ale też mi się podobają. Ja nie będę miała, choć do mojej zwiewnej kiecy chyba by i pasował, ale jakoś mi się wydaje, że za dużo tego, zwłaszcza że chcę spory bukiet.

I dzięki za przepis na omlet, brzmi mega apetycznie! Też muszę kupić odżywkę.

Nam kolejni goście potwierdzają, ale raczej niespiesznie... musimy zacząć dzwonić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2019-03-18 o 14:56
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 15:43   #210
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Nie wiem o jakie odżywki Wam chodzi ,nigdy takich nie używałam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.