Luteina - wątek zbiorczy! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 12:59   #331
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

super wiadomosc. Dzieki za odp. Chociaz w kwestii luteiny moge byc spokojna.
Ja tez nosze ale rajstopy uciskowe - bo zyly mi przepuszczaly i mialam uczucie ze mrowki mi chodza po nogach
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 15:44   #332
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

witam.
okres spóżnia mi się 20 dni. Zrobiam test ciażowy ,, wyszedł negatywny. Poszlam do ginekologa i po zbadaniu przepisał mi luteine. Miałam brac przez 5 dni 4 razy dziennie podjęzykowo. Dzis jest 5 dzień brania luteiny i oprócz depresji i sennosci zadnego okresu nie dostałam. Przepisał mi tez Clotrimazloum na grzybice( wykryt u mnie). czy to moze miec wpływ na brak okresu. Jakieś tydzień temu miałam takie brazowe plamienie typowe prze okresem i na tym koniec
Aha odstawiłam Harmonet z poł roku temu.
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:36   #333
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Ja mam brac przez 14 dni luteine, a potem czekac na @ - ktora ma sie pojawic ok tydz po odstawienu luteiny. Poczekaj jeszcze troche, a jak nie skonsultuj sie z dr. Mnie lekarz ostrzegal ze plamienie moze sie pojawic, ale ja mam torbiel na jajniku i moze to sie z tym wiaze. Glowa do gory, bedzie dobrze.
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:40   #334
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Mi przepisał dopochwowo.. Tylko, że razem z kilkoma innymi lekami, i tak nagmatwał, ze nie wiedziałam jak dawkować. A może to mój stres i wszystko mi się pomieszało. Brałam 5 dni, 2 razy dziennie, teraz odstawiłam, tydzień poczekam na @, a jak się nie pojawi to ponowie leczenie..
aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:39   #335
reniaa007
Przyczajenie
 
Avatar reniaa007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

witam Dziewczyny!
Dzis lekarz przepisal mi luteinę 50 2xdziennie przez tydzień.
Mama do Was pytanie: czy jezeli pojawi sie miesiaczka to powinnam przestac przyjmowac progesteron?

A i jeszcze jedno: w piatek szykuje mi sie impreza zakrapiana. Czy alkohol moze zaszkodzic w tym wypadku? moze zacznę kurację od niedzieli?
Prosze, pomozcie mi. Z góry dzięki
__________________
I believe I can fly!!!
reniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:13   #336
xtc18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny U mnie mija juz 6 miesiac kiedy nie mam okresu,robilam badania i wyszlo ze mam lekko powiekszona tarczyce no a progesteron to juz nie mowie;/ sladowe ilosci w organizmie;/ reszta hormonow w normie.Biore luteine juz 5 dzien.Lekarz kazal mi ja brac 3x1 przez 7 dni, potem zalozyl,ze powinien pojawic sie okres a potem napisal mi 15-24dni a ja w tym szoku zapomnialam oco mu chodzilo :P teraz nie wiem czy od pierwszergo dnia okresu(jak sie pojawi oczywiscie)liczyc 15 dni i znow zaczac brac czy jak ?Moze Wy mi podpowiecie bo ja juz sie pogubilam

Z gory pozdrawiam Te,ktore czekaja na okres jak na zbawienie
xtc18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:47   #337
alisza
Raczkowanie
 
Avatar alisza
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 237
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

xtc18 => tak, jak dostaniesz @ to 15. dnia znow bierzesz


a ja mam takie inne pyt, choc bede sie kontaktowac z lek.. Mianowicie, znoe zaczelam przygode z luteina po ok 6 m-cach. Mialam brac o 16 d.c przez 10 dni. Zawsze bylo ok, bralam i tak po 2 dniach dostawalam @. A teraz?? nie rozumiem. Nie dalam rady wziasc przez 10 dni bo 9 dnia dostalam @ :/ nie wiem czy chodzi o dawke, czas.. choc zawsze bylo super. Chociaz tak sie zastanawiam czy stres mogl na to wplynac, bo ostatnie 3 dni jestem bardzo zestresowana..
alisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 21:59   #338
xtc18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

no ja zrobilam przerwe juz we wtorek a od dzisiaj dostalam jakies plamienia;/ ani to okres ani nie wiem co,z rana pobolewal mnie brzuch ale na okres mi to nie wyglada;/i teraz nie wiem czy tak powinno byc i liczyc normalnie ze za 15 dni mam wziasc znow czy jest cos nie tak ;/
xtc18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:04   #339
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Luteina - brał ktoś ?

