problem z chłopakiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 18:44   #1
anula0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Unhappy

problem z chłopakiem


Witam
A więc tak... jesteśmy razem ponad 1 rok... na początku było wszystko cudownie... pragnę zaznaczyć, że mój luby jest troszkę specyficzny ze względu na to, że "potrzebuje" więcej czasu na naukę bo jest na studiach.. Jestem wyrozumiała osobą więc ze względu na wszystko starałam się nie pisać w tym czasie co się uczył żeby mu nie przeszkadzać. Na początku był mi za to strzsznie wdzięczny.. teraz po tym czasie w ogóle tego nie zauważa a dla mnie to jest nadal trudne, bo jestem nauczona cały czas zdawać relacje co sie dzieje. Zauważyłam też, że chyba nie bardzo mu już na mnie zależy.. Oczywiście pytałam go o to, a on odpowiadał, ze pewnie i jak moge o cos takiego pytac... Także częsciej pisze od niego, ze go kocham i wiele "słodkich" słowek(ale nie przesadam) Jak mogłabym znów praewic aby urok tych pierwszych miesięcy wrócił?...
Rozmawiałam z przyjaciółką o tym, zaproponowała mi abym spróbwała z nim zerwać( ale oczywiście go kocham! I TEGO NIE ZROBIĘ - to jest głupie zresztą jak i momentami ona ) i sprawdzic jego reakcje... Ale obawiam się tego, że on będzie zadowolony i to będzie koniec...
Pomóżcie...

Edytowane przez anula0070
Czas edycji: 2012-06-02 o 19:21
anula0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:50   #2
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: problem z chłopakiem

Jest sesja, daj mu spokój, uczy się do egzaminów. To normalne.

A takie koleżanki i ich rady to wiesz..
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:58   #3
anula0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: problem z chłopakiem

no wiem wiem ale to nie jest tylko teraz... Tak jest przez cały okres związku...
anula0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:08   #4
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: problem z chłopakiem

Ile Ty masz lat?! Ty i Twoja koleżanka?

Chłopak się uczy. Jeżeli potrzebuje na to dużo czasu, to jest Jego sprawa, a Ty nie jesteś "wyrozumiała", że wówczas Mu nie przeszkadzasz. To powinno być normalne- ktoś się uczy- nie zawracam Mu gitary.

Ma sesję, jest zajęty, a Ty narzekasz, że rzadziej do Ciebie pisze i za radą koleżanki chcesz zerwać? Przemyślałaś to choć przez 15 sekund?
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:10   #5
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez anula0070 Pokaż wiadomość
Jestem wyrozumiała osobą więc ze względu na wszystko starałam się nie pisać w tym czasie co się uczył żeby mu nie przeszkadzać. Na początku był mi za to strzsznie wdzięczny.. teraz po tym czasie w ogóle tego nie zauważa
Ale co tu zauważać? Skoro jest na studiach to musi się uczyć, normalne. Nienormalne byłoby gdyby musiał Ci za nienękanie go w tym czasie dziękować jakby to jakaś wielka łaska z Twojej strony była.
Cytat:
a dla mnie to jest nadal trudne, bo jestem nauczona cały czas zdawać relacje co sie dzieje.
Zawsze mnie zadziwia takie bluszczowanie. Co takiego ważnego dzieje się cały czas, że musisz z tego zdawać relacje facetowi?
Cytat:
Rozmawiałam z przyjaciółką o tym, zaproponowała mi abym spróbwała z nim zerwać( ale oczywiście go kocham!) i sprawdzic jego reakcje... Ale obawiam się tego, że on będzie zadowolony i to będzie koniec...
Pomóżcie...
Rada rodem z okresu wczesnogimnazjalnego
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:11   #6
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: problem z chłopakiem

Minie sesja i wszystko powinno wrócić do normy.

