Nie mam do niego siły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-30, 09:57   #1
Gruszka96x96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 1

Nie mam do niego siły


Cześć dziewczyny. Piszę tutaj, bo nie mam z kim pogadać. Nie mam już sił do mojego faceta. Jestem w związku już prawie 5 lat. Kiedy poznałam mojego partnera wydało mi się, ze trafiłam 5 w totka. Super nam się rozmawiało, spędzało czas, taka szczęśliwa chodziłam 4 lata. Rok temu okazało się, ze mój facet mnie zdradza. Zależało mi na nim, on twierdził, ze żałuje, przepraszał, starał się to naprawić. Postanowiłam dać mu szanse i chyba tego żałuje. Od jakiegoś czasu wpadł w imprezowy wir, ciagle wraca pijany do domu. Ani krzyk, ani prośba, ani rozmowa. Nic nie działa. Wychodzi niby na chwile sam, wraca na drugi dzień, po 2 dniach. W tamtym roku bardzo cierpiałam, gdy wyszło co jest w stanie zrobić, mimo, ze twierdził, ze mamy super związek. Gdy go pytałam dlaczego mnie zdradził twierdził, ze sam nie wie. Wiem, ze wychodzi w mieszanym towarzystwie i boje się, ze znowu zrobi to samo co rok temu. On oczywiście twierdzi, ze nigdy więcej tego nie zrobi i bardzo żałuje, ale przecież nie powie mi, ze czai się już na jakaś dziewczynę. Nie wiem czy jakiekolwiek rozmowy z nim maja sens? Po każdym wyjściu przeprasza, ale już jestem zmęczona tym przepraszaniem za którym nic nie idzie. Może któraś z was była w takiej sytuacji i jakoś dotarła do faceta? Chociaż nie wiem czy nie szkoda już mojego zdrowia, bo za każdym razem się bardzo denerwuję i stresuję. Zależy mi na tym związku mimo wszystko, ale już po prostu brakuje mi sił. Mieszkamy za granicą i nie mam tutaj za bardzo koleżanek, i mam wrażenie, ze on tez to trochę wykorzystuje, bo wie, ze nigdzie nie pójdę sama na imprezę. Czy jest sens jeszcze to ciągnąć? Przed zdrada nasz związek był naprawdę udany, a od roku mam wrażenie, ze zrobiło mu się coś z głową. Jakby był innym człowiekiem.
Gruszka96x96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-01, 16:23   #2
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie mam do niego siły

Cytat:
Napisane przez Gruszka96x96 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Piszę tutaj, bo nie mam z kim pogadać. Nie mam już sił do mojego faceta. Jestem w związku już prawie 5 lat. Kiedy poznałam mojego partnera wydało mi się, ze trafiłam 5 w totka. Super nam się rozmawiało, spędzało czas, taka szczęśliwa chodziłam 4 lata. Rok temu okazało się, ze mój facet mnie zdradza. Zależało mi na nim, on twierdził, ze żałuje, przepraszał, starał się to naprawić. Postanowiłam dać mu szanse i chyba tego żałuje. Od jakiegoś czasu wpadł w imprezowy wir, ciagle wraca pijany do domu. Ani krzyk, ani prośba, ani rozmowa. Nic nie działa. Wychodzi niby na chwile sam, wraca na drugi dzień, po 2 dniach. W tamtym roku bardzo cierpiałam, gdy wyszło co jest w stanie zrobić, mimo, ze twierdził, ze mamy super związek. Gdy go pytałam dlaczego mnie zdradził twierdził, ze sam nie wie. Wiem, ze wychodzi w mieszanym towarzystwie i boje się, ze znowu zrobi to samo co rok temu. On oczywiście twierdzi, ze nigdy więcej tego nie zrobi i bardzo żałuje, ale przecież nie powie mi, ze czai się już na jakaś dziewczynę. Nie wiem czy jakiekolwiek rozmowy z nim maja sens? Po każdym wyjściu przeprasza, ale już jestem zmęczona tym przepraszaniem za którym nic nie idzie. Może któraś z was była w takiej sytuacji i jakoś dotarła do faceta? Chociaż nie wiem czy nie szkoda już mojego zdrowia, bo za każdym razem się bardzo denerwuję i stresuję. Zależy mi na tym związku mimo wszystko, ale już po prostu brakuje mi sił. Mieszkamy za granicą i nie mam tutaj za bardzo koleżanek, i mam wrażenie, ze on tez to trochę wykorzystuje, bo wie, ze nigdzie nie pójdę sama na imprezę. Czy jest sens jeszcze to ciągnąć? Przed zdrada nasz związek był naprawdę udany, a od roku mam wrażenie, ze zrobiło mu się coś z głową. Jakby był innym człowiekiem.