Hej Mam problem ,otóż 11 września idę do ginekologa w sprawie okresu - mam baaardzo obfity w sumie nie wiem ,czy można nazwać go obfitym , dla mnie wygląda to na potop. Jakiś czas temu lekarz zapisał mi Luteinę - natomiast przestałam ją brać ,bo bolała mnie głowa... Teraz mam zamiar zacząć je zażywać ,bo ten okres mnie zamęczy. Teraz pytanie ; Czy brała któraś z Was te tabletki? Strasznie boję się tego ,że przytyję ,bo są to hormony... A tego naprawdę nie chcę. Czy mogą one wywoływać takie skutki uboczne?
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:08   #340
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Luteina - brał ktoś ?

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Hej Mam problem ,otóż 11 września idę do ginekologa w sprawie okresu - mam baaardzo obfity w sumie nie wiem ,czy można nazwać go obfitym , dla mnie wygląda to na potop. Jakiś czas temu lekarz zapisał mi Luteinę - natomiast przestałam ją brać ,bo bolała mnie głowa... Teraz mam zamiar zacząć je zażywać ,bo ten okres mnie zamęczy. Teraz pytanie ; Czy brała któraś z Was te tabletki? Strasznie boję się tego ,że przytyję ,bo są to hormony... A tego naprawdę nie chcę. Czy mogą one wywoływać takie skutki uboczne?
wyszukiwarka się kłania, bo jest obszerny watek o Luteinie...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:43   #341
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Luteina - brał ktoś ?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
wyszukiwarka się kłania, bo jest obszerny watek o Luteinie...
dziekuje i przepraszam.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 10:34   #342
Okruszek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Też biorę luteinę 50 zażywam ją zaledwie 3 dzień... Dwa razy dziennie podjęzykowo, między 16 a 25 dniem cyklu.

Mam pytanie, mniej więcej po jakim upływie czasu zaczęło wam cokolwiek pomagać?
Słyszałam, że można po niej przytyć (a bardzo bym chciała), rosną po niej piersi i pojawia się trądzik. Po jakim okresie miałyście takie objawy ?
Okruszek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:17   #343
ana2239
Raczkowanie
 
Avatar ana2239
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Okruszek92 Pokaż wiadomość
Też biorę luteinę 50 zażywam ją zaledwie 3 dzień... Dwa razy dziennie podjęzykowo, między 16 a 25 dniem cyklu.

Mam pytanie, mniej więcej po jakim upływie czasu zaczęło wam cokolwiek pomagać?
Słyszałam, że można po niej przytyć (a bardzo bym chciała), rosną po niej piersi i pojawia się trądzik. Po jakim okresie miałyście takie objawy ?
Ja brałam luteinę na wywołanie okresu. U mnie wystąpił po tygodniu zażywania (tak jak Ty brałam ją 2 razy dziennie podjęzykowo). Wróć się kilka stron wstecz, tam się dziewczyny wypowiadały po ilu dniach brania leku wystąpiła miesiączka. Co do opisanych przez Ciebie objawów to jak to zwykle bywa- jest to indywidualne dla każdej osoby... jeden przytyje, drugi nie, jeden ma zawroty głowy, a inny w ogóle nie odczuwa żadnych dolegliwości. Ja np. przez cały czas zażywania Luteiny50 czułam się ok, nie przytyłam ani nie schudłam.
ana2239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 19:41   #344
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hej!
A ja mam taki problem... przez 5 miesięcy zażywałam Lutenyl (lek zawierający luteinę). Brałam to od 16 do 25 dnia cyklu, a powodem było uregulowanie moich cykli... W trakcie brania tego leku mój cykl trwał 33 dni; czyli było 5 takich cykli trwajacych tyle samo dni... Teraz trwa cykl, który jest już bez wspomagania Lutenylem; dziś mam 33 dzien cyklu, czyli gdybym brała Lutenyl dziś dostałabym okres... Ale nie biorę; czekam i czekam a okresu jak nie było tak nie ma... Pojawiła się się za to już wczoraj jakaś wydzielina przezroczysta, która arz jest bardzo "lejąca", a raz gęsta... Mam bóle pleców tj. zazwyczaj przed okresem i chwilami bole brzucha, tak w okolicy jajnika...
Powiedzcie mi, czy jest możliwe, że po odsatwieniu Lutenylu mój cykl nie bedzie tak dokładny jak w tarkcie zażywania tego leku? Nie wiem czy to normalne... Tak zcy owak w ciągu kilku dni zazdwonię do mojej pani ginekolog w sparwie ewentulanych pigułek anty, wiec jesli nie dostanę to może ona mi powie co się dzieje, ale może tutaj dostanę jakąś odpowiedz...
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 17:06   #345
Dayana
Przyczajenie
 