Nie wiem, ile masz lat (studiujesz już, czy jeszcze nie?) i czego od niego wymagasz (właśnie, czego byś od niego chciała?), ale jeśli Twoim zdaniem związek to tylko ćwierkanie ptaszków i trzymanie się za ręce, to jesteś w błędzie.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:11   #7
Angelunek
Przyczajenie
 
Avatar Angelunek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez anula0070 Pokaż wiadomość
Witam
A więc tak... jesteśmy razem ponad 1 rok... na początku było wszystko cudownie... pragnę zaznaczyć, że mój luby jest troszkę specyficzny ze względu na to, że "potrzebuje" więcej czasu na naukę bo jest na studiach.. Jestem wyrozumiała osobą więc ze względu na wszystko starałam się nie pisać w tym czasie co się uczył żeby mu nie przeszkadzać. Na początku był mi za to strzsznie wdzięczny.. teraz po tym czasie w ogóle tego nie zauważa a dla mnie to jest nadal trudne, bo jestem nauczona cały czas zdawać relacje co sie dzieje. Zauważyłam też, że chyba nie bardzo mu już na mnie zależy.. Oczywiście pytałam go o to, a on odpowiadał, ze pewnie i jak moge o cos takiego pytac... Także częsciej pisze od niego, ze go kocham i wiele "słodkich" słowek(ale nie przesadam) Jak mogłabym znów praewic aby urok tych pierwszych miesięcy wrócił?...
Rozmawiałam z przyjaciółką o tym, zaproponowała mi abym spróbwała z nim zerwać( ale oczywiście go kocham!) i sprawdzic jego reakcje... Ale obawiam się tego, że on będzie zadowolony i to będzie koniec...
Pomóżcie...
zawsze po jakimś czasie przychodzi szara codzienność i nic z tym nie zrobisz , jeśli , go kochasz nie zrywaj z nim , tylko zaakceptuj nową sytuację . zamiast iść w kierunku zwrotnym (żeby było tak jak na początku) zastanów się , co możesz zrobić , aby kolejny etap Waszego związku był piękny .
Angelunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 19:11   #8
anula0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: problem z chłopakiem

Przecież nie jestem taka głupia żeby takie coś stosować(chodzi o moją "mądrą " inaczej kolezankę)
Przyjeżdża do mnie tylko w soboty bo przez tydzień się uczy... I jak już podkreśliłam nie trwa kilka dni czy tam miesięcy tylko 1 rok 4 miesiące non stop!

Edytowane przez anula0070
Czas edycji: 2012-06-02 o 19:14
anula0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:13   #9
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Ale co tu zauważać? Skoro jest na studiach to musi się uczyć, normalne. Nienormalne byłoby gdyby musiał Ci za nienękanie go w tym czasie dziękować jakby to jakaś wielka łaska z Twojej strony była.

Zawsze mnie zadziwia takie bluszczowanie. Co takiego ważnego dzieje się cały czas, że musisz z tego zdawać relacje facetowi?

Rada rodem z okresu wczesnogimnazjalnego
No jak to co - autorka wstaje, myje zęby, je śniadanie, idzie do szkoły, do koleżanki, na zakupy. Same interesujące punkty dnia, musi zdawać raport w 100 smsach dziennie

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez anula0070 Pokaż wiadomość
Przecież nie jestem taka głupia żeby takiego czegoś nie próbować!
Przyjeżdża do mnie tylko w soboty bo przez tydzień się uczy... I jak już podkreśliłam nie trwa to kilku dni czy tam miesięcy tylko 1 rok 4 miesiące non stop!
No to mu powiedz, że potrzebujesz czegoś innego niż związku na odległość od soboty do soboty. On wie o tym?
Co on studiuje?
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:15   #10
anula0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: problem z chłopakiem

No to mu powiedz, że potrzebujesz czegoś innego niż związku na odległość od soboty do soboty. On wie o tym?
Co on studiuje?[/QUOTE]

Informatyke...Wie mówiłam mu o tym, ale uważa, że wykształcenie jest dla niego ważne...

