Różne problemy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-13, 14:09   #1
Pudding
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 24

Różne problemy...


Cześć
Mam cerę trądzikową i automatycznie tłustą.Oczywiście cerę leczę i używam różnych maści i zabiegów.Generalnie mam problemy z bliznami na plecach i buzi.Ostatnio zauważyłam również że moja skóra na całym ciele stała się bardzo sucha aż się złuszcza.Do tego dochodzą problemy z rozstępami na udach, pośladkach i piersiach.A więc moje pytania są następujace...jak zlikwidowac rozstępy już istniejące, jakie zabiegi i jakie produkty polecacie?( niektórzy twierdzą że nie można ich zlikwidować a jedynie zaleczyć )...jakie produkty polecacie na suchą skórę na całe ciało?i jakie produkty polecacie do makijażu( makijazu bardzo lekkiego).Oczywiście archiwum juz przeczytałam ale z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytania.
Pudding jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 14:37   #2
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Różne problemy...

hej!
zacznijmy od tego, ze o rozstepy powinnas zapytac albo na forum do kosmetyczki lub Medycznym tam na 100% ci dziewczyny odpowiedza.
jesli chodzi o sucha skoe polecam Nivea Body balsam do ciała z Olejkiem Migdałowym. mozesz sprobowac rowniez Neutrogenę Formuła Norweska. Dobry jest rowniez L'oreal Nutrilift. od koloru do wyboru wszystko zalezy ile pieniedzy chcesz przeznaczyc na kosmetyk!
jesli chodzi o makijaz to musisz wyleczyc tradzik i uzywac dobrych kosmetykow do cery tłustej. inaczej makijaz nie bedzie zbyt dobrze sie prezentowal.
Przede wszystkim jesli masz cere tradzikowa musisz uwazac na kosmetyki by nie zatykały porow. a wiec mocnoa kryjace odpadaja. chyba, ze chcesz uzyskac efekt maski
osobiscie nie mam takich problemow jak ty, ale polecam ci podkład Maybelline Wonder Finish. Mozesz tez sprobowac Estee Lauder, Double Wear Stay-in-Place Makeup jest ponoc dobry na to by cera sie nie błyszczała (co jest zmora cer tłustych) mozesz musnac twarz pudrem sypkim transparentnym. koniec... usta błyszczykiem, oczka tuszem i makijaz gotowy
prosiłabym o uzupełnienie profilu.. zawsze lepiej sie pomaga
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 17:18   #3
Pudding
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 24
Re: Różne problemy...

Przede wszystkim serdecznie dziękuję Ufciu1 za odpowiedź...na początek małą dygresja:P...wizaż czytam od dłuższego czasu więc kilka zakątków tej strony juz znam ale dopiero dzisiaj postanowiłam się zarejestrować ..to tak miło jak ktoś odpowie bezpośrenio na Twojego posta...chociaż zauważyłam że ludzie nie czytaja archiwum i nie szukają temtów które ich interesuja tylko od razu piszą swojego posta..w każdym badź razie zrobiło mi się tak miło ze chociaż jedna osoba odpisała dziekuję Ci..automatycznie uśmiech pojawił się na twarzy...po drugie jeszcze nie do końca jestem zorientowana w zasadach jakie panuja na tej stronie więc swojego posta napisałam gdzie popadło...szczerze to myślałam ze generalnie ludzie dzielą się swoją wiedzą i pomagają sobie nawzajem tylko na stronie..kolejne miłe zaskoczenie ze jednak nie...koniec dygresji
...cerę leczę od kilku lat dokładnie 10...pierwsze "zjawiska"pojawiły się juz w szóstej klasie podstawówki...i trądzik od tamej pory przechodził różne etapy...wierzę że teraz jest końcówka...1,5 roku temu miałam zakażenie gronkowcem i ledwo uciekłam kostusze itp...w każdym razie mam m.in. blizny...ale licze na to że wylecze cerę...nie wspomne jak taki problem wpływa na Twoja psychike, pewność siebie i poczucie własnej wartości...no ale to kolejna dygresja ..teraz mam zabiegi m.in. mikrodermabrazji...a jeśli chodzi o makijaż nie jestem zwolennikiem "tapet"...wole naturalne..ładne delikatne makijaże...ale przyznam się że nie umiem zrobic sobie makijażu profesjonalnego takiego który ukryłby moje niedoskonałości a podkreślił to co moze być moim atutem...nawet nie wiem co mi pasuje a co nie...dlatego mój makijaż ograniczam do pomalowania oczek tuszem, czasami cieniami, błyszczyk i tyle...po pierwsze ze wzgledu na to ze buzia jest jeszcze nie wyleczona a po drugie dlatego ze tak jak wspomniałam nie umiem robic makijażu...masz rację moja cera szybko zaczyna błyszczeć i nie wyglądo to ładnie...i też nie wiem jak sobie radzić z tym problem...jeśli chodzi o krem do ciała...mój dermatolog przepisuje mi receptę na robiony krem który wynosi mnie 5 zł jest chyba na bazie wazeliny ..bardzo natłuszczający ale dopiero za jakiś czas mam mieć wizytę u niego więć skorzystam z Twojej rady ...Pozdrawiam ....kurcze ale ze mnie gaduła:P
Pudding jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.