Avatar Dayana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witam.
Ja brałam luteinę 3 razy by wywołać a później unormować okres, ale później jak chciałam ja brać to mama mi powiedziała ze po co jak już normalnie dostaje, no i faktycznie było normalnie ale teraz już jest 33 dzień cyklu i nie wiem czy mam ja znowu zacząć brać czy czekac ;/ a i jak juz bym wzięła to ja mam ją brać cały czas ?;/
__________________
Smak Życia

love
Dayana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 11:00   #346
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
czy jest możliwe, że po odsatwieniu Lutenylu mój cykl nie bedzie tak dokładny jak w tarkcie zażywania tego leku? Nie wiem czy to normalne... Tak zcy owak w ciągu kilku dni zazdwonię do mojej pani ginekolog w sparwie ewentulanych pigułek anty, wiec jesli nie dostanę to może ona mi powie co się dzieje, ale może tutaj dostanę jakąś odpowiedz...
tak, jest to bardzo możliwe. jakby nie patrzeć okres był troszkę sztucznie wywoływany poprzez spadek hormonów (przestawało się podawać progesteron i ciach). a teraz sam organizm sobie musi z tym radzić

Cytat:
Napisane przez Dayana Pokaż wiadomość
Witam.
Ja brałam luteinę 3 razy by wywołać a później unormować okres, ale później jak chciałam ja brać to mama mi powiedziała ze po co jak już normalnie dostaje, no i faktycznie było normalnie ale teraz już jest 33 dzień cyklu i nie wiem czy mam ja znowu zacząć brać czy czekac ;/ a i jak juz bym wzięła to ja mam ją brać cały czas ?;/
sama bez konsultacji z lekarzem to nic nie powinnaś kombinować
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 09:58   #347
womantje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Question Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziewczyny prosze Was o dobra rade!!!!

Dostalam luteine 50 podjezykowo na wyreguownie miesiaczki. Mialam ja brac od 16-26dc 2razy dzienie po jednej talbletce.Problem w tym, ze przy 5 tabletce, tj. w 21dc dostalam krwistych plamien Nie wiedzialam co mam robic,wiec skoro plamienia nie przeszly w normalna miesiaczke bralam dalej az do ostatniej 10 tabletki.
Doradzcie, czy zrobie dobrze jesli w najblizszym czasie nie dostane okresu to plamienia potraktuje jako miesiaczke, pierwszy dzien plamien jako pierwsz dzien cyklu i odpowiednio w 16dc zaczne znowu luteinowa kuracje?????
Czy ten progesteron = luteina, ktory dostarczalam swjemu organizmowi podczas teoretycznej miesiczki nie bedzie mial jakiegos zlego wplywu????
Byc moze powodem moich pamien bylo to, ze wieczorem 3 dnia brania luteiny zapomnialam zazyc tabletke, no i potemna drugi dzien wieczorem zaczely mi sie te plamienia czy tez skapa miesiaczka....???
Z gory dziekuje dobrym serduchom za okazana mi pomoc!!!!!
Pozdrawiam i czekam na odp.
womantje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 11:50   #348
kasikk123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Kobiktki, pomóżcie!
Zatrzymał mi się okres, udałam się do ginekologa i otrzymałam Luteinę podjęzykową na wywołanie i unormowanie cyklu.
Mam ją brać 3x przez 7 dni.
I teraz mianowicie nie mogę rozczytać tego, co mi nabazgrała a opinie są dziwnie podzielone.
Po 7 dniach mam zaprzestać stosowanie i czekać na miesiączkę?
Następnie od 1 dnia miesiączki do 16 jej nie tykać, zacząć dopiero od 16 - 25 1 raz dziennie i tak w kółko?
Proszę, pomóżcie, bo moja ginekolog wyjechała na urlop i nie wiem co mam robić:/
Niby jestem kobietą...a jestem w tych sprawach zielona, aż wstyd.
kasikk123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 12:03   #349
womantje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

hej
Prawdopodobnie dobrze sie rozczytalas
Na wywolanie bierzesz przez 7 dni po 3 tabletki (3 razy dzienie) i po tych 7 dniach czekasz na miesiaczke. Moze sie zdazyc, ze juz w trakcie brania dostaniesz okresu to wtedy odstwiasz luteine!
Pozniej od pierwszego dnia miesiaczki liczysz 16 dni i 16 dnia cyklu zaczynasz znowu brac luteine- tym razem na uregulowanie - tak jak Ci chyba lekarz zapisal 1 dziennnie np. rano tak az do 26 dnia cyklu i znowu czekasz na miesiaczke, pozniej znowu od pierwszego dnia miesiaczki czyli 1 dnia cyklu liczysz te 16 dni itd....
womantje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 12:33   #350
kochaniemoje
Przyczajenie
 