Ok, rozumiem was, tylko ja się zastanawiam czy też jest ze mną z przyzwyczajenia (może istnieć taka opcja)

Edytowane przez anula0070
Czas edycji: 2012-06-02 o 19:18
anula0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:17   #11
Stonem
Raczkowanie
 
Avatar Stonem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 244
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez anula0070 Pokaż wiadomość
Witam
A więc tak... jesteśmy razem ponad 1 rok... na początku było wszystko cudownie... pragnę zaznaczyć, że mój luby jest troszkę specyficzny ze względu na to, że "potrzebuje" więcej czasu na naukę bo jest na studiach.. Jestem wyrozumiała osobą więc ze względu na wszystko starałam się nie pisać w tym czasie co się uczył żeby mu nie przeszkadzać. Na początku był mi za to strzsznie wdzięczny.. teraz po tym czasie w ogóle tego nie zauważa a dla mnie to jest nadal trudne, bo jestem nauczona cały czas zdawać relacje co sie dzieje. Zauważyłam też, że chyba nie bardzo mu już na mnie zależy.. Oczywiście pytałam go o to, a on odpowiadał, ze pewnie i jak moge o cos takiego pytac... Także częsciej pisze od niego, ze go kocham i wiele "słodkich" słowek(ale nie przesadam) Jak mogłabym znów praewic aby urok tych pierwszych miesięcy wrócił?...
Rozmawiałam z przyjaciółką o tym, zaproponowała mi abym spróbwała z nim zerwać ale oczywiście go kocham!) i sprawdzic jego reakcje... Ale obawiam się tego, że on będzie zadowolony i to będzie koniec...
Pomóżcie...
Jak idziesz się wysrać to też zdajesz relacje z tego co się dzieje?

Ty twierdzisz że nie przesadzasz. On może mieć inne zdanie.


Wow. No po prostu k*rwa wow.
__________________
Miałam dziś dużo spotkań, ale postanowiłam odwołać wszystkie, zostać w domu i pomalować paznokcie.
Stonem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 19:20   #12
anula0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: problem z chłopakiem

2 razy w tygodniu napisać np. Kocham Cię to moim zdaniem to nie jest przesada... A co do tych relacji to nie o to mi chodziło... miałam na myśli wazniejsze wydarzenia...
anula0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:38   #13
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: problem z chłopakiem

I to ja się martwię, że za dużo do faceta piszę i dzwonię...


Sesja jest. To dla Twojego chłopaka 'być, albo nie być' na uczelni. I te teksty, że on uważa, że wykształcenie jest dla niego ważne... Dla Ciebie nie? Chłopak chce coś umieć, mieć jakiś zawód, coś go interesuje. Nic, tylko się cieszyć. Do końca życia rodzice go nie będą utrzymywać.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:43   #14
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: problem z chłopakiem

Autorko a jak na klopie siedzisz to też zdajesz relację?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:52   #15
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Autorko a jak na klopie siedzisz to też zdajesz relację?
mam taką jedną znajomą parkę, która jest ze sobą w kontakcie smsowym telefonicznym non stop, bez kitu. chłopaczyna załamany był jak matury miał- bo jak to 120 minut bez możliwości odpisania, zadzwonienia? straszne rzeczy. więc podejrzewam ze tego typu relacje jak napisałeś wyżej też sobie zdają
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:55   #16
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Stonem Pokaż wiadomość
Jak idziesz się wysrać to też zdajesz relacje z tego co się dzieje?

Ty twierdzisz że nie przesadzasz. On może mieć inne zdanie.


Wow. No po prostu k*rwa wow.
Ahahaha napisałaś dokładnie to, co ja pomyślałam :P
Informatyka łatwa i przyjemna nie zawsze jest i ma to do siebie, że się siedzi i programuje :P Jak ci to nie pasuje to może faktycznie(tak na poważnie XD) chłopaka zostaw, bo ma racje - wykształcenie jest ważniejsze. I nie każdy lubi wysyłać sobie smski i dzwonić z relacjami jak się ma pierdyliard spraw do zrobienia.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:56   #17
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Autorko a jak na klopie siedzisz to też zdajesz relację?
Tez mi się odrazu nasunęło..
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 20:00   #18
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: problem z chłopakiem



