proszę o poradę wizażystkę -problem z podkładem.PILNE!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-27, 18:41   #1
Caori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 18

proszę o poradę wizażystkę -problem z podkładem.PILNE!!!


Moje pytanie dotyczy podkładu.Kupiłam podkład firmy La Roche-Posay (Unifiance,kolor nr 11)i wydaje mi się za ciemny.Mam bardzo jasną karnację i zawsze problem z doborem koloru(ten najjaśniejszy wydawał mi się początkowo za blady ale po dokładniejszym przyjrzeniu się stwierdziłam,że jest przynajmniej o ton za ciemny,mam karnację jasną ale wpadająca w odcień beżowy a fluid wydaje mi się za bardzo wpadajacy w róż)a teraz po tym jak zaatakował mnie trądzik(co prawda krosty już zniknęły,ale mam bardzo przesuszoną i zaczerwienioną twarz)muszę używać wyłącznie podkładów nie zatykających pory.Pomimo że podkład jest kryjący prześwituje przez niego moja zaczerwieniona skóra.Jestem w rozpaczy bo niewiem co robić,czy kupować nowy podkład(podobno Manhattan Clearface nie zatyka porów)czy może wystarczy kupić korektor w zielonym odcieniu ,który ukryje te zaczerwienienia(ten firmy La Roche-Posay jest dla mnie za drogi,może na rynku jest dostępny jakiś tańszy ,który na dodatek nie zatyka porów o ile takie wogóle istnieją?)albo jakąś bazę pod pokład?Co do koloru rozważam też pomysł żeby bardziej opalić szyję to może kolory nie będą się tak odróżniać.A może po prostu przez to że mam taką zaczerwienioną twarz to odcienie wydają mi sie tak różne?Bardzo proszę o poradę bo za 4 dni szkoła a ja nie wiem co robić.Z góry dziękuje za odpowiedź.
Caori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 19:06   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: proszę o poradę wizażystkę -problem z podkładem.PILNE!!!

a moze samoopalacz??

co do podkladu to przejzyj KW,powinnas cos znalezc
ja wlasnie przegladalam i L'oreal Ideal Balance jest kryjacy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 19:28   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: proszę o poradę wizażystkę -problem z podkładem.PILNE!!!

Droga Connie
Twoja zaczerwieniona skóra może faktycznie nieco zmieniac jego kolor. Lecz jeśli generalnie wygląda to naturalnie to może zamiast szukac nowego podkładu zastosuj na razie samoopalacz lub balsam brązujący na szyję.
A czy użyłaś potem pudru? Bo ładnie może rozjaśnić ten efekt jasny puder.
Z zielonych korektorów to jednak bym polecała La Roche bo jest i tak jednym z najtańszych w stosunku do ceny.
Ewentualnie radzę zmianę podkładu na Revlona colorstay, bo jest bardziej kryjący i również nie zatyka porów.

Nic innego teraz nie przychodzi mi do głowy.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 19:42   #4
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: proszę o poradę wizażystkę -problem z podkładem.PILNE!!!

Korektor La Roche Posay jest niesamowicie wydajny - tańsze wersje są na ogół gorsze gatunkowo i starczają na znacznie krócej. Mój rachunek wykazał, że to jeden z najtańszych na rynku, więc jeśli chcesz zielony korektor, to warto wyłożyć na niego jednorazowo trochę kasy.
pozdrowienia
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.