Avatar kochaniemoje
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 10
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hej
ja tez miałam problemy z miesiączka,byłam u ginekologa i on zapisał mi Luteine dopochwowo. Miała brac przez 5 dni (2x) i po 3 dniach od tego jak przestałam ją brać miesiaczka powróciła, pozdrawiam
kochaniemoje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:11   #351
kasikk123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziękuję Womantje
Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, bo czuję się ciągle nabuzowana jak hipopotam:/
kasikk123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 02:25   #352
ana2239
Raczkowanie
 
Avatar ana2239
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny! Nie mogłąm znaleźć na to pytanie odpowiedzi, a moze któraś z Was wie. Czy przyjmując Luteinę mogę pić alkohol? bo na ulotce nie ma nic na ten temat...
ana2239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 09:10   #353
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
Question Luteina przy staraniach o dzidziusia!!!

Od dłuższego czasu staram się o dzidziusia, mam cykle regularne co 26-29dni i trwają zazwyczaj 3-4 dni,byłam u lekarza po badaniu pani ginekolog stwierdziła że wszystko jest OK (@ powinnam dostac 12.10) i kazała mi brać luteine przez 6 dni a jeśli nie będzie @ to następne 14 dni jak to stwierdziła przy jajeczkowaniu uwalniac sie będzie więcej jajeczek niż jedno i jest wieksze prawdopodobieństwo zajścia ciąży.Przegladając forum przeczytałam jednak że luteine powinno sie brać od 16-25 dc bo jesli sie bierze wczesniej to może dojść do całkowitego braku owulacji. Chciałam sie dowiedzieć czy któraś z was zaszła ciążę biorąc luteinę i od którego dc ją brałyście ??I czy faktycznie branie luteiny w I fazie cyklu może spowodowac że bedą większe problemy z zajściem ciąży??
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:53   #354
womantje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

hm, racja na ulotc nic nie wspominaja na ten temat ale z tego co czytalam kiedys gdzies w necie to alkohol nie ma wplywu na dzialanie luteiny
Pozdrawiam
womantje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:24   #355
ana2239
Raczkowanie
 
Avatar ana2239
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dzięki za odpowiedz. Tez tak mi sie wydawalo, ze gdzies to czytalam. Pozdro
ana2239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 10:12   #356
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

alkohol nie ma wpływu, no co Wy
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 10:15   #357
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Luteina przy staraniach o dzidziusia!!!

luteiny w pierwszej fazie cyklu nie powinno sie stosować jesli chcesz zajść w ciążę
ale rozumiem, że masz ją brać teraz na wywołanie okresu? czy zaszłaś w ciążę i na podtrzymanie teraz?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 22:47   #358
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
Dot.: Luteina przy staraniach o dzidziusia!!!

Ani na wywołanie ponieważ mam regularnie @ i nic sie nie spóźnia,ani też nie jestem w ciąży. Poprostu poszłam do lekarza na badania dowiedzieć się czy wszystko w porzadku jeśli 6 mies.sie staram i nic a ona tylko kazała mi brać tą luteine (po skończonym okresie) 2x dziennie po 1 tab dopochwowo i kazała przyjść za miesiąc na kolejne badanie i dowiedzieć się czy jestem w ciązy po tej luteinie.A pytam bo różne są opinie na temat brania tej luteiny.
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 09:26   #359
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158
Luteina i skutki uboczne- co zrobić?

od bardzo dawna mam miesiaczki co 2-3 miesiace oczywiscie pojawia się po podaniu luteiny, moj lekarz zawsze mi to aplikuje ale zle się czuje po tm leku(informowałam go o tym), mam stany depresyjne , ostatnio mialam uczucie jakby ktos mi tysiacami zyletekami ciął w okolicach klatki -jestem penwa ze po tym leku bo nie biore nic, wrecz unikam lekarstw a w tym okresie braLam tylko w/w lek. po tabletka hormonalnych , ktore zapewne usunelby kłopot tez mam podobne objawy, jestem rozdrażniona i strasznie nerwowa. po urodzeniu dziecka myslam ze sie zmieni cos ale jednak bez efektow, jesli bedzie mozliwość prosze o odp
__________________
MOJA MAŁA GALERIA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228411
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 22:34   #360
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Biorę...apetyt ma straszny po tych tabletkach i już widzę siebie cięższą o kolejne 10kg
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 21:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.