Padłam.
Z jakiej niby okazji on ma być CI WDZIĘCZNY, że nie zawracasz mu dupy jak się uczy? :/
Boże, czasami poziom intelektualny niektórych tutaj jest żałosny.
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 21:19   #19
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez anula0070 Pokaż wiadomość
Witam
A więc tak... jesteśmy razem ponad 1 rok... na początku było wszystko cudownie... pragnę zaznaczyć, że mój luby jest troszkę specyficzny ze względu na to, że "potrzebuje" więcej czasu na naukę bo jest na studiach.. Jestem wyrozumiała osobą więc ze względu na wszystko starałam się nie pisać w tym czasie co się uczył żeby mu nie przeszkadzać. Na początku był mi za to strzsznie wdzięczny.. teraz po tym czasie w ogóle tego nie zauważa a dla mnie to jest nadal trudne, bo jestem nauczona cały czas zdawać relacje co sie dzieje. Zauważyłam też, że chyba nie bardzo mu już na mnie zależy.. Oczywiście pytałam go o to, a on odpowiadał, ze pewnie i jak moge o cos takiego pytac... Także częsciej pisze od niego, ze go kocham i wiele "słodkich" słowek(ale nie przesadam) Jak mogłabym znów praewic aby urok tych pierwszych miesięcy wrócił?...
Rozmawiałam z przyjaciółką o tym, zaproponowała mi abym spróbwała z nim zerwać( ale oczywiście go kocham! I TEGO NIE ZROBIĘ - to jest głupie zresztą jak i momentami ona ) i sprawdzic jego reakcje... Ale obawiam się tego, że on będzie zadowolony i to będzie koniec...
Pomóżcie...
Chyba wiem o co autorce chodzi. Kiedyś (gdy akuratnio nie miałam pracy i czas spędzany samej w domu dłużył się niemiłosiernie), a chłopak w tym czasie pracował to podobnież zaczęłam tworzyć dziwne rozkminy, czekać i wlepiać oczy w telefon, kiedy się odezwie. Wiem, ze w momencie gdy ma się zbyt wiele czasu wolnego to człowiek zaczyna wymyślać i szukać dziury w całym. Dlatego autorko, gdy chłopina jest zajęty to i Ty w tym czasie postaraj się czymś zająć (a nuż widelec po skończeniu nauki sam odezwie się stęskniony).
Co zaś do tego, że nie jest już tak różowo jak na początku związku- no cóż. Relacje z czasem ewoluują w coś spokojniejszego ale i głębszego. Nie musisz mieć codziennie odhaczonej danej ilości wypowiedzianego przez niego ,,kocham Cie'', żeby wiedzieć, że wszystko między wami ok. Poza tym- patrz na czyny a nie słowa.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 22:07   #20
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez anula0070
A co do tych relacji to nie o to mi chodziło... miałam na myśli wazniejsze wydarzenia...
A możesz podać przykład? Bo w pierwszym poście napisałaś:
Cytat:
jestem nauczona cały czas zdawać relacje co sie dzieje
i ciężko to zdanie zrozumieć inaczej niż tak, że co chwilę piszesz do chłopaka o bieżących, całkowicie nieważnych rzeczach. To naprawdę może przeszkadzać w nauce (abstrahując od tego, że niektórzy w ogóle nie potrzebują swojej połówki informować o tym, że idą po jajka do sklepu a potem będą oglądać tv, nawet gdy mają mnóstwo wolnego czasu. To jest zwyczajnie irytujące).

