Różowości, niebieskości i kreseczka :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 14:50   #31
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

makijaż mi się podoba, kolory, cieniowanie, kreska-wszystko pięknie ładnie o rzęsach i cerze dziewczyny już pisały więc nic więcej nie dodam.
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:03   #32
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

bardzo ładny
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:21   #33
Zuzka20
Zadomowienie
 
Avatar Zuzka20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 982
GG do Zuzka20
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Hmm... na moje tez tutaj miał coś wspólnego PS, poza tym wydaję mi się, że masz piegi, które chyba starasz się ukryć? Pytanie, po co? Na szóstym zdjęciu mi się to w oczy rzuciło.
Aparat może mocno naświetlić buzię powodując podobne efekty, ale przy okazji zje połowę kolorów, a u Ciebie one są żywe, mocne, soczyste, natomiast buzia gładka jak porcelana.

Poza tym jak używasz Photoshopa to napisz to w poście wprowadzającym, to nic złego. Nie jedna dziewczyna czasami używa PS do poprawki, ale wspomina o tym.

Ładnie cieniujesz, masz talent, po co Ci PS?
__________________
Kobiety są dziwne, nigdy nie przestają kochać...

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

__________________
Zapuszczam włosy

Moje makijaże:

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711


NIE POZWALAM KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ ZDJĘĆ!
Zuzka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:29   #34
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Bajeczne kolory, bardzo mi się podoba.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:29   #35
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Naprawdę piękny makijaż
Jestem pod wrażeniem Twoich rzęs

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2010-05-12 o 16:31
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:36   #36
Coming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: 3miasto ;)
Wiadomości: 30
GG do Coming
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Piękne i niezwykłe zarazem połączenie kolorków.
Może taż taki spróbuje wykonać? Ale barrrdzo wątpię w to że uzyskam taki efekt jak ty.

Pozdrawiam

Coming
Coming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:39   #37
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Piękne kolory, świetne cieniowanie
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 16:48   #38
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

No makijaz oczu mnie sie bardzo podoba, ale ta nazbyt wyretuszowana cera juz nie
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:37   #39
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Jest mi przykro, że tak mnie oceniacie. Uważam, że doklejanie rzęs też wymaga umiejętności i nie jest to powód do wstydu, dlatego bez problemu napisałabym o tym. Ps nie umiem używać a tym bardziej nie domalowałam żadnych rzęs. Każdy kto mnie zna potwierdzi, że moje rzęsy wyglądają tak na co dzień. Chciałabym się spotkać z tymi z Was, które najbardziej mnie oskarżają, żebyście mogły się przekonać, że nie macie racji.
Dorzuciłam 2 zdjęcia z telefonu żebyście mogły zobaczyć jak diametralnie się różnią a nic nie zmieniałam w makijażu.

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-05-12 o 17:48
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:54   #40
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

wow
chyba więcej nie muszę nic pisać
bardzo mi się podoba
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:59   #41
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

A mnie niestety się nie podoba. Makijaż wykonany bardzo starannie, ale efekt jest tandetny poprzez połączenie różowego i błękitnego. Ciekawa jestem innych odsłon kolorystycznych Twoich mazideł
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 18:08   #42
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
A mnie niestety się nie podoba. Makijaż wykonany bardzo starannie, ale efekt jest tandetny poprzez połączenie różowego i błękitnego. Ciekawa jestem innych odsłon kolorystycznych Twoich mazideł

Szanuje Twoją opinię Mam nadzieje, że któryś z następnych makijaży przypadnie Ci do gustu
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:24   #43
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Ciekawi mnie makijaż w odcieniach khaki, jakieś naturalne zielenie w Twoim wykonaniu myślę, że będzie Ci bardzo pasować.
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:26   #44
goplana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 248
GG do goplana84
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

bajecznie....bardzo staranny i baaaaardzo ladny
goplana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:40   #45
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Jakie cudo... ja też chce taki makijaż!!!!!!!!!!Mega wystrzałowy... a te kolorki takie soczyste, do schrupania!
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:46   #46
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Cytat:
Napisane przez czarnowlosa20 Pokaż wiadomość
Jakie cudo... ja też chce taki makijaż!!!!!!!!!!Mega wystrzałowy... a te kolorki takie soczyste, do schrupania!
dziękuje Ci bardzo
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:02   #47
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Makijaż bardzo ładny,dopracowany. Kolory super ,takie nasycone