Dlaczego oczekujesz szacunku, gdy sama siebie nie szanujesz? Zdrada to ciężki temat. On nie wie dlaczego to zrobił? No rzeczywiście... sypia się z kimś nie wiadomo czego. Do tego alkoholik, który idzie w melanż i wraca po 2 dniach. Nie no, cudowny partner.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-01, 16:52   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie mam do niego siły

Cytat:
Napisane przez Gruszka96x96 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Piszę tutaj, bo nie mam z kim pogadać. Nie mam już sił do mojego faceta. Jestem w związku już prawie 5 lat. Kiedy poznałam mojego partnera wydało mi się, ze trafiłam 5 w totka. Super nam się rozmawiało, spędzało czas, taka szczęśliwa chodziłam 4 lata. Rok temu okazało się, ze mój facet mnie zdradza. Zależało mi na nim, on twierdził, ze żałuje, przepraszał, starał się to naprawić. Postanowiłam dać mu szanse i chyba tego żałuje. Od jakiegoś czasu wpadł w imprezowy wir, ciagle wraca pijany do domu. Ani krzyk, ani prośba, ani rozmowa. Nic nie działa. Wychodzi niby na chwile sam, wraca na drugi dzień, po 2 dniach. W tamtym roku bardzo cierpiałam, gdy wyszło co jest w stanie zrobić, mimo, ze twierdził, ze mamy super związek. Gdy go pytałam dlaczego mnie zdradził twierdził, ze sam nie wie. Wiem, ze wychodzi w mieszanym towarzystwie i boje się, ze znowu zrobi to samo co rok temu. On oczywiście twierdzi, ze nigdy więcej tego nie zrobi i bardzo żałuje, ale przecież nie powie mi, ze czai się już na jakaś dziewczynę. Nie wiem czy jakiekolwiek rozmowy z nim maja sens? Po każdym wyjściu przeprasza, ale już jestem zmęczona tym przepraszaniem za którym nic nie idzie. Może któraś z was była w takiej sytuacji i jakoś dotarła do faceta? Chociaż nie wiem czy nie szkoda już mojego zdrowia, bo za każdym razem się bardzo denerwuję i stresuję. Zależy mi na tym związku mimo wszystko, ale już po prostu brakuje mi sił. Mieszkamy za granicą i nie mam tutaj za bardzo koleżanek, i mam wrażenie, ze on tez to trochę wykorzystuje, bo wie, ze nigdzie nie pójdę sama na imprezę. Czy jest sens jeszcze to ciągnąć? Przed zdrada nasz związek był naprawdę udany, a od roku mam wrażenie, ze zrobiło mu się coś z głową. Jakby był innym człowiekiem.
przykro sie czyta ze jakas kobieta przez rok uzera sie i ugania za takim moczymorda
nie dotrzesz do tego czlowieka bo on ma cie za nic,przestan marnowac swoje zycie,odejdz ,masz jeszcze szanse spotkac kogos kto bedzie cie kochal i szanowal w tym zwiazku juz napewno tego nie znajdziesz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-01, 17:04   #4
CostaDeLaLuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 87
Dot.: Nie mam do niego siły

Bardzo Ci współczuję.
CostaDeLaLuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-01, 17:35   #5
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 286
Dot.: Nie mam do niego siły

Dobry związek to taki, w którym czujesz się dobrze. W złym związku czujesz się źle (nie masz siły).

Partnerowi brakuje empatii lub dojrzałości - w obu przypadkach nie rokuje to dobrze.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-01, 18:15   #6
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Nie mam do niego siły

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89569752]przykro sie czyta ze jakas kobieta przez rok uzera sie i ugania za takim moczymorda
nie dotrzesz do tego czlowieka bo on ma cie za nic,przestan marnowac swoje zycie,odejdz ,masz jeszcze szanse spotkac kogos kto bedzie cie kochal i szanowal w tym zwiazku juz napewno tego nie znajdziesz[/QUOTE]No dokładnie. Typ ciągle chleje i znika na 2 dni, a tu przez rok wyprawianie awantur z desperackiej "walki" o takiego cudownego rodzynka.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-01, 19:42   #7
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Nie mam do niego siły

Szanuj się i kopnij go w dupsko.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-02, 09:40   #8
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: Nie mam do niego siły

Ten facet w ogóle Cię nie szanuje. Zdradę można oczywiście wybaczyć, ale on po takim czymś powinien starać się jak nigdy, od nowa zabiegać o Ciebie i robić wszystko, żebyś znów czuła się ważna i spokojna o Wasz związek. A z tego, co piszesz, jest niestety odwrotnie. Zamiast spędzać z Tobą czas, imprezuje sam i wraca pijany nie wiadomo kiedy. Może pomyślał, że dałabyś mu jeszcze kolejną i kolejną szansę, więc już w ogóle mu nie zależy. Ja takiemu panu bym podziękowała.

Edytowane przez morning_coffee
Czas edycji: 2023-05-02 o 09:48
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-03, 09:11   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nie mam do niego siły

Jedyne jak można dotrzeć do takiego faceta, to go zostawić i zastanowić się dlaczego dałaś się tak traktować, zanim wejdziesz w kolejną relację.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-03, 14:02   #10
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Nie mam do niego siły

Cytat:
Napisane przez Alegory Pokaż wiadomość
Dobry związek to taki, w którym czujesz się dobrze. W złym związku czujesz się źle (nie masz siły).

Partnerowi brakuje empatii lub dojrzałości - w obu przypadkach nie rokuje to dobrze.
Dokładnie.

Autorko, ty siebie sama nie szanujesz to dlaczego on powinien?
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 15:02:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.