Autorko, a Ty czym się zajmujesz? Masz szkołę czy też studiujesz? Bo ja mam wrażenie, że osaczasz chłopaka z braku innych zajęć. Poza tym musisz pogodzić się z tym, że pierwsze zauroczenie kiedyś każdemu mija, związek to żywy twór i normalne jest, że ewoluuje. Jeśli rozwija się w dobrym kierunku to pytania takie jak zadałaś w pierwszym poście (co zrobić żeby było tak jak w pierwszych miesiącach bycia razem) w ogóle nie mają miejsca.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 22:41   #21
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: problem z chłopakiem

Ale z Ciebie dzieciak

Mój facet studiuje informatykę, dziennie, na państwowej uczelni.
Ma masę zajęć i jakoś nie robię mu afer jak nie ma czasu odpisać :/

Weź lepiej dorośnij, znajdź sobie zajęcie jakieś, bo ewidentnie Ci się nudzi autorko...

p.s. Na serio wolisz dwa razy w ciągu tygodnia napisane w smsie "kocham Cię" od raz powiedzianego na żywo?Dziwna jesteś...
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 15:09   #22
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez anula0070 Pokaż wiadomość
Witam
A więc tak... jesteśmy razem ponad 1 rok... na początku było wszystko cudownie... pragnę zaznaczyć, że mój luby jest troszkę specyficzny ze względu na to, że "potrzebuje" więcej czasu na naukę bo jest na studiach.. Jestem wyrozumiała osobą więc ze względu na wszystko starałam się nie pisać w tym czasie co się uczył żeby mu nie przeszkadzać. Na początku był mi za to strzsznie wdzięczny.. teraz po tym czasie w ogóle tego nie zauważa a dla mnie to jest nadal trudne, bo jestem nauczona cały czas zdawać relacje co sie dzieje. Zauważyłam też, że chyba nie bardzo mu już na mnie zależy.. Oczywiście pytałam go o to, a on odpowiadał, ze pewnie i jak moge o cos takiego pytac... Także częsciej pisze od niego, ze go kocham i wiele "słodkich" słowek(ale nie przesadam) Jak mogłabym znów praewic aby urok tych pierwszych miesięcy wrócił?...
Rozmawiałam z przyjaciółką o tym, zaproponowała mi abym spróbwała z nim zerwać( ale oczywiście go kocham! I TEGO NIE ZROBIĘ - to jest głupie zresztą jak i momentami ona ) i sprawdzic jego reakcje... Ale obawiam się tego, że on będzie zadowolony i to będzie koniec...
Pomóżcie...
Wyczuwam bluszcz, wyczuwam.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 15:53   #23
Kagami
Rozeznanie
 
Avatar Kagami
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z pieca
Wiadomości: 515
Dot.: problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez anula0070 Pokaż wiadomość
pragnę zaznaczyć, że mój luby jest troszkę specyficzny ze względu na to, że "potrzebuje" więcej czasu na naukę bo jest na studiach..
No fakt, bardzo specyficzny. Studentów to ze świecą szukać, tak strasznie mało ich jest .
Czyli każdy kto studiuje jest troszkę specyficzny? Fascynujące, nie wiedziałam że mogę się czuć wyjątkowa z tego względu.
A czemu potrzebuje w cudzysłowie?
Kagami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 18:42   #24
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: problem z chłopakiem

wiem, że irytujący jest brak kontaktu ze strony drugiej połówki, aczkolwiek sądzę, że jak z nim porozmawiasz o tym czy by nie mógł wyskrobać trochę czasu w tygodniu dla ciebie to myślę że nie byłoby to w jakis sposób upokarzające, ale powinnaś tez pamiętać że jeśli dla faceta jest coś ważnego to pozwól mu to robić, pewnego dnia skończy studia i jeszcze się będziesz cieszyć, że dołożył starań do wykształcenia.

A jeśli o geniusz twojej kumpeli (nie wiem ile macie lat), ale ja mając 18, co najmniej 3 razy na tydzień od kumpeli słyszę to samo, np gdy wspomnę no w weekend niestety nie znalazł czasu dla mnie bo pracował, ona na to oczywiście "zerwij, może coś do niego dotrze że traci taką fajną laskę" <sciana>, a jeśli chodzi o związki to prócz słuchania rad koleżanek i osób na forum musisz mieć swój własny rozum, ty swojego faceta znasz, a nie my, ty wiesz co go drażni i ty wiesz, czy tzw. trik "zerwe i zobacze jego reakcję" podziała. Pomyśl sobie jaki jest twój facet i zastosuj odpowiednią taktykę.
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.