A co do tych rzęs komentowanych przez wszystkich ;p Dziewczyny mają rację,że rzęsy są jakby domalowane,bo nawet nie chodzi o długość. Na mm dużo dziewczyn ma dłuugie rzęsy,bardziej chodzi o to,że te rzęsy nie mają takiej głębi,tylko są płaskie. Wiem,że to dziwnie brzmi ale nie umiem tego inaczej wyjaśnić. Może dodaj zdjęcie oka tylko z umalowanymi rzęsami,bez cieni,kresek i będzie lepiej widać jak to w końcu jest,to rozwieje wątpliwości.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 23:44   #48
agent_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Powiem tak drogie panie nie macie racji pisząc że na tych zdjęciach widać poprawki w PS bo ich nie ma. Jestem autorem tych zdjęć i zbulwersowały mnie wasze wypowiedzi. Zdjęcia są oryginalne. A jesli chcecie uzyskać lepszą jakość waszych zdjęć zainwestujcie w fotografa bądź lepszy aparat.
Te zdjecia są robione kompaktówką samsunga model ST1000 (zobacz) .
A panie które dostrzegają jakiekolwiek poczynania w PS niech lepiej spojrzą na swoje poprawiane zdjęcia i się zastanowią na drugi raz. Bo piszecie głupoty !!!!!

Zazdrość rzecz ludzka lecz nie przysparza przyjaciół
agent_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 23:53   #49
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)


Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2010-05-13 o 00:11
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 01:03   #50
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Co za kreski . Czy ja sie czasem nie powtarzam , tak powtarzam sie, wiem ale te Twoje kreski mnie po prostu zachwycaja
Makijaz mi sie bardzo podoba, kolory sa soczyste, cienie ładnie połaczone i porozcierane.

Co do rzes- jezeli piszesz ze one sa naturalne to ja nie mam powodow Ci nie wierzyc, szczegolnie ze na innych Twoich makijazach wygladaja tak samo.
Na zdjeciu z zamknietym okiem nie widac "paska" do przyklejania sztucznych, widac natomiast ze Twoje gorne rzesy maja tendencje do sklejania sie w takie kepki i to dlatego moim zdaniem sa tak rowno od siebie oddzielone (ja mam nadzieje ze to jest jakos zrozumiałe bo sie wygadac nie umiem ) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1273600170
Co do 2 zdjecia gdzie widac "ze jest podwojna linia- naturalna i sztuczna"- moje rzesy tez rosna w 2 rzedach i te dolne wisza na dół (widocznie bardzo dziala na nie grawitacja ), dlatego.... hmmmm.... no jak by to napisac- no ja tu nie widze dowodu.
A co do tego ze dolne nie sa pomalowane od nasady- no moze po prostu nie sa pomalowane od nasady i dlatego nasady nie widac...

O ile dobrze rozumiem to Agent_S to Twoj TZ. Przekaz Mu prosze ze dziewczyny ktore zwrociły tu uwage na ten temat na pewno nie obrabiaja swoich zdjec w PS, wydaje mi sie ze nie ma sensu rzucac takich bezpodstawnych oskarzen, szczegolnie ze nie bardzo chce mi sie wierzyc zeby przejzał makijaze tych osob.

A teraz głowa do gory, czekam na nastepne makijaze

Ale sie rozpisałam.... uuulllllllaaaalllllllaaaa a
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 01:22   #51
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

I ja się wypowiem w kwestii "Twoich" rzęs.
Z przykrością muszę potwierdzić rację spostrzegawczych wizażanek. Miałam zadać Ci pytanie, jakiego tuszu używasz, że masz tak niewiarygodnie perfekcyjne rzęsy! Szybko sobie odpuściłam, gdy przyjrzałam się szczególnie fotce 5, gdzie widać jak na dłoni, że są sztuczne!
Twoje naturalne się odznaczają tym, że są nieco oddzielone i wystają spod tych doklejonych. Do tego nawet przerwy pomiędzy każdą rzęsą są po prostu idealnie równe, co już nie jest, ani prawdziwe, ani możliwe. To naprawde widać i zamiast się wypierać, po prostu lepiej było się przyznać, albo mogłaś nie umieszczać takich zbliżeń, dzięki którym wyszło jakie to "masz" cudowne rzęsy.
Niestety Twoja cera też budzi wątpliwości, jest zbyt gładziutka, powiem nawet, że sprawia wrażenie porcelanowej lalki
Przepraszam za ostre słowa, nie bierz do siebie naszych zarzutów, ale sama dałaś nam prawo do wyrażania własnych opinii

Odnosząc się do postu Twego rzekomego lubego tyle w temacie!

Generalnie makijaż oka
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 04:21   #52
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Cieniowanie perfekt!!! Strasznie mi się podoba oczko w zbliżeniu
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 09:37   #53
Zuzka20
Zadomowienie
 
Avatar Zuzka20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 982
GG do Zuzka20
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Cytat:
Napisane przez agent_s Pokaż wiadomość
Powiem tak drogie panie nie macie racji pisząc że na tych zdjęciach widać poprawki w PS bo ich nie ma. Jestem autorem tych zdjęć i zbulwersowały mnie wasze wypowiedzi. Zdjęcia są oryginalne. A jesli chcecie uzyskać lepszą jakość waszych zdjęć zainwestujcie w fotografa bądź lepszy aparat.
Te zdjecia są robione kompaktówką samsunga model ST1000 (zobacz) .
A panie które dostrzegają jakiekolwiek poczynania w PS niech lepiej spojrzą na swoje poprawiane zdjęcia i się zastanowią na drugi raz. Bo piszecie głupoty !!!!!

Zazdrość rzecz ludzka lecz nie przysparza przyjaciół

Jak dla mnie sytuacja zaczyna wymykać się z pod kontroli, bo nie życzę sobie aby ktoś, nawet nie sama autorka makijażu, a jej "narzeczony" atakował mnie na moim profilu ubliżając mi swierdzeniem, że mam sztuczną twarz! :

agent_s
masz sztuczną twarz, to PS ?? Bo jakoś nie naturalne??
Pokaż dialog Report

Jeżeli ktoś wystawia swój makijaż na MM to musi się liczyć z tym, że otrzyma nie tylko pozytywne opinie, ale i negatywne.
Proszę przeczytać regulamin MM jeżeli to jest aż tak zaskakujące, a swoje dziecinne zagrywki schować do kieszeni bo są godne pożałowania.
__________________
Kobiety są dziwne, nigdy nie przestają kochać...

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

__________________
Zapuszczam włosy

Moje makijaże:

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711


NIE POZWALAM KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ ZDJĘĆ!
Zuzka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 09:46   #54
agent_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Spójrz na swoje pozostałe komentarze są głównie wredne. Oczywiście rozumiem że są różne gusta i nie wszystkim się wszystko podoba ale oskarżanie kogoś o coś bez podstaw jest żałosne. A doszukiwanie się jakiś przeróbek jeśli autor kilkukrotnie powtarza że nie ma tu PS ani sztucznych rzęs.
agent_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 09:50   #55
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

nie no ja w te rzęsy wierzę, zapytam Cię tylko ile czasu zajmuje Ci tuszowanie ich bo rzeczywiście idealnie to zrobiłaś. w cerę już nie wierzę ALE spokojnie! sama po sobie wiem, że flesz potrafi mocno wygładzić buźkę, z moją tak zawsze robi dziewczyny myślą że mam ładną cerę ale jak dodaję zdjęcia be flesza już takich komplementów nie mam
w każdym bądź razie makijaż bardzo fajny

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez agent_s Pokaż wiadomość
Spójrz na swoje pozostałe komentarze są głównie wredne. Oczywiście rozumiem że są różne gusta i nie wszystkim się wszystko podoba ale oskarżanie kogoś o coś bez podstaw jest żałosne. A doszukiwanie się jakiś przeróbek jeśli autor kilkukrotnie powtarza że nie ma tu PS ani sztucznych rzęs.
nie rozumiem z czego robisz problem, odpuść już i postaraj się następnym razem o zdjęcia w świetle dziennym. ja żadnego problemu tu nie widzę. zawsze piszemy to co myślimy, taki jest sens tego forum
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 10:17   #56
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

ehh ale sie rozpetalo.przypomina mi sie sytuacja z kkknnn, dostala za to bana i mam nadzieje,ze w tym przypadku tak sie nie skonczy dodam tylko jedno, umiejetnosc obslugiwania aparatu dobrej jakosci i korzystania z dobrego oswietlenia moze zdzialac cuda i sprawic ze skora bedzie wygladala nienagannie. Wiec nie ma si eco bulwersowac. Popatrzmy chociazby na Eweske i jej zdjecia- sa boskie i czy to znaczy ,ze uzywa PSa??
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 12:24   #57
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Różowości, niebieskości i kreseczka :)

Cytat:
Napisane przez agent_s Pokaż wiadomość
Spójrz na swoje pozostałe komentarze są głównie wredne. Oczywiście rozumiem że są różne gusta i nie wszystkim się wszystko podoba ale oskarżanie kogoś o coś bez podstaw jest żałosne. A doszukiwanie się jakiś przeróbek jeśli autor kilkukrotnie powtarza że nie ma tu PS ani sztucznych rzęs.
Jezeli to do Zuzki to sie z tym nie zgadzam- Jej komentarze sa zawsze miłe i zawsze na poziomie- zreszta nawet tutejszy jest na poziomie:
"Poza tym jak używasz Photoshopa (co tu jest załozeniem a nie stwierdzeniem) to napisz to w poście wprowadzającym, to nic złego (!!!). Nie jedna dziewczyna czasami używa PS do poprawki, ale wspomina o tym (oczywiscie ze tak- mozna poprawic to czy tamto- cera, wypryski usunac itp- pod warunkiem ze nie ingerujemy w sam makijaz oka, ust) .

Ładnie cieniujesz, masz talent, po co Ci PS?
(a tu prosze jaki komplement) "

W kazdym razie dyskusja toczy sie tu a nie na prywatnych profilach- to jest faktycznie nie na miejscu i to jest atak na osobe.
Powiem to jeszcze raz- nie chce mi sie wierzyc ze Ty jako facet tak mocno sie zainteresowałes naszym makijazowym forum, ze masz przerobione wszystkie prace wizazanek i wiesz która gdzie co i jak.
Ty jako osoba niezainteresowana tym forum nie musisz tez zwracac uwage na to co piszesz i kogo atakujesz- a za to na wizazu dostaje sie ostrzezenia/bany. Jezeli przegniesz (a jestes blisko) to nie tylko Ty zbierzesz ostrzezenie ale równiez automatycznie Twoja dziewczyna (z powodu jednego IP wychodzacego). Wiec wrzuc luzik


A do całej reszty pisze
- odpusccie sobie- jak ktos odpowiada ze ma takie rzesy i ze to nie sa sztuczne to przyjmijcie to do wiadomoci (ja nie kaze Wam wierzyc).


No i w koncu Monikonsa tak jak pisałam mam nadzieje ze sie nie zniechcecisz bo lubie ogladac Twoje prace. To nie jest atak na Ciebie personalnie to jest dyskusja o szczegółach makijazu. Czekam na kolejne makijaze , a jezeli sie zgodzisz to mozemy obiecac wizazanka ze sie z Toba spotkam osobiscie jak bede nast razem w domku i "zbadam" naturalnosc Twoich rzes.

No i znowu sie rozpisałam
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.